Informacja

Nowe produkty

Gratulacje dla Dziadków

Gratulacje dla dziadków to piękna pamiątka, która wzruszy świeżo upieczonych Dziadków. Gratulacje dla Dziadków z okazji narodzin wnuka lub wnuczki mogą przybrać różnorodną formę. W ofercie naszego sklepu znajdziecie gratulacje w formie bombonierki czy puzzli do samodzielnego układania. W ofercie naszego sklepu znajdziecie gratulacje z okazji zostania Babcią oraz gratulacje z okazji zostania Dziadkiem. W ten sposób wspólnie upamiętnicie ten wyjątkowy dzień.

Gratulacje dla Dziadków 

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Gratulacje dla Dziadków

Jak powiadomić rodziców o tym, że spodziewasz się dziecka? A może wraz z partnerem chcecie w wyjątkowym stylu pogratulować im nowej roli? Przygotowane przez nas produkty nadają się do tego znakomicie! Każdy z pomysłów, jakie możemy zaoferować sprawi Waszym rodzicom ogromną przyjemność oraz będzie fenomenalną niespodzianką. Kartki, puzzle, pudełka, kubki czy słodkości stworzone zostały specjalnie z myślą o pozytywnym wyniku testu ciążowego oraz przyjściu na świat nowego członka rodziny. Właśnie dlatego wszystkie artykuły zdobione są unikalnymi motywami, które bezbłędnie podkreślają radosny nastrój oczekiwania na dziecko. Co więcej, podarunek z gratulacjami będzie dla dziadków wspaniałą pamiątką na całe życie. W ten sposób na pewno dobrze zapamiętają moment, w którym dowiedzieli się o spodziewanym wnuku!

Zdrapki z gratulacjami dla babci i dziadka

Naprawdę pomysłową propozycją na gratulacje dla dziadków są składane kartki ze zdrapkami. To niedrogi, a zarazem kreatywny produkt przygotowany w dwóch wersjach - dla dziadka oraz dla babci. Biało-złota kolorystyka kartki sprawia, że całość nabiera bardziej uroczystego charakteru i pasuje zarówno do dziewczynki, jak i chłopca. Na okładce kartki umieszczona jest grafika dziecięcych stópek, a wewnątrz uroczy motyw jest podtrzymany oraz uzupełniony za pomocą złotej zdrapki w kształcie serca. Powierzchnię usunąć trzeba przy użyciu dołączonej do kompletu zawieszki. Pod zdrapką Wasi rodzice znajdą tekst “Wkrótce zostaniesz babcią/dziadkiem”. Na kartkach nadrukowane zostały również prześliczne sentencje, które idealnie wpisują się w styl upominków. Wręczcie zdrapki w dopasowanych kopertach, a przyszli dziadkowie z całą pewnością będą oczarowani. 

Gratulacje dla dziadków zdrapka

Zdrapka zostaniesz dziadkiem

Drewniane pudełko z gratulacjami dla dziadków

Płaskie pudełko wykonane z drewna w naturalnym kolorze to gustowny i modny materiał na upominki dla rodziców. Wnętrze każdego opakowania ozdobione jest papierem z uroczym motywem w stylu boho. Stonowana kolorystyka i subtelne grafiki doskonale łączą się z estetyczną czcionką, tworząc fantastyczną kompozycję. To rewelacyjny sposób na pogratulowanie rodzicom zostania dziadkami! W zależności od wybranego wariantu, w górnej części pudełka znajduje się nadrukowana fotografia noworodka lub dwie drewniane klamerki, za których pomocą możecie zamocować zdjęcie. Dodatkowo, tekst gratulacji uzupełniony jest imieniem świeżo narodzonego maluszka oraz datą, dzięki czemu upominek jest jedyną w swoim rodzaju pamiątką. Dziadkowie Waszej pociechy na pewno nie zapomną takiego prezentu.

Pudełko z gratulacjami dla dziadków

Pudełko z gratulacjami dla dziadków

Personalizowane puzzle z gratulacjami dla dziadków

Kiedy Wasi rodzice przyjdą w pierwsze odwiedziny do swojego małego wnuka, możecie z powodzeniem podarować im również personalizowane puzzle. Aż trzydzieści pięć elementów z grubej tektury zapakowanych jest w kwadratowe pudełko z grafiką dziecięcej kołyski w stylu boho. Na wieku opakowania znajduje się również spersonalizowany napis z gratulacjami, który już od pierwszej chwili zachwyci obdarowane osoby. Po ułożeniu puzzle przedstawiają fotografię noworodka wraz z imieniem dziadka lub babci i podpisem maluszka. To bardzo osobisty prezent, który na pewno wywoła wzruszenie w dziadkach. Wysokiej jakości wykonanie zapewnia upominkowi cudowny wygląd, a estetyczne opakowanie pozwoli od razu wręczyć go najbliższym.

Puzzle z gratulacjami dla dziadków

Personalizowane puzzle jako gratulacje dla dziadków