Nowe produkty

Zaproszenia na Chrzest do wypisania

Zaproszenia na Chrzest do wypisania to tradycyjny sposób zapraszania gości. Tekst zaproszenia na Chrzest samodzielnie wypisany świadczy o szacunku do zaproszonych gości. Sposób ten pozwala dobrać tekst indywidualnie, do każdej z zaproszonych osób. Oprócz tradycyjnych zaproszeń, nasz sklep internetowy posiada w swojej ofercie zaproszenia na Chrzest personalizowane. Aby zaproszenia nabrały eleganckiego charakteru warto skorzystać z zaproszenia na Chrzest w stylu boho. Kwieciste dodatki z pewnością będą przyciągać wzrok. Można skorzystać z zaproszeń na Chrzest do wydrukowania, jednak wymaga to dużo pracy.   Gotowe wzory, dopełnią aranżację tego wyjątkowego dnia. Jednym z najmodniejszych motywów jest obecnie wzór Złotych Stópek.

Zaproszenia na Chrzest do wypisania 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 60 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 60 elementów

Zaproszenia na Chrzest

Piękne i eleganckie zaproszenia z okazji Chrztu Świętego dziecka to niezbędny dodatek, który powinien znaleźć się na przyjęciu. Zapraszając gości warto zrobić to w wyjątkowy sposób przy pomocy niezwykłych zaproszeń. Na rynku dostępne jest kilka rodzajów zaproszeń, m.in. do samodzielnego wypełnienia. Zaproszenie na Chrzest Święty dziecka powinno być wykonane z klasą oraz zachowane w dobrym guście. Jest to przecież jedyna taka uroczystość w życiu naszego maluszka. Pierwszy, a zarazem tak ważny sakrament kościelny powinien być wzbogacony o odpowiednią aranżację, dlatego warto skupić się na jak najlepszej organizacji tego dnia. 

Zaproszenia na Chrzest 2023

Jedną z najciekawszych propozycji na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki są zaproszenia na Chrzest w minimalistycznym stylu dekorowane nadrukiem złotych stópek. Wykonane w odcieniach bieli i złota, zdobione uroczymi dziecięcymi stópkami pozwolą zaprosić gości na uroczystość w nowoczesny i bardzo elegancki sposób. Zaproszenia są częścią całej kolekcji i jedną z najmodniejszych propozycji na sezon 2023.

zaproszenia na chrzest do wypisania

Zaproszenia na Chrzciny dekorowane motywem złotych stópek

Zaproszenia na Chrzciny

Brudny róż, złamana biel, delikatne żółcie, subtelny beż, stonowane błękity - paleta pastelowych odcieni jest bardzo szeroka, a do tego idealnie sprawdzi się w stylizacjach na Chrzest Święty dziecka. Taka kolorystyka jest szczególnie bliska uroczystością zachowanych w klimacie pełnym zwiewnego, sentymentalnego i delikatnego romantyzmu. Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest dekorowane pastelowym motywem w odcieniach szarości i niebieskości - to cechy charakterystyczne dla kolekcji Dusty Blue. Delikatny, lecz bardzo elegancki wianuszek prezentuje się nowocześnie. Zaproszenia wykonane są na wysokiej jakości papierze i idealnie nadają się, by zaprosić gości na uroczystość Chrztu Świętego chłopca.

zaproszenia na chrzest z rustykalnym wianuszkiem

Zaproszenia na Chrzest - kwiatowe wzory

Zaproszenia na Chrzest rustykalne

Od pewnego czasu bardzo dużą popularnością cieszą się przyjęcia utrzymane w rustykalnym stylu, inspirowany kolorami natury oraz prostotą. Barwy naturalnego brązu łączą się ze świeżością białych elementów, typowych dla odświętnego stylu jaki panuje w tym dniu. Taki styl bardzo dobrze komponuje się również z elementami zaczerpniętymi ze stylu boho. Różne odcienie brązu, kojarzone z kolorem ziemi, idealnie wpasuje się w przyjęcie udekorowane właśnie w takich motywach. Rustykalne zaproszenia na Chrzest dekorowane są grafiką aniołka wykonane na sztywnym, tekturowym papierze.

Rustykalne zaproszenia na Chrzest Święty

Rustykalne zaproszenia na Chrzest Święty