Informacja

Nowe produkty

Piwonia i Eukaliptus

Szukasz dekoracji na Komunię Świętą dla swojego dziecka? Wybieraj produkty z pięknym motywem Piwonii i Eukaliptusa w delikatnej kolorystyce. Zamawiaj ozdoby na ścianę z nadrukowanym imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Stwórz efektowną aranżacje na stołach zamawiając serwetki, bieżniki, świece lub kieszonki na sztućce. Zaskocz swoich gości uroczymi upominkami w postaci krówek, czekoladek, lizaków lub miodków. Zapakuj prezenciki w pudełeczka z personalizacją. Kupuj księgi pamiątkowe, w których można wpisać życzenia oraz umieścić zdjęcia z wyjątkowego dnia. Zamawiaj bileciki lub winietki do wpisania nazwisk zaproszonych osób. Zadbaj o dekorację na przyjęciu swojego dziecka. 

Dekoracje stołu komunijnego w odcieniach bieli i zieleni dla chłopca lub dziewczynki

Pomysł na elegancką dekorację stołu komunijnego dla chłopca i dziewczynki

Piwonia i Eukaliptus  

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 44 elementów
 • ZAPROSZENIE na Komunię dziewczynki elektroniczne Piwonia i Eukaliptus z hostią ZAPROSZENIE na Komunię dziewczynki elektroniczne Piwonia i Eukaliptus z hostią
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Komunię dziewczynki elektroniczne Piwonia i Eukaliptus z hostią

  Eleganckie zaproszenia elektroniczne na Komunię Świętą. Wybieraj cyfrowy produkt z motywem kwiatów piwonii i eukaliptusa w delikatnej kolorystyce. Zaproszenia na telefon wysokiej jakości z własnym tekstem to oryginalny sposób, aby poinformować najbliższą rodzinę, o zbliżającej się uroczystości dziecka. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Piwonia i Eukaliptus z hostią 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Piwonia i Eukaliptus z hostią 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Piwonia i Eukaliptus z hostią 10szt (+koperty)
  1 Opinie

  Przepiękne zaproszenia do samodzielnego wypisania na Komunię Świętą chłopca lub dziewczynki. Delikatna kolorystyka oraz kwiatowa grafika z białą hostią prezentuje się niezwykle uroczo. Zawiadom najbliższą rodzinę o uroczystości wybierając zaproszenia z białymi kopertami w zestawie. 

  24,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Piwonia i Eukaliptus Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Piwonia i Eukaliptus Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Piwonia i Eukaliptus Z IMIENIEM (+biała wstążka)

  Księga pamiątkowa w przepięknej formie. Na okładce umieszczona jest samoprzylepna naklejka z imieniem dziecka, datą uroczystości oraz eleganckim motywem kwiatów piwonii i eukaliptusa. Produkt w twardej oprawie będzie świetnym pomysłem na prezent zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. 

  49,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Pierwszej Komunii Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus z naklejką 111 stron BIBLIA Pamiątka Pierwszej Komunii Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus z naklejką 111 stron
  64,98 zł
  BIBLIA Pamiątka Pierwszej Komunii Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus z naklejką 111 stron

  Biblia komunijna to przepiękna pamiątka, którą można podarować zarówno chłopcu, jak i dziewczynce. Na okładce nadrukowane jest imię dziecka, data uroczystości oraz elegancki motyw kwiatów piwonii i eukaliptusa na zielonym akwarelowym tle. Cudowny upominek, który pozostanie z dzieckiem na lata. 

  64,98 zł
 • DEKORACJA sali na Komunię + listwa 60x150cm Piwonia i Eukaliptus DEKORACJA sali na Komunię + listwa 60x150cm Piwonia i Eukaliptus
  99,98 zł
  DEKORACJA sali na Komunię + listwa 60x150cm Piwonia i Eukaliptus

  Elegancka dekoracja na ścianę, którą można powiesić na przyjęciu z okazji Pierwszej Komunii Świętej dziecka. Kakemono ma nadrukowane imię dziecka, datę przyjęcia oraz efektowny motyw białych kwiatów na zielonym tle. Cudowna ozdoba, która wzbogaci wystrój sali. Zaskocz zaproszone osoby oryginalną aranżacją komunijną. 

  99,98 zł
 • PLAKAT komunijny personalizowany Piwonia i Eukaliptus 50x70cm PLAKAT komunijny personalizowany Piwonia i Eukaliptus 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT komunijny personalizowany Piwonia i Eukaliptus 50x70cm

  Elegancki plakat na Pierwszą Komunię Świętą dziecka. Dekoracja z motywem białych kwiatów na zielonym tle świetnie sprawdzi się na przyjęciu chłopca lub dziewczynki. Plakat zawiera nadrukowane imię dziecka oraz datę uroczystości. Zaskocz swoich najbliższych cudownymi dekoracjami na imprezie zorganizowanej dla synka lub córki. 

  59,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Komunię Piwonia i Eukaliptus (+ramka) DEKORACJA stołu na Komunię Piwonia i Eukaliptus (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Komunię Piwonia i Eukaliptus (+ramka)

  Przepiękna dekoracja w ramce na Pierwszą Komunię Świętą dziecka. Ozdoba zawiera karteczkę z nadrukowanym imieniem dziecka, datą uroczystości oraz eleganckim motywem w delikatnej kolorystyce. Zadbaj o aranżacje na stołach komunijnych. Wybieraj dekoracje w najnowszych trendach. 

  17,98 zł
 • TOPPER na tort Komunijny Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus TOPPER na tort Komunijny Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus
  24,98 zł
  TOPPER na tort Komunijny Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus

  Przepiękny jednostronny topper na ciasto z motywem delikatnych kwiatów, imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Ozdób tort serwowany podczas przyjęcia efektownym dodatkiem z personalizacją. Grafika nadrukowana na topperze wpisuje się w aktualne trendy komunijne. Produkt wykonany ze sztywnego papieru wysokiej jakości. 

  24,98 zł
 • OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus Ø20cm OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus Ø20cm

  Okrągły opłatek waflowy na Pierwszą Komunię Święta dziecka. Jadalna dekoracja, która sprawi, że tort serwowany podczas przyjęcia będzie prezentował się niezwykle elegancko. Na opłatku znajduje się imię dziecka oraz data uroczystości. Oryginalna kwiatowa grafika wpisuje się w najnowsze trendy komunijne. 

  17,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Piwonia i Ekuliptus 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Piwonia i Ekuliptus 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Piwonia i Ekuliptus 100% Handmade

  Świeczka wykonana z naturalnego wosku wysokiej jakości na Pierwszą Komunię Świętą dziecka. Pomysł na podziękowanie dla gości z personalizacją. Produkt w słoiczku z białą nakrętką. Świeca zdobiona jest na górze płatkami róży. Uroczy upominek, który przypadnie do gustu obdarowanym osobom. 

  12,98 zł
 • MIÓD podziękowanie komunijne Piwonia i Eukaliptus Z IMIENIEM (bb) MIÓD podziękowanie komunijne Piwonia i Eukaliptus Z IMIENIEM (bb)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie komunijne Piwonia i Eukaliptus Z IMIENIEM (bb)

  Uroczy upominek dla gości w ramach podziękowania na Pierwszą Komunię Świętą dziecka. Miodek w szklanym słoiczku z naklejką udekorowany jest białym kapturkiem. Na naklejce nadrukowane jest imię dziecka, data uroczystości oraz motyw białych kwiatów z kolekcji Piwonia i Eukaliptus. 

  9,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Komunię Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Komunię Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Komunię Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus (bb)

  Słoiczek z cukierkami, to świetny pomysł na upominek dla gości na Komunii Świętej dziecka. Na słoiczku umieszczona jest naklejka z imieniem dziecka, datą uroczystości oraz motywem kwiatów z kolekcji Piwonia i Eukaliptus. Słodki prezencik spodoba się zaproszonym osobom obecnym na uroczystości. 

  8,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię Piwonia i Eukaliptus 40ml SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię Piwonia i Eukaliptus 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię Piwonia i Eukaliptus 40ml

  Szklanych słoiczek z białą nakrętką to świetny pomysł na upominek dla gości. Podaruj prezenciki na przyjęciu z okazji Pierwszej Komunii Świętej dziecka. Do słoiczka można włożyć słodkie cukiereczki, draże, żelki i wiele więcej. Produkt z personalizacją oraz motywem białych kwiatów z akcentami zieleni. 

  3,98 zł
 • CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus 10szt CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus 10szt

  Słodkie czekoladki, to świetny upominek dla zaproszonych gości na Komunię Świętą dziecka. Kwiatowa grafika produktu z akcentami zieleni będzie pasować na przyjęcie dziewczynki, jak i chłopczyka. Czekoladki z nadrukowanym imieniem dziecka oraz datą uroczystości prezentują się niezwykle oryginalnie. 

  29,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem na Komunię Piwonia i Eukaliptus (+bileciki kółka+naklejki) LIZAKI podziękowanie z sercem na Komunię Piwonia i Eukaliptus (+bileciki kółka+naklejki)
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem na Komunię Piwonia i Eukaliptus (+bileciki kółka+naklejki)

  Słodkie lizaki w oryginalnej formie umieszczone na długim drewnianym patyczku możesz podarować gościom na przyjęciu z okazji Pierwszej Komunii Świętej dziecka. Do lizaków dołączone są okrągłe bileciki z nadrukowanym imieniem dziecka, datą uroczystości oraz motywem z kolekcji Piwonia i Eukaliptus. 

  39,98 zł
 • LIZAKI na Komunię Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus 10szt (+etykiety) LIZAKI na Komunię Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus 10szt (+etykiety)
  24,98 zł
  LIZAKI na Komunię Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus 10szt (+etykiety)

  Słodkie upominek w postaci lizaków z naklejkami, to idealny pomysł na upominek dla gości zaproszonych na Pierwszą Komunię Świętą dziecka. Na naklejce nadrukowane jest imię dziecka, data uroczystości oraz elegancki motyw kwiatów z kolekcji Piwonia i Eukaliptus. Prezencik przypadnie do gustu młodszym gościom obecnym na imprezie. 

  24,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Komunię Piwonia i Eukaliptus Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Komunię Piwonia i Eukaliptus Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Komunię Piwonia i Eukaliptus Z IMIENIEM 20szt

  Słodkie krówki na Pierwszą Komunię Świętą z pięknym motywem graficznym z kolekcji Piwonia i Eukaliptus. Podaruj gościom obecnym na uroczystości upominki z imieniem dziecka oraz datą przyjęcia. Krówki można położyć przy nakryciach gości lub włożyć do pudełeczek na podziękowanie. 

  39,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Kwiatowe z gołębiem 10szt (+białe wstążki) PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Kwiatowe z gołębiem 10szt (+białe wstążki)
  19,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Kwiatowe z gołębiem 10szt (+białe wstążki)
  1 Opinie

  Podziękuj swoim gościom za przybycie na Komunię Świętą swojego dziecka lub Chrzest. Eleganckie pudełeczka z grafiką pięknego gołębia i kwiatów wykonane są z grubej i sztywnej tektury. Idealnie sprawdzą się jako dekoracja stołów podczas przyjęcia. Kartoniki przewiązane są białą wstążką, która elegancko komponuje się z produktem. 

  19,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Komunię Piwonia i Eukaliptus 10szt ( +etykiety z imieniem +białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Komunię Piwonia i Eukaliptus 10szt ( +etykiety z imieniem +białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Komunię Piwonia i Eukaliptus 10szt ( +etykiety z imieniem +białe...

  Przepiękne pudełeczka w kształcie aniołka na podziękowanie dla gości. Spraw radość zaproszonym osobom na Pierwszą Komunię dziecka i podaruj upominki w oryginalnej formie. Pudełeczka z personalizacją oraz kwiatowym motywem prezentują się niezwykle uroczo. Cudowny prezencik, do którego można włożyć czekoladki, krówki lub inne słodkości. 

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA podziękowanie na Komunię Piwonia i Eukaliptus (+ wstążki) 10szt PUDEŁECZKA SERCA podziękowanie na Komunię Piwonia i Eukaliptus (+ wstążki) 10szt
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA podziękowanie na Komunię Piwonia i Eukaliptus (+ wstążki) 10szt

  Pudełeczka na podziękowanie dla gości w kształcie serduszek na Pierwszą Komunię Świętą dziecka. Eleganckie upominki z naklejką spersonalizowaną oraz motywem kwiatowym w kolekcji Piwonia i Eukaliptus. Produkt do samodzielnego złożenia wykonany z papieru wysokiej jakości. Do pudełeczek można włożyć czekoladki, krówki lub inne słodkie prezenciki. 

  28,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Piwonia i Eukaliptus 12szt PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Piwonia i Eukaliptus 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Piwonia i Eukaliptus 12szt

  Eleganckie pudełka na ciasto z rączką z motywem jasnych kwiatów z kolekcji Piwonia i Eukaliptus. Produkt do samodzielnego złożenia wykonany ze sztywnego papieru zawiera nadrukowane imię dziecka oraz datę uroczystości. Podaruj gościom słodkie upominki w pięknych opakowaniach. 

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Piwonia i Eukaliptus 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Piwonia i Eukaliptus 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Piwonia i Eukaliptus 10szt

  Przepiękne pudełka na ciasto w stylowej kolorystyce. Motyw kwiatów piwonii i eukaliptusa wpisuje się w aktualne trendy. Pudełko na podziękowanie dla zaproszonych gości, które można wręczyć na Komunii, Chrzcie lub Weselu. Produkt do samodzielnego złożenia można udekorować wstążkami w różnych kolorach. 

  29,98 zł
 • WINIETKA komunijna z nadrukiem Piwonia i Eukaliptus WINIETKA komunijna z nadrukiem Piwonia i Eukaliptus
  1,89 zł
  WINIETKA komunijna z nadrukiem Piwonia i Eukaliptus

  Eleganckie winietki na Pierwszą Komunię Świętą wykonane ze sztywnego papieru z motywem kwiatów piwonii i eukaliptusa. Niezbędny dodatek do dekoracji, który pozwoli zaproszonym gościom szybko znaleźć miejsce przy stoliku. Winietki z nadrukowanymi nazwiskami pięknie będą prezentować z pozostałymi produktami z kolekcji. 

  1,89 zł
 • BILECIKI podziękowanie Piwonia i Eukaliptus 10szt BILECIKI podziękowanie Piwonia i Eukaliptus 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie Piwonia i Eukaliptus 10szt

  Bileciki z podziękowaniami dla gości, to świetny pomysł na upominek. Przepiękne dodatki z motywem piwonii i eukaliptusa będą pasować do pozostałych dekoracji na przyjęciu. Wykonane ze sztywnego papieru mają nadrukowane napisy "Dziękujemy" oraz "Cieszymy się, że jesteście tutaj z nami". Zadbaj o aranżację stołów podczas uroczystości. 

  6,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Piwonia i Eukaliptus 10szt WINIETKI do wypisania Piwonia i Eukaliptus 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Piwonia i Eukaliptus 10szt

  Przepiękne winietki do samodzielnego wypisania. Elegancki motyw piwonii i eukaliptusa wpisuje się w najnowsze trendy. Praktyczne dekoracje stołu, które pozwolą zadbać o organizację na przyjęciu. Subtelna kolorystyka sprawia, że winietki mogą być wykorzystane podczas różnych uroczystości. 

  9,98 zł
 • SERWETKI papierowe Piwonia i Eukaliptus 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Piwonia i Eukaliptus 33x33cm 20szt
  10,98 zł
  SERWETKI papierowe Piwonia i Eukaliptus 33x33cm 20szt

  Przepiękne serwetki wykonane z 3-warstwowego papieru wysokiej jakości. Niezbędny dodatek na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego, Komunii lub Wesela. Motyw eleganckich kwiatów piwonii i eukaliptusa wpisuje się w aktualne trendy. Stwórz oryginalną aranżację na stołach podczas przyjęcia. 

  10,98 zł
 • BIEŻNIK dekoracja stołu obrus Piwonia i Eukaliptus 40cmx10m BIEŻNIK dekoracja stołu obrus Piwonia i Eukaliptus 40cmx10m
  49,98 zł
  BIEŻNIK dekoracja stołu obrus Piwonia i Eukaliptus 40cmx10m

  Elegancki bieżnik na wiele specjalnych okazji. Niezbędna i praktyczne dekoracja, która przypadnie do gustu zaproszonym osobom. Bieżnik wysokiej jakości z grafiką piwonii i eukaliptusa wpisuje się w aktualne trendy. Obrus pozwoli stworzyć kompozycję na stołach w stylowej odsłonie. 

  49,98 zł
 • BIEŻNIK z imieniem na Komunię Obrus Piwonia i Eukaliptus 42cmx5m BIEŻNIK z imieniem na Komunię Obrus Piwonia i Eukaliptus 42cmx5m
  129,98 zł
  BIEŻNIK z imieniem na Komunię Obrus Piwonia i Eukaliptus 42cmx5m

  Elegancki bieżnik na stół komunijnych wykonany z powlekanego papieru z uszlachetnioną powierzchnią. Przepiękna dekoracja, która wzbogaci wystrój stołów na przyjęciu z okazji Pierwszej Komunii dziecka. Efektowny motyw kwiatów piwonii i eukaliptusa wpisuje się w aktualne trendy. 

  129,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Zieleń Eukaliptusowa 25szt KIESZONKI na sztućce Zieleń Eukaliptusowa 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Zieleń Eukaliptusowa 25szt

  Przepiękne kieszonki na sztućce w stylowej kolorystyce. Produkt wysokiej jakości wykonany z grubej flizeliny. Niezbędny dodatek do dekoracji stołów na różne przyjęcia. Kolor eukaliptusowej zieleni świetnie sprawdzi się na imprezach w stylu botanicznym, boho lub rustykalnym. 

  24,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid ZIELEŃ EUKALIPTUSOWA 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid ZIELEŃ EUKALIPTUSOWA 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid ZIELEŃ EUKALIPTUSOWA 40x40cm 50szt

  Eleganckie jednokolorowe serwetki wykonane z grubej i sztywnej flizeliny. Produkt wysokiej jakości będzie pięknie prezentował się z kieszonkami na sztućce w tej samej kolorystyce. Niezbędna dekoracja na przyjęcia, które wzbogaci całą aranżację stołów. Stwórz oryginalny wystój na swojej uroczystości. 

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Białe 25szt KIESZONKI na sztućce Białe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Białe 50 SZTUK

  Białe kieszonki na sztućce to świetna propozycja, by pięknie dopełnić dekorację na stole. Idealnie komponują się z każdymi serwetkami. Świetna jakość i minimalistyczny wygląd pozwalają dowolnie je zaaranżować. Kieszonki pozwolą pięknie i elegancko podać sztućce.

  24,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt
  31,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt

  Białe serwetki flizelinowe to świetny dodatek do każdej aranżacji na stole. Pięknie prezentują się zarówno na Chrzcie, jak i Komunii. Dzięki sztywnej strukturze można je składać w przestrzenne formy, ale pięknie wyglądają również ułożone na płasko. Wysoka jakość.

  31,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Duni BIO EKO 40x40cm 60szt BIAŁE SERWETKI flizelinowe Duni BIO EKO 40x40cm 60szt BIAŁE
  49,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Duni BIO EKO 40x40cm 60szt BIAŁE

  Sztywne i grube serwetki flizelinowe wysokiej jakości marki Duni. Cudowna propozycja, która świetnie sprawdzi się jako praktyczny i dekoracyjny dodatek na stole. Dzięki białemu kolorowi serwetki pięknie wyglądają w każdej aranżacji, można je dowolnie zaaranżować.

  49,98 zł
 • BIEŻNIK muślinowy na stół 0,7x5m BIEŻNIK muślinowy na stół 0,7x5m
  72,98 zł
  BIEŻNIK muślinowy na stół 0,7x5m

  Przepiękny muślinowy bieżnik w kolorze jasnego kremu. Cudowna dekoracja, która będzie się efektownie prezentować na wielu różnych przyjęciach. Bieżnik dopełni całą aranżację przygotowaną na stołach. Stwórz romantyczny wystrój na swojej imprezie wykorzystując stylowe produkty.

  72,98 zł
 • ŚWIECE KULE matowe 8cm 6szt BIAŁE ŚWIECE KULE matowe 8cm 6szt BIAŁE
  79,98 zł
  ŚWIECE KULE matowe 8cm 6szt BIAŁE

  Białe matowe świece w kształcie kul to uniwersalny i ponadczasowy dodatek na Komunię lub Chrzest dziecka. Prezentują się bardzo elegancko i efektownie. Można je umieścić na szklanych talerzykach lub dekoracyjnych podstawkach. Wspaniale prezentują się w każdej aranżacji.

  79,98 zł
 • ŚWIECE komunijne proste 24cm 10szt BIAŁE ŚWIECE komunijne proste 24cm 10szt BIAŁE
  29,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE

  Białe proste świece to ponadczasowa propozycja do dekoracji stołu. Umieszczone w szklanych świecznikach zadbają o uroczystą i bardzo elegancką atmosferę na przyjęciu.

  29,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 44 elementów

Pierwsza Komunia z kwiatami - kolekcja Piwonia i Eukaliptus

Wprowadzając wspaniałą atmosferę podczas Pierwszej Komunii dziecka, kolekcja Piwonia i Eukaliptus staje się niezwykle inspirującym wyborem. Motywy delikatnej piwonii, splecione z eleganckim botanicznym wzorem eukaliptusa, tworzą niepowtarzalną, subtelnie ozdobną całość. Jasna kolorystyka kolekcji dodaje świeżości i lekkości, idealnie pasując do wyjątkowej uroczystości, jaką jest Komunia Święta. Dekoracje sali i stołu z wykorzystaniem tej kolekcji staną się harmonijnym tłem dla tego ważnego wydarzenia. Delikatność piwonii i zieleni eukaliptusa doskonale współgrają, tworząc atmosferę pełną elegancji i wyjątkowego uroku. Odpowiednio dobrane elementy, takie jak serwetki komunijne, bieżniki na stoły, czy winietki z motywem kwiatowym, nadadzą przestrzeni spójny charakter, jednocześnie podkreślając ważność ceremonii.

Kolekcja Piwonia i Eukaliptus to kompleksowe rozwiązanie, zawierające wszystko, czego potrzebujesz na Pierwszą Komunię dziecka. Zestawienia delikatności piwonii z elegancją eukaliptusa tworzą niezapomnianą oprawę dla tego szczególnego dnia, zapewniając zarówno estetyczną przyjemność, jak i symboliczne nawiązania do piękna i świeżości, które towarzyszą temu sakramentowi.

Akcesoria na Komunię dziecka z kwiatami

Akcesoria na Komunię dziecka z kwiatami, inspirowane uroczą kolekcją Piwonia i Eukaliptus, przywodzą do ceremonii delikatność kwiatów piwonii i świeżość gałązek eukaliptusa. Kolorystyka w odcieniach brzoskwiniowo-zielonych tworzy harmonijną paletę, dodając wyjątkowego uroku całej uroczystości. Księga pamiątkowa, ozdobiona motywem kwiatów, stanie się miejscem, gdzie goście zapiszą swoje życzenia i wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. To nie tylko praktyczny element, ale również cenna pamiątka dla dziecka.

Zaproszenia do wypisania, utrzymane w harmonijnej kolorystyce i zdobione kwiatowymi akcentami, wprowadzą gości w atmosferę uroczystości już od momentu otrzymania zaproszenia. Osobista wiadomość od każdego gościa stanie się wyjątkowym wspomnieniem.

Dekoracje tortu, z użyciem kwiatów piwonii i gałązek eukaliptusa, nada deserowi nie tylko smakowy, ale i wizualny wyjątkowy charakter. Każdy kęs będzie jak mały hołd dla estetyki i symboliki tego wyjątkowego dnia.

Bileciki podziękowania piwonia i eukaliptus

Bileciki z podziękowaniem na Komunię

Kolekcja Piwonia i Eukaliptus nie tylko uzupełni dekoracje, ale stworzy spójną, elegancką całość, tworząc niepowtarzalną atmosferę podczas Pierwszej Komunii dziecka. To właśnie w tych szczegółach ukrywa się magia ceremonii, która pozostawi trwałe wspomnienia.

Dekoracje komunijne na stół z piwonią i eukaliptusem

Stół komunijny, udekorowany z użyciem motywów piwonii i eukaliptusa, stanie się niepowtarzalną przestrzenią, łączącą elegancję z delikatnością natury. Serwetki komunijne z kwiatami piwonii, umieszczone na talerzach, dodadzą uroku i subtelności, tworząc przyjemne wrażenie podczas spożywania posiłku. Winietki na stół komunijny, utrzymane w tematyce piwonii i eukaliptusa, nie tylko spersonalizują miejsca dla gości, ale także wkomponują się w harmonijny wystrój całego stołu. Każda z nich może być unikalna, dzięki motywom kwiatowym, które tworzą wyjątkowy charakter każdego miejsca.

Świeczki dopasowane kolorystycznie do motywu piwonii i eukaliptusa wprowadzą subtelne oświetlenie na stół komunijny. Ich delikatny blask stworzy przyjemną atmosferę, podkreślając jednocześnie elegancję uroczystości. Kieszonki na sztućce, ozdobione kwiatowymi akcentami, nie tylko zapewnią praktyczne rozwiązanie organizacyjne, ale również będą dodatkiem estetycznym, tworząc spójną całość z resztą dekoracji stołu.

Obrus lub bieżnik, również nawiązujący do piwonii i eukaliptusa, będzie stanowił bazę dla reszty dekoracji, podkreślając jednocześnie centralność stołu komunijnego. Całość zestawienia stworzy niezapomnianą scenerię podczas tego wyjątkowego dnia, gdzie motywy przyrody i elegancji zjednoczą się w jedną harmonijną całość.

Wystrój sali na Komunię w botanicznym stylu

Aranżacja wnętrza sali na Komunię w botanicznym stylu może przynieść niepowtarzalną atmosferę, łączącą świeżość natury z elegancją tego wyjątkowego dnia. Balony na Komunię w kolorze białym, zielonym lub brzoskwiniowym stanowią doskonałe dopełnienie, nadając lekkości i radości całej przestrzeni.

Drewniane banery o różnorodnych ozdobnych motywach botanicznych mogą ozdabiać ściany, wprowadzając rustykalny i przyjemny charakter. Ich naturalna estetyka doskonale współgra z tematem botanicznym, nadając wnętrzu przytulnego i jednocześnie eleganckiego wyglądu. Ozdobne motywy roślinne, takie jak liście, kwiaty czy gałązki, mogą być umieszczone na stołach, krzesłach czy ścianach, tworząc spójną aranżację w botanicznym stylu. Ich delikatność i subtelność podkreślą wyjątkowy charakter ceremonii Komunijnej.

Plakaty z botanicznymi wzorami, prezentujące roślinność w harmonii z naturalnym światem, mogą zdobić ściany, dodając estetyczny wymiar dekoracji. Mogą to być zarówno ilustracje kwiatów, jak i delikatnych liści, nadając przestrzeni wyjątkowego uroku i charakteru.

Plakat komunijny z imieniem piwonia i eukaliptus

Plakat z imieniem na Komunię

Każdy z tych elementów, łącząc w sobie delikatność natury i elegancję botanicznego stylu, tworzy wyjątkowy wystrój sali na Komunię, który zachwyci gości i podkreśli ważność tej ceremonii w życiu dziecka.