Gadżety do sesji brzuszkowej/ciążowej

Informacja

Nowe produkty

Gadżety do sesji brzuszkowej/ciążowej

Gadżety do sesji brzuszkowej/ciążowej wspaniale uatrakcyjnią pamiątkowe zdjęcia Przyszłej Mamy. Delikatnym, a zarazem efektownym gadżetem są szarfy z napisami Baby Shower oraz personalizacją w postaci imienia Przyszłej Mamy. Świetnie dopasują się do każdego ubrania. Podczas sesji brzuszkowej warto skorzystać z balonów w kształcie Girl lub Boy, które znajdziecie w ofercie naszego sklepu internetowego. Rekwizyty w postaci papierowych elementów z tematycznymi napisami pozwolą stworzyć oryginalne zdjęcia wraz z przyjaciółkami. Fontanny i kulki dymne rewelacyjnie sprawdzą się jako tło podczas sesji ciążowej. Efekty będą czarujące!

Gadżety do sesji brzuszkowej/ciążowej 

Podkategorie

  • Gadżety do sesji brzuszkowej/ciążowej

    Gadżety do sesji brzuszkowej upiększą każde zdjęcie. Ciąża to bardzo ważny czas dla każdej kobiety dlatego tak ważne jest uwiecznienie tego na pamiątkowych zdjęciach. Gadżety takie jak fontanny dymne które ujawnią płeć maluszka, są obecnie bardzo często wybierane przez Przyszłe Mamy. Sesja zdjęciowa przyszłej mamy często kolorystycznie odzwierciedla płeć dziecka. Różowe dodatki dla dziewczynki czy niebieskie dla chłopca? Wybór należy do Ciebie!

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Gadżety do sesji brzuszkowej - jak zrobić sesję w ciąży?

Czas ciąży stanowi wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety. Przyszłe mamy znoszą go na różnorodny sposób - jedne czują się naprawdę dobrze, natomiast inne zmagają się z mniejszymi i większymi dolegliwościami. Nie ulega jednak wątpliwościom, że ostatecznie ciąża jest powodem do ogromnej radości. Tworzenie nowego życia oraz obserwowanie jego rozwoju stanowi wspaniałe doświadczenie zarówno dla przyszłej mamy, jak i taty. Nic więc dziwnego, że tak popularne stały się sesje ciążowe. Choć przez całe dziewięć miesięcy przyszli rodzice mogą wykonywać fotografie zmieniającego się ciała ciężarnej kobiety, zdjęcia profesjonalisty z całą pewnością stanowią unikalną pamiątkę na całe życie. Jak zorganizować taką sesję? Co potrzebne jest do wykonania zdjęć? Dowiecie się tego z naszych porad i inspiracji zebranych specjalnie z myślą o przyszłych rodzicach. 

Kiedy najlepiej wykonać sesję ciążową?

Sesja ciążowa, zwana także brzuszkową, to wspaniały sposób na uchwycenie w pełnej krasie piękna przyszłej mamy. Wykonane w jej trakcie zdjęcia stanowią niepowtarzalną pamiątkę, którą umieścić można w rodzinny albumie lub ramce. Dzięki temu w dowolnej chwili Ty i Twój partner będziecie mogli powrócić do miłych wspomnień z tego okresu. Zamysłem sesji brzuszkowej jest udokumentowanie wyglądu przyszłej mamy w zaawansowanej ciąży, dlatego zdecydowanie najlepiej jest wykonać ją, gdy brzuszek będzie już dobrze widoczny. Szósty, siódmy czy ósmy miesiąc będą się do tego nadawać znakomicie. Wtedy brzuszek jest już wyraźnie zaokrąglony, a większość kobiet czuje się na tyle dobrze, by bez problemu móc wykonać zdjęcia. 

Balon mom to be serce różowy

Balon do sesji brzuszkowej

Pomysły i inspiracje na sesję brzuszkową

Bez wątpienia sesja ciążowa wypadnie najlepiej, gdy zrobiona będzie przez profesjonalistę. Przyszła mama powinna w jej trakcie czuć się szczególnie dobrze i komfortowo. Jeśli więc masz znajomego czy krewnego, który zajmuje się fotografią, z powodzeniem możesz poprosić go o wykonanie sesji. Pamiętaj, że najważniejsza jest Twoja wygoda. To samo dotyczy scenerii czy pomysłu na wykonanie zdjęć. Najpopularniejsze zdecydowanie są sesje w studiu. Można nadać im dowolny charakter za pomocą kilku rekwizytów oraz odpowiedniego stroju. Wspaniale wyglądają także zdjęcia w plenerze, jednak przyszła mama powinna wziąć pod uwagę panującą pogodę oraz warunki panujące w danej lokalizacji. Dzięki temu zdjęcia wypadną pięknie, a ona będzie czerpać przyjemność z pozowania! Jeśli najlepiej czujesz się we własnych czterech kątach, z pewnością znajdziesz także fotografa, który chętnie wykona zdjęcia w Twoim domu. Bardzo odważnym pomysłem jest wykonanie zdjęć w bieliźnie. Takie fotografie rzeczywiście wyglądają przepięknie i są cudowną pamiątką, jednak warto dobrze się zastanowić, czy w takiej odsłonie będziesz czuła się swobodnie. 

Kulki dymne do sesji zdjęciowej

Kulki dymne do sesji zdjęciowej

Akcesoria i gadżety do sesji w ciąży

Do wykonania pięknych zdjęć w ciąży przydać Ci się mogą gadżety oraz rekwizyty. Za ich pomocą uatrakcyjnisz fotografie i nadasz im niepowtarzalny charakter dopasowany do Twoich indywidualnych upodobań. Zabawne zestawy tabliczek wykonane z grubego papieru prezentują się naprawdę ciekawie. To nie tylko świetny dodatek do sesji brzuszkowej, ale także znakomita atrakcja na Baby Shower. Balony z napisami “Boy”, “Girl” czy “Mom to Be” stanowią fantastyczne akcesoria do zdjęć. Pastelowa kolorystyka serc czarująco wypadnie na fotografiach. Zestawy balonów można też wykorzystać jako tło do sesji zdjęciowej. Fontanny i kule dymne są rewelacyjnym rekwizytem do sesji ciążowej. Różnorodne odcienie pozwolą ożywić każdego rodzaju zdjęcie. Efekt będzie wprost fenomenalny! Sprawdź koniecznie wszystkie akcesoria, jakie przygotowaliśmy na tę okazję. Tabliczki czy szarfy na pewno będą nietuzinkowym dodatkiem na sesję w ciąży.

Szarfa na baby shower z imieniem złote stópki

Personalizowana szarfa do sesji ciążowej