Informacja

Nowe produkty

Prezenty dla Nauczyciela

Szukasz ciekawej propozycji prezentowej na upominek dla Nauczyciela? Zamawiaj eleganckie boxy z personalizacją na wieczku. Kupuj oryginalne prezenty na Dzień Edukacji Narodowej oraz Zakończenie Roku Szkolnego. Wybieraj produkty z imieniem i tekstem podziękowania w stylowej, męskiej odsłonie. Efektowne drewniane skrzynie z idealnie dopasowaną zawartością pozwolą podziękować Wychowawcy za poświęcenie i trud w nauczaniu. Wybieraj ceramiczne kubki z nadrukiem lub inne ciekawe upominki. Zaskocz swojego Nauczyciela w dniu jego święta wręczając wspólnie z całą klasą oryginalny prezent. Wybieraj boxy z praktycznymi produktami wysokiej jakości. Cudowne prezenty, które pozostaną w pamięci Nauczyciela na długie lata! 

Prezenty dla Nauczyciela  

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 101 elementów
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA

  Chcesz podziękować swojemu Nauczycielowi za cały rok edukacji? Podaruj upominek z alkoholem w czarnym boxie prezentowym. Na wieczku znajduje się samoprzylepna naklejka z personalizacją oraz grafiką w kraftowej kolorystyce. Męski box zawiera również likwory, skarpetki, muchę oraz czekoladki. 

  219,98 zł
 • CZEKOLADA dla Nauczyciela/uczniów w pudełku UNIWERSALNA Biret w kwiatach CZEKOLADA dla Nauczyciela/uczniów w pudełku UNIWERSALNA Biret w kwiatach
  19,98 zł
  CZEKOLADA dla Nauczyciela/uczniów w pudełku UNIWERSALNA Biret w kwiatach

  Przepyszna tabliczka czekolady zapakowana w ozdobne tekturowe pudełko z grafiką biretu w niebieskich kwiatach. Taki upominek to świetna propozycja na prezent dla Nauczyciela lub uczniów. Podaruj słodki prezencik w stylowej odsłonie. Gotowe podziękowanie z życzeniami. 

  19,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Irish Cream PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Irish Cream

  Podaruj prezent swojemu ulubionemu Nauczycielowi. Zamów upominek z alkoholem, czekoladkami, czekoladą, migdałami oraz kawą mieloną. Cudowny zestaw z personalizacją oraz grafiką w kraftowo-czarnej kolorystyce. Podziękuj Profesorowi za poświęcony czas i pomoc w edukacji. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Styl i klasa PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Styl i klasa

  Upominek dla Nauczyciela w postaci boxa z męską zawartością. Podziękuj swojemu Wychowawcy/Profesorowi za przekazaną wiedzę i poświęcony czas. Zamów zestaw z alkoholem, piersiówką, skarpetkami, migdałami, mucha satynową oraz czekoladkami. Spersonalizowany prezent, który można wręczyć na Zakończenie Roku Szkolnego. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Na apetyt PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Na apetyt
  179,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Na apetyt

  Potrzebujesz prezentu dla Nauczyciela, którym wyrazisz wdzięczność za pomoc w zdobywaniu wiedzy? Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą, kawą, migdałami, nerkowcami, pistacjami oraz fistaszkami. Oryginalny box z personalizacją oraz grafiką w czarno-kraftowej stylistyce. 

  179,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy
  199,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy

  Elegancki prezent dla Nauczyciela umieszczony w czarnym pudełku. Spersonalizowany produkt z grafiką w kraftowej odsłonie można wręczyć Pedagogowi podczas uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego. Podziękuj za przekazaną wiedzę wspólnie z innymi kolegami. Wybieraj zestaw z alkoholem, miodem, krówkami, migdałami, pistacjami oraz nerkowcami. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA

  Efektowny zestaw, który można wręczyć ulubionemu Pedagogowi podczas uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego lub z okazji Święta Edukacji Narodowej. Upominek z alkoholem, kamieniami do schładzania napojów, skarpetkami, świecą oraz słodyczami. Podziękuj za trud nauczania w oryginalny sposób. Wybieraj box z personalizacją. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II
  259,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II

  Prezent dla Nauczyciela w eleganckiej odsłonie. Podziękuj swojemu Wychowawcy za przekazaną wiedzę wręczając męski zestaw. Upominek można podarować na Zakończenie Roku Szkolnego lub Święto Edukacji Narodowej. W boxie znajduje się: butelka Jim Beam, czekolada, puszka Jim Beam z colą, pistacje, fistaszki oraz cukierkami. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA
  209,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA

  Box na Dzień Nauczyciela lub Zakończenie Roku Szkolnego z męską zawartością. Upominek z alkoholem, słodyczami oraz przekąskami do pochrupania. Wybieraj spersonalizowany prezent, który można wręczyć wspólnie z innymi uczniami swojemu ulubionemu Nauczycielowi. Zamawiaj przepięknie zapakowany box. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA
  199,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA

  Chcesz podziękować swojemu Nauczycielowi za pomoc w edukacji oraz poświęcony czas? Zamów zestaw w stylu retro z męską zawartością. Na wieczku znajduje się samoprzylepna naklejka z personalizacją oraz grafiką w czarno-kraftowej kolorystyce. Prezent można wręczyć na Zakończeniu Roku Szkolnego lub Dniu Edukacji Narodowej. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA

  Szukasz prezent dla swojego ulubionego Nauczyciela? Zamów box w czarnej kolorystyce z personalizacją oraz elegancką grafiką. W skład zestawu wchodzi: butelka whisky, czekolada, Jack Daniels z colą w puszce, kamienie do whisky, skarpetki bawełniane oraz przepyszne cukierki. Podziękuj Wychowawcy/Nauczycielowi w oryginalny sposób. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Elegancki z wódką PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Elegancki z wódką
  199,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Elegancki z wódką

  Podaruj zestaw na Zakończenie Roku Szkolnego swojemu ulubionemu Nauczycielowi. Kupuj box z męską zawartością ozdobiony wstążką. Na wieczku pudełku umieszczona jest personalizacja, tekst podziękowania oraz grafika w czarno-srebrnej kolorystyce. Upominek z alkoholem, słodyczami, świecą oraz skarpetkami przypadnie do gustu każdemu facetowi. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Elegancki z wódką II PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Elegancki z wódką II
  199,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Elegancki z wódką II

  Eleganckie zestaw, który można wręczyć Nauczycielowi podczas uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego lub Święta Edukacji Narodowej. Upominek z wódką, kawą, muchą, cukierkami oraz skarpetkami w czarnym boxie prezentuje się niezwykle efektownie. Podziękuj wspólnie z innymi uczniami swojemu Pedagogowi w oryginalny sposób. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA
  219,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA

  Podaruj elegancki box prezentowy swojemu Nauczycielowi na Zakończenie Roku Szkolnego lub Dzień Edukacji Narodowej. Zamów zestaw z alkoholem, aromatyczną kawą, czekoladą Merci, satynową muchą oraz skarpetkami bawełnianymi. Spersonalizowany upominek pozwoli wyrazić wdzięczność za przekazaną wiedzę oraz okazaną pomoc. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Siła i Moc PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Siła i Moc
  269,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Siła i Moc

  Podaruj ulubionemu Nauczycielowi oryginalny box z męską zawartością. Wybieraj zestaw z alkoholem, słodkościami oraz przekąskami do pochrupania. Pudełko na wieczku ma umieszczoną naklejkę z personalizacją, tekst podziękowania oraz grafikę jelenia w krafcie. Upominek można wręczyć podczas uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego. 

  269,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały
  89,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały

  Szukasz prezentu na Zakończenie Roku Szkolnego dla Nauczyciela? Zamawiaj zestaw z nalewką o smaku orzecha w czekoladzie, migdałami oraz śmietankowymi krówkami. Upominek w czarnym pudełku na wieczku ma umieszczoną naklejkę z nadrukowaną personalizacją, podziękowaniami oraz stylową grafiką. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały
  89,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały

  Oryginalny upominek z nalewką, kawą mieloną oraz śmietankowymi krówkami. Zestaw prezentowy można wręczyć ulubionemu Nauczycielowi w ramach podziękowań za trud nauczania i okazaną pomoc. Box z personalizacją oraz motywem graficznym w stylowej odsłonie można podarować na Zakończenie Roku Szkolnego. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II
  199,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II

  Upominek dla Nauczyciela z alkoholem, czekoladą, piersiówką oraz cukierkami. Zestaw prezentowy z personalizacją oraz stylową grafiką. Podziękuj swojemu ulubionemu Pedagogowi wręczając oryginalny prezent z męską zawartością. Box z najlepszymi produktami można podarować na Zakończenie Roku Szkolnego. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III
  199,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III

  Upominek w czarnym boxie idealny na prezent dla Nauczyciela. Podaruj zestaw z alkoholem na Zakończenie Roku Szkolnego lub Święto Edukacji Narodowej. Prezent z personalizacją, podziękowaniami oraz motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. Oryginalny box dla najlepszego Pedagoga. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Czarny Bocian Mały PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Czarny Bocian Mały
  159,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Czarny Bocian

  Podaruj swojemu ulubionemu Nauczycielowi męski zestaw z najlepszymi produktami. Upominek z alkoholem, skarpetkami oraz czekoladkami przypadnie do gustu obdarowanemu mężczyźnie. Czarne pudełko prezentowe z oryginalną zawartością, personalizacją oraz stylowym motywem graficznym. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY
  159,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY

  Potrzebujesz prezentu na Zakończenie Roku Szkolnego dla swojego Nauczyciela? Zamawiaj męski box z personalizacją, tekstem podziękowania oraz stylową grafiką. Spraw radość Pedagogowi wręczając cudowny prezent udekorowany złotą wstążką. Zestaw z alkoholem i słodyczami przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. 

  159,98 zł
 • KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Najlepszy Nauczyciel A5 176stron KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Najlepszy Nauczyciel A5 176stron
  44,98 zł
  KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Najlepszy Nauczyciel A5 176stron

  Co kupić wychowawcy na Dzień Nauczyciela? Przepiękny i praktyczny kalendarz w eleganckiej obwolucie. Kalendarz pomoże zaplanować i wykonać wszystkie założone zadania. Obwolutę udekorowano dopasowaną tematycznie grafiką oraz personalizacją. 

  44,98 zł
 • KSIĘGA Klasy Dla Pana Nauczyciela Z IMIENIEM KSIĘGA Klasy Dla Pana Nauczyciela Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Klasy Dla Pana Nauczyciela Z IMIENIEM

  Księga dla Pana Nauczyciela ze wzruszającymi zdjęciami, wpisami oraz życzeniami to doskonała propozycja na zakończenie roku szkolnego. Taki prezent sprawi, że Wasza klasa zostanie w pamięci nauczyciela już na zawsze. Sprawdzi się także podczas Dnia Nauczyciela oraz Wigilii Klasowej.

  49,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela w skrzyni Z PODPISEM Prawdziwy Mężczyzna PREZENT dla Nauczyciela w skrzyni Z PODPISEM Prawdziwy Mężczyzna
  99,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela w skrzyni Z PODPISEM Prawdziwy Mężczyzna

  Podaruj swojemu Nauczycielowi z okazji Dnia Edukacji Narodowej lub Zakończenia Roku Szkolnego elegancki zestaw w drewnianej skrzynce. Zamów upominek z personalizacją oraz grafiką w czarno-kraftowej kolorystyce. Wybieraj prezent z fistaszkami do pochrupania, krówkami oraz wódką czystą z małej butelce. 

  99,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Kawa z czekoladą PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Kawa z czekoladą
  219,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Kawa z czekoladą

  Wspaniały zestaw w drewnianej skrzyni na prezent dla Nauczyciela. W skład zestawu wchodzą aromatyczne kawy, zapachowa świeca w szkle, likier do kawy oraz małe czekoladki. Całość ułożona na dekoracyjnej wełnie drzewnej prezentuje się czarująco. Wewnątrz znajduje się również specjalna karteczka z tekstem podziękowania, piękną grafiką oraz personalizacją. To...

  219,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Z winem Aronia PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Z winem Aronia
  249,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Z winem Aronia
  1 Opinie

  Cudowny zestaw w drewnianej skrzyni na prezent od uczniów dla Nauczyciela. Wewnątrz skrzyni umieszczona została butelka wyśmienitego wina, aromatyczna kawa, słoik naturalnego miodu oraz słodkości. Wszystkie elementy ułożone na naturalnej wełnie drzewnej prezentują się zjawiskowo! Po otwarciu skrzyni Nauczyciel ujrzy specjalną karteczkę z wzruszającym...

  249,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  229,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I

  Jaki prezent podarować Nauczycielowi z okazji Dnia Nauczyciela lub zakończenia roku szkolnego? Rewelacyjnym rozwiązaniem jest drewniana skrzynia, wewnątrz której ułożone zostały torebeczki z aromatycznymi herbatkami oraz słoiki z naturalnymi miodami w różnych smakach. Tak skomponowany ekologiczny zestaw oczaruje Nauczyciela wyglądem, smakiem i aromatem....

  229,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Nauczyciela Z PODPISEM Luksusowe Boho PODZIĘKOWANIE dla Nauczyciela Z PODPISEM Luksusowe Boho
  259,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Nauczyciela Z PODPISEM Luksusowe Boho

  Rewelacyjny zestaw na prezent dla Nauczyciela w drewnianej skrzyni. W skład prezentu wchodzi butelka nalewki, torebeczka świeżo palonej kawy, dwa słoiki naturalnego miodu, małe czekoladki oraz wspaniała ręcznie robiona czekolada. Prezent skomponowany jest najwyższej jakości produktów, które oczarują swoim smakiem i zapachem. Karteczka z personalizacją i...

  259,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i kawy PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i kawy
  229,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i kawy

  Prezent dla Nauczyciela na zakończenie roku i Dzień Nauczyciela powinien być elegancki i oryginalny. Wspaniała drewniana skrzynia, wewnątrz której znalazły się aromatyczne kawy oraz słoiki z przepysznymi miodami o różnych smakach. Po otwarciu skrzyni Nauczyciel ujrzy specjalną karteczkę z wzruszającymi podziękowaniami, personalizacją oraz gustowną...

  229,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty
  239,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty

  Jaki prezent wręczyć Nauczycielowi na zakończenie roku szkolnego i Dzień Nauczyciela? Doskonałym rozwiązaniem jest drewniana skrzynia, wewnątrz której umieszczona została nalewka, małe czekoladki oraz torebeczki z aromatycznymi herbatkami i kawą. Całość prezentu genialnie dopełnia personalizowana karteczka z podziękowaniami. To idealny pomysł na prezent...

  239,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  229,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II

  Przepiękny zestaw w drewnianej skrzyni dla Nauczyciela, który uczniowie mogą podarować na zakończenie roku szkolnego lub Dzień Nauczyciela. W skład prezentu wchodzą eleganckie torebeczki z aromatycznymi herbatami oraz słoiki z naturalnymi miodami w różnych smakach. Całość prezentu wspaniale uzupełnia personalizowana karteczka z tekstem podziękowania oraz...

  229,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Z winem wiśniowym PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Z winem wiśniowym
  249,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Z winem wiśniowym

  Elegancki zestaw prezentowy w drewnianej skrzyni dla Nauczyciela na zakończenie roku szkolnego lub Dzień Nauczyciela. W skład prezentu wchodzą najwyższej jakości produkty, które oczarują obdarowaną osobę swoim smakiem i aromatem. Całość prezentu genialnie dopełnia personalizowana karteczka z podziękowaniem. Będzie doskonałą pamiątką na długie lata. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny
  249,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny

  Drewniana skrzynia z wspaniałym wypełnieniem na prezent dla Nauczyciela. W zestawie umieszczona została butelka jarzębinowego wina, słoik miodu, torebeczki z herbatą i kawą oraz małe czekoladki. Dzięki personalizowanej karteczce z życzeniami prezent staje się osobisty i stworzony z myślą o wybranej osobie. Takim prezentem uczniowie sprawią ogromną...

  249,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM z winem EKO Zestaw Malina PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM z winem EKO Zestaw Malina
  239,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM z winem EKO Zestaw Malina

  Jaki prezent wręczyć Nauczycielowi z okazji zakończenia roku szkolnego lub Dnia Nauczyciela? Idealnym pomysłem jest drewniana skrzynia, wewnątrz której ułożona została butelka wina ekologicznego, słoik miodu, czekolady oraz aromatyczna herbata malinowa. W środku skrzyni znajduje się również karteczka z personalizacją i tekstem podziękowania. Zestaw...

  239,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Czekolady i miody LUX PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Czekolady i miody LUX
  259,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Czekolady i miody LUX

  Słodki prezent dla Nauczyciela z okazji zakończenia roku szkolnego lub Dnia Nauczyciela. W drewnianej skrzyni, na naturalnej wełnie drzewnej ułożone zostały trzy ręcznie robione czekolady oraz trzy słoiczki naturalnego miodu wraz z pałeczką do nabierania. Po otwarciu skrzyni Nauczyciel ujrzy karteczkę z personalizacją oraz tekstem podziękowania za cenne...

  259,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Malinowa Świeżość PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Malinowa Świeżość
  259,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Malinowa Świeżość

  Brak pomysłu na oryginalny prezent dla Nauczyciela? Drewniana skrzynia z cudowną zawartością w postaci wina, herbaty, miodu oraz słodkości to genialna propozycja na sprawienie Nauczycielowi ogromnej niespodzianki. Dodatkowo skrzynia posiada personalizowaną karteczkę z podziękowaniami. To doskonały pomysł na podarunek na Dzień Nauczyciela oraz zakończenie...

  259,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 101 elementów

Prezenty dla nauczyciela na zakończenie roku i Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej potocznie nazywa się Dniem Nauczyciela. To zdecydowanie naprawdę wyjątkowe wydarzenie, podczas którego uczniowie wystawiają przedstawienia i apele, a także obdarowują pedagogów i pracowników szkół wyjątkowymi upominkami. Oryginalne prezenty dla nauczycieli przygotowywane są również z okazji zakończenia roku szkolnego, Świąt Bożego Narodzenia czy innych szczególnych dat. Zbliża się jakieś istotne wydarzenie? Chcesz samodzielnie lub razem z innymi uczniami wręczyć niebanalny podarunek wychowawcy, nauczycielowi czy dyrekcji? W takim razie koniecznie zajrzyj do oferty naszego sklepu internetowego. Znajdziesz w niej eleganckie zestawy prezentowe, personalizowane upominki oraz niepowtarzalne i pomysłowe podarunki dla nauczycieli. To niezawodne rozwiązanie na dowolną okazję.

Oryginalne prezenty dla nauczyciela na pożegnanie

Zdecydowanie jednym z najbardziej unikalnych prezentów dla nauczyciela jest ten na pożegnanie. Podarunek wręczany w ostatniej klasie podstawówki, liceum czy technikum bez dwóch zdań będzie szczególny dla wychowawcy. To świetna pamiątka od uczniów dla nauczyciela. Księga klasy w postaci albumu w sztywnej oprawie to bez najmniejszych wątpliwości bardzo wyjątkowy podarunek na koniec roku. Okładka ozdobiona jest pięknie wykonanym motywem mężczyzny z książką, a personalizowany podpis wspaniale się z nim komponuje. Do takiego albumu uczniowie mogą wpisać pamiątkowe teksty, zanotować szczególne wydarzenia czy momenty, a także wkleić zdjęcia. To będzie niezapomniana pamiątka dla nauczyciela. Bardzo pomysłowym podarunkiem dla wychowawcy będzie też zabawny zestaw w skrzyni z personalizacją. Taki niezbędnik w oryginalnym stylu sprawi przyjemność obdarowanej osobie.

Prezent dla nauczyciela niezbędnik w skrzyni

Kosz prezentowy dla nauczyciela

Przydatny prezent dla nauczyciela

Sprawdzonym rozwiązaniem na podarunek dla wychowawcy czy innego nauczyciela są praktyczne upominki. To produkty, które obdarowana osoba bez dwóch zdań chętnie wykorzysta na co dzień. Notatniki, kalendarze, ceramiczne kubki i wiele innych produktów śmiało można wręczyć w ramach tego rodzaju podarunku. To idealne rozwiązanie na każdą okazję! W klasie czy samorządzie śmiało postawić możecie na zestaw w ozdobnym pudełku. Taki komplet z praktycznymi akcesoriami pozwoli sprawić wielką przyjemność obdarowanemu nauczycielowi. Użyteczny podarunek może być też mniejszy - tak czy inaczej na pewno będzie trafionym pomysłem. Kalendarz nauczyciela z imieniem to idealny przykład takiego upominku na Dzień Edukacji Narodowej czy Gwiazdkę!

Elegancki prezent na Dzień Nauczyciela

Gustowny prezent otrzymany od klasy, grupy uczniów czy samorządu na pewno sprawi przyjemność każdemu obdarowanemu nauczycielowi. Dla wychowawcy czy dyrektora na pewno bezbłędną niespodzianką będzie gustowny kosz prezentowy w niebanalnym stylu. Taki podarunek można łatwo przygotować samodzielnie, choć z powodzeniem postawić możecie również na gotowy projekt. Zestaw dla nauczyciela z paskiem, skarpetkami, portfelem i elegancką muchą to naprawdę męski prezent na Dzień Nauczyciela. Ciekawą propozycją na podarunek będzie też kosz prezentowy z motywem jelenia. Nowoczesny motyw i wysokiej jakości produkty oczarują każdego nauczyciela. Torebka z kawą, kubek z imieniem, śmietankowe krówki oraz tabliczka czekolady tworzą naprawdę wyjątkowy komplet na podarunek. 

Prezent dla nauczyciela niezbędnik dzikiego byczka

Zestaw prezentowy dla nauczyciela