Informacja

Nowe produkty

Delikatne Kwiaty

Wyjątkowe dekoracje na Komunię Świętą dziecka przygotowane z naturalnym, delikatnym motywem. Białe kwiaty i zielone gałązki wyglądają subtelnie i świeżo. Propozycja idealnie pasuje na przyjęcie komunijne zarówno dziewczynki, jak i chłopca. Motywem przewodnim stały się białe kwiaty i zielone gałązki w różnych odcieniach, które razem tworzą piękne i eleganckie połączenie. W kolekcji znalazły się zaproszenia komunijne, serwetki na stół komunijny, podziękowania dla gości, dekoracje pomieszczenia i wiele innych dodatków, które tworzą spójną całość.

Dekoracje komunijne w motywem delikatnych kwiatów

Pomysł na delikatną aranżację stołów komunijnych z motywem subtelnych kwiatów 

Delikatne Kwiaty 

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Jak urządzić delikatne i wiosenne przyjęcie komunijne?

Organizacja przyjęcia komunijnego wcale nie musi być trudna. Kierując się kilkoma uniwersalnymi zasadami możemy stworzyć piękne zestawy dekoracji. Dobieranie akcesoriów należy rozpocząć od określenia stylu przyjęcia. Konieczne jest wybranie motywu przewodniego, który spójnie połączy dekoracje w harmonijną całość. Jest mnóstwo motywów i styli w jakich możecie urządzić przyjęcia. Styl botaniczny polega na dostosowaniu dodatków roślinnych, takich jak liście paproci lub egzotyczne rośliny do dekoracji sali i stołu komunijnego. Styl boho polega na łączeniu pozornie niepasujących do siebie elementów dekoracji i wzorów według własnego gustu. Styl ten z pewnością nie jest minimalistyczny. Styl na Komunię powinien odzwierciedlać ważność i podniosłość tego wydarzenia. Powinniśmy tu raczej kierować się w stronę styli klasycznych i bardziej delikatnych.

Klasyczna i elegancka biel – piękne zaproszenia komunijne

Kolejną zasadą jaką musisz poznać odnośnie organizacji przyjęć jest spójność zaproszeń z motywem przyjęcia. Zaproszenia, które wysyłacie lub wręczacie bliskim powinny wskazywać na styl jaki wykorzystacie podczas uroczystego przyjęcia. Dekoracje na Komunię powinny być bardziej delikatne i odświętne. Doskonale sprawdzi się biel podczas przyjęcia komunijnego. Biel powinna być kolorem dominującym podczas projektowania dekoracji komunijnych. Zaproszenie komunijne także powinno opierać się na kolorach bieli. Doskonałym pomysłem na zaproszenia komunijne są te z motywem delikatnych kwiatów, które nawiązują do wiosennego czasu tego wydarzenia. Zaproszenia komunijne z pięknym motywem świeżych kwiatów i zielonych listków są genialną propozycją na przyjęcie komunijne.

Winietki komunijne delikatne kwiaty

Kwiatowe winietki na Komunię do samodzielnego wypisania

Słodkie podziękowania dla gości

Gościom wypada podziękować za przybycie i spędzenie z Nami tego wyjątkowego dnia jakim jest Pierwsza Komunia Święta dziecka. Należy to zrobić w wyjątkowy sposób, by bliscy poczuli się odpowiednio docenieni. Modnym i praktycznym podarkiem dla gości na Komunię są małe słoiczki miodku. Słoiczek polskiego miodu to wspaniała propozycja na upominek dla gości. Na mini miodkach możecie dodać spersonalizowaną naklejkę z imieniem dziecka, datą uroczystości oraz tekstem podziękowań. Goście z pewnością poczują się docenieni otrzymując taki słodki podarek. Jako podziękowań możecie użyć także słodyczy. Do zapakowania cukierków lub czekoladek przydadzą się Wam pudełeczka, które także możecie dostosować do stylu przyjęcia. Pudełeczka w kształcie serca w cudowny sposób podziękują gościom za przybycie na uroczystość Pierwszej Komunii dziecka. Na pudełeczkach także możecie dodać personalizowaną naklejkę z imieniem dziecka oraz datą wydarzenia.

podziękowanie dla gości krówki Słodkie podziękowanie dla gości - śmietankowe krówki z personalizacją

Piękny sposób na przechowywanie wspomnień – Księga Pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej

Symbolika białego kolory jest bardzo wyraźna w religii katolickiej, gdzie ten kolor kojarzony jest z czystością i niewinnością. Warto kierować się tym przy wyborze księgi pamiątkowej, w której umieścimy zdjęcia dzieci z Komunii i z uroczystego obiadu. Wspaniale nada się księga pamiątkowa w motywie delikatnych białych kwiatów. Połączenie delikatnych zielonych listków z białymi kwiatami daje świeży i wiosenny efekt. Księga pamiątkowa wpisuje się w najnowsze trendy komunijne.

Księga pamiątkowa pierwszej Komunii świętejPersonalizowana Księga Pamiątkowa - propozycja na Pierwszą Komunię Świętą

Dzięki zastosowaniu się do powyższych rad, Wasze przyjęcie komunijne z pewnością zachwyci gości i stanie się pięknymi wspomnieniami dla Twojego dziecka.