Informacja

Nowe produkty

Dzienniki ciąży i pamiętniki

Dzienniki ciąży i pamiętniki, pomogą Ci zachować wspaniałe wspomnienia tego okresu. Zapisz w nim wszystkie wzruszające, smutne oraz radosne momenty ciąży, aby po latach móc wrócić do tych chwil. Dzienniki oraz pamiętniki to wspaniała propozycja dla wszystkich przyszłych Mam. Pamiętnik prowadzony przez całą ciąże, pomoże zapamiętać każdy jej moment tak aby nic nie umknęło twojej uwadze. Zapisany pamiętnik to piękna pamiątka, którą będziesz mogła pokazać dziecku gdy już dorośnie!

Dzienniki ciąży i pamiętniki 

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Kołyska (+sznurek jutowy) DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Kołyska (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Kołyska (+sznurek jutowy)

  Album dla Przyszłej Mamy idealny na cały okres ciąży. Wewnątrz można umieścić wszystkie najważniejsze informacje takie jak zdjęcia Usg, terminy wizyt czy ważne momenty. Album dekorowany jest naklejką z grafiką w stylu boho oraz personalizacją!

  49,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Buciki (+sznurek jutowy) DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Buciki (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Buciki (+sznurek jutowy)

  Dziennik ciąży na zdjęcia USG z grafiką boho bucików. To idealna propozycja na stworzenie albumu ciąży i zachowanie wszystkich wspomnień w jednym miejscu. Dziennik udekorowany jest jutowym sznurkiem. Taki album to najlepsza propozycja!

  49,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Mama (+sznurek jutowy) DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Mama (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Mama (+sznurek jutowy)

  Dziennik ciąży dekorowany grafiką w stylu boho. Tak przygotowany album pomoże Wam zebrać wszystkie najważniejsze momenty w jednym miejscu. Album będzie piękną pamiątką na Wiele lat! Okładka zdobiona jest naklejką z personalizacja.

  49,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Serce Z IMIENIEM DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Serce Z IMIENIEM
  49,98 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Serce Z IMIENIEM
  1 Opinie

  Dziennik ciąży z grafiką przedstawiającą Przyszłą Mamę i jej imieniem to świetna propozycja nie tylko na prezent na Baby Shower, ale też dodatek, który może kontrolować przebieg ciąży i zbierze w jednym miejscu cudowne wspomnienia. Dziennik można wykorzystać jako album na zdjęcia z USG lub zdjęcia brzuszka, a także notes do zapisków terminów wizyt...

  49,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Kwiaty Z IMIENIEM DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Kwiaty Z IMIENIEM
  49,98 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Kwiaty Z IMIENIEM
  1 Opinie

  Pamiętnik lub dziennik ciąży to świetny wybór dla każdej Przyszłej Mamy. Wykonany w formie księgi wo wyboru z białymi lub czarnymi kartkami prezentuje się naprawdę przepięknie. Posiada 100 stron, na których można umieścić ważne kontakty, osobiste przeżycia lub wkleić zdjęcia z USG. Cudowny zbiór wspomnień z okresu ciąży.

  49,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Bobasek Z IMIENIEM DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Bobasek Z IMIENIEM
  49,98 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Bobasek Z IMIENIEM
  1 Opinie

  Dziennik ciąży z przepiękną grafiką Matki z dzieckiem i imieniem Przyszłej Mamy. Dziennik wykonany jest w formie księgi do wyboru z białymi lub czarnymi kartkami. Grafika jest bardzo oryginalna, świetnie wpisuje się w najnowsze trendy i podkreśla błogosławiony stan. Dziennik można wykorzystać na zapiski z okresu ciąży, terminy badań lekarskich czy do...

  49,98 zł
 • KSIĘGA na Baby Shower Boho Bocian Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA na Baby Shower Boho Bocian Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA na Baby Shower Boho Bocian Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Księga pamiątkowa na Baby Shower w której zachowasz wszystkie wspomnienia związane z przyjęciem. Wewnątrz możesz umieścić zdjęcia imprezy, podpisy koleżanek oraz ich porady dotyczące macierzyństwa. Dekorowana boho grafiką bociana niosącego wiklinowy koszyk.

  49,98 zł
 • KSIĘGA pamiątkowa na Baby Shower Z IMIENIEM Różowe Kwiaty KSIĘGA pamiątkowa na Baby Shower Z IMIENIEM Różowe Kwiaty
  49,98 zł
  KSIĘGA pamiątkowa na Baby Shower Z IMIENIEM Różowe Kwiaty
  1 Opinie

  Przepiękna księga pamiątkowa dla Przyszłej mamy na Baby Shower. Księga posiada sztywną oprawę, na której umieszczona została specjalna naklejka z personalizacją i śliczną grafiką kobiety w ciąży i różowych kwiatów. Wewnątrz znajduje się 100 stron, na których Przyjaciółki mogą umieszczać porady dla Przyszłej Mamy, a także życzenia. Księga będzie...

  49,98 zł
 • Pamiętnik Przyszłej Mamy Oh Baby! Baby Shower z imieniem(+złota wstążka) CZARNE KARTKI Pamiętnik Przyszłej Mamy Oh Baby! Baby Shower z imieniem(+złota wstążka) CZARNE KARTKI
  59,98 zł
  PAMIĘTNIK Przyszłej Mamy Oh Baby! Baby Shower z imieniem(+złota wstążka) CZARNE KARTKI

  Nowoczesny prezent dla przyszłej Mamy w formie papierowego, personalizowanego pamiętnika. Dzięki niemu kobieta może zachować wiele wspomnień wklejając zdjęcia z USG oraz zapisując najważniejsze momenty ciąży.

  59,98 zł
 • PAMIĘTNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Botaniczny Z IMIENIEM (+wstążka złota) PAMIĘTNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Botaniczny Z IMIENIEM (+wstążka złota)
  49,98 zł
  PAMIĘTNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Botaniczny Z IMIENIEM (+wstążka złota)
  1 Opinie

  Przepiękny Pamiętnik Przyszłej Mamy przygotowany specjalnie na okres ciąży do wyboru z białymi lub czarnymi kartkami. Pamiętnik wykonany jest w formie dużej księgi, która posiada aż 100 stron. Na okładce znajduje się przepiękny botaniczny motyw. Całość wygląda elegancko i pomoże Przyszłej Mamie stworzyć zbiór fantastycznych wspomnień.

  49,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Baby Shower Zapach Piwonii DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Baby Shower Zapach Piwonii
  49,98 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Baby Shower Zapach Piwonii
  1 Opinie

  Cudowny dziennik ciąży wykonany w modnym i nowoczesnym stylu. Na okładce znajduje się piękna grafika kwiatów piwonii i kobiety z brzuszkiem. Dziennik wspaniale wygląda i pozwoli zebrać w jednym miejscu wspomnienia, spisać przeżycia i wkleić pamiątkowe zdjęcia z USG czy zdjęcia brzuszka. Dzięki personalizacji pięknie pasuje również na prezent.

  49,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Bocian Z IMIENIEM (+wstążka miętowa) DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Bocian Z IMIENIEM (+wstążka miętowa)
  49,98 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Bocian Z IMIENIEM (+wstążka miętowa)
  1 Opinie

  Elegancki dziennik ciąży ze śliczną grafiką bociana to wspaniały sposób na to, by zebrać w jednym miejscu wspomnienia z okresu ciąży. Dziennik prezentuje się pięknie, wykonany w formie księgi w sztywnej oprawie do wyboru z białymi lub czarnymi kartkami. Idealny również jako prezent dla Przyszłej Mamy.

  49,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Rosegold Flowers Z IMIENIEM DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Rosegold Flowers Z IMIENIEM
  49,98 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Rosegold Flowers Z IMIENIEM

  Przepiękny i bardzo elegancki dziennik ciąży w formie księgi z czarnymi lub białymi kartkami do wyboru. Dziennik prezentuje się przepięknie. Wewnątrz można umieścić zdjęcia z USG, zdjęcia brzuszka, wypisać przeżycia czy spisać terminy wizyt lekarskich. Na okładce znajduje się personalizacja, dzięki czemu to świetny wybór także na prezent dla Przyszłej Mamy.

  49,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy na spirali Oh baby A5 100 kartek NOTATNIK ciążowy na spirali Oh baby A5 100 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy na spirali Oh baby A5 100 kartek

  Notatnik ciążowy na spirali z uroczym motywem Boho kołyski, to idealny dodatek dla przyszłej mamy. W środku można umieścić zapiski z przebiegu ciąży, zdjęcia z USG, i wszelkie przemyślenia przyszłej mamy. Na okładce znajdują się piękne elementy w postaci rustykalnych liści i Boho kołyski.

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Miś z Balonikami błękit 80 kartek czystych NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Miś z Balonikami błękit 80 kartek czystych
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Miś z Balonikami błękit 80 kartek czystych

  Notes z grafiką misia z balonikami w stylu boho z akcentami niebieskiego. Notatnik z imieniem Przyszłej Mamy będzie oryginalny pomysłem na upominek, który można podarować na przyjęciu z okazji Baby Shower. Praktyczny prezent, w którym można wklejać zdjęcia z badań oraz zapisywać ważne informacje. 

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Miś z Balonikami róż 80 kartek czystych NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Miś z Balonikami róż 80 kartek czystych
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Miś z Balonikami róż 80 kartek czystych

  Notatnik ciążowy to praktyczny i ciekawy upominek dla Przyszłej Mamy. Notes ozdobiony samoprzylepną naklejką z grafiką przedstawiającą Misia z Balonikami z akcentami różu oraz imieniem. W notatniku można zapisywać niezbędne informacje dotyczące badań lekarskich lub wklejać zdjęcia z USG. 

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 80 kartek NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 80 kartek
  1 Opinie

  Wspaniały notatnik ciążowy, który będzie idealnym gadżetem dla Przyszłej Mamy. Notatnik posiada aż 80 kartek, na których Przyszła Mama może zapisywać najważniejsze informacje związane z ciążą, a także wizyty lekarskie. Notatnik posiada sztywną oprawę, na której znajduje się specjalna naklejka z cudowną grafiką kobiety w ciąży i różowych kwiatów oraz...

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Boho Buciki 80 kartek NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Boho Buciki 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Boho Buciki 80 kartek

  Piękny notatnik ciążowy w stylu boho to najmodniejsza propozycja tego sezonu! Notatnik pozwoli Ci zebrać wszystkie informacje na temat ciąży w jednym miejscu. Będzie to również piękna pamiątka na wiele lat!

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Boho Mama 80 kartek NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Boho Mama 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Boho Mama 80 kartek

  Notatnik ciążowy w stylu boho idealny dla każdej kobiety. Notatnik możesz prowadzić przez całą ciążę, aby mieć wszystkie rzeczy w jednym miejscu. Notatnik jest zdobiony nakleją z personalizacją!

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Zapach Piwonii 80 kartek czystych NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Zapach Piwonii 80 kartek czystych
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Zapach Piwonii 80 kartek czystych
  1 Opinie

  Notatnik dla Przyszłej Mamy to idealny wybór na okres ciąży. Pomoże zebrać w jednym miejscu piękne wspomnienia, ale będzie też poręcznym dodatkiem na spisanie terminów wizyt czy wyników badań. Notatnik posiada gumkę. Wewnątrz znajdują się czyste kartki, a na okładce naniesiona jest personalizacja.

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Kwiaty Rosegold 80 kartek czystych NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Kwiaty Rosegold 80 kartek czystych
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Kwiaty Rosegold 80 kartek czystych

  Notatnik ciążowy dla Przyszłej Mamy z modną grafiką kwiatów w odcieniach rosegold. Notatnik posiada spersonalizowaną okładkę. Poręczny rozmiar sprawia, że można go mieć zawsze przy sobie. Idealny, by zapisać terminy wizyt lekarskich, ważne kontakty czy wkleić wyniki badań.

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM kwiaty 80 kartek czystych NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM kwiaty 80 kartek czystych
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM kwiaty 80 kartek czystych

  Jak zaplanować poród i pierwsze miesiące życia maluszka oraz jak poradzić sobie w trakcie ciąży? Idealnym wyborem będzie notatnik ciążowy ze spersonalizowaną okładką, który posiada nadruk imienia Przyszłej Mamy i napis Jestem w ciąży. Można go wykorzystać do spisania ważnych kontaktów, terminów wizyt lekarskich czy na zdjęcia z USG.

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Bobasek 80 kartek czystych NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Bobasek 80 kartek czystych
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Bobasek 80 kartek czystych

  Notatnik z imieniem Przyszłej Mamy pozwoli kontrolować przebieg ciąży. Idealny, by wpisać w nim terminy wizyt lekarskich, umieścić zdjęcia z USG czy ważne kontakty. Na okładce znajduje się imię Przyszłej Mamy, dzięki czemu notes świetnie pasuje również na prezent. Posiada czyste kartki.

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Serce 80 kartek NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Serce 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Serce 80 kartek

  Notatnik dla Przyszłej Mamy z jej imieniem to piękny pomysł na prezent, ale też dodatek, który pozwoli kontrolować przebieg ciąży. W notatniku można umieścić ważne kontakty, terminy wizyt lekarskich czy wkleić wyniki badań. Prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie.

  29,98 zł
 • PISAKI markery kolorowe do ksiąg z czarnymi kartkami 4szt PISAKI markery kolorowe do ksiąg z czarnymi kartkami 4szt
  36,98 zł
  PISAKI markery kolorowe do ksiąg z czarnymi kartkami 4szt

  Komplet czterech sztuk bardzo trwałych kolorowych pisaków, które idealnie nadają się do wypełniania ksiąg z czarnymi kartkami. Będą idealne do wypełnienia dzienników ciąży czy albumów na Roczek. Piękne i barwne pozwolą stworzyć kolorową historię, która będzie cudowną pamiątką.

  36,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD
  16,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD

  Odcień rosegold to jeden z najpopularniejszych kolorów w sezonie komunijnym. Wykorzystanie go jako motywy przewodniego sprawdzi się idealnie na przyjęciu komunijnym dziewczynki. Jednym z elementów jaki można wykorzystać jest rewelacyjny długopis w eleganckiej oprawie. Modny odcień rosegold to wspaniały motyw przewodni na przyjęcie z okazji Pierwszej...

  16,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY
  16,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY

  W dniu Pierwszej Komunii dziecka wszystko musi być idealnie dopasowane. Tyczy się to również małych dodatków takich jak długopis przeznaczony do księgi gości. Elegancki długopis w złotym kolorze to rewelacyjny dodatek na przyjęcie z okazji Chrztu czy Komunii Świętej. Długopis świetnie sprawdzi się przy wypisywaniu zaproszeń oraz uzupełnianiu przez...

  16,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości komunijnych Złoty DŁUGOPIS do księgi gości komunijnych Złoty
  39,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości Złoty

  Elegancki zestaw w postaci długopisu w złotym odcieniu, umieszczonego na kwadratowej, białej podstawce to element niezbędny na każdym przyjęciu komunijnym. Postawiony tuż obok księgi gości wykorzystującej złote akcenty będą idealnie się dopełniać. Przepiękny długopis w złoto-białej kolorystyce to fantastyczny dodatek do każdej księgi gości!

  39,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości komunijnych Srebrny DŁUGOPIS do księgi gości komunijnych Srebrny
  39,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości Srebrny

  Decydując się na zakup księgi gości warto zaopatrzyć się również w niezbędne dodatki takie jak długopisy i pisaki. Idealnym dopełnieniem albumu pamiątkowego będzie długopis ustawiony na eleganckiej, białej podstawce. Jest rewelacyjny zestaw, który warto mieć ze obok księgi gości, dodatkowo uzupełni pięknie kolekcję White Dream.

  39,98 zł
 • DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm SREBRNY DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm SREBRNY
  14,98 zł
  DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm SREBRNY

  Cudny długopis o w srebrnym odcieniu o metalowym pobłysku to wyśmienity sposób na podpisywanie komunijnych zaproszeń, czy na wypisanie komunijnej księgi. Z takim długopisem oczarujecie wszystkich gości oraz pozostawicie estetyczną pamiątkę.

  14,98 zł
 • DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm ZŁOTY DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm ZŁOTY
  14,98 zł
  DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm ZŁOTY

  Długopis ze złotym, metalicznym tuszem to najnowszy trend, który prezentuje się niezwykle estetycznie. Księgi komunijne, czy pamiątkowe księgi gości podpisane takim długopisem będą prezentować się fenomenalnie i zarazem elegancko.

  14,98 zł
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów

Dzienniki ciąży i pamiętniki przyszłej Mamy

Ciąża jest wyjątkowym okresem w życiu każdej Przyszłej Mamy. Wiele wspomnień, wydarzeń i etapów czeka kobietę w ciąży, dla której poród zmieni dotychczasowe życie. Warto jest kolekcjonować wzruszające momenty i ciężkie chwile, które będą doskonałą pamiątką. Planer ciążowy jest idealnym rozwiązaniem na tę okazję. W sklepie internetowym 1001dekoracji.pl można znaleźć wiele dzienników ciąży z rozmaitymi grafikami i personalizacją, które będą doskonałe do upamiętnienia chwil z okresu ciąży. 

Dziennik ciąży - wyjątkowa pamiątka Baby Shower

Dziennik ciąży jest doskonałym pomysłem na prezent dla Przyszłej mamy na Baby Shower. Upominek z czarnymi lub białymi kartami świetnie spisze się jako album ciążowy lub pamiętnik. We wnętrzu można umieścić zdjęcia USG, opisać wspomnienia i wkleić zdjęcia z pamiątkowych sesji ciążowych. Bardzo popularny jest dziennik ciążowy z motywem dziecięcego body na sztywnej oprawie księgi, które prezentuje się niezwykle uroczo. Księga przewiązana jest złotą wstążką. Organizer ciążowy pozwoli na zaplanowanie dnia porodu i zgromadzeniu niezbędnych elementów wyprawki dla dziecka. Idealnie w tej roli sprawi się personalizowany notatnik z piękną grafiką kobiety w ciąży z imieniem Przyszłej Mamy. Notatnik jest bardzo poręczny i zmieści się do każdej kobiecej torebki. Jest to idealny sposób by zapisać terminy wizyt lekarskich, ważne kontakty i przechować wyniki badań, które Przyszła Mama będzie miała zawsze pod ręką. Notatnik ciążowy w białym kolorze z ciemnoróżową gumką i srebrnymi brzegami ma 80 czystych kartek. Na okładce znajduje się specjalna, samoprzylepna naklejka z grafiką i imieniem Przyszłej Mamy.

dziennik ciąży

Dziennik ciąży z różową grafiką

Dodatki ciążowe do planera Przyszłej Mamy

Do organizera ciążowego dla Przyszłej Mamy powinien zostać dołączony odpowiedni długopis, który stworzy idealny zestaw prezentowy dla kobiety w ciąży. Kolorowe markery i  wyraźne długopisy będą idealne do dziennika ciążowego z czarnymi kartkami, które wyglądają bardzo elegancko i nowocześnie. Długopis w kolorze złotym lub rosegold idealnie pasuje dla kobiety, dlatego warto go dołączyć do organizera ciążowego, wręczając tę pamiątkę Przyszłej Mamie na Baby Shower.

długpis w odcieniu Rosegold

Długopis w odcieniu Rosegold