Informacja

Nowe produkty

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków na Chrzest

Podziękowania dla Chrzestnych to cudowny upominek, który z pewnością sprawi ogromną radość. Aby w tym wyjątkowym momencie wyrazić swoją wdzięczność, można przygotować specjalnie podziękowania. Sposobów na wyrażenie swojej radości jest wiele. Jednym z popularniejszych jest drewniana skrzyneczka z ukrytymi słodkościami takimi jak czekoladki czy lizaki. Pudełeczko posiada ramkę, na której wydrukowany jest wierszyk z wyrazami wdzięczności. Istnieją również inne oryginalne podziękowania. Jednym z nich są pudełeczka z odciskiem rączek lub nóżek maluszka. Jeśli wolicie jednak podarować tylko drobny upominek, najlepiej sprawdzi się ozdobny czekoladownik, który będzie miłą pamiątką z Chrztu Świętego.

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków na Chrzest 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 162 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 162 elementów

Podziękowania na Chrzest Święty dziecka

Chrzest Święty w życiu dziecka jest naprawdę ważnym wydarzenie. To moment oczyszczenia z grzechu pierworodnego, a także oficjalne włączenie maluszka do wspólnoty. Podczas Chrztu Świętego dziecku towarzyszą nie tylko rodzice, ale również inne bliskie osoby. Zdecydowanie do tych najważniejszych należą Chrzestni, którzy od momentu przyjęcia przez maluszka sakramentu stają się istotną częścią jego życia. Bardzo często w pierwszych tygodniach, miesiącach czy latach przy opiece i wychowaniu dziecka pomagają dziadkowie. Dzięki swojemu doświadczeniu i ogromnym pokładom miłości stanowią niezawodne oparcie dla szkraba. Elegancka uroczystość Chrztu stanowi fantastyczną okazję do tego, by podziękować im wszystkim nie tylko za obecność, ale także role, jakie pełnią w życiu Twojej pociechy. 

Podziękowania dla Rodziców Chrzestnych na Chrzest

Według nauk Kościoła, Rodzice Chrzestni to najważniejsze osoby w życiu dziecka, oczywiście zaraz po rodzicach. Ich pomoc w wychowaniu pociechy oraz trwanie przy rodzicach w ciężkich chwilach jest nieoceniona. Podziękowanie bliskim za podjęcie się tak ważnej roli w trakcie Chrztu Świętego będzie pięknym gestem, który bez dwóch zdań zapadnie głęboko w pamięci. Podziękowania mogą mieć naprawdę różnorodne formy. Wyjątkowe podziękowanie dla Chrzestnych w formie skrzyneczki z glinką na odcisk dłoni bądź stópki maluszka to wyjątkowa propozycja na prezent. Bez dwóch zdań to będzie naprawdę oryginalne rozwiązanie na tak szczególną okazję. Odciskając rączkę lub stópkę maleństwa i wręczając Chrzestnym, stworzycie niezapomniane wspomnienia oraz cudowną pamiątkę. Całość dekorowana jest karteczką z przepięknym tekstem, nadrukiem imienia dziecka i datą uroczystości. Dzięki temu podarunek ma swój własny, niepowtarzalny charakter. Podziękowanie z personalizacją zawsze stanowi wspaniały pomysł - pozwala w unikalnym stylu wyrazić wdzięczność oraz inne ciepłe uczucia!

Podziękowanie dla chrzestnych eleganckie z krówkami

Eleganckie podziękowanie dla Chrzestnych

Oryginalne podziękowanie dla Matki Chrzestnej

Pięknym i prostym podziękowaniem dla Chrzestnej będzie kartka. To niedrogi i szybki sposób w zorganizowaniu niespodzianki dla bliskiej osoby. Kartka z podziękowaniem wykonana została z grubego papieru i jest składana - dzięki temu prezentuje się niezwykle estetycznie oraz elegancko. Biała kartka z nadrukiem złotych stópek bardzo ładnie wpasowuje się w klimat Chrztu Świętego. Bez żadnych wątpliwości drobny upominek pozwoli sprawić przyjemność obdarowanej kobiecie. Na podziękowanie dla Matki Chrzestnej wybrać możecie także słodkości. Bombonierka ze śmietankowymi krówkami bez dwóch zdań będzie smaczną propozycją dla bliskiej osoby. Ładnie wykonanie pudełka z grubego papieru, czarujący motyw i personalizowane podziękowanie sprawią, że podarunek wywoła szeroki uśmiech na twarzy adresatki. 

Bombonierka z krówkami różowe serce chrzest

Bombonierka z podziękowaniem

Pomysł na podziękowanie dla Ojca Chrzestnego

Równie piękne prezenty przygotowane zostały dla Chrzestnego. Wyjątkowe podziękowanie na Chrzest z butelką wysokiej jakości wódki to elegancki podarunek. Zestaw zawiera również skarpetki i czekoladki, które świetnie dopełniają prezent. Na wieku pudełka, w którym zamknięte zostały produkty, znajduje się kartka z personalizowanym podziękowaniem. Dzięki temu całość stanowi wspaniałą propozycję dla Chrzestnego. Wśród niezawodnych pomysłów na podziękowania znaleźć można też wiele mniejszych upominków. Mały zestaw w skrzynce z drewnianymi stópkami i słodyczami albo dziesiątka różańca to sprawdzone rozwiązania na tego rodzaju okazję. Z pewnością obdarowany mężczyzna będzie zachwycony podarunkiem prosto z serca. 

Eleganckie podziękowania na Chrzest dla dziadków

Ponieważ dziadkowie są tak ważnymi osobami w życiu dziecka, warto również im podziękować podczas Chrztu Świętego. Bez najmniejszych wątpliwości docenią tego rodzaju rozwiązanie i będą nim poruszeni. Co wybrać na tego rodzaju okazję? Zdecydowanie ciekawą propozycją na podziękowanie dla dziadków będą kartki okolicznościowe. Pięknie wykonane kartki dla babci oraz dla dziadka można dołączyć do podarunku - kwiatów czy słodkości - albo wręczyć jako pojedynczy podarunek. Wyjątkowym i oryginalnym podziękowaniem dla dziadków na Chrzest Święty będzie również piękna skrzynia ze słodkościami. Zaprojektowana w modnej i naprawdę stylowej odsłonie bez żadnych wątpliwości pozwoli oczarować obdarowane osoby. Podziękowania płynące prosto z serca głęboko zapadną w ich pamięci.

Podziękowanie dla dziadków skrzynia pełna słodkości na chrzest gałązka

Duże podziękowanie dla dziadków na Chrzest