Nowe produkty

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków na Chrzest

Podziękowania dla Chrzestnych to cudowny upominek, który z pewnością sprawi ogromną radość. Aby w tym wyjątkowym momencie wyrazić swoją wdzięczność, można przygotować specjalnie podziękowania. Sposobów na wyrażenie swojej radości jest wiele. Jednym z popularniejszych jest drewniana skrzyneczka z ukrytymi słodkościami takimi jak czekoladki czy lizaki. Pudełeczko posiada ramkę, na której wydrukowany jest wierszyk z wyrazami wdzięczności. Istnieją również inne oryginalne podziękowania. Jednym z nich są pudełeczka z odciskiem rączek lub nóżek maluszka. Jeśli wolicie jednak podarować tylko drobny upominek, najlepiej sprawdzi się ozdobny czekoladownik, który będzie miłą pamiątką z Chrztu Świętego.

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków na Chrzest 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 82 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 82 elementów

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków na Chrzest

Według nauk kościoła, Rodzice Chrzestni to najważniejsze osoby w życiu dziecka, oczywiście zaraz po rodzicach. Ich pomoc w wychowaniu pociechy oraz trwanie przy rodzicach w ciężkich chwilach jest nieoceniona. Dziękując im w wyjątkowy sposób na przyjęciu z okazji Chrztu Świętego z pewnością doda im skrzydeł i ukaże wzruszenie na ich twarzach. Duży anioł z podpisem, słoik miodu w pięknym opakowaniu czy paczka migdałów w różnych smakach pomoże wyrazić wdzięczność za przybycie na Chrzest Święty maluszka. Rodzice chrzestni oraz dziadkowie odgrywają bardzo ważną rolę w dniu tak wyjątkowym jakim jest Chrzest Święty dziecka, dlatego tak ważne jest to aby ich docenić. Podziękowania dla chrzestnych i dziadków to wspaniały pomysł, by wyrazić wszystko, co czujecie i podziękować im w wyjątkowy sposób. Ich pomoc i wkład w wychowanie dziecka nieoceniona, dlatego warto wybrać coś od serca, z dozą pomysłowości i oryginalności. Wybierając wyjątkowe podziękowania dla chrzestnych i dziadków z oferty naszego sklepu internetowego nie trzeba się już dłużej zastanawiać jak zaskoczyć ich zaskoczyć!

 Podziękowania w formie skrzyneczkiPodziękowania dla Rodziców Chrzestnych jako drewniana skrzyneczka

Podziękowanie dla Matki Chrzestnej

Rodzice chrzestni w dniu Chrztu Świętego, jak i przez resztę życia dziecka, to bardzo ważne osoby. Towarzyszą mu nie tylko podczas tej ważnej ceremonii, ale także przez cały proces przygotowywania się do uroczystości. Zawsze służą pomocą i cennymi wskazówkami. Warto zatem podziękować im za obecność i wsparcie w tym najważniejszym dniu, wręczając upominek z osobistą dedykacją płynącą prosto z serca. Jeżeli nadal nie zapadła decyzja  jaki prezent dla wybrać, mamy kilka propozycji. Nawet skromny gadżet spersonalizowany pełną uroku i uczucia dedykacją spełni swoje zadanie.

Bombonierka z krówkami dla ChrzestnychBombonierka z krówkami dla Chrzestnych

Podziękowanie dla Chrzestnych z bransoletką

Podziękowanie dla Chrzestnych z bransoletką

Podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych w skrzyni

Wyjątkowe podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków w formie skrzyneczki z glinką na odcisk dłoni maluszka. Jest to wyjątkowa propozycja na prezent z okazji Chrztu Świętego. Odciskając rączkę lub stópkę maleństwa i wręczając najbliższym stworzycie niezapomniane wspomnienia oraz cudowną pamiątkę. Całość dekorowana jest karteczką z przepięknym tekstem, nadrukiem imienia dziecka i datą uroczystości. Kolejna propozycja to bardzo eleganckie podziękowanie przygotowane na uroczystość z okazji Chrztu Świętego. Upominek składa się z mlecznych czekoladek oraz złotej figurki z dzieckiem na rękach. Pamiątka dla Ojca Chrzestnego, a pamiątka dla Matki Chrzestnej różnią się między sobą. Wnętrze pudełka zawiera także karteczkę z tekstem podziękowania i imieniem dziecka. Podziękowanie umieszczone jest w pudełku z jasnego naturalnego drewna, przygotowane w odcieniach bieli i złota. Takie podziękowania są niezwykle piękne i wyjątkowe, ponieważ będą służyć jako jedyna w swoich rodzaju pamiątka na długie lata.

Odcisk dłoni/stópek maluszkaSkrzyneczka z odciskiem stópek