Nowe produkty

Pamiątki komunijne

Pamiątki komunijne podkreślą wydarzenie jakiem jest I Komunia Święta. W tym wyjątkowym dniu warto wręczyć coś z przesłaniem, ale równie ładnego. Delikatne medaliki, różańce, pudełka na pieniądze czy ozdoby. Utrzymane w barwach komunijnych: biel, złoto  i srebro. Pakowane w drewniane spersonalizowane pudełka. Wszystko, aby dziecko poczuło się wyj...

Pamiątki komunijne podkreślą wydarzenie jakiem jest I Komunia Święta. W tym wyjątkowym dniu warto wręczyć coś z przesłaniem, ale równie ładnego. Delikatne medaliki, różańce, pudełka na pieniądze czy ozdoby. Utrzymane w barwach komunijnych: biel, złoto  i srebro. Pakowane w drewniane spersonalizowane pudełka. Wszystko, aby dziecko poczuło się wyjątkowo w dzień swojego święta, a także po latach wracając dzięki pamiątce Komunii Świętej do tego wydarzenia.

Więcej

Pamiątki komunijne Jest 33 produktów.

Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów
 • PAMIĄTKA I Komunii pudełko z zawieszką Aniołek Z IMIENIEM BIAŁE POZŁACANE SREBRO
  99,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii pudełko Łańcuszek z...
  1 Opinie

  Wspaniały pomysł na prezent dla dziecka komunijnego i wyjątkowa pamiątka z uroczystości. Pudełeczko z naturalnego drewna malowane na biało, w którym znalazła się zawieszka z aniołkiem to subtelny i uroczy dodatek, który pięknie pasuje zwłaszcza dla dziewczynki. W pudełeczku znajduje się karteczka z wyjątkowym tekstem, imieniem dziecka i datą uroczystości.

  99,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii BRANSOLETKA POZŁACANE SREBRO z sercem Z IMIENIEM w pudełku ZŁOTE
  59,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii BRANSOLETKA POZŁACANE...

  Jaki prezent wręczyć dziecku, które przystępuje do Pierwszej Komunii Świętej? Wyjątkową pamiątką będzie skrzyneczka wykonana z naturalnego drewna, w której znalazła się bransoletka na rączkę oraz słodkie czekoladki. Całość jest ręcznie wykonana z dbałością o każdy szczegół, prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie.

  59,98 zł
 • PAMIĄTKA Pierwszej Komunii BRANSOLETKA SREBRNA 925 z sercem Z IMIENIEM w pudełku
  49,98 zł
  PAMIĄTKA Pierwszej Komunii BRANSOLETKA...
  1 Opinie

  Pudełeczko z naturalnego drewna dekorowane karteczką z dedykacją, imieniem dziecka i elegancką grafiką to wspaniałą Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. W pudełeczku znalazła się bransoletka oraz woreczek wypełniony słodkimi czekoladkami. Całość wykonana jest w odcieniach bieli i srebra.

  49,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii Świętej prezent dla dziecka Na szczęście Z IMIENIEM ZŁOTA
  39,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii Świętej prezent dla...
  1 Opinie

  Piękne drewniane pudełeczko jako pamiątka dla dziecka komunijnego. Śliczny słonik na szczęście wraz ze słodkimi czekoladkami to połączenie które spodoba się każdemu dziecku. Złoty słonik wyjątkowo prezentuje się w drewnianej skrzyneczce, która można służyć jeszcze wiele lat jak szkatułka na skarby. Dzięki umieszczonej karteczce z tekstem pamiątkowym,...

  39,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii Świętej prezent dla dziecka Na szczęście Z IMIENIEM SREBRNA
  39,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii Świętej prezent dla...

  Przepiękna pamiątka Pierwszej Komunii Świętej zamknięta w drewnianej skrzyneczce. Wewnątrz znajduje się słonik na szczęście w kolorze srebrnym oraz na osłodę kilka czekoladek. Jest to wyjątkowy upominek dla dziecka komunijnego. Dzięki personalizowanej karteczce łatwiej będzie wracać do tych miłych chwil.

  39,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii Łańcuszek z aniołkiem POZŁACANE SREBRO +Imię w pudełku
  89,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii Łańcuszek z aniołkiem...

  Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w formie skrzyneczki z pozłacanym łańcuszkiem. Taki upominek może przetrwać z dzieckiem wiele lat i być elegancką pamiątką tego dnia. Zawieszka łańcuszka jest w kształcie aniołka dlatego od razu przywodzi na myśl Pierwszą Komunię Świętą.

  89,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii Łańcuszek z krzyżykiem POZŁACANE SREBRO +Imię w pudełku
  89,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii Łańcuszek z krzyżykiem...

  Piękna pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w formie delikatnego łańcuszka. Biżuteria zamknięta jest w drewnianej skrzyneczce,  dzięki której upominek prezentuje się bardzo elegancko. Tak przygotowany upominek będzie pamiątka dla dziecka na wiele lat.

  89,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii Świętej craft Rękodzieło Z IMIENIEM BIAŁE PUDEŁKO
  49,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii Świętej craft...

  Ręcznie dekorowane pudełeczko z naturalnego drewna malowanego na biało będzie wyjątkową pamiątką na uroczystość komunijną zarówno dziewczynki, jak i chłopca. Wewnątrz znajdują się laserowo wycinane ozdoby ze sklejki drewnianej, a także karteczka z elegancką grafiką, piękną dedykacją, imieniem dziecka i informacją, kto wręcza prezent. Całość prezentuje się...

  49,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii pudełko z zawieszką Krzyżyk Z IMIENIEM BIAŁE POZŁACANE SREBRO
  99,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii pudełko Łańcuszek z...

  Wyjątkowa Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej umieszczona w drewnianym pudełeczku malowanym na biało. Wewnątrz znajduje się karteczka z elegancką grafiką, dedykacją, imieniem dziecka i informacją, kto wręcza prezent. W środku umieszczona została przepiękna pozłacana zawieszka w kształcie krzyżyka, która będzie cudownym prezentem dla dziecka.

  99,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii Świętej Skrzydła Opatrzności Z IMIENIEM BIAŁE PUDEŁKO
  57,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii Świętej Skrzydła...

  Wyjątkowa Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w postaci skrzydełek opatrzności. Idealna propozycja na prezent dla dziecka komunijnego, którą mogą wręczyć mu najbliżsi. Całość prezentuje się przepięknie. W drewnianym pudełeczku malowanym na biało znalazły się miękkie skrzydełka, a także karteczka z personalizowaną dedykacją.

  57,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii Świętej Z IMIENIEM Scrap ZŁOTA
  39,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii Świętej Z IMIENIEM...

  Piękna paniątka Pierwszej Komunii Świętej w złotych odcieniach. Skrzyneczka wykonana jest z naturalnego drewna w jasnym kolorze. Jest to piękny i trwały upominek, który pozwoli zachować wspomnienia przez długie lata. Dzięki dedykacji pudełeczko nabiera oryginalnego charakteru i będzie wyjątkowym prezentem dla dziecka komunijnego.

  39,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii Świętej Z IMIENIEM Scrap SREBRNA
  39,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii Świętej Z IMIENIEM...

  Piękna pamiątka Pierwszej Komunii Świętej wykonana z naturalnego drewna. Wnętrze skrzyneczki dekorowane jest ozdobnymi rozetkami, wstążką oraz srebrnym krzyżykiem. Oprócz tego w pudełeczku znajduje się również karteczka z tekstem i informacją o tym kto wręcza prezent. Taki upominek będzie wywoływał pozytywne wspomnienia przez wiele lat.

  39,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii prezent dla dziecka Dziesiątka Różańca Z IMIENIEM
  44,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii prezent dla dziecka...
  1 Opinie

  Jedna z piękniejszych i bardziej ekskluzywnych pamiątek komunijnych. Cudowna propozycja na prezent dla dziecka komunijnego. W drewnianym pudełeczku znalazła się przepiękna perełkowa dziesiątka różańca zakończona uroczym aniołkiem. Wewnątrz znalazła się także karteczka z grafiką, dedykacją i personalizacją, czyli imieniem dziecka i informacją

  44,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii Zastrzyk Gotówki skrzynka na prezent Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii Zastrzyk Gotówki...

  Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej utrzymana w humorystycznym stylu. W skrzyni z naturalnego drewna znalazły się strzykawki, które należy wypełnić gotówką. Dodatkowo wewnątrz znajduje się karteczka z dopasowaną zabawną grafiką oraz napisem Zastrzyk Gotówki. To idealna propozycja na prezent dla dziecka komunijnego i wspaniałą pamiątkę, która po latach...

  39,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii Świętej pudełko na pieniążki Z IMIENIEM BIAŁE
  39,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii Świętej pudełko na...

  Często wręczanym prezentem na Pierwszą Komunię Świętą jest gotówka. Warto zadbać o to, by była odpowiednio i elegancko podana. Idealnym prezentem będzie więc pudełeczko z naturalnego drewna malowane na biało, które stanie się wyjątkowym opakowaniem na pieniążki. Wewnątrz znajduje się personalizowana dedykacja, a także urocza grafika, dzięki czemu pudełko...

  39,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii SREBRNY OBRAZEK dla Chłopca Z IMIENIEM
  89,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii SREBRNY OBRAZEK dla...
  1 Opinie

  Pamiątka komunijna dla chłopca w postaci srebrnego obrazka. Obrazek umieszczony jest w biały kartonowym pudełku wraz z personalizacją. Pamiątkę komunijną można zarówno postawić jak i powiesić na ścianie, aby przypominała o tym wyjątkowym dniu.

  89,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii SREBRNY OBRAZEK dla Dziewczynki Z IMIENIEM
  89,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii SREBRNY OBRAZEK dla...

  Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w formie srebrnego obrazka. Dekoracja przedstawia modlącą się dziewczynkę oraz jest zapakowana w kartonowe pudełko z personalizacją. Na kartoniku naklejona jest karteczka z imieniem dziewczynki oraz datą, a także informacja o tym kto wręcza prezent. Taki upominek to wspaniała pamiątka.

  89,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia Pamiątka Komunijna Z IMIENIEM Srebrna Hostia (+srebrna wstążka)
  59,98 zł
  ALBUM na zdjęcia Pamiątka Komunijna Z...

  Wyjątkowa pamiątka z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Album z czarnymi kartkami dekorowany na oprawie motywem Srebrnej Hostii, imieniem dziecka i datą uroczystości. Wewnątrz można wkleić nie tylko pamiątkowe fotografie z przyjęcia komunijnego, ale też przy pomocy białego markera czy złotego pisaka zebrać wpisy gości i życzenia dla dziecka.

  59,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia Pamiątka Komunijna Z IMIENIEM Kielich i Hostia (+wstążka biała)
  59,98 zł
  ALBUM na zdjęcia Pamiątka Komunijna Z...

  Album na zdjęcia to idealna pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. Wewnątrz znajduje się 100 kartek w kolorze czarnych. Okładkę zdobi personalizowana samoprzylepna naklejka z motywem złotej Hostii. Dzięki temu album będzie przypominał o tym wyjątkowym dniu.

  59,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI komunijnych Biała Koronka
  54,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI komunijnych Biała Koronka

  Wyjątkowo elegancka księga gości komunijnych. Zachowana w rustykalnym stylu, zdobiona grafiką delikatnej białej koronki. Doskonale posłuży ona jako pamiątka Pierwszej Komunii Świętej, gdyż każdy z bliskich może zostawić w niej życzenia oraz dedykacje dla bliskich. Na okładce znajduje się napis "Guest Book".

  54,98 zł
 • ANIOŁ Stróż Pamiątka I Komunii Świętej w ramie Z IMIENIEM
  39,98 zł
  ANIOŁ Stróż Pamiątka I Komunii Świętej w...

  Jaką pamiątkę wręczyć dziecku na Pierwszą Komunię Świętą? Bardzo oryginalnym i pięknym dodatkiem będzie ramka, w której został umieszczony ażurowy aniołek. W ramce znajduje się personalizowana dedykacja, a także dopasowany do całości motyw graficzny. To wyjątkowy prezent, jaki można wręczyć zarówno dziewczynce, jak i chłopcu.

  39,98 zł
 • MODLITWA Pamiątka I Komunii Świętej Z IMIENIEM
  29,98 zł
  MODLITWA Pamiątka I Komunii Świętej Z...

  Modlitwa umieszczona w efektownej białej ramce będzie piękną Pamiątką Pierwszej Komunii Świętej. Dzięki personalizowanej dedykacji jest cudownym prezentem dla dziecka, który mogą mu wręczyć najbliżsi. Całość prezentuje się pięknie i elegancko, a uniwersalna grafika pasuje do każdego motywu przewodniego.

  29,98 zł
 • ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka Anioł Stróż 23cm PAMIĄTKA
  25,98 zł
  ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka Anioł...

  Wspaniały pomysł na prezent dla dziecka na uroczystość Komunii i Chrztu Świętego. Drewniany aniołek z filcowymi skrzydełkami to propozycja, która na pewno spodoba się każdemu maluchowi. Aniołek posiada serce, na którym znajduje się napis Anioł Stróż. Aniołek będzie chronił dziecko od wszelkiego zła. Może stanąć na szafce przy łóżku.

  25,98 zł
 • Drewniane skrzydła Anioła MODLITWA
  29,98 zł
  Drewniane skrzydła Anioła MODLITWA

  Wspaniałe skrzydła anioła z wygrawerowaną modlitwą to pomysł na piękną pamiątkę z uroczystości Pierwszej Komunii lub Chrztu. Skrzydełka będą cudownym prezentem dla dziecka. Mogą zostać wykorzystane już w dniu Komunii, jako wspaniała dekoracja krzesła. Skrzydełka mogą zostać także zawieszone w pokoju dziecka. Dzięki wykonaniu w odcieniach bieli pasują do...

  29,98 zł
 • CZEKOLADA zamiast kasy Pamiątka Chrztu i Komunii 100g
  15,98 zł
  CZEKOLADA zamiast kasy Pamiątka Chrztu i...

  Fantastyczny słodki prezent dla dziecka komunijnego lub maluszka, który ma Chrzest. Chcecie wręczyć dziecku gotówkę w niebanalny i uroczy sposób? Rewelacyjnym pomysłem będzie czekolada w specjalnym opakowaniu przypominającym banknot. Wygląda bardzo efektownie i może stać się pięknym nośnikiem do podania gotówki.

  15,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniążki pamiątka Chrztu i Komunii AŻUROWE
  12,98 zł
  PUDEŁKO na pieniążki pamiątka Chrztu i...

  Pudełko na drobny upominek dla dziecka na Chrzest lub Komunię. Wykonane z perłowego papieru, który posiada drobne, ażurowe zdobienia. Tak przygotowane pudełeczko pozwoli elegancko wręczyć gotówkę podczas uroczystości.

  12,98 zł
 • GROMNICA personalizowana na Komunię Świętą DLA DZIEWCZYNKI
  39,98 zł
  ŚWIECA do Komunii gromnica z Imieniem DLA...

  Przepiękna gromnica komunijna wykonana w odcieniach różu będzie cudowną pamiątką komunijną i ślicznym prezentem dla dziewczynki, który mogą wręczyć Chrzestni. Świeca jest okazała, dekorowana satynową wstążką w jasnoróżowym kolorze, tiulowym okapnikiem z cyrkonią oraz bezbarwną naklejką z imieniem dziecka i datą uroczystości. Fantastyczny dodatek na...

  39,98 zł
 • GROMNICA personalizowana na Komunię DLA CHŁOPCA
  39,98 zł
  ŚWIECA do Komunii gromnica z Imieniem DLA...

  Ręcznie dekorowana duża świeca komunijna, wykonana w odcieniach błękitu to wspaniała pamiątka z uroczystości. Na świecy znajduje się bezbarwna naklejka z imieniem dziecka i datą Komunii. Świeca dekorowana jest specjalnym stroikiem z cyrkonią, owinięta satynową wstążką. Prezentuje się wyjątkowo ozdobnie i jest wspaniałym prezentem dla dziecka.

  39,98 zł
 • TOREBKA na prezent pamiątka komunijna Srebrna Hostia
  8,98 zł
  TOREBKA na prezent pamiątka komunijna...

  Piękna, duża torba na prezent dla dziecka komunijnego. Dekorowana nadrukiem srebrnej Hostii oraz ornamentowym wzorem. Dzięki niej bez problemu wręczysz prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej.

  8,98 zł
 • TOREBKA na prezent pamiątka komunijna Zielony Wianuszek
  8,98 zł
  TOREBKA na prezent pamiątka komunijna...

  Papierowa torebka to idealny sposób na zapakowanie upominku z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Torba wykonana jest z papiery najwyższej jakości oraz dekorowana eleganckim nadrukiem. Idealnie wpisuje się najnowsze trendy.

  8,98 zł
 • LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  20,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 20zł.

  20,00 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  25,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  25,00 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii w pudełku Subtelny Róż Bransoletka Nieskończoność POZŁACANA
  59,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii w pudełku Subtelny Róż...
  1 Opinie

  Pamiątka I Komunii Świętej w formie pozłacanej bransoletki. Biżuteria zapakowana jest w drewnianą skrzyneczkę, dlatego prezentuje się niezwykle elegancko. Wewnątrz znajduje się również karteczka z pamiątkowym tekstem oraz kilka czekoladek w złotym papierku.

  59,98 zł
Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów

Organizacja Pierwszej Komunii Świętej

Organizacja Pierwszej Komunii Świętej dla dziecka to nie lada wyzwanie. Pierwsza Komunia dziecka to wyjątkowa uroczystość podczas, której dziecko przystępuje pierwszy raz do sakramentu Komunii. To ważny czas w życiu chrześcijańskim dziecka. Do rodziców dziecka należą przygotowania organizacyjne od ceremonii w Kościele do uroczystego obiady dla rodziny. Do nich także należy przygotowanie pamiątek i prezentów komunijnych dla gości. Znalezienie odpowiednich prezentów nie musi być łatwe. Jeśli jeszcze nie wpadliście na pomysł co kupić na Komunię, zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem, który podrzuci Wam kilka pomysłów.

Świeca do Komunii i medalik – Kto kupuje?

Jest kilka zwyczajów, które obowiązują w przygotowaniu dziecka do Komunii. W tradycji polskiej przyjęło się, że to ojciec Chrzestny kupuje gromnicę na Komunię, natomiast matka Chrzestna kupuje medalik lub łańcuszek z krzyżykiem Komunię. Odchodzi się jednak od tej tradycji, ponieważ rodzice komunijnego dziecka nie chcą narażać Chrzestnych na dodatkowe koszty związane z organizacją Komunii. Chrzestni jako pamiątkę z Komunii dla dziecka mogą sprezentować mu medalik, różaniec, święte obrazki z patronami lub krzyżyki na łańcuszku. Dziesiątka różańca dla dziecka jest bardzo praktycznym prezentem, ponieważ będzie mogło używać jej do modlitw. Często rodzice Chrzestni lub dziadkowie kupują komunijnemu dziecku jego pierwszą Biblię. Biblie dla dzieci są zazwyczaj kolorowe i pełne obrazków, które zachęcają dziecko do czytania.

Medalik na I Komunie ŚwiętąMedalik na I Komunię Świętą - wyjątkowy prezent w drewnianej skrzyneczce

Jak zachować wspaniałe wspomnienia? – efektowny album na zdjęcia

Z okazji Komunii rodzice oraz rodzina robią mnóstwo zdjęć i wręczają rodzinie dużo świętych obrazków. Zdjęcia są robione zarówno w Kościele podczas uroczystości jak i podczas rodzinnego obiadu po wydarzeniu. Dobrze jest zaopatrzyć się w personalizowany album na zdjęcia z imieniem dziecka oraz datą uroczystości komunijnej. Elegancki album w kolorach bieli oraz złota lub srebra będzie prezentował się pięknie na półce z pamiątkami. W albumie można przechowywać także kwiaty z ususzonego wianka lub bukieciku. Do takiej pięknej pamiątki będzie chciało się często wracać!

Album na zdjęcia z komunii Album na zdjęcia z I Komunii Świętej - propozycja ze srebrną Hostią

Pamiątki I Komunii Świętej – jakie piękne prezenty można kupić dziecku na Komunię

Goście i rodzina często kupują komunijnemu dziecku prezenty oraz pamiątki z tej ważnej okazji. Oryginalne i niebanalne pamiątki takie jak pudełko z zawieszką z aniołkiem i imieniem dziecka lub ręcznie robiony krzyżyk w drewnianym pudełku, na pewno przypadną do gustu obdarowanemu dziecku. Jako prezent pięknie sprawdzi się także drewniany Anioł stróż w efektownej ramce, z dedykacją oraz imieniem dziecka komunijnego. Modnym na sezon 2020 prezentem są Skrzydła Anioła umieszczone w eleganckim drewnianym pudełku. Praktycznym prezentem dla Dziecka na Komunię będzie także drewniane pudełko na pieniążki, do którego dziecko może schować gotówkę otrzymaną od bliskich.

Anioł stróż pamiątka z I Komunii ŚwiętejAnioł Stróż - pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Zobacz wszystkie produkty dostępne w kategorii PREZENTY:

Pamiątki komunijne i prezenty

Pamiątki Chrztu Świętego i prezenty na Chrzest

Prezenty na roczek

Prezenty na narodziny dziecka

Prezenty na Baby Shower

Prezenty na 18

Prezenty na panieński

Prezenty na ślub dla Pary Młodej