Nowe produkty

Prezenty dla Nauczycielki

Prezenty dla Nauczycielki na zakończenie roku szkolnego i na Dzień Nauczyciela. Taki prezent możecie wręczyć osobiście lub podarować jeden prezent od całej klasy. Takim prezentem może być bombonierka z czekoladkami. Personalizowany kartonik sprawia, że prezent nabiera bardzo osobistego charakteru. Tak przygotowana bombonierka wzruszy każdą nauczycielkę i świetnie sprawdzi się jako prezent dla wychowawczyni. Nauczycielce możecie podarować również czekoladki z napisem dziękuje, które można umieścić w woreczkach lub ozdobnych pudełeczkach. Prezenty na Dzień Nauczyciela w boxach to najlepsza propozycja tego sezonu!

Prezenty dla Nauczycielki  

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 103 elementów
 • PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Zestaw SPA i odprężenie
  179,98 zł
  PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Zestaw SPA i odprężenie

  Podziękuj swojej Nauczycielce wręczając wspólnie z kolegami z klasy upominek z personalizacją oraz motywem graficznym kwiatów piwonii i eukaliptusa. Wybieraj zestaw prezentowy, który spodoba się wychowawczyni. Zamawiaj upominek z aromatyczną herbatą, drewnianym masażerem, mydłem naturalnym, lusterkiem, gąbką luffa oraz szczotką do masażu ciała. 

  179,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Relaksujące Chwile
  159,98 zł
  PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Relaksujące Chwile

  Eleganckie pudełko z kobiecą zawartością, które można wręczyć Pani Nauczycielce na Zakończenie Roku Szkolnego lub Dzień Edukacji Narodowej. Box z aromatyczną herbatą, mieloną kawą, winem oraz słodkimi czekoladkami. Na wieczku nadrukowany jest tekst podziękowania, grafika kwiatów piwonii i eukaliptusa oraz personalizacja. Podaruj Wychowawczyni cudowny...

  159,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Relaks dla ciała i duszy
  199,98 zł
  PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Relaks dla ciała i duszy

  Oryginalny upominek dla Nauczycielki w pięknym pudełku z grubej tektury. Na wieczku znajduje się samoprzylepna naklejka z imieniem, tekstem podziękowania oraz grafiką kwiatów piwonii i eukaliptusa. Zamów box z: balsamem do ciała i rąk, aromatyczną herbatą, winem musującym, czekoladą Merci w eleganckiej obwolucie oraz gąbką luffa. Kobieca zawartość...

  199,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Błogi Odpoczynek
  199,98 zł
  PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Błogi Odpoczynek

  Szukasz prezentu dla Nauczycielki, który można wręczyć od całej klasy na Zakończenie Roku Szkolnego? Wybieraj prezent z personalizacją oraz delikatną grafiką pudrowych kwiatów. Upominek z mieloną kawą, aromatyczną herbatą, winem musującym, szklanym kieliszkiem oraz ciasteczkiem z wróżbą. Podaruj box z cudowną zawartością. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Chwile Błogości
  229,98 zł
  PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Chwile Błogości

  Prezent z oryginalną zawartością oraz imieniem przypadnie do gustu każdej obdarowanej kobiecie. Podaruj na Zakończenie Roku Szkolnego ulubionej Wychowawczyni upominek z: winem, masażerem, maską na oczy, solą do kąpieli, gąbką luffa oraz śmietankowymi krówkami. Podziękuj za trud nauczania efektownym boxem. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki Z IMIENIEM Wino kryształowe białe w pudełku Piwonia i Eukaliptus
  79,98 zł
  PREZENT dla Nauczycielki Z IMIENIEM Wino kryształowe białe w pudełku Piwonia i Eukaliptus

  Prezent dla Nauczycielki w formie wina białego w pięknej kryształowej butelce. Produkt sprzedawany w komplecie z eleganckim pudełkiem. Na wieczku znajduje się samoprzylepna naklejka z tekstem podziękowania, personalizacją oraz grafiką kwiatów piwonii i gałązki eukaliptusa. Cudowny prezent, który można wręczyć Wychowawczyni wspólnie z całą klasą. 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki Z IMIENIEM Wino kryształowe różowe w pudełku Różowe Kwiaty
  79,98 zł
  PREZENT dla Nauczycielki Z IMIENIEM Wino kryształowe różowe w pudełku Różowe Kwiaty

  Oryginalny upominek dla Nauczycielki, którym podziękujesz za poświęcony czas i trud włożony w edukację. Zamów wino w pięknej kryształowej butelce, które zapakowane jest w eleganckim pudełko z grubej tektury. Na wieczku znajduje się naklejka z personalizacją, tekstem podziękowania oraz grafiką różowych kwiatów. 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący
  179,98 zł
  PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący

  Efektowny upominek z oryginalną zawartością dla Nauczycielki. Podziękuj wychowawczyni za poświęcony czas i okazaną pomoc. Podaruj prezent z: notesem, czekoladą mleczną ręcznie robioną, solą do kąpieli oraz krówkami o śmietankowym smaku. Box z personalizacją udekorowany efektowną wstążką przypadnie do gustu obdarowanej Pani. 

  179,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami
  149,98 zł
  PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami

  Elegancki prezent, który można podarować Nauczycielce na Zakończenie Roku w ramach podziękowań. Upominek z personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów udekorowany efektowną wstążka. Cudowna propozycja z aromatyczną świeczką, mieloną kawą, czekoladą, obwolutą do czekolady oraz kartką z życzeniami. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą
  179,98 zł
  PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą

  Oryginalny box na prezent dla Nauczycielki, który można wręczyć na Zakończenie Roku Szkolnego lub Dzień Edukacji Narodowej. Upominek z notesem, ręcznie robioną czekoladą, świecą sojową w szklanym słoiczku oraz aromatyczną herbatą. Podaruj ulubionej Nauczycielce spersonalizowany prezent.

  179,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX
  299,98 zł
  PREZENT dla Nauczycielki Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX

  Przepiękny i oryginalny prezent, który można wręczyć ulubionej Pani Nauczycielce na Zakończenie Roku Szkolnego. Wspólnie z cała klasą warto podarować efektowny upominek i podziękować za trud nauczania. W zestawie znajduje się: satynowy szlafrok, świeca sojowa, kryształowe Prosecco oraz sól do kąpieli. Całość udekorowana jest wstążką. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki Z IMIENIEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX
  249,98 zł
  PREZENT dla Nauczycielki Z IMIENIEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX

  Prezent dla Nauczycielki z białym winem półwytrawnym, aromatyczną herbatą, dużym lampionem oraz śmietankowymi krówkami. Pudełko kraftowe na wieczku ma umieszczoną naklejkę z personalizacją, tekstem podziękowania oraz grafiką pudrowych kwiatów. Podziękuj Nauczycielce za trud edukacji i poświęcony czas. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX
  239,98 zł
  PREZENT dla Nauczycielki Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX

  Szukasz oryginalnego prezentu na Dzień Nauczyciela lub Zakończenie Roku Szkolnego? Zamawiaj box dla Wychowawczyni z personalizacją, grafiką pudrowych kwiatów oraz tekstem podziękowania. Wybieraj zestaw z: białym winem, herbatą aromatyczną, mieloną kawą, śmietankowymi krówkami oraz szklaną fiolką z płatkami róż. 

  239,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki Z IMIENIEM Chwila Relaksu ze szlafrokiem MEGA LUX
  299,98 zł
  PREZENT dla Nauczycielki Z IMIENIEM Chwila Relaksu ze szlafrokiem MEGA LUX

  Pudełko prezentowe z idealnie skomponowaną zawartością, które można wręczyć na Zakończenie Roku Szkolnego lub Dzień Edukacji Narodowej. Upominek dla Nauczycielki z satynowym szlafrokiem, świecą zapachową, czekoladą, fiolką z jadalnymi płatkami róż oraz śmietankowymi krówkami. Elegancki box z personalizacją oraz delikatną grafiką. 

  299,98 zł
 • KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Klasa A5 176stron
  44,98 zł
  KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Klasa A5 176stron

  Praktyczny kalendarz to znakomity pomysł na prezent na Dzień Nauczyciela. Kalendarz z dodatkowymi informacjami m.in. o organizacji roku szkolnego będzie nieocenionym pomocnikiem podczas wielu miesięcy nauki. Okładkę ozdobiono personalizowaną obwolutą z dopasowana tematycznie grafiką. 

  44,98 zł
 • KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Najlepsza Nauczycielka A5 176stron
  44,98 zł
  KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Najlepsza Nauczycielka A5 176stron

  Kalendarz dla Nauczycielki na cały rok szkolny. W kalendarzu umieszczono fragmenty prawa oświatowego, praktyczne tabele oraz zaznaczone terminy z organizacją roku szkolnego. Kalendarz umieszczono w obwolucie z dekoracyjną grafiką.

  44,98 zł
 • KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Książki A5 176stron
  44,98 zł
  KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Książki A5 176stron

  Kalendarz dla Pani Nauczycielki to idealny prezent od uczniów. Na kartach kalendarza umieszczono pomocne informacje o prawie oświatowym oraz organizacji roku. Kalendarz udekorowano personalizowaną obwolutą z dopasowana tematycznie grafiką. 

  44,98 zł
 • KALENDARZ dla Nauczycielki terminarz Z IMIENIEM Różowe Kwiaty A5 176stron
  44,98 zł
  KALENDARZ dla Nauczycielki terminarz Z IMIENIEM Różowe Kwiaty A5 176stron

  Praktyczny kalendarz to idealny wybór na prezent z okazji Dnia Nauczyciela. Na okładce umieszczono elegancką obwolutę z dekoracyjnym motywem pudrowych kwiatów. Na kartach kalendarza umieszczono praktyczne informacje dla każdego Nauczyciela. 

  44,98 zł
 • NOTATNIK prezent dla Nauczycielki Z IMIENIEM Piwonie 80 kartek czystych
  29,98 zł
  NOTATNIK prezent dla Nauczycielki Z IMIENIEM Piwonie 80 kartek czystych

  Szukasz prezenty dla Nauczycielki? Piękny notes dekorowany grafiką kwiatów piwonii spodoba się każdej kobiecie. Notes będzie bardzo praktycznym upominkiem dla nauczycielki, która będzie mogła wykorzystać go do przygotowania lekcji czy notatek w jej trakcie. Notatnik jest personalizowany, nie będzie wątpliwości do kogo należy.

  29,98 zł
 • NOTATNIK prezent dla Nauczycielki Z IMIENIEM Burgund 80 kartek czystych
  29,98 zł
  NOTATNIK prezent dla Nauczycielki Z IMIENIEM Burgund 80 kartek czystych

  Praktyczny prezent na Dzień Nauczyciela lub zakończenie roku szkolnego. Notes dla Pani Nauczycielki dekorowany piękną sentencją oraz kwiatową grafiką, spodoba się każdej kobiecie. Na notesie nadrukowane zostanie również imię Pani Nauczycielki oraz podpis klasy. Taki upominek ucieszy każdą nauczycielkę.

  29,98 zł
 • NOTATNIK nauczyciela Z PODPISEM Zeszyt 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK nauczyciela Z PODPISEM Zeszyt 80 kartek

  Notatnik dla nauczyciela to piękny i praktyczny prezent, który powinien otrzymać każdy nauczyciel. Notes jest bardzo praktyczny zmieści się w każdej torbie. Zabawny napis oraz personalizacja sprawiają, że to bardzo osobista pamiątka!

  29,98 zł
 • NOTATNIK nauczyciela Z PODPISEM Najlepszy Nauczyciel 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK nauczyciela Z PODPISEM Najlepszy Nauczyciel 80 kartek

  Notatnik dla nauczyciela to propozycja wyjątkowego prezentu. Notatnik na gumce to bardzo praktyczny prezent, który bez wątpienia przyda się każdemu nauczycielowi. Upominek można wręczyć na Dzień Nauczyciela lub zakończenie roku szkolnego. Poręczny format sprawia, że notatnik zmieści się w każdej torbie.

  29,98 zł
 • KSIĘGA Klasy Dla Pani Nauczycielki Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Klasy Dla Pani Nauczycielki Z IMIENIEM

  Księga klasy dla Pani Nauczycielki z personalizowaną grafiką zawierającą jej imię, nazwę szkoły oraz rocznik Waszej klasy to niezapomniany upominek. Taki podarunek z pewnością rozczuli wychowawczynię, która doceni włożony trud i wysiłek w przygotowanie księgi. Pamiątkowe zdjęcia, życzenia oraz podziękowania będą wyjątkowym prezentem.

  49,98 zł
 • ŚWIADECTWO Wzorowego Nauczyciela Z IMIENIEM prezent zakończenie roku
  39,98 zł
  ŚWIADECTWO Wzorowego Nauczyciela Z IMIENIEM prezent zakończenie roku
  1 Opinie

  Humorystyczny prezent dla Nauczyciela w formie świadectwa z paskiem przygotowanego z personalizacją. Wspaniały pomysł na prezent na zakończenie roku, który możecie wręczyć od całej klasy. Świadectwo prezentuje się pięknie i jest sprzedawane w komplecie z dopasowaną białą ramą - wspaniała pamiątka.

  39,98 zł
 • PREZENT dla Niej Z IMIENIEM Wino bezalkoholowe i czekoladki
  149,98 zł
  PREZENT dla Niej Z IMIENIEM Wino bezalkoholowe i czekoladki

  Przepiękny upominek dla każdej Kobiety. Czarny box z winem bezalkoholowym, satynowym woreczkiem oraz czekoladkami. Na wieczku pudełka umieszczona jest etykieta z personalizacją i motywem kwiatowym. Efektowny prezent, który spodoba się obdarowanej Pani w dniu jej święta. Całość dopełnia czerwona wstążka. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Niej Z IMIENIEM Relaksujący Wieczór
  299,98 zł
  PREZENT dla Niej Z IMIENIEM Relaksujący Wieczór

  Przepiękny upominek dla Niej, który możesz podarować na Walentynki, Dzień Kobiet, Urodziny lub inne ważne okazje. Zamów pudełko z oryginalną zawartością, personalizacją i eleganckim motywem kwiatowym. W zestawy znajduje się: szlafrok lub komplet bielizny satynowej, satynowy woreczek, musujące Prosecco, sól do kąpieli, jadalne płatki róż oraz coś...

  299,98 zł
 • PREZENT dla Niej Z IMIENIEM Miłosne SPA
  219,98 zł
  PREZENT dla Niej Z IMIENIEM Miłosne SPA

  Przepiękny box prezentowy z oryginalną zawartością. Podaruj swojej Przyjaciółce, Ukochanej lub Mamie elegancki upominek. Pudełko z etykietą na wieczku z personalizacją oraz motywem kwiatowym. W zestawie znajduje się: wino musujące, świeca zapachowa, sól do kąpieli, aromatyczna herbata oraz satynowy woreczek. Spraw, aby na twarzy bliskiej Ci Kobiety...

  219,98 zł
 • PREZENT dla Niej Z IMIENIEM Chwile Rozkoszy
  299,98 zł
  PREZENT dla Niej Z IMIENIEM Chwile Rozkoszy

  Przepiękne pudełko, które można podarować każdej kobiecie. Elegancka i praktyczna zawartość spodoba się obdarowanej Pani. W zestawie znajduje się: szlafrok satynowy lub komplet bielizny, satynowy woreczek, świeca zapachowa oraz czekoladowe cukierki. Na wieczku pudełka umieszczona jest personalizacja i efektowna kwiatowa grafika. Podaruj Kobiecie prezent z...

  299,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  229,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II

  Przepiękny zestaw w drewnianej skrzyni dla Nauczyciela, który uczniowie mogą podarować na zakończenie roku szkolnego lub Dzień Nauczyciela. W skład prezentu wchodzą eleganckie torebeczki z aromatycznymi herbatami oraz słoiki z naturalnymi miodami w różnych smakach. Całość prezentu wspaniale uzupełnia personalizowana karteczka z tekstem podziękowania oraz...

  229,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  229,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I

  Jaki prezent podarować Nauczycielowi z okazji Dnia Nauczyciela lub zakończenia roku szkolnego? Rewelacyjnym rozwiązaniem jest drewniana skrzynia, wewnątrz której ułożone zostały torebeczki z aromatycznymi herbatkami oraz słoiki z naturalnymi miodami w różnych smakach. Tak skomponowany ekologiczny zestaw oczaruje Nauczyciela wyglądem, smakiem i aromatem....

  229,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i kawy
  229,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i kawy

  Prezent dla Nauczyciela na zakończenie roku i Dzień Nauczyciela powinien być elegancki i oryginalny. Wspaniała drewniana skrzynia, wewnątrz której znalazły się aromatyczne kawy oraz słoiki z przepysznymi miodami o różnych smakach. Po otwarciu skrzyni Nauczyciel ujrzy specjalną karteczkę z wzruszającymi podziękowaniami, personalizacją oraz gustowną...

  229,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Kawa z czekoladą
  219,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Kawa z czekoladą

  Wspaniały zestaw w drewnianej skrzyni na prezent dla Nauczyciela. W skład zestawu wchodzą aromatyczne kawy, zapachowa świeca w szkle, likier do kawy oraz małe czekoladki. Całość ułożona na dekoracyjnej wełnie drzewnej prezentuje się czarująco. Wewnątrz znajduje się również specjalna karteczka z tekstem podziękowania, piękną grafiką oraz personalizacją. To...

  219,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Nauczyciela Z PODPISEM Luksusowe Boho
  259,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Nauczyciela Z PODPISEM Luksusowe Boho

  Rewelacyjny zestaw na prezent dla Nauczyciela w drewnianej skrzyni. W skład prezentu wchodzi butelka nalewki, torebeczka świeżo palonej kawy, dwa słoiki naturalnego miodu, małe czekoladki oraz wspaniała ręcznie robiona czekolada. Prezent skomponowany jest najwyższej jakości produktów, które oczarują swoim smakiem i zapachem. Karteczka z personalizacją i...

  259,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Czar Wdzięczności
  239,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Czar Wdzięczności

  Elegancka drewniana skrzynia z cudownym wypełnieniem na prezent dla Nauczyciela z okazji zakończenia roku i Dnia Nauczyciela. W skład prezentu wchodzą torebeczki z aromatyczną kawą i herbatą, słoiczki z naturalnymi miodami, butelka z nalewką oraz małe czekoladki. Całość prezentu przepięknie dopełnia personalizowana karteczka z podziękowaniami za okazaną...

  239,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty
  239,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty

  Jaki prezent wręczyć Nauczycielowi na zakończenie roku szkolnego i Dzień Nauczyciela? Doskonałym rozwiązaniem jest drewniana skrzynia, wewnątrz której umieszczona została nalewka, małe czekoladki oraz torebeczki z aromatycznymi herbatkami i kawą. Całość prezentu genialnie dopełnia personalizowana karteczka z podziękowaniami. To idealny pomysł na prezent...

  239,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Z winem Aronia
  249,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Z winem Aronia
  1 Opinie

  Cudowny zestaw w drewnianej skrzyni na prezent od uczniów dla Nauczyciela. Wewnątrz skrzyni umieszczona została butelka wyśmienitego wina, aromatyczna kawa, słoik naturalnego miodu oraz słodkości. Wszystkie elementy ułożone na naturalnej wełnie drzewnej prezentują się zjawiskowo! Po otwarciu skrzyni Nauczyciel ujrzy specjalną karteczkę z wzruszającym...

  249,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 103 elementów

Prezenty dla nauczycielki - co dla nauczyciela zamiast kwiatów?

Uczniowie często z okazji zakończenia roku szkolnego przygotowują prezenty dla swoich nauczycieli. To szczególnie popularny zwyczaj w przypadku klas kończących pewien etap nauki. Taki prezent może być miłą pamiątką dla wychowawcy oraz podziękowaniem za wspólne lata, wsparcie i pomoc. Często tego rodzaju upominki wręczane są od całej klasy. Prezenty dla nauczycieli to także doskonałe rozwiązania na Dzień Edukacji Narodowej, Gwiazdkę, urodziny czy wiele innych okazji. W samorządzie czy klasie poszukujecie sprawdzonego pomysłu na prezent dla nauczycielki lub nauczyciela? W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie wiele sprawdzonych i niezawodnych pomysłów. Każdy z nich wykonany został z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, dlatego bez dwóch zdań będzie kapitalną niespodzianką. Jaki prezent dla nauczycielki wybrać?

Przydatny prezent dla nauczycielki

Nie ulega żadnym wątpliwościom, że ciekawym pomysłem na prezent dla nauczycielki będzie praktyczny produkt lub zestaw. Akcesoria do wykorzystania na co dzień przydadzą się każdej obdarowanej osobie, dlatego z powodzeniem postawić można na nie w przypadku zakończenia roku, Dnia Nauczyciela albo innych wydarzeń. Kalendarz nauczycielki z imieniem albo użyteczny notatnik to świetne przykłady tego rodzaju podarunków. Oryginalne projekty sprawiają, że nawet tak proste i popularne upominki nabiorą naprawdę nieoczywistego charakteru. W naszej ofercie dostępne są również gustowne zestawy prezentowe, które bez dwóch zdań sprawdzą się jako podarunek dla nauczycielki. Chcecie podziękować jej za wspólne lata, a może po prostu sprawić przyjemność w Dniu Nauczyciela? Takie rozwiązanie będzie strzałem w dziesiątkę!

Kalendarz nauczycielki najlepsza nauczycielka

Kalendarz z imieniem dla nauczycielki

Personalizowany kubek dla nauczycielki

Praktyczne upominki to świetne rozwiązanie na każdą okazję, ponieważ gwarantują, że obdarowana osoba bez wątpienia chętnie je wykorzysta. Właśnie dlatego kubek z oryginalną grafiką oraz imieniem nauczyciela będzie fenomenalnym podziękowaniem na zakończenie roku szkolnego lub Dzień Edukacji Narodowej. Szczególnie udanym pomysłem są naczynia z motywami inspirowanymi przedmiotami nauczanymi przez obdarowaną osobę. Dla nauczycielki geografii doskonale nadaje się kubek z napisem “zawsze wskazuje prawidłowy kierunek”, natomiast polonistce na pewno spodoba się projekt w stylu dyktanda. Wśród bardziej uniwersalnych produktów znajdziesz kubek Nauczyciel z Klasą, w którym adresat upominku będzie z uśmiechem parzyć codziennie kawę czy herbatę.

Oryginalny prezent dla nauczycielki

Prezent dla nauczycielki na zakończenie szkoły, DEN czy inną okazję może mieć najróżniejsze formy. Niewątpliwie ciekawym pomysłem będzie kosz prezentowy. Pudełko, skrzynia czy inne opakowanie z wysokiej jakości zawartością mile zaskoczy obdarowaną osobę. W skład takich zestawów wchodzą często słodycze, praktyczne akcesoria, kosmetyki, personalizowane dodatki czy torebki z kawą i herbatą. Skrzynia pełna słodkości z podziękowaniem dla nauczycielki to naprawdę niezawodny pomysł na podarunek. Zwłaszcza, że wewnątrz znajduje się również personalizowana kartka ze specjalnie wykonanym motywem. To prześliczny podarunek, który z powodzeniem wręczyć można wychowawczyni na zakończenie roku szkolnego bądź Dzień Nauczyciela.

Prezent dla nauczycielki box z kawą herbatą słodkościami pudrowe

Zestaw prezentowy dla nauczycielki

Drobne upominki dla nauczycielki

Razem z klasą lub samorządem chcecie wręczyć miłe upominki nauczycielkom? A może szukacie drobnego podarunku dla konkretnej osoby? Drobne prezenty mogą być naprawdę czarującym upominkiem. W szczególności, jeśli postawicie na naprawdę wyjątkowe produkty wysokiej jakości. Tabliczki czekolady w ozdobnych opakowaniach fenomenalnie nadają się na tego rodzaju podarunek. Taka czekolada z podziękowaniem na pewno przypadnie do gustu każdej z obdarowanych osób. Co jeszcze wybrać na upominki z okazji zakończenia szkoły? Bezbłędną propozycją będą czekoladki w pudełku. Personalizowane i estetyczne opakowanie nadaje gustowny charakter całemu podarunkowi. W jego wnętrzu natomiast znalazły się smakowite czekoladki, które zachwycą podniebienia!

Czekolada dla nauczycielki linie

Personalizowana czekolada dla nauczycielki