Informacja

Nowe produkty

Bierzmowanie - niezbędne dodatki 

Podkategorie

  • Zaproszenia na Bierzmowanie

    Zaproszenia na Bierzmowanie ręcznie robione to jedne z najpopularniejszych. W sklepie 1001dekoracji.pl proponujemy zaproszenia na Bierzmowanie do wypisania, jak i personalizowane w najmodniejszych wzorach. Tekst zaproszenia powinien być elegancki i jednoznacznie określać, gdzie odbywa się uroczystość. Popularne są także zaproszenia dla Świadków Bierzmowania, które pozwolą ich wyróżnić spośród wszystkich gości. Najpopularniejszy wzór zaproszeń to motywy gołąbka z botanicznymi elementami. Często wybierane są zaproszenia na Bierzmowanie do wydrukowania, jednak my proponujemy gotowe zaproszenia wysokiej jakości, które zdecydowanie lepiej się prezentują.

  • Pamiątki Bierzmowania

    Pamiątka Bierzmowania to idealny sposób na przekazanie bliskiej osobie, że jest dla Ciebie ważna. Pamiątka Bierzmowania od świadka to szczególna forma prezentu, ponieważ wręczana jest przez wybraną przez Bierzmowanego osobę. Znajdziesz u nas kartki, karnety i pamiątki na Bierzmowanie zarówno dla chłopaka, jak i dla dziewczyny. Bierzmowanie to z pewnością skromniejsze wydarzenie w życiu chrześcijanina niż Chrzest i I Komunia Święta, jednak symboliczny prezent na Bierzmowanie będzie cudowna pamiątką na długie lata. 

  • Podziękowania na Bierzmowanie dla...

    Szukasz wyjątkowego prezentu dla Katechety lub Księdza? Podziękuj w oryginalny sposób za poświęcony czas i przygotowanie do ważnego sakramentu, jakim jest Bierzmowanie. Podaruj spersonalizowane upominki w przepięknych drewnianych skrzyniach. Zaskocz obdarowaną osobę eleganckim prezentem z praktyczną zawartością. Duże skrzynie pozwolą wyrazić swoją wdzięczność w efektowny sposób. Produkty z przepięknymi motywami graficznymi w najnowszych trendach. Kolorystyka wpisuje się w charakter uroczystości Bierzmowania. Podaruj aromatyczne herbaty, świeżo mielone kawy, miody z polskiej, ekologiczne pasieki, czekolady ręcznie robione, świece w przepięknych szklanych słoikach oraz przepyszne czekoladki. 

Bierzmowanie - niezbędne dodatki

Razem z Chrztem oraz I Komunią bierzmowanie stanowi sakramenty wtajemniczenia chrześcijańskiego. Dzieci i młodzież przystępują do nich na różnych etapach dorastania, dzięki czemu każdą z uroczystości przeżywają w inny sposób. Do bierzmowania podchodzą kandydaci między czternastym a osiemnastym rokiem życia, dlatego bez dwóch zdań są już oni świadomi podejmowanych decyzji. Dlatego też spora część przygotowań do sakramentu spoczywa na nich. Wybór świadka czy imienia, a także nauka formułki na bierzmowanie to nie są trudne zadania, a młodzież przystępująca do ceremonii na pewno bez większego problemu im podoła. Rodzice pomocni mogą być natomiast przy planowaniu uroczystości. Po bierzmowaniu często bowiem wyprawiane jest nieduże przyjęcie dla najbliższej rodziny. Do jego zorganizowania przydać się mogą różnorodne dodatki czy akcesoria, które sprawią, że ten dzień będzie naprawdę szczególny. Jakie produkty wykorzystać w czasie planowania bierzmowania?

Zaproszenia na bierzmowanie

Jeśli planujesz przyjęcie z okazji bierzmowania swojego dziecka, bez dwóch zdań przydadzą Ci się zaproszenia. To za ich pomocą przekażesz najbliższym wszystkie istotne informacje na temat uroczystości. Dodatkowo, kartki zaprojektowane specjalnie na tę okazję pozwolą w ładny sposób zaprosić rodzinę na bierzmowanie Twojego syna lub córki. Estetyczne zaproszenia w klasycznej, biało-złotej odsłonie to niezawodna propozycja na bierzmowanie. Zaproszenia z gołąbkiem bardzo dobrze wpisują się w charakter sakramentu. Za ich pomocą z powodzeniem podkreślić można odświętny klimat bierzmowania. Inną ciekawą propozycją z pewnością mogą być zaproszenia w stylu naturalnym. Kartki z eukaliptusem to doskonały przykład tego rodzaju produktu. 

Zaproszenia na bierzmowanie złoty gołąbek

Zaproszenie do wypisania na bierzmowanie

Pamiątki bierzmowania

Prezenty wręczane kandydatom do bierzmowania to nieodłączny element tego rodzaju uroczystości. Nie ma znaczenia, czy szukasz podarunku dla własnego dziecka, wnuka, chrześniaka, rodzeństwa, czy kuzyna. Na tego rodzaju pamiątkę bierzmowania wybrać można najróżniejsze produkty. Symboliczna biżuteria to niezawodna propozycja dla dziewczyny i chłopaka. Naszyjnik z krzyżem albo aniołkiem doskonale wpasowuje się w klimat uroczystości. Bransoletka z sercem to wspaniała pamiątka bierzmowania dla dziewczyny. Na prezent wybrać można śmiało też różaniec, symboliczną figurkę albo gotówkę. Pamiątki z naszej oferty przygotowane zostały w wielu fantastycznych odsłonach, które bez najmniejszych wątpliwości pozwolą mile zaskoczyć obdarowaną osobę. 

Personalizowany prezent pokaże adresatowi, jak wiele serca włożyłeś w przygotowanie podarunku. Piękne wykonanie oraz przemyślana forma z kolei oczarują go od pierwszej chwili. 

Pamiątka bierzmowania dziesiątka różańca w pudełku

Pamiątka bierzmowania w pudełku

Podziękowania na bierzmowanie dla księdza/katechety

Katecheta czy ksiądz przygotowujący kandydatów do bierzmowania z pewnością zasługuje na szczególne podziękowania. Ilość czasu i wysiłku potrzebna do zorganizowania sakramentu bez wątpienia sprawia, że ich wkład jest nieoceniony. Piękny prezent wręczony przez kandydatów czy ich rodziców na pewno sprawi wielką przyjemność księdzu bądź katechecie. Na taki podarunek śmiało zrzucić się może cała grupa przystępująca do bierzmowania. Podziękowanie dla księdza lub katechety w postaci zestawu herbat i miodów to eko propozycja w modnej odsłonie. Świetnie sprawdzi się też kosz prezentowy z kawą. Zestaw z winem to bez dwóch zdań prezent, który wręczyć mogą rodzice kandydatów. Każdy pomysł na prezent wykonany został z wysokiej jakości produktów. To sprawia, że podziękowanie za bierzmowanie jest naprawdę stylowe.

Podziękowanie dla księdza katechety bierzmowanie nalweka kawy herbaty

Prezent z podziękowaniem dla katechety