Nowe produkty

Roczek Safari

Chcesz zorganizować przyjęcia dla dziecka z okazji Pierwszych Urodzin? Kolekcja Safari świetnie sprawdzi się na Roczek chłopczyka oraz dziewczynki. Produkty z personalizacją pozwolą ozdobić wnętrze sali lub mieszkania. Motyw zwierzątek z akcentami zieleni wpisuje się w aktualne trendy. Dziecięca kolorystyka nada wyjątkowy klimat całemu przyjęciu. Wybieraj plakaty na ścianę z imieniem dziecka oraz datą. Zamawiaj ścianki, dekoracje w ramce lub wiele innych produktów. Stwórz oryginalną kompozycję na stołach kupując bieżniki, serwetki lub świece pasujące do charakteru przyjęcia. Podziękuj zaproszonym osobom za przybycie wręczając słodkie upominki w postaci czekoladek lub krówek. Zapakuj prezenciki w pudełeczka z kolekcji Safari. 

Dekoracje na roczek dziecka w stylu safari

Pomysł na dekorację stołu na Roczek dziecka 

Roczek Safari  

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 45 elementów
 • ZAPROSZENIE na Roczek na telefon elektroniczne Safari
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek na telefon elektroniczne Safari

  Zaproszenie elektroniczne na Roczek dziecka. Zawiadom najbliższe osoby o Pierwszych Urodzinach swojego dziecka. Cyfrowe zaproszenia pozwolą zaoszczędzić czas podczas organizacji. Produkt z grafiką zwierzątek Safari z własnym tekstem wpisuje się w aktualne trendy. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Safari 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Safari 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek ze zwierzątkami w zielonych odcieniach to modna propozycja na nadchodzące urodzinki rocznego dziecka. Dzięki nim goście poczują klimat imprezki od momentu otrzymania zaproszeń. Grafika przedstawia egzotyczne zwierzątka z roślinnością, a wewnątrz znajduje się tekst do samodzielnego wypisania. W skład zestawu wchodzi 10szt zaproszeń...

  24,98 zł
 • ŻYCZENIA na Roczek pudełko na pieniądze Z PODPISEM Safari
  42,98 zł
  ŻYCZENIA na Roczek pudełko na pieniądze Z PODPISEM Safari

  Podaruj dziecku na Roczek spersonalizowany upominek w drewnianym pudełku. Na wieczkach wewnątrz nadrukowane są życzenia, imię dziecka, data oraz grafika zwierzątek safari w delikatnej kolorystyce. W pudełku można przyczepić przy pomocy klamerek pieniążki lub zdjęcie na pamiątkę. 

  42,98 zł
 • PLAKAT na Roczek Z IMIENIEM Safari 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT na Roczek Z IMIENIEM Safari 50x70cm

  Elegancki plakat na Roczek dziecka. Dekoracja, która ozdobi wnętrze sali lub mieszkania. Plakat można powiesić lub postawić na sztaludze. Na plakacie nadrukowane jest imię dziecka oraz data przyjęcia. Idealna ozdoba, którą można wykorzystać podczas sesji zdjęciowej. 

  59,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Safari
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Safari

  Przepiękna metryczka dla dziecka w ramce. Świetny pomysł na spersonalizowany produkt, który można podarować na Roczek malucha. Na metryczce nadrukowane jest imię dziecka, data, godzina urodzenia, waga oraz wzrost. Delikatna grafika wpisuje się w klimat przyjęcia zorganizowanego z okazji Pierwszych Urodzin. 

  35,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Roczek Tabliczka Safari (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek Tabliczka Safari (+ramka)

  Elegancka dekoracja na Roczek dziecka w drewnianej ramce. Na karteczce umieszczone jest imię dziecka, data przyjęcia oraz motyw uroczych zwierzątek w stylu Safari. Ozdoba na stoły, która dopełni przygotowaną aranżacje. Spersonalizowany produkt podkreśli charakter imprezy dla malucha. 

  17,98 zł
 • Dekoracja sali na Roczek personalizowana + listwa 60x150cm Safari
  99,98 zł
  Dekoracja sali na Roczek personalizowana + listwa 60x150cm Safari

  Elegancka dekoracja na Roczek dziecka z personalizacją. Kakemono pozwoli ozdobić wnętrze sali w wyjątkowy sposób. Ozdoba z nadrukowanym imieniem dziecka, datą przyjęcia oraz motywem uroczych zwierzątek safari. Kakemono ma dołączony komplet listewek, które pomogą lepiej powiesić produkt. 

  99,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Roczek Z IMIENIEM Safari (bz)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Roczek Z IMIENIEM Safari (bz)

  Słoiczek ze słodką zawartością to idealny pomysł na upominek dla gości. Podziękowanie dla zaproszonych osób z personalizacją. Słoiczek udekorowany jest białym kapturkiem oraz przewiązany jest wstążką w złotym kolorze. Na produkcie umieszczona jest naklejka z imieniem dziecka, datą oraz motywem w dziecięcej kolorystyce. 

  8,98 zł
 • ŚWIECA sojowa cynamonowa na Roczek podziękowanie Z IMIENIEM Safari 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa cynamonowa na Roczek podziękowanie Z IMIENIEM Safari 100% Handmade

  Podziękowanie dla gości na Roczek dziecka. Świeca sojowa cynamonowa wykonana z naturalnego wosku wysokiej jakości. Na słoiczku naklejona jest etykieta z imieniem dziecka, datą przyjęcia oraz grafiką zwierzątek safari. Uroczy upominek, który sprawi radość zaproszonym osobom. 

  12,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Safari (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Safari (bszn)

  Miodek na podziękowanie dla gości na Roczek dziecka. Słoiczek udekorowany jest białym kapturem i przewiązany efektowną wstążką w złotym kolorze. Uroczy upominek z imieniem dziecka, datą przyjęcia oraz grafiką zwierzątek z kolekcji Safari. Podziękuj za przybycie na Pierwsze Urodziny malucha. 

  9,98 zł
 • JOJO na upominki dla dzieci na Roczek Z IMIENIEM Safari
  5,98 zł
  JOJO na upominki dla dzieci na Roczek Z IMIENIEM Safari

  Spraw radość dzieciom zaproszonym na Roczek. Podaruj im spersonalizowany prezent z okazji Pierwszych Urodzin malucha. Joja z naklejką spodoba się obdarowanemu dziecku. Na naklejce nadrukowane jest imię dziecka, data przyjęcia oraz grafika uroczego słonika w delikatnej kolorystyce. 

  5,98 zł
 • LIZAKI dla gości na Roczek Safari (+etykiety z imieniem) 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI dla gości na Roczek Safari (+etykiety z imieniem) 10szt

  Podziękowanie dla gości w postaci słodkich lizaków z personalizacją. Spraw radość bliskiej rodzinie i wręcz im drobne upominki na Roczku dziecka. Na naklejkach dołączonych do lizaków nadrukowane jest imię malucha, data przyjęcia oraz motyw uroczych zwierzątek w delikatnej kolorystyce. 

  24,98 zł
 • CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Safari 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Safari 10szt

  Czekoladki na podziękowanie dla gości na Roczek malucha. Słodki upominek, który można włożyć do pudełeczek z kolekcji Safari. Na czekoladkach nadrukowane jest imię dziecka, data imprezy oraz grafika w stylu safari. Podaruj zaproszonym osobom uroczy prezencik. 

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Roczek Safari Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Roczek Safari Z IMIENIEM 20szt

  Słodkie krówki na podziękowanie dla gości. Upominek, który można podarować zaproszonym osobom na Roczek dziecka. Na papierku, w który zawinięte są krówki nadrukowane jest imię dziecka, data imprezy oraz motyw zwierzątek Safari. Krówki można wręczyć w pudełeczkach z tej samej kolekcji. 

  39,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Roczek Safari Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Roczek Safari Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt

  Pudełeczka serduszka na podziękowanie dla gości na Roczek dziecka. Produkt w komplecie zawiera naklejki z personalizacją oraz białe wstążki. Do pudełeczek można włożyć krówki lub czekoladki z tej samej kolekcji. Na naklejce nadrukowane jest imię dziecka, data oraz grafika uroczego słonika. 

  28,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto na Roczek dziewczynki z rączką Z IMIENIEM Safari 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto na Roczek z rączką Z IMIENIEM Safari 12szt

  Pudełko na podziękowanie dla gości na Roczek dziecka. Kartonik wykonany ze sztywnej tektury do samodzielnego złożenia. Pudełko z rączką na ciasto sprawi radość zaproszonym osobom. Do pudełek dołączone są naklejki z nadrukowanym imieniem dziecka, datą oraz grafiką żyrafy w stylu safari. 

  35,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka na Roczek Safari METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka na Roczek Safari METRYCZKA

  Poduszka z metryczką to uroczy pomysł na upominek dla malucha na Roczek. Produkt z grafiką zwierzątek safari z imieniem dziecka, datą i godziną narodzin, wzrostem oraz wagą dziecka. Poduszka będzie cudowną dekoracją w pokoiku dziecka. Oryginalna pamiątka na lata. 

  39,98 zł
 • TOPPER na tort NA ROCZEK Safari Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort NA ROCZEK Safari Z IMIENIEM

  Uroczy topper na Roczek dla dziecka. Dekoracja, która pozwoli ozdobić serwowane ciasto w oryginalny sposób. Jednostronny topper z grafiką zwierzątek safari w zestawie ma dołączone 2 drewniane patyczki. Na topperze nadrukowane jest imię dziecka oraz data organizowanego przyjęcia. 

  24,98 zł
 • TOPPER na tort Mam już Roczek ze Zwierzątkami Leśny
  25,98 zł
  TOPPER na tort Mam już Roczek ze Zwierzątkami Leśny
  1 Opinie

  Drewniany topper na Roczek zdobiony leśnymi zwierzątkami. To najlepsza propozycja do dekoracji dziecięcego tortu. Leśne zwierzątka pasują na przyjęcie zarówno chłopca jak i dziewczynki. Dzięki temu przyjęcie urodzinowe będzie naprawdę wyjątkowe!

  25,98 zł
 • TOPPERY na tort i do babeczek Leśne Zwierzątka 6szt
  12,98 zł
  TOPPERY na tort i do babeczek Leśne Zwierzątka 6szt
  1 Opinie

  Drewniane toppery na tort i babeczki, które odmienią wygląd każdej słodkości. Jeśli chcesz by Twój maluch miał niezapomniane urodzinki to te toppery to pomogą osiągnąć Ci ten efekt. Toppery przedstawiają leśne zwierzątka i spodobają się każdemu dziecku. Wykonane z dbałością o szczegóły zachwycą każdego gościa.

  12,98 zł
 • OPŁATEK na tort Roczek Safari Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Roczek Safari Z IMIENIEM Ø20cm

  Okrągły opłatek na Roczek dziecka z uroczą grafiką w najnowszych trendach. Dekoracja na ciasto, która sprawi, że serwowany tort na przyjęciu zachwyci zaproszonych gości. Opłatek z imieniem dziecka, datą oraz grafiką zwierzątek safari z akcentami akwarelowej zieleni. 

  17,98 zł
 • Świeczki na podziękowanie z imieniem Konwalie 8szt
  9,98 zł
  ŚWIECZKI na tort Zwierzątka MIX 4szt

  Świeczki na tort w kształcie zwierzątek to idealna propozycja na urodziny zarówno chłopca jak i dziewczynki. Świeczki to niezbędny dodatek do dekoracji tortu, który musi znaleźć się na twoim przyjęciu!

  9,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa 12cmx6cm RUSTYKALNY BEŻ
  13,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa 12cmx6cm RUSTYKALNY BEŻ

  Świeca pieńkowa w eleganckim beżowym odcieniu. Dekoracja na stół, która świetnie sprawdzi się podczas Komunii, Chrztu lub wielu innych uroczystości. Ozdoba w neutralnej kolorystyce, którą można wykorzystać na przyjęciu w stylu boho, rustykalnym lub eko. 

  13,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt RUSTYKALNY BEŻ
  36,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt RUSTYKALNY BEŻ

  Jak sprawić, żeby stoły na przyjęciu prezentowały się elegancko i oryginalnie? Zamów świece proste w kolorze beżowym. Urocza dekoracja w neutralnej kolorystyce sprawi, że wystrój podczas uroczystości zaskoczy zaproszone osoby. Świece można wykorzystać do przyozdobienia stroików z kwiatami. 

  36,98 zł
 • ŚWIECE kręcone 25cm 10szt RUSTYKALNY BEŻ
  46,98 zł
  ŚWIECE kręcone 25cm 10szt RUSTYKALNY BEŻ

  Przepiękne świece w kolorze rustykalnego beżu, to cudowna dekoracja na stół imprezowy. Świece kręcone dodadzą klimatycznego i wykwintnego wyglądu. Można wykorzystać je na imprezę w stylu boho. Dodatek, który można wykorzystać na Chrzest, Komunię lub Wesele. 

  46,98 zł
 • ŚWIECE stołowe 25cm 2szt RUSTYKALNY BEŻ
  12,98 zł
  ŚWIECE stołowe 25cm 2szt RUSTYKALNY BEŻ

  Eleganckie świece w kolorze rustykalnego beżu. Przepiękna dekoracja na stoły, która nada przyjęciu klimatycznego charakteru. Produkt idealny na Chrzest, Ślub lub Komunię. Świeca będzie cudownie prezentować się w świeczniku lub dopełni aranżację stroika z kwiatami. 

  12,98 zł
 • KUBECZKI na Urodziny Roczek Zwierzątka 4szt
  9,98 zł
  KUBECZKI na Roczek i urodziny Zwierzątka 4szt

  Papierowe kubeczki z grafiką zwierzątek to najlepsza propozycja dekoracji stołu dla najmłodszych. Są w pełni ekologiczne oraz bezpieczne. W zestawie znajdują się cztery kubeczki, a na każdym nadrukowane jest inne zwierzątko. Kolorowe dodatki spodobają się wszystkim dzieciom!

  9,98 zł
 • TALERZYKI papierowe na Urodzinki Roczek Zwierzątka 4szt
  11,98 zł
  TALERZYKI na Roczek i urodzinki Zwierzątka 4szt

  Wyjątkowe talerzyki w kształcie zwierzątek to najlepsza dekoracja na przyjęcie urodzinowe każdego dziecka. Zwierzątka oraz wyjątkowe kolory zainteresują każde dziecko. Talerzyki to również bezpieczny sposób na stworzenie wyjątkowej zastawy stołowej!

  11,98 zł
 • PUDEŁKA na Popcorn 4szt Zwierzątka
  11,98 zł
  PUDEŁKA na Popcorn Zwierzątka 4szt

  Szukasz ciekawego dodatku na przyjęcie Urodzinowe dziecka? Pudełka na popcorn zachwycą małych gości. W zestawie znajdują się 4 pudełka, a każde z nich dekorowane jest grafiką innego zwierzątka. Taki dodatek na pewno stanie się atrakcją imprezki urodzinowej!

  11,98 zł
 • SERWERTKI papierowe na Urodzinki Roczek Zwierzątka 33x33cm 20szt
  11,98 zł
  SERWETKI na Roczek i urodzinki Zwierzątka 33x33cm 20szt

  Kolorowe serwetki z nadrukiem zwierzątek, które możesz wykorzystać na przyjęcie chłopca lub dziewczynki. Serwetki to praktyczny dodatek, który zaskoczy wszystkie dzieci. W zestawie znajdują się serwetki dekorowane grafiką różnorodnych zwierzątek!

  11,98 zł
 • SERWETKI na Roczek papierowe Safari 33x33cm 20szt
  10,98 zł
  SERWETKI na Roczek papierowe Safari 33x33cm 20szt

  Urocze serwetki na Roczek dziecka z motywem zwierzątek safari. Delikatna kolorystyka świetnie sprawdzi się na przyjęciu zorganizowanym z okazji Pierwszych Urodzin synka lub córki. Produkt wykonany z 3-warstwowego papieru pozwoli udekorować stoły na Roczku. Stwórz oryginalną kompozycję wybierając produkt wysokiej jakości. 

  10,98 zł
 • BIEŻNIK na Roczek Z IMIENIEM Safari 42cmx5m
  129,98 zł
  BIEŻNIK na Roczek Z IMIENIEM Safari 42cmx5m

  Elegancki bieżnik z personalizacją na Roczek dziecka. Motyw zwierzątek safari wpisuje się w charakter przyjęcia. Niezbędna ozdoba na stoły, która sprawi, że cała aranżacja będzie wyglądać oryginalnie i efektownie. Na bieżniku nadrukowane jest imię dziecka oraz data imprezy. 

  129,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Zielone 40x40cm 12szt
  14,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Zielone 40x40cm 12szt

  Eleganckie serwetki wysokiej jakości prezentują się niezwykle elegancko. Niezbędna dekoracja na przyjęciu Komunijnym lub Chrzcie dziecka. Serwetki dopełnią aranżację stołów na uroczystości. Cudowne produkty w oryginalnej kolorystyce wpisującej się w najnowsze trendy. 

  14,98 zł
 • BIEŻNIK obrus flizelinowy Zielony 40cmx4,8m
  34,98 zł
  BIEŻNIK obrus flizelinowy Zielony 40cmx4,8m

  Przepiękny bieżnik w zielonym kolorze, to cudowna dekoracja na stół komunijny lub wielkanocny. Zadbaj o aranżację na stołach podczas przyjęcia. Zamów bieżnik na rolce, który charakteryzuje się niezwykła miękkością. Elegancki bieżnik wzbogaci cały wystrój i ożywi wnętrze. 

  34,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt

  Flizelinowe kieszonki na sztućce w kolorze beżowym to świetna dekoracja stołu. Takie kieszonki pozwolą w szybki sposób odmienić wygląd stołu dodając mu niezwyklej elegancji. Beżowy kolor fenomenalnie łączy się z innymi dekoracjami i tworzy wspaniały klimat.

  24,98 zł
 • SERWETKI świąteczne flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt

  Praktyczne serwetki w beżowym kolorze, które dopełnią każdy styl dekoracji stołu. Tworzą neutralną bazę pod inne wybrane kolory i wzory nakrycia. Sprzedawane po 50 sztuk sprawdzą się idealnie na wiele okazji. 

  45,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 45 elementów

Dekoracje na Roczek dziecka - kolekcja Safari

Pierwsze urodziny dziecka to niezapomniane wydarzenie. Nie dziwi więc absolutnie, że rodzice małego solenizanta chętnie wyprawiają z tej okazji przyjęcie. Uroczystość dla najbliższej rodziny oraz przyjaciół bez dwóch zdań pozwoli w piękny sposób celebrować tak wyjątkowy dzień. Przyjęcie śmiało wyprawić możesz w domu, ogrodzie albo restauracji. Forma czy styl imprezy zależą tak naprawdę jedynie od Twoich osobistych upodobań. Bez dwóch zdań jednak przydatnym elementem są dekoracje oraz dodatki, które pozwolą podkreślić szczególny charakter uroczystości. Pięknie wykonane ozdoby i akcesoria na pewno sprawią, że pierwsze urodziny nabiorą unikalny klimat. Jakie motywy najlepiej wybrać? Bez dwóch zdań polecić możemy piękną kolekcję Safari!

Zaproszenia na Roczek dziecka

Motyw zwierzątek to rozwiązanie chętnie wybierane na przyjęcia dla dzieci. Maluchy wprost uwielbiają tego rodzaju pomysły. Właśnie z tego powodu na Roczek dziecka przygotowaliśmy piękną kolekcję z motywem safari. Dzikie zwierzęta w bajkowej odsłonie bez dwóch zdań oczarują małego solenizanta. Co więcej, przypadną też do gustu wszystkim gościom zaproszonym na przyjęcie. A skoro o tym mowa - na Roczek dziecka na pewno potrzebne będą zaproszenia. To za ich pomocą w stylowy i czytelny sposób przekażesz najbliższym wszystkie ważne informacje na temat imprezy. Klasyczne zaproszenia do wypisania albo wariant na telefon to sprawdzone rozwiązania na taką okazję. Zaprojektowane z dbałością o najmniejsze szczegóły pozwolą w bezbłędny sposób podkreślić charakter celebrowanej okazji.

Zaproszenie na roczek safari

Zaproszenia na Roczek na telefon

Dekoracje na pierwsze urodziny ze zwierzątkami

Motyw dzikich zwierząt z safari znaleźć można na wielu elementach stworzonych specjalnie na przyjęcie urodzinowe. Dekoracje w takiej odsłonie sprawią, że dowolne pomieszczenie nabierze zupełnie nowego charakteru. Idealnie sprawdzą się więc w domu czy restauracji. Pięknie wypadną na pewno także podczas pierwszych urodzin na świeżym powietrzu. Plakat na Roczek z wysokiej jakości nadrukiem to estetyczna ozdoba na taką okazję. Zawieś go w dobrze widocznym miejscu, a stanie się niezawodną częścią aranżacji. Cudownie wypadnie również na pamiątkowych zdjęciach z pierwszych urodzin Twojego dziecka. Na stole urodzinowym umieścić można natomiast bieżnik flizelinowy z podpisem i piękną grafiką. Tabliczki na stół, ścianki i wiele innych - spójny wzór sprawia, że wszystkie dekoracje stanowią doskonały pomysł na Roczek.

Bieżnik na roczek safari z imieniem

Bieżnik na stół urodzinowy

Dodatki i akcesoria na Roczek dziecka

Zastanawiasz się, czego jeszcze możesz potrzebować podczas planowania przyjęcia urodzinowego dla swojego dziecka? Bez żadnych wątpliwości kapitalną propozycją może być zestaw kubków lub talerzyków z grubego papieru. Jednorazowe naczynia z oryginalnym nadrukiem z pewnością świetnie pasować będą do motywu przewodniego pierwszych urodzin Twojego dziecka. Serwetki z analogicznym wzorem bez dwóch zdań także wypadną fantastycznie na Roczku dziewczynki albo chłopca. W naszej kolekcji znalazło się zresztą wiele dodatków, które pozwolą uatrakcyjnić przyjęcie. Podziękowania dla gości, opłatek na tort urodzinowy, eko balony czy girlanda do dekoracji wnętrza. Wybierz swoje ulubione pomysły i zaskocz gości nietuzinkowym rezultatem!