Nowe produkty

Promocje

Dzienniki ciąży i pamiętniki

Dzienniki ciąży i pamiętniki, pomogą Ci zachować wspaniałe wspomnienia tego okresu. Zapisz w nim wszystkie wzruszające, smutne oraz radosne momenty ciąży, aby po latach móc wrócić do tych chwil. Dzienniki oraz pamiętniki to wspaniała propozycja dla wszystkich przyszłych Mam. Pamiętnik prowadzony przez całą ciąże, pomoże zapamiętać każdy jej moment tak aby nic nie umknęło twojej uwadze. Zapisany pamiętnik to piękna pamiątka, którą będziesz mogła pokazać dziecku gdy już dorośnie!

Dzienniki ciąży i pamiętniki 

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Serce Z IMIENIEM
  44,98 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Serce Z IMIENIEM
  1 Opinie

  Dziennik ciąży z grafiką przedstawiającą Przyszłą Mamę i jej imieniem to świetna propozycja nie tylko na prezent na Baby Shower, ale też dodatek, który może kontrolować przebieg ciąży i zbierze w jednym miejscu cudowne wspomnienia. Dziennik można wykorzystać jako album na zdjęcia z USG lub zdjęcia brzuszka, a także notes do zapisków terminów wizyt...

  44,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Kwiaty Z IMIENIEM
  44,98 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Kwiaty Z IMIENIEM
  1 Opinie

  Pamiętnik lub dziennik ciąży to świetny wybór dla każdej Przyszłej Mamy. Wykonany w formie księgi wo wyboru z białymi lub czarnymi kartkami prezentuje się naprawdę przepięknie. Posiada 100 stron, na których można umieścić ważne kontakty, osobiste przeżycia lub wkleić zdjęcia z USG. Cudowny zbiór wspomnień z okresu ciąży.

  44,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Bobasek Z IMIENIEM
  44,98 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Bobasek Z IMIENIEM
  1 Opinie

  Dziennik ciąży z przepiękną grafiką Matki z dzieckiem i imieniem Przyszłej Mamy. Dziennik wykonany jest w formie księgi do wyboru z białymi lub czarnymi kartkami. Grafika jest bardzo oryginalna, świetnie wpisuje się w najnowsze trendy i podkreśla błogosławiony stan. Dziennik można wykorzystać na zapiski z okresu ciąży, terminy badań lekarskich czy do...

  44,98 zł
 • Pamiętnik Przyszłej Mamy Oh Baby! Baby Shower z imieniem(+złota wstążka) CZARNE KARTKI
  59,98 zł
  PAMIĘTNIK Przyszłej Mamy Oh Baby! Baby Shower z imieniem(+złota wstążka) CZARNE KARTKI

  Nowoczesny prezent dla przyszłej Mamy w formie papierowego, personalizowanego pamiętnika. Dzięki niemu kobieta może zachować wiele wspomnień wklejając zdjęcia z USG oraz zapisując najważniejsze momenty ciąży.

  59,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Hello Baby Z IMIENIEM (+wstążka złota)
  44,98 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Hello Baby Z IMIENIEM (+wstążka złota)

  Dziennik ciąży do wyboru z białymi lub czarnymi kartkami to świetny wybór dla Przyszłej Mamy. Dziennik idealnie sprawdzi się podczas ciąży. Wyjątkowy dodatek, w którym można umieścić zdjęcia USG, opisać wspomnienia z tego cudownego okresu czy wkleić zdjęcia brzuszka. Motyw dziecięcego body prezentuje się pięknie i bardzo elegancko.

  44,98 zł
 • PAMIĘTNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Botaniczny Z IMIENIEM (+wstążka złota)
  44,98 zł
  PAMIĘTNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Botaniczny Z IMIENIEM (+wstążka złota)
  1 Opinie

  Przepiękny Pamiętnik Przyszłej Mamy przygotowany specjalnie na okres ciąży do wyboru z białymi lub czarnymi kartkami. Pamiętnik wykonany jest w formie dużej księgi, która posiada aż 100 stron. Na okładce znajduje się przepiękny botaniczny motyw. Całość wygląda elegancko i pomoże Przyszłej Mamie stworzyć zbiór fantastycznych wspomnień.

  44,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Baby Shower Zapach Piwonii
  44,98 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Baby Shower Zapach Piwonii
  1 Opinie

  Cudowny dziennik ciąży wykonany w modnym i nowoczesnym stylu. Na okładce znajduje się piękna grafika kwiatów piwonii i kobiety z brzuszkiem. Dziennik wspaniale wygląda i pozwoli zebrać w jednym miejscu wspomnienia, spisać przeżycia i wkleić pamiątkowe zdjęcia z USG czy zdjęcia brzuszka. Dzięki personalizacji pięknie pasuje również na prezent.

  44,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Bocian Z IMIENIEM (+wstążka miętowa)
  44,98 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Bocian Z IMIENIEM (+wstążka miętowa)
  1 Opinie

  Elegancki dziennik ciąży ze śliczną grafiką bociana to wspaniały sposób na to, by zebrać w jednym miejscu wspomnienia z okresu ciąży. Dziennik prezentuje się pięknie, wykonany w formie księgi w sztywnej oprawie do wyboru z białymi lub czarnymi kartkami. Idealny również jako prezent dla Przyszłej Mamy.

  44,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Rosegold Flowers Z IMIENIEM
  44,98 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Rosegold Flowers Z IMIENIEM

  Przepiękny i bardzo elegancki dziennik ciąży w formie księgi z czarnymi lub białymi kartkami do wyboru. Dziennik prezentuje się przepięknie. Wewnątrz można umieścić zdjęcia z USG, zdjęcia brzuszka, wypisać przeżycia czy spisać terminy wizyt lekarskich. Na okładce znajduje się personalizacja, dzięki czemu to świetny wybór także na prezent dla Przyszłej Mamy.

  44,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Zapach Piwonii 80 kartek czystych
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Zapach Piwonii 80 kartek czystych
  1 Opinie

  Notatnik dla Przyszłej Mamy to idealny wybór na okres ciąży. Pomoże zebrać w jednym miejscu piękne wspomnienia, ale będzie też poręcznym dodatkiem na spisanie terminów wizyt czy wyników badań. Notatnik posiada gumkę oraz srebrzone brzegi. Wewnątrz znajdują się czyste kartki, a na okładce naniesiona jest personalizacja.

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Kwiaty Rosegold 80 kartek czystych
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Kwiaty Rosegold 80 kartek czystych

  Notatnik ciążowy dla Przyszłej Mamy z modną grafiką kwiatów w odcieniach rosegold. Notatnik posiada spersonalizowaną okładkę. Poręczny rozmiar sprawia, że można go mieć zawsze przy sobie. Idealny, by zapisać terminy wizyt lekarskich, ważne kontakty czy wkleić wyniki badań.

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM kwiaty 80 kartek czystych
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM kwiaty 80 kartek czystych

  Jak zaplanować poród i pierwsze miesiące życia maluszka oraz jak poradzić sobie w trakcie ciąży? Idealnym wyborem będzie notatnik ciążowy ze spersonalizowaną okładką, który posiada nadruk imienia Przyszłej Mamy i napis Jestem w ciąży. Można go wykorzystać do spisania ważnych kontaktów, terminów wizyt lekarskich czy na zdjęcia z USG.

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Bobasek 80 kartek czystych
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Bobasek 80 kartek czystych

  Notatnik z imieniem Przyszłej Mamy pozwoli kontrolować przebieg ciąży. Idealny, by wpisać w nim terminy wizyt lekarskich, umieścić zdjęcia z USG czy ważne kontakty. Na okładce znajduje się imię Przyszłej Mamy, dzięki czemu notes świetnie pasuje również na prezent. Posiada czyste kartki i srebrzone brzegi.

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Serce 80 kartek w kratkę
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Serce 80 kartek w kratkę

  Notatnik dla Przyszłej Mamy z jej imieniem to piękny pomysł na prezent, ale też dodatek, który pozwoli kontrolować przebieg ciąży. W notatniku można umieścić ważne kontakty, terminy wizyt lekarskich czy wkleić wyniki badań. Prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie.

  29,98 zł
 • PISAKI markery kolorowe do ksiąg z czarnymi kartkami 4szt
  32,98 zł
  PISAKI markery kolorowe do ksiąg z czarnymi kartkami 4szt

  Komplet czterech sztuk bardzo trwałych kolorowych pisaków, które idealnie nadają się do wypełniania ksiąg z czarnymi kartkami. Będą idealne do wypełnienia dzienników ciąży czy albumów na Roczek. Piękne i barwne pozwolą stworzyć kolorową historię, która będzie cudowną pamiątką.

  32,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości komunijnych Złoty
  30,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości Złoty

  Elegancki zestaw w postaci długopisu w złotym odcieniu, umieszczonego na kwadratowej, białej podstawce to element niezbędny na każdym przyjęciu komunijnym. Postawiony tuż obok księgi gości wykorzystującej złote akcenty będą idealnie się dopełniać. Przepiękny długopis w złoto-białej kolorystyce to fantastyczny dodatek do każdej księgi gości!

  30,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości komunijnych Srebrny
  30,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości Srebrny

  Decydując się na zakup księgi gości warto zaopatrzyć się również w niezbędne dodatki takie jak długopisy i pisaki. Idealnym dopełnieniem albumu pamiątkowego będzie długopis ustawiony na eleganckiej, białej podstawce. Jest rewelacyjny zestaw, który warto mieć ze obok księgi gości, dodatkowo uzupełni pięknie kolekcję White Dream.

  30,98 zł
 • DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm SREBRNY
  14,98 zł
  DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm SREBRNY

  Cudny długopis o w srebrnym odcieniu o metalowym pobłysku to wyśmienity sposób na podpisywanie komunijnych zaproszeń, czy na wypisanie komunijnej księgi. Z takim długopisem oczarujecie wszystkich gości oraz pozostawicie estetyczną pamiątkę.

  14,98 zł
 • DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm ZŁOTY
  14,98 zł
  DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm ZŁOTY

  Długopis ze złotym, metalicznym tuszem to najnowszy trend, który prezentuje się niezwykle estetycznie. Księgi komunijne, czy pamiątkowe księgi gości podpisane takim długopisem będą prezentować się fenomenalnie i zarazem elegancko.

  14,98 zł
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Dzienniki ciąży i pamiętniki przyszłej Mamy

Ciąża jest wyjątkowym okresem w życiu każdej Przyszłej Mamy. Wiele wspomnień, wydarzeń i etapów czeka kobietę w ciąży, dla której poród zmieni dotychczasowe życie. Warto jest kolekcjonować wzruszające momenty i ciężkie chwile, które będą doskonałą pamiątką. Planer ciążowy jest idealnym rozwiązaniem na tę okazję. W sklepie internetowym 1001dekoracji.pl można znaleźć wiele dzienników ciąży z rozmaitymi grafikami i personalizacją, które będą doskonałe do upamiętnienia chwil z okresu ciąży. 

Dziennik ciąży - wyjątkowa pamiątka Baby Shower

Dziennik ciąży jest doskonałym pomysłem na prezent dla Przyszłej mamy na Baby Shower. Upominek z czarnymi lub białymi kartami świetnie spisze się jako album ciążowy lub pamiętnik. We wnętrzu można umieścić zdjęcia USG, opisać wspomnienia i wkleić zdjęcia z pamiątkowych sesji ciążowych. Bardzo popularny jest dziennik ciążowy z motywem dziecięcego body na sztywnej oprawie księgi, które prezentuje się niezwykle uroczo. Księga przewiązana jest złotą wstążką. Organizer ciążowy pozwoli na zaplanowanie dnia porodu i zgromadzeniu niezbędnych elementów wyprawki dla dziecka. Idealnie w tej roli sprawi się personalizowany notatnik z piękną grafiką kobiety w ciąży z imieniem Przyszłej Mamy. Notatnik jest bardzo poręczny i zmieści się do każdej kobiecej torebki. Jest to idealny sposób by zapisać terminy wizyt lekarskich, ważne kontakty i przechować wyniki badań, które Przyszła Mama będzie miała zawsze pod ręką. Notatnik ciążowy w białym kolorze z ciemnoróżową gumką i srebrnymi brzegami ma 80 czystych kartek. Na okładce znajduje się specjalna, samoprzylepna naklejka z grafiką i imieniem Przyszłej Mamy.

dziennik ciąży

Dziennik ciąży z różową grafiką

Dodatki ciążowe do planera Przyszłej Mamy

Do organizera ciążowego dla Przyszłej Mamy powinien zostać dołączony odpowiedni długopis, który stworzy idealny zestaw prezentowy dla kobiety w ciąży. Kolorowe markery i  wyraźne długopisy będą idealne do dziennika ciążowego z czarnymi kartkami, które wyglądają bardzo elegancko i nowocześnie. Długopis w kolorze złotym lub rosegold idealnie pasuje dla kobiety, dlatego warto go dołączyć do organizera ciążowego, wręczając tę pamiątkę Przyszłej Mamie na Baby Shower.

długpis w odcieniu Rosegold

Długopis w odcieniu Rosegold