Informacja

Nowe produkty

Prezenty dla Lekarza/Pielęgniarki

Piękne prezenty dla lekarza czy pielęgniarki to bardzo dobry sposób na podziękowanie za opiekę. Można wręczyć je osobie, która zajmowała się nami na oddziale podczas dłuższego pobytu lub ważnego zabiegu. Podziękowanie dla lekarza chirurga czy ginekologa bez dwóch zdań będzie ślicznym gestem od pacjenta. Symboliczny upominek z powodzeniem można wręczyć też pielęgniarce. Świeżo upieczeni rodzice za pomocą takiego prezentu z podziękowaniem mogą docenić położnika czy pielęgniarkę środowiskową. Obdarowana osoba na pewno na długo zapamięta tak szczególny gest!

Prezenty dla Lekarza/Pielęgniarki 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 159 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 159 elementów

Prezenty dla lekarza i pielęgniarki

Służba zdrowia to ważny organ każdego społeczeństwa. Lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni oraz mnóstwo innych osób pracujących na co dzień w szpitalach, przychodniach czy innych placówkach mają istotny wpływ na życie i zdrowie milionów ludzi. Na co dzień ich praca jest niezwykle wymagająca, ponieważ wymaga nieustającego skupienia, empatii oraz dyscypliny, które pociągają za sobą wielką odpowiedzialność. Lekarze mają dziesiątki obowiązków, którym muszą sprostać dla dobra swoich pacjentów. Często wymaga to ogromnego poświęcenia, wysiłku i nerwów, ale ostatecznie z pewnością wspaniałą nagrodą jest zadowolenie oraz zdrowie badanego. W końcu satysfakcja z dobrze wykonanej pracy to najlepsze, co można zyskać dzięki takiemu powołaniu. Jednak często pacjenci decydują się na to, by jeszcze bardziej docenić ciężką pracę lekarzy i pielęgniarek. 

Podziękowanie dla lekarza od pacjenta

Z pewnością każdy z nas życzyłby sobie oglądać lekarzy jak najrzadziej. Jednak nie da się ukryć, że dzięki ich pracy możemy cieszyć się długim, komfortowym i zdrowym życiem. Doceniają to w szczególności osoby, które borykały się długo z jakimś schorzeniem albo urazem. Tygodnie leczenia, rehabilitacji i wizyt kontrolnych zakończone pozytywną diagnozą to ogromny powód do radości. Nic więc dziwnego, że w tak pozytywnych emocjach wielu pacjentów decyduje się na podziękowanie lekarzowi za dobrze wykonaną pracę. Jak to zrobić? Oczywiście, można z powodzeniem zrobić to w trakcie rozmowy - zwykłe “dziękuję” na pewno sprawi przyjemność lekarzowi. Jeśli jednak chcesz podziękować mu w naprawdę szczególny sposób, wybierz piękny prezent, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Lekarz czy lekarka bez dwóch zdań będą zadowoleni, gdy otrzymają kosz prezentowy z ekologicznymi miodami oraz herbatą. To bardzo zdrowe podziękowanie, które doskonale pasuje do okoliczności.

Podziękowanie miody smakowe i herbaty zestaw II dla lekarza

Personalizowany kosz prezentowy dla lekarza 

Jak podziękować lekarzowi za opiekę?

Podziękowania w postaci prezentu nie są żadną regułą ani zasadą - to po prostu miły gest, który pozwoli docenić lekarza, pielęgniarkę czy innego pracownika służby zdrowia. Adresat podarunku bez wątpienia poczuje się wyjątkowo i z jeszcze większym zaangażowaniem podejdzie do kolejnych wyzwań na polu zawodowym. W końcu nic tak nie motywuje jak poczucie, że nasza praca ma prawdziwe znaczenie. Kosz prezentowy z kawą w dwóch smakach, zapachową świecą oraz syropem barmańskim stanowi bardzo ciekawy podarunek dla lekarza bądź pielęgniarki. Podarunku dopełniają smakowite czekoladki, które dodatkowo osłodzą każdy dzień. Za pomocą tak gustownego prezentu w drewnianej skrzyni możesz w śliczny sposób podziękować lekarzowi, który pomógł Ci w trudnych chwilach. 

Prezenty dla pielęgniarki z podziękowaniem

Bardzo często podziękowania dla lekarza czy pielęgniarki przygotowują również świeżo upieczeni rodzice. W ten sposób chcą wyrazić wdzięczność za dobrą opiekę sprawowaną zarówno nad młodą mamą, jak i noworodkiem. Taki prezent dla położnika, pielęgniarki czy środowiskowej bez dwóch zdań będzie miłą niespodzianką! Kosz prezentowy z winem, ręcznie robioną czekoladą, smakowym miodem, herbatą i tabliczką czekolady to prześliczna propozycja na taki podarunek. Skrzynia od wnętrza zdobiona jest kartką z modnym motywem oraz personalizowanym podziękowaniem. To powoduje, że prezent jest jeszcze bardziej szczególny. Inną ciekawą propozycją jest zestaw w drewnianej skrzyni z nalewką wiśniową, czekoladkami oraz dwoma rodzajami smakowej kawy i herbaty. Taki komplet zapewni obdarowanej osobie wiele przyjemnych dni!

Podziękowanie dla lekarza pielęgniarki nalewka kawy herbaty

Pomysłowy kosz prezentowy z podziękowaniem dla pielęgniarki lub lekarza