Pamiątki komunijne

Pamiątki komunijne podkreślą wydarzenie jakiem jest I Komunia Święta. W tym wyjątkowym dniu warto wręczyć coś z przesłaniem, ale równie ładnego. Delikatne medaliki, różańce, pudełka na pieniądze czy ozdoby. Utrzymane w barwach komunijnych: biel, złoto  i srebro. Pakowane w drewniane spersonalizowane pudełka. Wszystko, aby dziecko poczuło się wyjątkowo w dzień swojego święta, a także po latach wracając dzięki pamiątce Komunii Świętej do tego wydarzenia.

Pamiątki komunijne 

Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów
 • PAMIĄTKA I Komunii dla dziewczynki Srebrny Obrazek Srebro 925 LUX
  179,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii dla dziewczynki Srebrny Obrazek Srebro 925 LUX

  Piękna pamiątka na Pierwszą Komunię Świętą w formie posrebrzanego obrazka. Całość umieszczona jest w drewniane skrzyneczce z personalizacją. Obrazek wykonany jest z dbałością o najmniejszy szczegół, przedstawia wizerunek klęczącej dziewczynki. Obrazek będzie piękną pamiątką komunijną, która ozdobi pokój dziecka.

  179,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii dla chłopca Srebrny Obrazek Srebro 925 LUX
  179,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii dla chłopca Srebrny Obrazek Srebro 925 LUX

  Piękna pamiątka komunijna dla chłopca w formie drewnianego pudełeczka z obrazkiem. Posrebrzany obrazek będzie trwałą pamiątką tego wyjątkowego dnia. Wnętrze pudełeczka zdobi personalizowana karteczka, dzięki której upominek staje się bardzo osobisty. Obrazek przedstawia wizerunek klęczącego chłopca.

  179,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii pudełko z zawieszką Aniołek Z IMIENIEM BIAŁE POZŁACANE SREBRO
  99,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii pudełko Łańcuszek z zawieszką Aniołek Z IMIENIEM BIAŁE POZŁACANE SREBRO
  1 Opinie

  Wspaniały pomysł na prezent dla dziecka komunijnego i wyjątkowa pamiątka z uroczystości. Pudełeczko z naturalnego drewna malowane na biało, w którym znalazła się zawieszka z aniołkiem to subtelny i uroczy dodatek, który pięknie pasuje zwłaszcza dla dziewczynki. W pudełeczku znajduje się karteczka z wyjątkowym tekstem, imieniem dziecka i datą uroczystości.

  99,98 zł
 • PAMIĄTKA Pierwszej Komunii prezent dla dziecka Dziesiątka Różańca Z IMIENIEM Rustykalna
  49,98 zł
  PAMIĄTKA Pierwszej Komunii prezent dla dziecka Dziesiątka Różańca Z IMIENIEM Rustykalna

  Piękna pamiątka komunijna w postaci dziesiątki różańca w drewnianym pudełeczku. Upominek dekorowany jest najmodniejszą w tym sezonie grafiką rustykalnego wianuszka. Całość jest personalizowana, dzięki czemu jest bardzo osobistym prezentem. Dzieciątka różańca to symbol religijny, który powinno otrzymać każde dziecko.

  49,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii Świętej Z IMIENIEM Ażurowy Anioł
  49,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii Świętej Z IMIENIEM Ażurowy Anioł

  Piękne pamiątka Pierwszej Komunii Świętej umieszczona w drewnianym pudełku. Wewnątrz znajduje się personalizowana karteczka oraz piękny drewniany aniołek. To piękna i trwała pamiątka, która zachowa swój stan przez wiele lat. Prezent jest personalizowany, dzięki czemu staje się bardzo osobistą pamiątką.

  49,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM Perłowa Bransoletka
  59,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM Perłowa Bransoletka

  Drewniane pudełko z bransoletką jako Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. Wewnątrz znajduje się personalizowana karteczka z imieniem dziecka oraz podpisem osoby wręczającej upominek. Bransoletka wykonana jest z perełek wraz z zawieszką w kształcie złotego krzyżyka. Do upominku dołączone są również czekoladki dla osłody!

  59,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii w pudełku Subtelny Róż Bransoletka POZŁACANA
  59,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii w pudełku Subtelny Róż Bransoletka POZŁACANA

  Śliczna pamiątka Pierwszej Komunii Świętej umieszczona w pudełeczku z naturalnego jasnego drewna. Wewnątrz umieszczona jest bransoletka ułożona na miękkiej gąbeczce, a także woreczek z organzy wypełniony słodkimi czekoladkami. Całość prezentuje się wyjątkowo ozdobnie i jest wspaniałym prezentem, który idealnie pasuje dla dziewczynki.

  59,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii BRANSOLETKA POZŁACANE SREBRO z sercem Z IMIENIEM w pudełku ZŁOTE
  59,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii BRANSOLETKA POZŁACANE SREBRO z sercem Z IMIENIEM w pudełku ZŁOTE

  Jaki prezent wręczyć dziecku, które przystępuje do Pierwszej Komunii Świętej? Wyjątkową pamiątką będzie skrzyneczka wykonana z naturalnego drewna, w której znalazła się bransoletka na rączkę oraz słodkie czekoladki. Całość jest ręcznie wykonana z dbałością o każdy szczegół, prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie.

  59,98 zł
 • PAMIĄTKA Pierwszej Komunii BRANSOLETKA SREBRNA 925 z sercem Z IMIENIEM w pudełku
  59,98 zł
  PAMIĄTKA Pierwszej Komunii BRANSOLETKA SREBRNA 925 z sercem Z IMIENIEM w pudełku
  1 Opinie

  Pudełeczko z naturalnego drewna dekorowane karteczką z dedykacją, imieniem dziecka i elegancką grafiką to wspaniałą Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. W pudełeczku znalazła się bransoletka oraz woreczek wypełniony słodkimi czekoladkami. Całość wykonana jest w odcieniach bieli i srebra.

  59,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii Świętej prezent dla dziecka Na szczęście Z IMIENIEM ZŁOTA
  49,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii Świętej prezent dla dziecka Na szczęście Z IMIENIEM ZŁOTA
  1 Opinie

  Piękne drewniane pudełeczko jako pamiątka dla dziecka komunijnego. Śliczny słonik na szczęście wraz ze słodkimi czekoladkami to połączenie które spodoba się każdemu dziecku. Złoty słonik wyjątkowo prezentuje się w drewnianej skrzyneczce, która można służyć jeszcze wiele lat jak szkatułka na skarby. Dzięki umieszczonej karteczce z tekstem pamiątkowym,...

  49,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii Łańcuszek z aniołkiem POZŁACANE SREBRO +Imię w pudełku
  89,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii Łańcuszek z aniołkiem POZŁACANE SREBRO +Imię w pudełku

  Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w formie skrzyneczki z pozłacanym łańcuszkiem. Taki upominek może przetrwać z dzieckiem wiele lat i być elegancką pamiątką tego dnia. Zawieszka łańcuszka jest w kształcie aniołka dlatego od razu przywodzi na myśl Pierwszą Komunię Świętą.

  89,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii Łańcuszek z krzyżykiem POZŁACANE SREBRO +Imię w pudełku
  89,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii Łańcuszek z krzyżykiem POZŁACANE SREBRO +Imię w pudełku

  Piękna pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w formie delikatnego łańcuszka. Biżuteria zamknięta jest w drewnianej skrzyneczce,  dzięki której upominek prezentuje się bardzo elegancko. Tak przygotowany upominek będzie pamiątka dla dziecka na wiele lat.

  89,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM na pieniądze z dziesiątką różańca
  69,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM na pieniądze z dziesiątką różańca

  Prezent komunijny dla dziecka umieszczony w drewnianej skrzyni. W skład zestawu wchodzi dziesiątka różańca umieszczona w woreczku, skarbonka świnka w złotym kolorze, w której możecie umieścić pieniążki oraz mleczne czekoladki. Upominek posiada również personalizowaną kartkę wklejoną do wnętrza skrzyneczki. Podpis osoby wręczającej prezent oraz nadrukowane...

  69,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM na pieniądze z bransoletką
  69,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM na pieniądze z bransoletką

  Prezent na Pierwszą Komunię dziecka umieszczony w drewnianej skrzynki z trzeba przegródkami. W każdej przegródce znajduje się śliczny drobiazg taki jak bransoletka z aniołkiem umieszczona w woreczku, skarbonka świnka w złotym kolorze, w której możecie umieścić pieniążki oraz słodkie mleczne czekoladki. Całość jest personalizowana imieniem dziecka oraz...

  69,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM Mam Cię w opiece Anioł
  69,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM Mam Cię w opiece Anioł

  Piękny prezent na Pierwszą Komunię Święta, który możesz wręczyć dziecku podczas tego wyjątkowego dnia.  skład prezentu wchodzi drewniana dziesiątka różańca umieszczona w lnianym woreczku, figurka drewnianego aniołka oraz woreczek wypełniony mlecznymi czekoladkami. Całość zamknięta jest w drewnianej skrzyneczce wraz z personalizowaną karteczką.

  69,98 zł
 • PREZENT na Komunię pamiątka Z IMIENIEM Szczęśliwe życie Anioł
  69,98 zł
  PREZENT na Komunię pamiątka Z IMIENIEM Szczęśliwe życie Anioł

  Prezent na Komunię umieszczony w drewnianej skrzyni. Wewnątrz znajduje się sześć przegródek z symbolami szczęścia. W skład zestawu wchodzi mini skarbonka świnka, drewniany słonik na szczęście, kupon toto lotto, mały drewniany aniołek, który ma czuwać nad dzieckiem, breloczek z drewnianą podkówką oraz lniany woreczek na pieniążki. Skrzynka wypełniona jest...

  69,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM Perłowa Bransoletka Krzyżyk Z KLAMERKĄ
  64,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii Z IMIENIEM Perłowa Bransoletka Krzyżyk Z KLAMERKĄ

  Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej stworzona z myślą o dziewczynkach! Perełkowa bransoletka z zawieszką w kształcie krzyżyka zapakowana w eleganckie drewniane pudełeczko. Wewnątrz znajduje się również klamerka do której możecie przypiąć pieniądze lub wspólne zdjęcie. Całość zdobiona jest elegancką grafiką oraz personalizowana imieniem dziecka.

  64,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii pudełko z zawieszką Krzyżyk Z IMIENIEM BIAŁE POZŁACANE SREBRO
  99,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii pudełko Łańcuszek z zawieszką Krzyżyk Z IMIENIEM BIAŁE POZŁACANE SREBRO

  Wyjątkowa Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej umieszczona w drewnianym pudełeczku malowanym na biało. Wewnątrz znajduje się karteczka z elegancką grafiką, dedykacją, imieniem dziecka i informacją, kto wręcza prezent. W środku umieszczona została przepiękna pozłacana zawieszka w kształcie krzyżyka, która będzie cudownym prezentem dla dziecka.

  99,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii Świętej Z IMIENIEM Scrap ZŁOTA
  49,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii Świętej Z IMIENIEM Scrap ZŁOTA

  Piękna paniątka Pierwszej Komunii Świętej w złotych odcieniach. Skrzyneczka wykonana jest z naturalnego drewna w jasnym kolorze. Jest to piękny i trwały upominek, który pozwoli zachować wspomnienia przez długie lata. Dzięki dedykacji pudełeczko nabiera oryginalnego charakteru i będzie wyjątkowym prezentem dla dziecka komunijnego.

  49,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii Świętej Z IMIENIEM Scrap SREBRNA
  49,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii Świętej Z IMIENIEM Scrap SREBRNA

  Piękna pamiątka Pierwszej Komunii Świętej wykonana z naturalnego drewna. Wnętrze skrzyneczki dekorowane jest ozdobnymi rozetkami, wstążką oraz srebrnym krzyżykiem. Oprócz tego w pudełeczku znajduje się również karteczka z tekstem i informacją o tym kto wręcza prezent. Taki upominek będzie wywoływał pozytywne wspomnienia przez wiele lat.

  49,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii prezent dla dziecka Dziesiątka Różańca Z IMIENIEM
  55,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii prezent dla dziecka Dziesiątka Różańca Z IMIENIEM
  1 Opinie

  Jedna z piękniejszych i bardziej ekskluzywnych pamiątek komunijnych. Cudowna propozycja na prezent dla dziecka komunijnego. W drewnianym pudełeczku znalazła się przepiękna perełkowa dziesiątka różańca zakończona uroczym aniołkiem. Wewnątrz znalazła się także karteczka z grafiką, dedykacją i personalizacją, czyli imieniem dziecka i informacją

  55,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii Świętej Z IMIENIEM Słomkowy Anioł
  55,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii Świętej Z IMIENIEM Słomkowy Anioł

  Przepiękna pamiątka I Komunii Świętej ze słomkowym aniołem. Pudełeczko jest ręcznie wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Pudełko posiada także karteczkę z wyjątkowym tekstem oraz personalizacją: imieniem dziecka, datą, a także podpisem, kto wręcza prezent. Pudełko może stać się także nośnikiem do gotówki.

  55,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii Zastrzyk Gotówki skrzynka na prezent Z IMIENIEM
  49,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii Zastrzyk Gotówki skrzynka na prezent Z IMIENIEM

  Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej utrzymana w humorystycznym stylu. W skrzyni z naturalnego drewna znalazły się strzykawki, które należy wypełnić gotówką. Dodatkowo wewnątrz znajduje się karteczka z dopasowaną zabawną grafiką oraz napisem Zastrzyk Gotówki. To idealna propozycja na prezent dla dziecka komunijnego i wspaniałą pamiątkę, która po latach...

  49,98 zł
  Dodaj do koszyka Personalizuj
 • PAMIĄTKA I Komunii w pudełku Z IMIENIEM Kielich i Czekoladki
  49,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii w pudełku Z IMIENIEM Kielich i Czekoladki

  Eleganckie drewniane pudełko jako pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. Wewnątrz pudełka znajdują się mleczne czekoladki w woreczku z organzy, woreczek na pieniądze oraz dekoracyjna, ażurowa Hostia. Całość jest personalizowana imieniem dziecka, dzięki czemu będzie bardzo osobistą pamiątką tego dnia.

  49,98 zł
 • SKARBONKA drewniana prezent na Komunię Z IMIENIEM Anioł Stróż
  59,98 zł
  SKARBONKA drewniana prezent na Komunię Z IMIENIEM Anioł Stróż

  Drewniana skarbonka z personalizowana karteczką jako upominek na Pierwszą Komunię Świętą. Skarbonka dekorowana jest grafiką rustykalnego aniołka, wykonana z naturalnego drewna. To praktyczny prezent komunijny, który pozwoli dziecku zebrać jego pierwsze oszczędności na prywatne wydatki.

  59,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia Pamiątka Komunijna Z IMIENIEM Srebrna Hostia (+srebrna wstążka)
  59,98 zł
  ALBUM na zdjęcia Pamiątka Komunijna Z IMIENIEM Srebrna Hostia (+srebrna wstążka)

  Wyjątkowa pamiątka z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Album z czarnymi kartkami dekorowany na oprawie motywem Srebrnej Hostii, imieniem dziecka i datą uroczystości. Wewnątrz można wkleić nie tylko pamiątkowe fotografie z przyjęcia komunijnego, ale też przy pomocy białego markera czy złotego pisaka zebrać wpisy gości i życzenia dla dziecka.

  59,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia Pamiątka Komunijna Z IMIENIEM Kielich i Hostia (+wstążka biała)
  59,98 zł
  ALBUM na zdjęcia Pamiątka Komunijna Z IMIENIEM Kielich i Hostia (+wstążka biała)

  Album na zdjęcia to idealna pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. Wewnątrz znajduje się 100 kartek w kolorze czarnych. Okładkę zdobi personalizowana samoprzylepna naklejka z motywem złotej Hostii. Dzięki temu album będzie przypominał o tym wyjątkowym dniu.

  59,98 zł
 • MODLITWA Pamiątka I Komunii Świętej Z IMIENIEM
  29,98 zł
  MODLITWA Pamiątka I Komunii Świętej Z IMIENIEM

  Modlitwa umieszczona w efektownej białej ramce będzie piękną Pamiątką Pierwszej Komunii Świętej. Dzięki personalizowanej dedykacji jest cudownym prezentem dla dziecka, który mogą mu wręczyć najbliżsi. Całość prezentuje się pięknie i elegancko, a uniwersalna grafika pasuje do każdego motywu przewodniego.

  29,98 zł
 • ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka Anioł Stróż 23cm PAMIĄTKA
  29,98 zł
  ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka Anioł Stróż 23cm PAMIĄTKA

  Wspaniały pomysł na prezent dla dziecka na uroczystość Komunii i Chrztu Świętego. Drewniany aniołek z filcowymi skrzydełkami to propozycja, która na pewno spodoba się każdemu maluchowi. Aniołek posiada serce, na którym znajduje się napis Anioł Stróż. Aniołek będzie chronił dziecko od wszelkiego zła. Może stanąć na szafce przy łóżku.

  29,98 zł
 • TOREBKA na prezent pamiątka komunijna Zielony Wianuszek
  8,98 zł
  TOREBKA na prezent pamiątka komunijna Zielony Wianuszek

  Papierowa torebka to idealny sposób na zapakowanie upominku z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Torba wykonana jest z papiery najwyższej jakości oraz dekorowana eleganckim nadrukiem. Idealnie wpisuje się najnowsze trendy.

  8,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii w pudełku Subtelny Róż Bransoletka Nieskończoność POZŁACANA
  59,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii w pudełku Subtelny Róż Bransoletka Nieskończoność POZŁACANA
  1 Opinie

  Pamiątka I Komunii Świętej w formie pozłacanej bransoletki. Biżuteria zapakowana jest w drewnianą skrzyneczkę, dlatego prezentuje się niezwykle elegancko. Wewnątrz znajduje się również karteczka z pamiątkowym tekstem oraz kilka czekoladek w złotym papierku.

  59,98 zł
 • WOREK na prezent lniany Handmade with Love 26x35cm
  12,98 zł
  WOREK na prezent lniany Handmade with Love 26x35cm

  Lniany worek do pakowania prezentów zachowany w bardzo naturalnym stylu. Worek pozwoli w wyjątkowy sposób zapakować prezent na każdą okazję. Worek posiada naturalny charakter, który idealnie wpisuje się w najnowsze tredny.

  12,98 zł
 • TORBA na prezent Róże Vintage 20x25x10cm
  7,98 zł
  TORBA na prezent Róże Vintage 20x25x10cm

  Torba prezentowa w której umieścisz zakupione upominki. Papierowa torba zdobiona jest grafiką róż, która bez wątpienia spodoba się każdej kobiecie. Dzięki temu każdy prezent będzie prezentował się jeszcze piękniej!

  7,98 zł
 • LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  20,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 20zł.

  20,00 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych Ekspres

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  35,00 zł
Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów

Pierwsza Komunia Święta

Organizacja Pierwszej Komunii Świętej dla dziecka to nie lada wyzwanie. Pierwsza Komunia dziecka to wyjątkowa uroczystość podczas, której dziecko przystępuje pierwszy raz do sakramentu Komunii. To ważny czas w życiu chrześcijańskim dziecka. Do rodziców dziecka należą przygotowania organizacyjne od ceremonii w Kościele do uroczystego obiady dla rodziny. Do nich także należy przygotowanie pamiątek i prezentów komunijnych dla gości. Znalezienie odpowiednich prezentów nie musi być łatwe. Jeśli jeszcze nie wpadliście na pomysł co kupić na Komunię, zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem, który podrzuci Wam kilka pomysłów.

Świeca do Komunii i medalik – Kto kupuje?

Jest kilka zwyczajów, które obowiązują w przygotowaniu dziecka do Komunii. W tradycji polskiej przyjęło się, że to ojciec Chrzestny kupuje gromnicę na Komunię, natomiast matka Chrzestna kupuje medalik lub łańcuszek z krzyżykiem Komunię. Odchodzi się jednak od tej tradycji, ponieważ rodzice komunijnego dziecka nie chcą narażać Chrzestnych na dodatkowe koszty związane z organizacją Komunii. Chrzestni jako pamiątkę z Komunii dla dziecka mogą sprezentować mu medalik, różaniec, święte obrazki z patronami lub krzyżyki na łańcuszku. Dziesiątka różańca dla dziecka jest bardzo praktycznym prezentem, ponieważ będzie mogło używać jej do modlitw. Często rodzice Chrzestni lub dziadkowie kupują komunijnemu dziecku jego pierwszą Biblię. Biblie dla dzieci są zazwyczaj kolorowe i pełne obrazków, które zachęcają dziecko do czytania.

Medalik na I Komunie ŚwiętąMedalik na I Komunię Świętą - wyjątkowy prezent w drewnianej skrzyneczce

Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej

Z okazji Komunii rodzice oraz rodzina robią mnóstwo zdjęć i wręczają rodzinie dużo świętych obrazków. Zdjęcia są robione zarówno w Kościele podczas uroczystości jak i podczas rodzinnego obiadu po wydarzeniu. Dobrze jest zaopatrzyć się w personalizowany album na zdjęcia z imieniem dziecka oraz datą uroczystości komunijnej. Elegancki album w kolorach bieli oraz złota lub srebra będzie prezentował się pięknie na półce z pamiątkami. W albumie można przechowywać także kwiaty z ususzonego wianka lub bukieciku. Do takiej pięknej pamiątki będzie chciało się często wracać!

Album na zdjęcia z komunii Album na zdjęcia z I Komunii Świętej - propozycja ze srebrną Hostią

Pamiątki I Komunii Świętej – jakie piękne prezenty można kupić dziecku na Komunię

Goście i rodzina często kupują komunijnemu dziecku prezenty oraz pamiątki z tej ważnej okazji. Oryginalne i niebanalne pamiątki takie jak pudełko z zawieszką z aniołkiem i imieniem dziecka lub ręcznie robiony krzyżyk w drewnianym pudełku, na pewno przypadną do gustu obdarowanemu dziecku. Jako prezent pięknie sprawdzi się także drewniany Anioł stróż w efektownej ramce, z dedykacją oraz imieniem dziecka komunijnego. Modnym na sezon 2020 prezentem są Skrzydła Anioła umieszczone w eleganckim drewnianym pudełku. Praktycznym prezentem dla Dziecka na Komunię będzie także drewniane pudełko na pieniążki, do którego dziecko może schować gotówkę otrzymaną od bliskich.

Anioł stróż pamiątka z I Komunii ŚwiętejAnioł Stróż - pamiątka Pierwszej Komunii Świętej