Informacja

Nowe produkty

Promocje

Podziękowania dla Świadka

Podziękowanie dla Świadka można wręczyć w różniej formie. Zazwyczaj jest to upominek, który dodatkowo może być pamiątka z tego wyjątkowego dnia. Wiele osób decyduje się na podziękowanie w skrzyni wewnątrz której ukryte są róże prezenty. Oryginalny prezent dla świadka taki jak drewniana mucha sprawi mu wiele radości. Popularnym prezentem dla Świadka jest również alkohol! W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie wiele propozycji prezentów z winem. Nasze prezenty dla Świadka posiadają nadrukowany tekst podziękowania, dzięki czemu upominek staje się bardzo osobistą pamiątką. Podziękuj Świadkowi razem z nami!

Podziękowania dla Świadka 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 97 elementów
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz
  319,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz

  Eleganckie podziękowanie dla Świadka umieszczone w boxie z grubej tektury z personalizacją oraz grafiką w czarno-srebrnej kolorystyce. Wybieraj zestaw z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Podaruj przepiękny i oryginalny upominek. 

  319,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty
  319,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty

  Podziękowanie dla Świadka w dużym boxie z grubej tektury. Wybieraj zestaw z alkoholem, czekoladą Jack Daniels Fire, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, bawełnianymi skarpetkami. Na wieczku pudełka umieszczona jest spersonalizowana naklejka z grafiką w czarno-srebrnej kolorystyce. 

  319,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA
  209,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA

  Efektowne podziękowanie, które można wręczyć Świadkowi na przyjęciu weselnym. Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą Merci w obwolucie, migdałami, pistacjami oraz fistaszkami. Spraw radość najlepszemu Świadkowi wybierając spersonalizowany prezent z kraftową grafiką. Męski zestaw w oryginalnej odsłonie. 

  209,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II
  259,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II

  Cudowne podziękowanie dla Świadka z butelką Jim Beam, czekoladą, puszką Jim Beam z colą, pistacjami, fistaszkami oraz cukierkami. Upominek, którym podziękujesz za pomoc w przygotowaniach ślubnych oraz obecność na uroczystości. Zamów box z personalizacją oraz stylową grafiką w męskiej odsłonie. 

  259,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA

  Eleganckie podziękowanie dla Świadka z personalizacją oraz grafiką w kraftowej odsłonie. Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą, kamieniami do schładzania napojów, bawełnianymi skarpetkami, świecą sojową w brązowym słoiczku oraz słodkimi czekoladki w przepysznym smaku. Podaruj prezent, który pozwoli wyrazić wdzięczność za pomoc w przygotowaniach weselnych...

  299,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy
  199,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy

  Podziękuj najlepszemu Świadkowi w oryginalny sposób. Podaruj prezent z butelką Soplicy, miodem ekologicznym, krówkami, migdałami, pistacjami oraz nerkowcami. Oryginalny box z personalizacją oraz kraftową grafiką. Zamów zestaw z męską zawartością, który wręczysz na Weselu. 

  199,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Na apetyt PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Na apetyt
  179,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Na apetyt

  Podziękowanie dla Świadka w dużym boxie wykonanym z grubej tektury. Upominek z personalizacją można wręczyć Świadkowi podczas przyjęcia weselnego. Zestaw z alkoholem, czekoladą Merci w stylowej obwolucie, kawą, migdałami, nerkowcami, pistacjami oraz fistaszkami. Kupuj oryginalny prezent.

  179,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Styl i klasa PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Styl i klasa

  Eleganckie podziękowanie dla Świadka z męską zawartością. Zamawiaj upominek z butelką wódki wiśniowej, piersiówką, czarnymi skarpetkami, migdałami, muchą satynową oraz czekoladkami. Spraw radość najlepszemu Świadkowi wręczając spersonalizowany box udekorowany wstążką. 

  219,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Irish Cream PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Irish Cream

  Eleganckie podziękowanie dla Świadka, którym okażesz wdzięczność za pomoc w przygotowaniach weselnych oraz poświęcony czas w wyjątkowych chwilach. Podaruj prezent z alkoholem, przepysznymi czekoladkami, czekoladą, migdałami oraz aromatyczną kawą mieloną. Pudełko z personalizacją przypadnie do gustu obdarowanemu Świadkowi. 

  229,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Pomysł na wieczór PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Pomysł na wieczór
  229,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Pomysł na wieczór

  Eleganckie podziękowanie dla najlepszego Świadka, które można wręczyć podczas przyjęcia weselnego. Upominek w stylowej odsłonie z motywem graficznym w kraftowo-czarnej kolorystyce. Zamów zestaw z wódką, truflami, migdałami w mlecznej czekoladzie, fistaszkami, świecą sojową oraz cukierkami. Tak skompletowana zawartość przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. 

  229,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA

  Podziękowanie dla Świadka w eleganckim, czarnym boxie. Zestaw prezentowy, który możesz wręczyć za pomoc w przygotowaniach weselnych na przyjęciu. Męska zawartość przypadnie do gustu obdarowanej osobie. Zamów pudełko z dużą butelką brandy, bawełnianymi skarpetkami, drewnianą muchą oraz słodkościami. Na wieczku umieszczona jest samoprzylepna naklejka z...

  219,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA
  199,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA

  Zestaw w stylu retro na podziękowanie dla Świadka. Podaruj upominek z butelką wódki, czekoladą, migdałami, fistaszkami oraz krówkami. Box w czarnej kolorystyce z motywem graficznym w kraftowej odsłonie. Wybieraj prezent z personalizacją, którym podziękujesz za obecność najlepszemu Świadkowi. 

  199,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Elegancki z wódką PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Elegancki z wódką
  199,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Elegancki z wódką

  Podziękowanie dla najlepszego Świadka w formie boxa z personalizacją. Elegancka grafika w odcieniach srebra i czerni prezentuje się niezwykle stylowa. Wybieraj zestaw z butelką alkoholu, likworami, świecą sojową, cukierkami oraz skarpetkami bawełnianymi. Podaruj upominek na przyjęciu weselnym swojemu Świadkowi. 

  199,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Elegancki z wódką II PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Elegancki z wódką II
  199,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Elegancki z wódką II

  Spraw radość Świadkowi na przyjęciu weselnym wręczając box z personalizacją. Upominek z wódką, kawą, muchą, cukierkami oraz skarpetkami przypadnie do gustu obdarowanemu mężczyźnie. Podziękowanie za pomoc w przygotowaniach oraz obecność na Ślubie w czarno-srebrnej kolorystyce. 

  199,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA
  219,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA

  Eleganckie podziękowanie dla Świadka, które można wręczyć na przyjęciu weselnym. Zamów zestaw z wódką, kawą, czekoladą w stylowej obwolucie, satynową muchą oraz skarpetkami bawełnianymi. Oryginalny box z męską zawartością na wieczku ma umieszczoną naklejkę z personalizacją. 

  219,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA
  219,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA

  Podziękowanie dla Świadka na Wesele w czarnym boxie z personalizacją. Upominek z wódką Biały Bocian, kawą mieloną, czekoladą Merci, cukierkami oraz herbatą czarną ekspresową. Okaż wdzięczność za poświęcony czas i pomoc wręczając cudowny zestaw z męską zawartością. 

  219,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA

  Efektowne podziękowanie dla Świadka w przepięknym, czarnym boxie. Zamów zestaw z butelką alkoholu, czekoladą, kamieniami do whisky, Jackiem Danielsem z colą w puszcze, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Podaruj upominek dla najlepszego Świadka, którym wyrazisz wdzięczność za obecność na Ślubie. 

  299,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Siła i Moc PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Siła i Moc
  269,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Siła i Moc
  1 Opinie

  Eleganckiej podziękowanie, które można wręczyć Świadkowi na przyjęciu weselnym. Upominek z alkoholem, czekoladką, krówkami, pistacjami, nerkowcami oraz migdałami w mlecznej czekoladzie. Box z personalizacją oraz grafiką w stylu kraft przypadnie do gustu obdarowanemu mężczyźnie. Zamów zestaw z najlepszymi produktami. 

  269,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały
  89,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały

  Podziękowanie dla Świadka w czarnym boxie z personalizacją oraz stylową grafiką w krafcie. Podaruj zestaw z nalewką Soplica, migdałami w mlecznej czekoladzie oraz śmietankowymi krówkami. Upominek z męską zawartością pozwoli podziękować za poświęcony czas i pomoc w przygotowaniach weselnych. 

  89,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały
  89,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały

  Oryginalne podziękowanie dla Świadka, które można wręczyć na przyjęciu weselnym. Podaruj zestaw z nalewką Soplica o kawowym smaku, śmietankowymi krówkami oraz mieloną kawą w eleganckim opakowaniu. Upominek z personalizacją i grafiką w czarno-kraftowej kolorystyce. 

  89,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Biały Bocian Mały PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Biały Bocian Mały
  159,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Biały Bocian

  Podziękowanie dla Świadka w czarnym boxie. Na wieczku znajduje się samoprzylepna naklejka z personalizacją oraz grafiką w czarno-srebrnej kolorystyce. Męski upominek z butelką wódki oraz cukierkami. Wybierz prezent, którym wyrazisz wdzięczność za pomoc w przygotowaniach Ślubnych najlepszemu Świadkowi. 

  159,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Czarny Bocian Mały PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Czarny Bocian Mały
  159,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Czarny Bocian

  Eleganckie podziękowanie dla Świadka umieszczone w czarnym boxie prezentowym. Na wieczku znajduje się samoprzylepna naklejka z personalizacją oraz stylową grafiką z akcentami srebra. Zamów zestaw z wódką, bawełnianymi skarpetkami oraz mlecznymi czekoladkami. Prezent można wręczyć na przyjęciu weselnym.

  159,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY
  159,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY

  Podziękowanie dla Świadka w pudełku z personalizacją oraz grafiką w czarno-kraftowej kolorystyce. W skład zestawu wchodzi: alkohol, Jim Beam w puszce z colą, czekolada oraz cukierki. Upominek w stylowej odsłonie pozwoli podziękować za pomoc w przygotowaniach weselnych najlepszemu Świadkowi. 

  159,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II
  199,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II

  Podziękowanie dla Świadka umieszczone w boxie z personalizacją. Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą, piersiówką oraz cukierkami. Idealnie skomponowana zawartość przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. Kupuj upominek z motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. 

  199,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III
  199,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III

  Eleganckie podziękowanie dla Świadka w czarnym boxie wykonanym z grubej tektury. Wybieraj upominek z Jackiem Danielsem w puszce z colą, alkoholem, czekoladą ręcznie robioną oraz metalowym kieliszkiem. Okaż wdzięczność najlepszemu Świadkowi w oryginalny sposób. 

  199,98 zł
 • KARTKA dla Świadka do prezentu (+koperta) KARTKA dla Świadka do prezentu (+koperta)
  8,98 zł
  KARTKA dla Świadka do prezentu (+koperta)

  Otwierana kartka wykonana ze sztywnego, kraftowego papieru. Elegancki motyw graficzny w męskiej odsłonie można podarować na upominek najlepszemu Świadkowi. Dodatek do prezentu sprzedawany w komplecie z dopasowaną kopertą. 

  8,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka
  199,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka

  Eleganckie podziękowanie dla Świadka w formie kraftowego boxa. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz grafiką jelenia. W skład zestawu wchodzi: czekolada Merci w ozdobnym opakowaniu, krówki o śmietankowym smaku, aromatyczna kawa mielona oraz biały kubek z czarnym uchem. Podziękuj Świadkowi za poświęcony czas i pomoc w przygotowaniach...

  199,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem
  199,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem

  Podziękuj swojemu Świadkowi za poświęcony czas i pomoc w przygotowaniach. Podaruj spersonalizowany box z ekskluzywną zawartością. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz grafika jelenia. W zestawie znajduje się żel pod prysznic, mydło, krówki o śmietankowym smaku, czekolada Merci oraz portfel ze skóry naturalnej.

  199,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA
  179,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA

  Eleganckie podziękowanie dla Świadka w formie boxa prezentowego. Kraftowe pudełko z personalizacją oraz grafiką w męskim stylu. W zestawie znajduje się olejek do brody, szampon, odżywka, krem do stylizacji, szczotka oraz grzebień. Cudowny pomysł, aby podziękować za poświęcony czas i pomoc w przygotowaniach swojemu Świadkowi. 

  179,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw brodacza ze słodkościami i muchą PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw brodacza ze słodkościami i muchą
  149,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw brodacza ze słodkościami i muchą

  Podziękuj świadkowi za poświęcony czas i pomoc w przygotowaniach do Ślubu i Wesela. Upominek w kraftowym pudełku przewiązany złotą wstążką prezentuje się niezwykle elegancko. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz grafiką z jeleniem. W skład zestawu wchodzi: olejek do brody, szampon do brody, odżywka do brody, składany grzebień,...

  149,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy
  149,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy

  Podziękowanie dla Świadka umieszczone w dużym, kraftowym pudełku. Spersonalizowany produkt spodoba się każdemu mężczyźnie. W zestawie znajduje się: czekolada merci w ozdobnym opakowaniu, kawa świeżo palona, krówki o śmietankowym smaku, choco stick oraz serwetki papierowe z motywem jelenia. 

  149,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Elegancka Regeneracja PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Elegancka Regeneracja
  149,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Męska Regeneracja

  Podziękuj swojemu Świadkowi za pomoc w przygotowaniach Ślubu i Wesela. Podaruj elegancki upominek z oryginalną zawartością. Duże pudełko kraftowe przewiązane złotą wstążką, personalizacją oraz grafiką w kraftowym stylu. W zestawie znajduje się żel pod prysznic, mydło, mucha, czekoladki oraz kostki do schładzania napojów. 

  149,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Popołudniowa Rozkosz PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Popołudniowa Rozkosz
  89,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Popołudniowa Rozkosz

  Podziękowanie dla Świadka w efektownym wydaniu! Podaruj bliskiemu zestaw w którym znajdziesz zestaw z butelką Jägermeister, świeżo mieloną kawą oraz przepysznymi, śmietankowymi krówkami. To piękne okazanie wdzięczności! Dopełnieniem jest personalizowana etykieta z życzeniami. 

  89,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Niezbędnik Dżentelmena PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Niezbędnik Dżentelmena
  199,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Niezbędnik Dżentelmena

  Podziękowanie dla Świadka w pudełku prezentowym. Czarny box z idealnie skomponowaną zawartością spodoba się każdemu mężczyźnie. Podziękuj za poświęcony czas i pomoc w przygotowaniach wręczając spersonalizowany prezent. W zestawie znajduje się czarny notes, długopis, cukierki, czekolada, herbata aromatyczna, czekolada oraz metalowy kieliszek. 

  199,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena
  199,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena

  Box na podziękowanie dla Świadka w piękny, czarnym pudełku. Elegancki upominek z motywem graficznym w kraftowym stylu oraz personalizacją. W skład zestawy wchodzi: świeca sojowa w szklanym słoiczku, pistacje, fistaszki, cukierki, piersiówka w czarnym kolorze oraz kostki do chłodzenia napojów. Całość przewiązana jest wstążką w złotym kolorze. 

  199,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka pudełko Z IMIENIEM Słodki Zestaw PODZIĘKOWANIE dla Świadka pudełko Z IMIENIEM Słodki Zestaw
  149,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka pudełko Z IMIENIEM Słodki Zestaw

  Czarne pudełko przewiązane złotą wstążką. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz grafika w kraftowym stylu. W zestawie znajduje się czerwone wino półwytrawne, krówki śmietankowe, czekoladki w eleganckich papierkach oraz migdały w kraftowych opakowaniach. Podziękuj swojemu Świadkowi za poświęcony czas i pomoc w przygotowaniach...

  149,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 97 elementów

Podziękowania dla Świadka

Podziękowania dla Świadka powinny być bardzo oryginalne i pamiątkowe. Warto sprawić swojemu najlepszemu przyjacielowi radość i okazać swoją wdzięczność za pełnioną przez niego funkcję. Tekst podziękowania dla Świadka, rodzaj, odpowiednie grafiki - wszystkie elementy są bardzo istotne. Coraz częściej stawia się na bardzo pamiątkowe i eleganckie upominki, odchodząc jednocześnie od tych bardzo zabawnych i kiczowatych. Ciekawym rozwiązaniem może być podziękowanie w pudełku, piękny kubek lub dobry alkohol. Wasz przyjaciel na pewno poczuje się wyjątkowo i ucieszy się z takiego upominku.

Podziękowanie dla Świadka w pudełku

Bardzo ciekawą i atrakcyjną propozycją upominku dla Świadka może być karta z podziękowaniem i drobnym gadżetem w eleganckim pudełku. Zwracając uwagę na najnowsze trendy na sezon 2023, warto postawić na rustykalną stylistykę i wykończenia kraftowe. Dzięki temu Wasz prezent na pewno będzie zapamiętane. W pudełku wykona. Karta została wykonana w bardzo minimalistyczny sposób, wykorzystując jedynie czarno-białą kolorystykę. Personalizacja takiego upominku sprawia, że prezentuje się bardzo oryginalnie i unikatowo. Świadek po otrzymaniu takiego podziękowania, na pewno będzie bardzo zaskoczony i zadowolony. Ciekawym pomysłem są również podziękowania dla świadka z motywem alkoholu Jack Daniels. Tak skomponowany zestaw wygląda bardzo luksusowo i na pewno przypadnie do gustu każdemu świadkowi.

Podziękowanie dla świadka

Podziękowanie dla Świadka w pudełku

Kubek dla Świadka

Coraz częściej wybieraną propozycją jest zdecydowanie kubek dla świadka. Wybieramy odpowiednie warianty na wszelkie okazje i jako prezent na różne święta. Dlaczego więc nie postawić na taki upominek podczas podziękowania Świadkowi? Warto jednak postawić na coś bardzo oryginalnego i niespotykanego. Wspaniałym wyborem będzie biały kubek z czarnymi elementami graficznymi i pięknym tekstem. Na kubku widnieje napis „Super Świadek” oraz personalizacja imieniem Waszego przyjaciela. Dodatkowo umieściliśmy na nim geometryczne elementy ozdobne, które pięknie dopełniają całość.

Podziękowanie dla świadka niezbędnik dzikiego byczka

Kubek podziękowanie dla Świadka

Alkohol jako prezent dla Świadka

Niezwykle popularnym podziękowaniem dla najlepszego przyjaciela za pełnienie ważnej funkcji Świadka jest zdecydowanie alkohol na prezent. Warto postawić na wyjątkowo dobry trunek, który spodoba się Waszemu przyjacielowi. Wspólnie będziecie mogli świętować udaną imprezę i rozpoczęcie nowej drogi życia, wznosząc toast właśnie takim alkoholem. Świetnym pomysłem będzie zaopatrzenie się w butelkę z personalizowaną etykietą, dzięki czemu całość będzie jeszcze bardziej oryginalna i unikatowa.

Podziękowanie dla świadka zestaw jim beam mały

Podziękowanie dla Świadka z alkoholem