Nowe produkty

Prezenty na ślub dla Pary Młodej

Prezenty na ślub dla pary młodej to bardzo popularna kategoria upominków. Znajdziecie tu prezenty dla Pary Młodej od rodziców, świadków czy znajomych. Pudełko z upominkami jako prezent dla Pary Młodej może być również piękną pamiątką tego dnia. Jeśli szukacie upominku zamiast kwiatów to koniecznie zobaczcie nasze propoozycje prezentów dla Pary Młodej.

Prezenty na ślub dla Pary Młodej 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 64 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 64 elementów

Prezenty na ślub dla Młodej Pary

Prezenty na ślub dla Młodej Pary to zazwyczaj bardzo problematyczna kwestia dla wszystkich osób zaproszonych na wesele. Prezenty na ślub cywilny nie różnią się zazwyczaj od tych na ślub kościelny, dlatego ta kwestia nie będzie dla Was problemem. Świetnym pomysłem będzie zaopatrzenie się w upominek, który będzie przypominał Młodej Parze o tym wyjątkowym dniu przez długi czas lub stanie się praktycznym gadżetem, przydatnym w codziennym życiu. Jeżeli zdecydowaliście się na wręczenie gotówki, zróbcie to w niecodziennym stylu, by zaskoczyć bohaterów dnia. W naszym sklepie znajdziecie najbardziej atrakcyjne propozycje, które idealnie wpisują się w najnowsze trendy na sezon 2020. 

Prezent na ślub skrzyneczka

Idealnym prezentem weselnym będzie zdecydowanie połączenie praktyczności, humoru i pamiątkowości podarowanych elementów. Dzięki temu Wasi bliscy otrzymają upominek, który ich z pewnością zachwyci i będzie wspaniałą pamiątką na lata. Coraz bardziej popularne stają się upominki w skrzyniach. Znajdziecie w nich różne zabawne gadżety, które mają na celu w śmieszny sposób wspomóc Młodą Parę we wspólnym życiu. Świetnym wariantem będzie zaopatrzenie ich w skrzynię z gadżetami na przyszłość. W przegródkach znajdują się takie przedmioty jak smoczek czy słodycze, aby w konkretny sposób okazać pomoc Młodej Parze. Wewnątrz skrzyni znajduje się również karta  z życzeniami i personalizacją, dzięki czemu upominek staje się bardzo oryginalny i unikatowy. Dołączone bileciki określają, co należy w przegródce umieścić. Całość jest niezwykle spójna graficzne i świetnie wpisuje się w najnowsze trendy.  

Prezenr na ślub dla Pary Młodej

Prezent na ślub dla Pary Młodej

Prezent ślubny - pieniądze

Jeżeli macie w planach wręczyć najbliższym w prezencie ślubnym pieniądze, warto uczynić to w zabawny i oryginalny sposób. Klasyczna koperta jest bardzo przereklamowana i świetnym pomysłem będzie umieszczenie ich w zabawnej skrzyni. Wewnątrz niej znajdują się strzykawki, w których umieszcza się banknoty. Całość stworzona została pod hasłem „Zastrzyk gotówki”, które idealnie opisuje te upominek. Na wieczku skrzynki znajduje się karta z życzeniami i personalizacją, co sprawia, że Wasz upominek jest wyjątkowy i oryginalny.

Prezent na ślub dla Pary Młodej

Prezent na ślub dla Młodej Pary

Świetnym rozwiązaniem będzie również zakup wspaniałej skarbonki z cudowną grafiką. Para Młoda na początku swojego wspólnego życia zazwyczaj dopiero zbiera środki na wspólny dom, samochód czy wycieczkę. Wspaniałym pomysłem będzie wręczenie im właśnie skarbonki z grafiką określającą, na jaki cel mają przeznaczyć te pieniądze. Do środka włóżcie coś „na dobry start” i stwórzcie wspaniały upominek. Personalizacji karty sprawia, że całość jest bardzo unikatowa i atrakcyjna. Skarbonka na ślub to wyjątkowy prezent.

sakrbonka dla młodej paryPrezent na ślub skarbonka dla Pary Młodej