Nowe produkty

Prezenty dla Taty

Prezenty dla Taty, który ma już wszystko! Szukasz oryginalnego oraz pomysłowego prezentu dla Taty? W tej kategorii znajdziesz gamę prezentów na Dzień Taty, które na pewno go zaskoczą. W ofercie sklepu posiadamy upominki w drewnianych skrzynkach, lnianych workach oraz drobne upominki na każdą okazję. Jeśli chcesz podarować Tacie praktyczny prezent zobacz nasze personalizowane kubki z zabawnymi grafikami. Dla tych, którym marzy się bardziej elegancki prezent polecamy drewniane skrzynki z winem lub eleganckie zestawy prezentowe dla Taty. Nasze prezenty są personalizowane co sprawia, że stają się osobistą pamiątką tego dnia.

Prezenty dla Taty 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 96 elementów
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł
  Nowy
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA

  Podaruj swojemu ukochanemu Tacie przepiękny prezent z personalizacją. Upominek z dużą butelką brandy, likworami, bawełnianymi skarpetkami, drewnianą muchą oraz słodkimi czekoladkami. Pudełko z męską zawartością przewiązane wstążką można podarować na Dzień Ojca. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Pomysł na wieczór
  229,98 zł
  Nowy
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Pomysł na wieczór

  Zamów swojemu ukochanemu Tacie oryginalny upominek. Zestaw z alkoholem, truflami, migdałami w mlecznej czekoladzie, fistaszkami, świecą sojowa oraz cukierkami idealnie sprawdzi się jako prezent na Dzień Ojca. Zamów box udekorowany wstążką z motywem graficznym w kraftowej odsłonie. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł
  Nowy
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Irish Cream

  Elegancki prezent na Dzień Ojca z motywem kraftowym. Upominek z butelką Baileys Original, czekoladkami, czekoladą, migdałami oraz aromatyczną kawą. Czarne pudełko wykonane z grubej tektury ozdobione wstążką w złotej kolorystyce. Prezent z imieniem można wręczyć ukochanemu Tacie w dniu jego święta. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł
  Nowy
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Styl i klasa

  Prezent, który można wręczyć ukochanemu Tacie z okazji jego święta. Podaruj upominek z wódką, piersiówką, skarpetkami, migdałami, satynową muchą oraz czekoladkami. Box z męską zawartością świetnie sprawdzi się jako prezent na Dzień Ojca. Spersonalizowany produkt udekorowany wstążką. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Na apetyt
  179,98 zł
  Nowy
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Na apetyt

  Upominek dla Taty, który można wręczyć na Dzień Ojca. Zamów prezent z alkoholem, czekoladą, kawą mieloną, migdałami, nerkowcami, pistacjami oraz fistaszkami. Idealny box dla wielbiciela słodkich i słonych przekąsek. Wybieraj zestaw idealnie skomponowany z motywem graficznym w kraftowej odsłonie. 

  179,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy
  199,98 zł
  Nowy
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy

  Zamawiaj męski zestaw, który można wręczyć ukochanemu Tacie z okazji Dnia Ojca. Oryginalny upominek z idealnie skomponowaną zawartością przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. W skład boxa wchodzi: Soplica o orzechowym smaku, miód ekologiczny, krówki o śmietankowym smaku, migdały, pistacje oraz nerkowce. Całość dopełniona jest efektowną wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł
  Nowy
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA

  Upominek na Dzień Ojca z elegancką zawartością. Zamów zestaw prezentowy z butelką Jim Beam, czekoladą, kamieniami do schładzania whisky, skarpetami, świecą sojową oraz czekoladkami. Podaruj swojemu ukochanemu Tacie box z personalizacją oraz motywem graficznym w kraftowo-czarnej kolorystyce. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II
  259,98 zł
  Nowy
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II

  Zamów zestaw prezentowy dla swojego ukochanego Taty. Wybieraj upominek z butelką Jim Beam, czekoladą, puszką Jim Beam z colą, pistacjami, fistaszkami oraz cukierkami. Na wieczku znajduje się samoprzylepna naklejka z personalizacją oraz grafiką w krafcie. Wybieraj prezent, który przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA
  209,98 zł
  Nowy
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA

  Zamów zestaw z wódką, słodkościami oraz przekąskami do pochrupania na Dzień Ojca. Upominek z personalizacją na wieczku oraz motywem graficznym w krafcie prezentuje się niezwykle stylowo. Wybieraj box z męską zawartością, który możesz podarować swojemu ukochanemu Tacie w dniu jego święta. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA
  199,98 zł
  Nowy
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA

  Szukasz oryginalnego prezentu na Dzień Ojca? Zamów zestaw z wódką, słodyczami oraz przekąskami do pochrupania. Wybieraj spersonalizowany box z męską zawartością. Spraw radość swojemu ukochanemu Tacie wręczając prezent w stylistyce retro. Elegancki produkt udekorowany wstążką w złotej kolorystyce. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł
  Nowy
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA

  Zamów zestaw z whisky, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszcze, kamieniami do schładzania napojów, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Podaruj swojemu ukochanemu Tacie w dniu jego święta przepiękny box w czarnej kolorystyce z elegancką grafiką. Wybieraj box udekorowany wstążką. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Elegancki z wódką
  199,98 zł
  Nowy
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Elegancki z wódką

  Cudowny box prezentowy na Dzień Ojca udekorowany wstążką. Zamów zestaw z wódką, słodkimi przekąskami, świecą sojową oraz skarpetkami. Męski upominek można wręczyć ukochanemu Tacie w dniu jego święta. Połączenie kolorystyczne czerni i srebra przepięknie komponuje się z całą zawartością. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Elegancki z wódką II
  199,98 zł
  Nowy
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Elegancki z wódką II

  Szukasz prezentu dla swojego Taty? Zamów oryginalny box z alkoholem, kawą mieloną, satynową muchą, skarpetkami bawełnianymi oraz cukierkami o przepysznym smaku. Pudełko wykonane z grubej tektury udekorowane jest elegancką wstążką. Podaruj wyjątkowy prezent na Dzień Ojca. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA
  219,98 zł
  Nowy
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA

  Cudowny zestaw prezentowy dla Taty umieszczony w dużym boxie. Kupuj prezent na Dzień Ojca z personalizacją oraz grafią w srebrno-czarnej kolorystyce. Wybieraj upominek z alkoholem, kawą mieloną, czekoladą Merci, satynową muchą oraz bawełnianymi skarpetkami. Podaruj wyjątkowy box swojemu ukochanemu Tacie. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA
  219,98 zł
  Nowy
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA

  Elegancki box na Dzień Ojca z wódką, kawą mieloną, czekoladą Merci w stylowej obwolucie, cukierkami oraz herbatą ekspresową. Zamów upominek, który można wręczyć ukochanemu Tacie. Cudowny prezent z personalizacją oraz grafiką w czarno-srebrnej kolorystyce. Całość ozdobiona jest wstążką. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Siła i Moc
  269,98 zł
  Nowy
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Siła i Moc

  Zamów upominek dla swojego Taty z okazji jego święta. Wybieraj zestaw z alkoholem, czekoladą Merci w obwolucie, krówkami, pistacjami, nerkowcami oraz migdałami w mlecznej czekoladzie. Prezent z personalizacją oraz grafiką jelenie w krafcie można podarować na Dzień Ojca. 

  269,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały
  89,98 zł
  Nowy
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały

  Szukasz ciekawej propozycji na upominek dla Taty? Zamów zestaw z alkoholem oraz słodkościami. Wybieraj box z personalizacją oraz stylową grafiką w czarno-kraftowej stylistyce. Idealny prezent na Dzień Ojca z męską zawartością. Całość dopełniona jest złotą wstążka. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały
  89,98 zł
  Nowy
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały

  Prezent dla Taty w pudełku z oryginalną zawartością. Upominek z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-kraftowej kolorystyce. Zamów prezent na Dzień Ojca z nalewką Soplica, kawą mieloną oraz śmietankowymi krówkami. Męski zestaw udekorowany jest złotą wstążką. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem
  199,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem

  Duży box prezentowy idealny na Dzień Ojca. Elegancki upominek przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz grafika z jeleniem. W skład zestawu wchodzi: żel pod prysznic, mydło o męskim zapachu, krówki śmietankowe, czekolada w ozdobnym opakowaniu oraz skórzany portfel. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny
  199,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny

  Cudowny upominek na Dzień Ojca w eleganckim pudełku kraftowym. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz grafiką jelenia. W zestawie znajduje się męski portfel, pasek dla mężczyzny, skarpetki bawełniane, drewniana mucha oraz słodkie czekoladki. Całość dopełnia złota wstążką. Idealnie skomponowany prezent dla Taty. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka
  199,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka

  Upominek idealna na Dzień Ojca z ekskluzywną zawartością. Kraftowe, duże pudełko z personalizacją oraz grafiką jelenia w stylowej odsłonie. W zestawie znajdują się krówki śmietankowe, czekolada Merci w ozdobnym opakowaniu, kawa mielona oraz biały kubek z czarnym uchem oraz męską grafiką. Cudowny prezent dla ukochanego taty.

  199,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA
  179,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA

  Prezent dla Taty umieszczony w dużym, kraftowym boxie prezentowym. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz grafiką jelenia. Idealny upominek dla prawdziwego mężczyzny. W skład zestawu wchodzi: olejek, szampon, odżywka, krem do stylizacji, szczotka oraz drewniany grzebień. Cudowny prezent na Dzień Ojca. 

  179,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy
  149,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy

  Zamów elegancki i oryginalny prezent w kraftowym pudełku. Na wieczku umieszczona jest personalizacja oraz grafika jelenia w męskiej odsłonie. Podaruj efektowny upominek swojemu tacie. W zestawie znajduje się czekolada Merci, aromatyczna kawa, krówki o śmietankowym smaku, choco stick oraz papierowe serwetki. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Elegancka Regeneracja
  149,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Męska Regeneracja

  Pudełko prezentowe, które można podarować na Dzień Ojca. Box w kraftowym wydaniu z elegancką grafiką jelenia. Idealnie skomponowany prezent przypadnie do gustu obdarowanemu mężczyźnie. W zestawie znajduje się żel pod prysznic, mydło, elegancka mucha, czekoladki oraz kamienie do whisky. Cudowny prezent, który można podarować ukochanemu tacie. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw brodacza ze słodkościami i muchą
  149,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw brodacza ze słodkościami i muchą

  Prezent na Dzień Ojca w kraftowym pudełku z tektury. Na wieczku znajduje się naklejka z imieniem oraz grafika z jeleniem. Box prezentowy spodoba się każdemu mężczyźnie. W skład zestawu wchodzi: olejek, szampon, odżywka do brody, drewniany grzebień składany, mucha oraz krówki o śmietankowym smaku. Cudowny prezent, który można podarować Tacie w specjalny...

  149,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM na męską energię Kawa z Czekoladą
  129,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM na męską energię Kawa z Czekoladą

  Podaruj elegancki box prezentowy na Dzień Ojca w kraftowym pudełku. Spersonalizowany produkt z męską zawartością przypadnie do gustu obdarowanej osobie. W skład zestawu wchodzi: syrop do kawy, śmietankowe krówki, czekolada w obwolucie z grafiką jelenia oraz znakomita kawa mielona. Spraw radość Tacie w dniu jego święta. 

  129,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Niezbędnik Dżentelmena
  199,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Niezbędnik Dżentelmena

  Elegancki upominek, który można podarować na Dzień Ojca. Box z oryginalną zawartością przypadnie do gustu każdemu tacie. W zestawie znajduje się czarny notes z gumką, długopis, cukierki, herbata ekspresowa, czekolada mleczna z dodatkiem whisky oraz metalowy kieliszek. Spersonalizowany prezent przewiązany srebrną wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen
  169,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen

  Elegancki box na Dzień Ojca w czarnym pudełko prezentowym. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz grafiką w srebrno-czarnym kolorze. W zestawie znajduje się świeca sojowa w szklanym słoiczku, skarpetki bawełniane, kamienie do schładzania napojów oraz pyszne praliny. Podaruj ukochanemu tacie wyjątkowy prezent. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Elegancki Zestaw
  159,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Elegancki Zestaw

  Szukasz idealnego prezentu dla ukochanego Taty? Zamów czarny box z oryginalną i praktyczną zawartością. Pudełko przewiązane srebrną wstążką z personalizacją prezentuje się niezwykle elegancko. W zestawie znajduje się mucha materiałowa, skarpetki bawełniane, męski portfel oraz pasek. Podaruj upominek na Dzień Ojca. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Słodki Zestaw
  149,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Słodki Zestaw

  Elegancki upominek dla Taty, który można podarować na urodziny lub Dzień Ojca. Czarny box prezentowy z spersonalizowaną naklejką na wieczku oraz grafiką w kraftowym stylu. W zestawie znajduje się wino czerwone, krówki śmietankowe, czekoladki w eleganckich papierkach oraz dwa opakowania przepysznych migdałów. Całość dopełniona jest złotą wstążką. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą
  149,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą

  Eleganckie pudełko prezentowe w czarnej kolorystyce wykonane z grubej tektury. Na wieczku umieszczona jest personalizacja oraz grafika w kraftowym stylu. Zestaw składa się z wina czerwonego półwytrawnego, świeżo palonej kawy mielonej z aromatem irlandzkiej whisky, krówkami oraz czekoladką w stylowej obwolucie. Wyjątkowy upominek spodoba się obdarowanej...

  149,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena
  199,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena

  Szukasz oryginalnego prezentu na Dzień Ojca? Wybieraj nasze duży box z wyjątkową zawartością. Upominek przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz stylową grafiką w męskiej kolorystyce. Całość dopełniona jest wstążka o złotym kolorze. W zestawie znajduje się świeczka, pistacje, fistaszki, cukierki,...

  199,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Słodka Elegancja
  159,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Słodka Elegancja

  Spraw radość swojemu ukochanemu Tacie. Podaruj elegancki, czarny box z oryginalną zawartością, personalizacją oraz stylową grafiką. W pudełku znajduje się wino musujące, krówki śmietankowe, czekolada merci w obwolucie, czarny pasek wykonany ze skóry oraz gustowna, drewniana mucha. Wybierz upominek z imieniem na specjalną okazję. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Kawa, likier i kubek termiczny
  149,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Kawa, likier i kubek termiczny

  Szukasz prezentu na Dzień Ojca dla swojego taty? Zamów elegancki box z personalizacją na wieczku oraz grafiką w kraftowym stylu. W pudełku znajduje się likier barmański do kawy, aromatyczna kawa mielona, czarny kubek termiczny ze stali nierdzewnej oraz czekoladki. Idealny upominek dla każdego mężczyzny. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Kubek, likier i słodkości
  149,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Kubek, likier i słodkości

  Szukasz prezentu na Dzień Ojca w oryginalnej formie? Zamów nasz box z praktyczną zawartością, który będzie idealny dla każdego mężczyzny. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz kraftową grafiką. W zestawie znajduje się syrop do kawy, krówki, kawa, kubek oraz migdały w mlecznej czekoladzie. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety
  149,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety

  Podaruj swojemu ukochanemu tacie przepiękny prezent w formie boxa. Pudełko wykonane z grubej i sztywnej tektury przewiązane jest złotą wstążką. W zestawie znajduje się portfel ze skóry naturalnej w brązowym odcieniu, bawełniane skarpetki, długopis w czarnym kartoniku, notes oraz słodkie czekoladki w eleganckich papierkach. Wręcz cudowny upominek na Dzień...

  149,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 96 elementów

Prezenty na Dzień Taty

Zbliża się 23 czerwca i nie wiesz, co podarować swojemu tacie? A może szukasz dla niego upominku na inną okazję? Sprawdź koniecznie naszą ofertę i wybierz prezent, który najlepiej wpisuje się w jego gusta. Oferujemy szeroką gamę koszy prezentowych w kartonowych pudełkach oraz drewnianych skrzynkach, a także inne, drobniejsze upominki. Szczególnie polecamy artykuły personalizowane, które są nie tylko bardzo unikalnymi podarunkami na Dzień Ojca, ale także świetną pamiątką na długie lata. Twój tata z całą pewnością doceni tak wyjątkowy prezent zaprojektowany specjalnie z myślą o jego święcie. Wśród propozycji znajdziesz upominki w różnej cenie, dzięki czemu możesz dopasować je do swojego budżetu, zyskując naprawdę czarujący podarunek dla rodzica.

Kubek dla Taty z imieniem

Kubek to bardzo uniwersalny upominek. Wręczając go, możesz mieć pewność, że obdarowana osoba chętnie wykorzysta prezent podczas codziennego parzenia herbaty bądź kawy. Co więcej, motywy nadrukowane na naczyniu są dopasowane do płci dziecka wręczającego upominek, więc możesz uczynić swój podarunek jeszcze bardziej wyjątkowym. Kubek z napisem “Córeczka Tatusia” i czarną grafiką mężczyzny z dziewczynką to bardzo męska propozycja prezentu na Dzień Ojca. Na odwrocie znajduje się natomiast tekst “Kocham Cię tato” wraz z imieniem dziecka wręczającego upominek. Synek może z kolei podarować tacie kubek z grafiką przedstawiającą mężczyznę i chłopca łowiących ryby. Postaci podpisane są imionami, co sprawia, że upominek jest naprawdę unikalny.

Kubek na Dzień Ojca z napisem Córeczka Tatusia

Kosze prezentowe na Dzień Ojca

Gorąco polecamy także kosze prezentowe, które bez wątpienia przypadną do gustu każdemu ojcu. Ich zawartość jest niezwykle pyszna, więc koniecznie dopasuj ją do upodobań swojego taty. Podłużna skrzynka wypełniona smakowymi miodami to zdrowy, a zarazem bardzo słodki prezent. Przesuwane wieko z personalizowaną dedykacją czyni upominek rewelacyjną pamiątką z Dnia Ojca. Z kolei duża skrzynka ze świeżo mieloną kawą, miodem i syropem to zestaw dla prawdziwego kawosza. Wszystkie elementy ułożone zostały na dekoracyjnym sizalu, który pięknie podkreśla naturalny klimat upominku. Na wewnętrznej stronie wieka nalepiona jest kartka zdobiona roślinnym motywem w botanicznym stylu. Nadrukowany na niej tekst sprawi Twojemu tacie mnóstwo radości.

Zestaw dla Taty w skrzyni dla prawdziwego kawosza

Zestawy w pudełkach z kubkiem

Jaki jeszcze prezent można wręczyć z okazji Dnia Ojca? Wykonane z grubej tektury pudełko wypełnione naturalną wełną drzewną już od pierwszego wejrzenia oczarowuje. Na wieczku nadrukowany jest oryginalny motyw eleganckiego mężczyzny wraz z personalizowanym tekstem, a całość efektownie przewiązana jest ozdobną wstążeczką. Wewnątrz każdego pudełka umieszczony został ceramiczny kubek z imieniem oraz smakowite drobiazgi. W zależności od wariantu znaleźć możesz aromatyczną herbatę, śmietankowe krówki, świeżo mieloną kawę czy miód z drewnianą pałeczką. Tak wyśmienity podarunek wywoła uśmiech na twarzy Twojego taty i sprawi, że z przyjemnością będzie on wspominał tegoroczny Dzień Ojca. 

Zestaw prezentowy na Dzień Ojca w białym pudełku z krówkami