Informacja

Nowe produkty

Życzenia na urodziny dziecka na telefon

Przepiękne życzenia na urodzinki dziecka idealne dla chłopczyka lub dziewczynki. Wybieraj produkty wysokiej jakości z własnym tekstem, uroczymi grafikami oraz personalizacją. Wyślij drogą elektroniczną najszczersze życzenia. Ciekawy pomysł na upominek w ekologicznej odsłonie. Zamów życzenia z grafiką syrenek, zwierzątek, baletnicy, dziewczynki z liskiem oraz misiem. Cudowne produkty w delikatnej kolorystyce nawiązują do okazji. Oszczędzaj czas i pieniądze wysyłając za pomocą mediów społecznościowych oraz MMS-a kilka ciepłych słów. 

Życzenia na urodziny dziecka na telefon 

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Urodzinowe życzenia dla dzieci na telefon

Życzenia to piękny sposób na pokazanie bliskim, jak wiele dla nas znaczą. Składać je możemy na wiele różnorodnych okazji. Bez dwóch zdań do tych najczęściej składanych zaliczyć można życzenia urodzinowe. W końcu takie święto zasługuje na szczególną oprawę. Życzenia możesz wymyślać samodzielnie - dzięki temu są indywidualnie dopasowane do solenizanta i stanowią jedyną w swoim rodzaju niespodziankę. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by stawiać na gotowe życzenia urodzinowe. Te znajdziesz choćby w Internecie - mądre życzenia, piękne sentencje czy zabawne wierszyki bez dwóch zdań przypadną do gustu solenizantowi. W jaki sposób złożyć życzenia na urodziny dziecka? Koniecznie zobacz wszystkie nasze propozycje.

Życzenia na urodziny dziecka na telefon

Najbardziej klasycznie życzenia składane są osobiście albo poprzez kartkę okolicznościową. Jeśli możesz spotkać się z solenizantem - podczas przyjęcia lub wizyty - na pewno dużą radość sprawi mu parę miłych słów od Ciebie. Kartkę okolicznościową z kolei można zarówno wręczyć, jak i wysłać pocztą. To dobre rozwiązanie dla osób, które mieszkają daleko. Jeśli jednak chcesz w ciekawy sposób złożyć życzenia małemu solenizantowi w dniu urodzin, możesz wykorzystać śmiało też elektroniczne obrazki. To grafiki z życzeniami, które można wysłać w wiadomości MMS albo na czacie internetowym. Takie życzenia od wujostwa, dziadków, kuzynostwa czy przyjaciół na pewno sprawią solenizantowi wiele radości. Zwłaszcza, gdy wybierzesz piękny wzór w wyjątkowej odsłonie - choćby kolorowe życzenia urodzinowe ze zwierzątkami.

Elektroniczne życzenia na urodziny dziecka

Grafiki stworzone specjalnie na urodziny dziecka zostały dopasowane do młodego wieku solenizanta. To sprawia, że idealnie wpisują się w upodobania maluchów. Wśród przygotowanych projektów z łatwością znajdziesz motywy zarówno dla trzylatka, jak i dziecka kończącego 10 czy 11 lat. Życzenia urodzinowe z jednorożcem to piękna propozycja na urodziny dziewczynki. Pastelowa kolorystyka bez żadnych wątpliwości pozwoli oczarować małą solenizantkę. Jeśli interesują ja podobne postaci i magiczne krainy - na pewno doceni niepowtarzalny charakter grafiki. Dla dziewczynek przygotowane zostały też piękne motywy z baletnicami, dziewczynkami albo misiami. Wybierz motyw najlepiej dopasowany do solenizantki i zaskocz ją fantastyczną niespodzianką.

Życzenia na urodziny telefon dziewczynka z lisem

Życzenia urodzinowe na telefon

Oczywiście, wśród dostępnych wzorów nie mogło też zabraknąć wyjątkowych propozycji dla chłopców. Grafiki z życzeniami urodzinowymi dopasowane do upodobań solenizanta bez dwóch zdań będzie dla niego niezapomnianym rozwiązaniem. Maluch lubi dinozaury? Więc wybierz obrazek z życzeniami urodzinowymi w takim klimacie. Estetyczne wykonanie i nowoczesna forma nadają całości rewelacyjny charakter. Samoloty, samochody czy zwierzątka - na pewno znajdziesz coś w sam raz dla małego solenizanta.

Życzenia na urodziny telefon chłopiec w samochodziku

Elektroniczne życzenia na urodziny

Czego życzyć na urodziny dziecka?

Piękne życzenia urodzinowe bez dwóch zdań sprawią wielką przyjemność maluchowi. Możesz napisać je od serca - to z pewnością będzie wyjątkowa niespodzianka dla każdego dziecka. Jeśli jednak nie czujesz, by to była Twoja mocna strona - możesz śmiało skorzystać z gotowych pomysłów:

Przyleciała mała pszczółka,

powiedziała jej kukułka,

że dziś urodzinki Twoje,

przyjmij więc życzenia moje.

***

W dniu Twoich urodzin składamy życzenia

szczęścia, powodzenia i miłości,

spełnienia najskrytszych marzeń

i wspaniałych przyjaciół na Twojej drodze.

***

Z okazji urodzin

śle Ci moc gorących życzeń:

zdrowia, uśmiechu, radości,

wielu prezentów i gości,

przyjaźni wielkich i małych,

wielu przygód niebywałych,

uśmiechu dużego

i wszystkiego najlepszego!

***

W dniu tak pięknym i wspaniałym,

Życzę Ci serduszkiem całym

Dużo zdrowia, sto lat życia,

Moc zabawek do zdobycia!

***

Ile kropek na biedronce,

Ile elfów jest na łące,

Ile gwiazdek jest na niebie,

Tyle życzeń dziś dla Ciebie.

***

Ile drzew rośnie w lesie,

Ile ciężarów siłacz uniesie,

Ile uciągnie lokomotywa,

Ile włosów liczy lwia grzywa,

Ile ciastek w ciastkarni,

A bułek w piekarni,

Tyle szczęścia i słodyczy

W dniu urodzin Tobie życzy

***

Dziś są Twoje urodziny,

zatem zawsze dziarskiej miny.

Żeby każdy dzień był miły,

do zabawy mnóstwa siły.

***

Leci rok za rokiem,

Podążasz odważnym krokiem,

Przez życie tak trzeba!

Ja Ci życzę by tej odwagi

Ci nigdy nie zabrakło,

By powodzenie Cię nie opuszczało

I życie ciągle rozpieszczało!

***

W dniu Twych urodzin,

w dniu Twego święta

niech buzia Twa będzie uśmiechnięta

przez cały czas, jak słoneczko na niebie,

bo, nasze Serduszko, kochamy Ciebie.