Informacja

Nowe produkty

Niebieskie Kwiaty

Organizujesz w tym roku przyjęcie ślubne dla najbliższej rodziny? Stwórz niepowtarzalną dekorację na przyjęciu wybierając produkty z personalizacją. Elegancki motyw delikatnych kwiatów w niebieskim odcieniu z akcentami złota prezentuje się niezwykle oryginalnie. Cudowne ozdoby z imieniem Pary Młodej oraz datą uroczystość sprawią, że całość będzie wyglądać niezwykle uroczo i oryginalnie. Kupuj dekoracje w ramce, numerki, winietki do wypisania lub bileciki, które wzbogacą wystrój na stołach weselnych. Zamawiaj niezbędne i praktyczne dodatki na Ślub. Wybieraj pudełka na obrączki, prośby o błogosławieństwo w drewnianych pudełkach oraz wiele innych produktów. Zaskocz gości na przyjęciu słodkimi prezencikami w ramach podziękowań. Wybieraj produkty z kolekcji Niebieskich Kwiatów i stwórz idealny klimat na swojej imprezie. 

Dekoracje na Ślub i Wesele z motywem niebieskich kwiatów

Pomysł na dekorację stołu weselnego z motywem niebieskich kwiatów 

Niebieskie Kwiaty 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 55 elementów
 • ZAPROSZENIE ślubne na telefon cyfrowe Niebieskie Kwiaty ZAPROSZENIE ślubne na telefon cyfrowe Niebieskie Kwiaty
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE ślubne na telefon cyfrowe Niebieskie Kwiaty

  Zaproszenia elektroniczne na Ślub i Wesele. Produkt z grafiką niebieskich kwiatów z akcentami złotego oraz własnym tekstem. Powiadom najbliższą rodzinę o zbliżającym się przyjęciu. Skorzystaj z formy elektronicznej zaproszeń i oszczędzaj czas podczas organizacji ślubnej imprezy. 

  39,98 zł
 • PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty
  39,98 zł
  PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty

  Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku wysokiej jakości. Wewnątrz na wieczkach nadrukowany jest tekst, imiona Pary Młodej, data przyjęcia oraz elegancki motyw delikatnych kwiatów w niebieskich odcieniach z akcentami złota. Zaskocz swoich rodziców prośbą w oryginalnej formie. 

  39,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty

  Księga na przyjęcie weselne w sztywnej oprawie. Album na okładce ma umieszczoną samoprzylepną naklejkę z grafiką niebieskich kwiatów z akcentami złota. Spersonalizowany produkt z imionami Pary Młodej oraz datą przyjęcia. W księdze mogą wpisać się zaproszone osoby. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Wspomnień dla Rodziców Niebieskie Kwiaty KSIĘGA Wspomnień dla Rodziców Niebieskie Kwiaty
  49,98 zł
  KSIĘGA Wspomnień dla Rodziców Niebieskie Kwiaty

  Księga wspomnień to świetny pomysł na podziękowanie dla Rodziców. Album w sztywnej oprawie z personalizacją oraz grafiką niebieskich kwiatów z akcentami złota. W księdze można wpisać ważne momenty w życiu Pary Młodej lub wkleić zdjęcia z dzieciństwa. Upominek na długie lata w oryginalnej formie. 

  49,98 zł
 • PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Niebieskie Kwiaty PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Niebieskie Kwiaty
  59,98 zł
  PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Niebieskie Kwiaty

  Elegancka dekoracja na wesele. Przepiękny plakat powitalnym z imionami Pary Młodej, datą przyjęcia oraz grafiką niebieskich kwiatów z akcentami złota. Ozdoba, która nada charakter imprezie. Plakat można powiesić za głównym stołem na Weselu lub postawić na sztaludze przed wejście. 

  59,98 zł
 • ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Niebieskie Kwiaty ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Niebieskie Kwiaty
  99,98 zł
  ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Niebieskie Kwiaty

  Przepiękne kakemono na wesele w delikatnej kolorystyce. Motyw niebieskich kwiatów z akcentami złota prezentuje się niezwykle elegancko. Na plakacie nadrukowane są imiona Pary Młodej, data oraz tekst do wyboru. Stwórz oryginalną i efektowną aranżację na przyjęciu. 

  99,98 zł
 • TABLICA powitalna Nasza Historia 50x70cm Niebieskie Kwiaty TABLICA powitalna Nasza Historia 50x70cm Niebieskie Kwiaty
  69,98 zł
  TABLICA powitalna Nasza Historia 50x70cm Niebieskie Kwiaty

  Oryginalna dekoracja na plakacie, którą można wykorzystać na przyjęciu weselnym. Ozdoba, która dopełni całą aranżację na Weselu. Plakat z imiona Pary Młodej, data oraz historia poznania Pary Młodej. Spersonalizowany produkt spodoba się zaproszonym osobom. 

  69,98 zł
 • PLAN stołów personalizowany Niebieskie Kwiaty PLAN stołów personalizowany Niebieskie Kwiaty
  79,98 zł
  PLAN stołów personalizowany Niebieskie Kwiaty

  Plakat stołów na wesele. Dekoracja na przyjęcie, która pozwoli usprawnić organizację oraz znaleźć miejsca przy stolikach gościom. Motyw niebieskich kwiatów z akcentami złota wpisuje się w najnowsze trendy ślubne. Plakat ma nadrukowane imiona Pary Młodej oraz data imprezy. 

  79,98 zł
 • NUMEREK na stół weselny z imionami Niebieskie Kwiaty NUMEREK na stół weselny z imionami Niebieskie Kwiaty
  4,98 zł
  NUMEREK na stół weselny z imionami Niebieskie Kwiaty

  Numerek na stół weselny w eleganckiej formie. Niezbędna dekoracja, która pozwoli zaproszonym gościom szybko i łatwo znaleźć odpowiednie miejsce. Na karteczce nadrukowana jest grafika niebieskich kwiatów z akcentami złota, imiona Pary Młodej, data oraz numer stołu. Ozdoba, która będzie pasować do pozostały dekoracji z kolekcji Niebieskie Kwiaty. 

  4,98 zł
 • INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Niebieskie Kwiaty INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Niebieskie Kwiaty
  39,98 zł
  INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Niebieskie Kwiaty

  Instrukcja do księgi w drewnianej ramce to świetny dodatek na przyjęcie weselne. Na karteczce nadrukowane są imiona Pary Młodej, data, tekst oraz motyw niebieskich kwiatów z akcentami złota. Stwórz wyjątkową aranżację na swojej imprezie wybierając spersonalizowane dekoracje. 

  39,98 zł
 • MENU weselne DWUSTRONNE Niebieskie Kwiaty MENU weselne DWUSTRONNE Niebieskie Kwiaty
  6,49 zł
  MENU weselne DWUSTRONNE Niebieskie Kwiaty

  Menu weselne z motywem niebieskich kwiatów z akcentami złota oraz personalizacją. Dwustronne menu to praktyczny i niezbędny dodatek na przyjęcie ślubne. Produkt wykonany ze sztywnego papieru o fakturze płótna. Ozdoba, która dopełni aranżacje przygotowaną na stołach.

  6,49 zł
 • PUDEŁKO na obrączki Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty LUX PUDEŁKO na obrączki Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty LUX
  64,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty LUX

  Eleganckie pudełko na obrączki wykonane z drewna wysokiej  jakości. Wewnątrz wieczka umieszczona jest kartka z personalizacją oraz motywem niebieskich kwiatów w stylowym wydaniu. Przepiękne pudełko pozwoli w efektowny sposób podać obrączki podczas ceremonii zaślubin. 

  64,98 zł
 • PUDEŁKO na obrączki z serduszkami Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty kraft PUDEŁKO na obrączki z serduszkami Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty kraft
  39,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki z serduszkami Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty kraft

  Pudełko na obrączki wykonane z naturalnego drewna wysokiej jakości. Niezbędny dodatek na Ślub, który pozwoli w oryginalny sposób podać obrączki podczas ceremonii. Wewnątrz na wieczku umieszczona jest karteczka z imionami Pary Młodej, datą oraz motywem niebieskich kwiatów z akcentami złota. 

  39,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie gościom Niebieskie Kwiaty Z IMIONAMI (bszn) MIÓD na podziękowanie gościom Niebieskie Kwiaty Z IMIONAMI (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD na podziękowanie gościom Niebieskie Kwiaty Z IMIONAMI (bszn)

  Miodek w szklanym słoiczku na podziękowanie dla gości. Produkt udekorowany jest białym kapturkiem oraz sznurkiem jutowym. Na słoiczku umieszczona jest naklejka z imionami Pary Młodej, datą uroczystości oraz grafiką niebieskich kwiatów z akcentami złota. Podziękuj gościom za przybycie na przyjęcie. 

  9,98 zł
 • ŚWIECA sojowa cynamonowa podziękowanie Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty 100% Handmade ŚWIECA sojowa cynamonowa podziękowanie Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa cynamonowa podziękowanie Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty 100% Handmade

  Świeca sojowa cynamonowa w szklanym słoiczku z personalizacją. Na naklejce nadrukowana jest grafika niebieskich kwiatów, imiona Pary Młodej oraz data przyjęcia. Upominek dla zaproszonych gości w oryginalnej formie. Podziękuj najbliższej rodzinie za obecność na przyjęciu weselnym. 

  12,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Wesele Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty (bz) SŁOICZEK z cukierkami na Wesele Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty (bz)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Wesele Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty (bz)

  Cukierki na podziękowanie dla gości weselnych w szklanym słoiczku. Produkt z imieniem Pary Młodej, datą uroczystości oraz grafiką niebieskich kwiatów z akcentami złota prezentuje się niezwykle uroczo. Słoiczek udekorowany jest złotą wstążką. Spraw radość zaproszonym osobom na przyjęciu. 

  8,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowanie dla gości weselnych Niebieskie Kwiaty 40ml SŁOICZEK na podziękowanie dla gości weselnych Niebieskie Kwiaty 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowanie dla gości weselnych Niebieskie Kwiaty 40ml

  Szklany słoiczek na podziękowanie dla gości weselnych z białą zakrętką. Na słoiczku umieszczona jest naklejka z imionami Pary Młodej, datą przyjęcia oraz grafiką kwiatową w niebieskich odcieniach z akcentami złota. Wręcz gościom urocze prezenciki ze słodką zawartością na imprezie.

  3,98 zł
 • BUTELECZKA na nalewkę Kacówka Z IMIONAMI 100ml Niebieskie Kwiaty BUTELECZKA na nalewkę Kacówka Z IMIONAMI 100ml Niebieskie Kwiaty
  6,98 zł
  BUTELECZKA na nalewkę Kacówka Z IMIONAMI 100ml Niebieskie Kwiaty

  Buteleczka wykonana z grubego szkła z personalizacją. Podziękuj gościom za przybycie i podaruj im oryginalny upominek z imionami Pary Młodej, datą uroczystości oraz grafiką niebieskich kwiatów z akcentami złota. Do buteleczki można wlać nalewkę samodzielnie przygotowaną na specjalną okazję. 

  6,98 zł
 • BAŃKI mydlane z personalizacją na Wesele Niebieskie Kwiaty BAŃKI mydlane z personalizacją na Wesele Niebieskie Kwiaty
  3,49 zł
  BAŃKI mydlane z personalizacją na Wesele Niebieskie Kwiaty

  Podziękowanie dla gości weselnych w postaci baniek mydlanych z personalizacją. Upominek, który spodoba się młodszym dzieciom obecnym na przyjęciu. Na naklejce nadrukowane są imiona Pary Młodej, datę oraz motyw eleganckich niebieskich kwiatów z akcentami złota. 

  3,49 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem na Wesele Niebieskie Kwiaty (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem na Wesele Niebieskie Kwiaty (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem na Wesele Niebieskie Kwiaty (+bileciki kółka+naklejki) 15szt

  Słodkie lizaki na drewnianym patyku z dołączonymi w komplecie etykietami i naklejkami z personalizacją. Uroczy podarunek dla zaproszonych gości w ramach podziękowania. Na naklejkach nadrukowane są imiona Pary Młodej, data przyjęcia oraz stylowy motyw niebieskich kwiatów z akcentami złota. 

  49,98 zł
 • LIZAKI dla gości na wesele Niebieskie Kwiaty Z IMIONAMI 10szt (+etykiety) LIZAKI dla gości na wesele Niebieskie Kwiaty Z IMIONAMI 10szt (+etykiety)
  29,98 zł
  LIZAKI dla gości na wesele Niebieskie Kwiaty Z IMIONAMI 10szt (+etykiety)

  Kolorowe lizaki o owocowym smaku idealne na podziękowanie dla gości weselnych. Do lizaków dołączone są naklejki z imionami Pary Młodej, datą przyjęcia oraz grafiką niebieskich kwiatów z akcentami złota. Lizaki można podarować osobiście gościom lub położyć przy nakryciach. 

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie dla gości weselne Niebieskie Kwiaty Z IMIONAMI 20szt KRÓWKI podziękowanie dla gości weselne Niebieskie Kwiaty Z IMIONAMI 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie dla gości weselne Niebieskie Kwiaty Z IMIONAMI 20szt

  Słodkie podziękowanie dla gości w postaci krówek. Podaruj uroczy upominek z imionami Pary Młodej, datą przyjęcia oraz grafiką niebieskich kwiatów z akcentami złota. Śmietankowe krówki można położyć przy nakryciach dla gości lub włożyć do pudełeczek z personalizacją. 

  39,98 zł
 • CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty 10szt CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty 10szt

  Czekoladki na podziękowanie dla gości weselnych. Słodki upominek z imionami Pary Młodej oraz datą przyjęcia. Czekoladki można zapakować do pudełeczek z kolekcji Niebieskie Kwiaty lub włożyć do woreczków z organzy. Spraw radość najbliższej rodzinie wręczając drobne prezenty. 

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Niebieskie Kwiaty 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA Niebieskie Kwiaty 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA Niebieskie Kwiaty 10szt (+etykiety+białe wstążki)

  Pudełeczka w kształcie serduszek na podziękowanie dla gości weselnych. Do pudełeczek dołączone są etykiety z imiona Pary Młodej, datą uroczystości oraz motywem niebieskich kwiatów z akcentami złota. Spraw radość zaproszonym osobom wręczając urocze prezenciki. 

  28,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty 12szt PUDEŁKA na ciasto z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty 12szt

  Pudełko na ciasto dla gości weselnych z personalizacją. Produkt do samodzielnego złożenia zawiera nadrukowane imiona Pary Młodej, datę uroczystości oraz grafikę eleganckich kwiatów w niebieskich odcieniach z akcentami złota. Spraw radość zaproszonym osobom i wręcz im upominek w oryginalnej formie. 

  35,98 zł
 • PUDŁO na koperty z personalizacją Niebieskie Kwiaty PUDŁO na koperty z personalizacją Niebieskie Kwiaty
  39,98 zł
  PUDŁO na koperty z personalizacją Niebieskie Kwiaty

  Duże pudło wykonane z grubej tektury pozwoli przechować w jednym miejscu wszystkie kartki z życzeniami od gości weselnych. Produkt wysokiej jakości z grafiką niebieskich kwiatów, imionami Pary Młodej oraz datą przyjęcia. Niezbędny i praktyczny dodatek na Wesele. 

  39,98 zł
 • SKRZYNIA na koperty Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty DUŻA 30x36x10cm SKRZYNIA na koperty Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty DUŻA 30x36x10cm
  69,98 zł
  SKRZYNIA na koperty Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty DUŻA 30x36x10cm

  Duża skrzynia wykonana z naturalnego drewna. Wewnątrz pudełka umieszczona jest kartka z napisem "Dziękujemy", imionami Pary Młodej, datą uroczystości oraz motywem niebieskich kwiatów z akcentami złota. Pudełka pozwolą przechować wszystkie kartki z życzeniami w jednym miejscu. 

  69,98 zł
 • ZAWIESZKI na wódkę Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty 10szt ZAWIESZKI na wódkę Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty 10szt
  24,98 zł
  ZAWIESZKI na wódkę Z IMIONAMI Niebieskie Kwiaty 10szt

  Zawieszki na butelkę na wesele z motywem niebieskich kwiatów z akcentami złota. Na zawieszce nadrukowane są imiona Pary Młodej oraz data. Produkt wykonany ze sztywnego papieru nada weselnego charakteru. Wzbogać swoją aranżację na stołach zawieszkami z przepiękną grafiką. 

  24,98 zł
 • WINIETKA ślubna z nadrukiem Niebieskie Kwiaty WINIETKA ślubna z nadrukiem Niebieskie Kwiaty
  1,89 zł
  WINIETKA ślubna z nadrukiem Niebieskie Kwiaty

  Winietki z kwiatową grafika w odcieniach niebieskiego z akcentami złota. Niezbędna dekoracja na przyjęcie weselne, która wzbogaci kompozycję przygotowaną na stołach. Wizytówki pozwolą gościom w szybki i łatwy sposób znaleźć odpowiednie miejsce przy stołach. 

  1,89 zł
 • BILECIK personalizowany Niebieskie Kwiaty BILECIK personalizowany Niebieskie Kwiaty
  1,50 zł
  BILECIK personalizowany Niebieskie Kwiaty

  Bilecik na podziękowanie dla gości weselnych. Produkt wykonany z papieru wysokiej jakości posiada nadrukowane imiona Pary Młodej, datę oraz grafikę niebieskich kwiatów z akcentami złota. Uroczy dodatek do upominków, która nadaje weselnego charakteru. Bilecik można położyć przy nakryciach gości. 

  1,50 zł
 • TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Niebieskie Kwiaty TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Niebieskie Kwiaty
  16,98 zł
  TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Niebieskie Kwiaty

  Dekoracja na samochód Pary Młodej. Tablice rejestracyjne wykonane z wodoodpornego papieru pozwolą ozdobić auto nowożeńców. Na tablicach można nadrukować imiona lub własny tekst. Grafika niebieskich kwiatów z akcentami złota wpisuje się w aktualne trendy ślubne. 

  16,98 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIONAMI 200ml Niebieskie Kwiaty ZE SŁOMKĄ WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIONAMI 200ml Niebieskie Kwiaty ZE SŁOMKĄ
  24,98 zł
  WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIONAMI 200ml Niebieskie Kwiaty ZE SŁOMKĄ

  Wino musujące w eleganckiej butelce z akcentami złota z dołączoną słomką oraz efektowną kokardą. Na butelce umieszczona jest naklejka z imionami Pary Młodej, datą oraz grafiką niebieskich kwiatów. Produkt będzie się świetnie prezentował na stołach podczas przyjęcia. 

  24,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła na Wesele Z IMIENIEM Niebieskie Kwiaty 10szt NAKLEJKI etykiety koła na Wesele Z IMIENIEM Niebieskie Kwiaty 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI etykiety koła na Wesele Z IMIENIEM Niebieskie Kwiaty 10szt

  Naklejki z motywem graficznym niebieskich kwiatów z akcentami złota, imionami Pary Młodej oraz datą. Ozdoba, która pozwoli udekorować torebki do prezencików dla gości. Etykiety nadadzą dekoracjom ślubnego charakteru. 

  14,98 zł
 • ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BŁĘKITNE ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BŁĘKITNE
  46,98 zł
  ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BŁĘKITNE

  Świece kręcone w delikatnej kolorystyce. Produkt wysokiej jakości wykonany z wosku. Błękitna kolorystyka sprawdzi się świetnie na Komunię Świętą, Chrzest lub Wesele. Zadbaj o aranżację stołów na swoim przyjęciu. Świece można włożyć do świeczników lub wkomponować w stroiki z kwiatami. 

  46,98 zł
 • ŚWIECE kręcone 25cm 10szt GRANATOWE ŚWIECE kręcone 25cm 10szt GRANATOWE
  46,98 zł
  ŚWIECE kręcone 25cm 10szt GRANATOWE

  Eleganckie świece w stylowe kolorystyce. Przepiękny granatowy kolor wpisuje się w aktualne trendy. Świece kręcone to świetny dodatek do aranżacji stołów podczas Wesela lub Komunii. Produkt wysokiej jakości wykonany z wosku. Świece uzupełnią stworzoną kompozycję razem z kwiatami. 

  46,98 zł
 • ŚWIECE komunijne proste 24cm 10szt BŁĘKITNE ŚWIECE komunijne proste 24cm 10szt BŁĘKITNE
  29,98 zł
  ŚWIECE komunijne proste 24cm 10szt BŁĘKITNE

  Eleganckie świece proste w błękitnym odcieniu to świetny dodatek na przyjęcie komunijne lub Chrzest chłopca. Prezentują się delikatnie, subtelnie i bardzo efektownie. Podkreślają charakter przyjęcia i pozwalają zadbać o uroczystą atmosferę.

  29,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 55 elementów

Dekoracje ślubne z motywem kwiatów - kolekcja Niebieskie Kwiaty

Motyw przewodni ślubu i wesela ma spory wpływ na charakter organizowanej uroczystości. Właśnie dlatego dobrze jest go przemyśleć przed wyborem ostatecznej wersji. Motyw powinien przede wszystkim wpisywać się w upodobania Pary Młodej - w ten sposób bez dwóch zdań pozwoli im jeszcze bardziej cieszyć się tak szczególnym dniem. Dodatkowo, warto stawiać na modne i ciekawe rozwiązania. Branża ślubna oferuje całe mnóstwo inspiracji, które pozwolą uatrakcyjnić Wasz ślub oraz przyjęcie weselne. W naszym sklepie znaleźć możecie wiele gotowych kolekcji. To zestawy dekoracji i dodatków stworzone w zgodzie z aktualnymi trendami. Interesują Was nawiązania do natury? Chcecie uzyskać romantyczny, a zarazem naprawdę pomysłowy rezultat podczas uroczystości ślubu? W takim wypadku kolekcja Niebieskie Kwiaty będzie doskonałym rozwiązaniem!

Ślub i wesele - kolor przewodni na uroczystość

Niebieska kolorystyka podczas wesela to ciekawa propozycja. Nie jest tak popularna jak biel, złoto czy róż, dlatego bez dwóch zdań pozwoli nadać unikalny charakter uroczystości. Ładnie prezentować się będzie jako pełny motyw przewodni, jak i dodatek do bardziej klasycznego rozwiązania. Niebieskie kwiaty w bukiecie, podwiązka, wstążki przy wiązankach czy inne drobne elementy bez wątpienia ożywią całą aranżację. Możecie wybrać również wysokiej jakości produkty z naszej oferty. Zaproszenia ślubne na telefon ozdobione wzorem niebieskich kwiatów ładnie wpasują się w tego rodzaju stylistykę uroczystości. Rozesłane gościom będą miłą niespodzianką w nowoczesnej odsłonie. Prośby o błogosławieństwo, księgi pamiątkowe czy pudła na telegramy to ledwie część z dodatków, które przydadzą się na tego rodzaju wydarzeniu. 

Księga gości weselnych ankiety niebieskie kwiaty

Księga gości weselnych 

Dekoracje sali na przyjęcie weselne

Ozdoby sali i stołu zdobione motywem niebieskich kwiatów również stanowią bardzo dobre rozwiązanie na uroczystość. Można śmiało wykorzystać je w sali weselnej lub innym lokalu. Bez najmniejszych wątpliwości bardzo dobrze wypadną nawet w namiocie czy plenerze. Z całą pewnością uwagę gości już od wejścia zwrócą duże plakaty. Tego rodzaju dekoracje stanowią niezawodne rozwiązanie na przyjęcie weselne. Tablica powitalna na wesele z historią Młodej Pary to naprawdę urocza ozdoba wnętrza. Pozwala nieco spersonalizować salę, a przy tym uatrakcyjni ją dzięki pięknie wykonanemu motywowi. Plany stołów, ścianki za Parą Młodą, instrukcje obsługi do księgi gości, numerki na stół czy menu weselne to inne personalizowane dekoracje, które z powodzeniem wykorzystać można w czasie organizacji wesela. 

Serwetki flizelinowe błękitne

Serwetki na przyjęcie weselne 

Podziękowania dla gości z imionami Pary Młodej

Dodatki o praktycznym zastosowaniu albo specjalnie zaprojektowane dekoracje to bez wątpienia sprawdzone produkty na ślub oraz wesele. Mogą być naprawdę przydatne podczas planowania uroczystości. Jeśli jednak szukacie czegoś, co pozwoli urozmaicić przyjęcie, doskonałym rozwiązaniem będą podziękowania dla gości. To upominki przygotowane do zebranych osób w ramach wdzięczności za ich obecność, wsparcie oraz miłość. Wyjątkowe podziękowania z pewnością wręczane są rodzicom, a czasem także Chrzestnym czy Świadkom. 

Pozostałym gościom podarować można małe, symboliczne upominki. Ułożone przy nakryciach będą ładnie wyeksponowane i zwrócą uwagę każdego. Słoiczki z miodem albo śmietankowe krówki należą do szczególnie lubianych rozwiązań. Trafionym pomysłem będą też słoiczki z sojowymi świecami, bańki mydlane, owocowe lizaki albo cukierki. Każdy z produktów jest personalizowany, dlatego całość znakomicie sprawdzi się na Waszej uroczystości.