Nowe produkty

Promocje

Prezenty na ślub dla Pary Młodej

Prezenty na ślub dla pary młodej to bardzo popularna kategoria upominków. Znajdziecie tu prezenty dla Pary Młodej od rodziców, świadków czy znajomych. Pudełko z upominkami jako prezent dla Pary Młodej może być również piękną pamiątką tego dnia. Jeśli szukacie upominku zamiast kwiatów to koniecznie zobaczcie nasze propoozycje prezentów dla Pary Młodej.

Prezenty na ślub dla Pary Młodej 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 66 elementów
 • PREZENT na Ślub Z IMIONAMI Kosz EKO Luksusowy
  249,98 zł
  PREZENT na Ślub Z IMIONAMI Kosz EKO Luksusowy

  Zestaw prezentowy na ślub, który możesz wręczyć Parze Młodej w tym wyjątkowym dniu. W skład zestawu wchodzi ekologiczne wino z dzikiej róży, miody smakowe, ręcznie robiona czekolada biała i mleczna. Całość zdobiona jest personalizowaną karteczką oraz przewiązana wstążką, dzięki czemu upominek jest od razu gotowy do wręczenia.

  249,98 zł
 • PREZENT dla Pary Młodej Z PODPISEM Wino i różane konfetti
  199,98 zł
  PREZENT dla Pary Młodej Z PODPISEM Wino i różane konfetti

  Prezent dla Nowożeńców w skład którego wchodzi butelka ekologicznego wina z czarnej porzeczki, mydlane konfetti, zapachowa świeca w słoiku oraz dwie fiolki z płatkami róż i solą do kąpieli. Całość wyłożona jest na czarnym konfetti, dzięki czemu prezent nabiera eleganckiego wyglądu. Wieczko pudełka zdobione jest personalizowaną karteczką z imionami Pary...

  199,98 zł
 • PREZENT na Ślub Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą
  199,98 zł
  PREZENT na Ślub Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą

  Duży box prezentowy dla Pary Młodej. Wykonany z czarnej tektury o ciekawej strukturze prezentuje się bardzo luksusowo. W skład prezentu wchodzi wino w kryształowej butelce, dwie tabliczki czekolady, fiolka z płatkami róż oraz solą do kąpieli a także mleczne czekoladki. Całość ułożona jest na eleganckim czarnym konfetti. Prezent jest pięknie zapakowany i...

  199,98 zł
 • PREZENT dla Pary Młodej Z PODPISEM Czekoladowe Serce i wino Cava
  109,98 zł
  PREZENT dla Pary Młodej Z PODPISEM Czekoladowe Serce i wino Cava

  Szukasz prezentu dla Pary Młodej? Elegancki box prezentowy w kolorze czarnym to idealny wybór. W skład zestawu wchodzi duże czekoladowe serce, oraz elegancka butelka wina. Wieczko jest personalizowane pamiątkowym tekstem życzeń oraz imionami Pary Młodej. Taki luksusowy upominek zachwyci Nowożeńców.

  109,98 zł
 • PREZENT dla Pary Młodej Z IMIONAMI Zestaw Miłość LUX
  149,98 zł
  PREZENT dla Pary Młodej Z IMIONAMI Zestaw Miłość LUX

  Piękny prezent dla Pary Młodej umieszczony w eleganckim boxie prezentowym. W skład zestawu wchodzi wino musujące w eleganckiej butelce, mydlane konfetti, świeca zapachowa w kolorze różowym, a także aromatyczna kawa i mleczne czekoladki. Cały prezent jest personalizowany imionami Pary Młodej oraz osoby wręczającej prezent. To wyjątkowy upominek, który...

  149,98 zł
 • PREZENT dla Pary Młodej Z PODPISEM z kubkami Lawenda
  199,98 zł
  PREZENT dla Pary Młodej Z PODPISEM z kubkami Lawenda

  Wyjątkowe pudełko prezentowe w białym kolorze wykonane z tektury wyłożonej elegancką wełną drzewną. W skład zestawu wchodzą dwa kubki w białym kolorze z lawendowym wzorem, ręcznie robiona czekolada z pistacjami, aromatyczna herbata, sól do kąpieli z lawendą oraz słoiczek miodu. To wyjątkowy zestaw, który pomoże zrelaksować się po przyjęciu weselnym.

  199,98 zł
 • PREZENT na Ślub Z IMIONAMI Kule do kąpieli i wino musujące LUX
  129,98 zł
  PREZENT na Ślub Z IMIONAMI Kule do kąpieli i wino musujące LUX

  Zestaw ślubny umieszczony w eleganckim pudełku prezentowym. To luksusowy prezent dla Pary Młodej, który możesz wręczyć im w formie ślubnego upominku. Taki prezent pomoże Młodej Parze zrelaksować się po ciężkich przygotowaniach do ślubu i wesela. W skład zestawu wchodzi zestaw musujących kul do kąpieli, myjka do ciała, bańki mydlane oraz słodkie pianki....

  129,98 zł
 • PREZENT dla Pary Młodej Z IMIONAMI Wino i herbatki MEGA DUŻY
  149,98 zł
  PREZENT dla Pary Młodej Z IMIONAMI Wino, herbatka i sól MEGA DUŻY

  Prezent dla Pary Młodej umieszczony w pudełku prezentowym w różowym kolorze. W skład zestawu wchodzi ekologiczne wino z dzikiej róży, dwie herbaty w kraftowych torebkach oraz zapachowa świeca wraz z zapałkami. Wieczko prezentu zdobione jest personalizowaną grafiką z kwiatami a pudełko przewiązane jest wstążką.

  149,98 zł
 • PREZENT dla Pary Młodej kosz z winem Aronia Z IMIONAMI
  209,98 zł
  PREZENT dla Pary Młodej kosz z winem Aronia Z IMIONAMI

  Szukasz prezentu dla Pary Młodej? Najwyższej klasy box prezentowy to doskonały wybór! W skład zestawu wchodzi wino aroniowe, ręcznie robione czekolady oraz bardzo aromatyczna herbata! Box jest personalizowany imionami Pary Młodej, wypełniony wełną drzewną oraz przewiązany pasującą wstążką. Na wieczku nadrukowany jest tekst życzeń, który będzie piękną...

  209,98 zł
 • PREZENT na Ślub kosz Prosecco i czekolada Z IMIONAMI
  269,98 zł
  PREZENT na Ślub kosz Prosecco i czekolada Z IMIONAMI

  Prezent Ślubny umieszczony w kartonowym pudełku prezentowym. Elegancka butelka Prosecco, ręcznie robiona czekolada czy miód z jabłkiem i cytryną to tylko niektóre elementy tego prezentu. Całość zdobiona jest personalizowanym wieczkiem z pamiątkowym tekstem oraz przewiązana pasującą wstążką. Przepiękna grafika w złotym kolorze sprawia, że prezenty jest...

  269,98 zł
 • PREZENT dla Pary Młodej Z IMIONAMI Kosz Czekolady z winem
  149,98 zł
  PREZENT dla Pary Młodej Z IMIONAMI Kosz Czekolady z winem

  Luksusowy zestaw prezentowy dla Pary Młodej umieszczony w białym pudełku. To idealny prezent dla Pary Młodej, który będzie jednocześnie piękną pamiątka tego dnia. W skład zestawu wchodzi ekologiczne wino, ręcznie robiona czekolada oraz czekoladowe cukierki w ozdobnych papierkach. Pudełko wyłożone jest elegancką wełną drzewną oraz przewiązane pasująca...

  149,98 zł
 • PREZENT na ślub personalizowany SKRZYNECZKA NA PRZYSZŁOŚĆ
  69,98 zł
  PREZENT na ślub personalizowany SKRZYNECZKA NA PRZYSZŁOŚĆ

  Prezent na ślub w formie drewnianej skrzyneczki. Wewnątrz znajduje się sześć przegródek z drobnymi upominkami. Każdy upominek przygotowany jest na specjalna okazję. Dzięki temu skrzyneczka będzie służyć przez długi czas. To wyjątkowy prezent dla Pary Młodej.

  69,98 zł
 • PREZENT na ślub dla Pary Młodej w skrzyni z przegródkami Marsala&Gold
  69,98 zł
  PREZENT na ślub dla Pary Młodej w skrzyni z przegródkami Marsala&Gold

  Prezent na ślub dla Pary Młodej w drewnianej skrzyneczce. Wewnątrz znajduje się sześć przegródek z upominkami na różne okazje. Skrzyneczka zdobiona jest od wnętrza personalizowaną karteczką z imionami młodych oraz datą ślubu. Po wyciągnięciu wszystkich upominków, skrzyneczka może posłużyć na zbieranie różnych skarbów.

  69,98 zł
 • PREZENT na ślub dla Pary Młodej SKRZYNIA Pełna Kasy Z IMIONAMI
  59,98 zł
  PREZENT na ślub dla Pary Młodej SKRZYNIA Pełna Kasy Z IMIONAMI

  Prezent na ślub dla Pary Młodej w postaci drewnianej skrzyneczki. To sposób na eleganckie wręczenie gotówki Młodej Parze. Skrzynka zawiera dekoracyjne banknoty oraz klamerkę go przypięcia prawdziwej gotówki. Taki prezent z pewnością przypadnie do gustu Młodej Parze.

  59,98 zł
 • PREZENT na ślub dla Pary Młodej SKRZYNIA na szczęście z 6. przegródkami Z IMIONAMI
  69,98 zł
  PREZENT na ślub dla Pary Młodej SKRZYNIA na szczęście z 6. przegródkami Z IMIONAMI

  Prezent dla Pary Młodej z okazji ślubu, który będzie wyjątkową pamiątką tego dnia. Drewniana skrzyneczka posiada wewnątrz 6 przegródek z upominkami na różne okazje. Dzięki personalizacji prezent stanie się bardzo osobistą pamiątką.

  69,98 zł
 • PREZENT na ślub Szampan Kryształowy LUX w skrzyni Z Imionami
  149,98 zł
  PREZENT na ślub Wino musujące Kryształowe LUX w skrzyni Z Imionami

  Prezent na ślub w bardzo luksusowym stylu. Drewniana skrzynia wewnątrz której znajduje się wino w kryształowej butelce. Elegancko dekorowane wieko skrzyni posiada wierszyk oraz personalizacje. Butelka ułożona jest na sztucznych kwiatach, dzięki czemu całość prezentuje się wyjątkowo.

  149,98 zł
 • PREZENT na ślub Prosecco Kryształowe LUX w skrzyni Imiona
  149,98 zł
  PREZENT na ślub Prosecco Kryształowe LUX w skrzyni Imiona

  Prezent na ślub dla Pary Młodej zapakowany w drewnianą skrzynię. Wewnątrz znajduje się butelko Prosecco w kryształowej butelce. Całość ułożona jest na materiałowych kwiatach dlatego upominek prezentuje się niezwykle luksusowo. Skrzynka jest personalizowana imionami Pary Młodej.

  149,98 zł
 • WINO prezent na ślub Z PODPISEM czerwone 750ml Marsala
  39,98 zł
  WINO prezent na ślub Z PODPISEM czerwone 750ml Marsala

  Butelka czerwonego wina jako prezent na ślub dla Pary Młodej. Wino jest personalizowane naklejką z imionami oraz tekstem życzeń. Wino możesz wręczyć Młodej Parze zamiast kwiatów lub jako element prezentu. Piękna grafika z pewnością oczaruje obdarowane osoby.

  39,98 zł
 • WINO dla Pary Młodej w pudełku Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty
  79,98 zł
  WINO dla Pary Młodej w pudełku Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty

  Prezenty dla Pary Młodej w formie pięknie zapakowanej butelki wina. Pudełko wykonane jest z grubej tektury oraz zdobione personalizowaną karteczką z imiona Pary Młodej. Całość wypełniona jest elegancką wełną drzewną, dzięki czemu prezentuje się bardzo luksusowo. Grafika delikatnych kwiatów wpisuje się idealnie w charakter przyjęcia jakim jest wesele.

  79,98 zł
 • WINO dla Pary Młodej w pudełku Z PODPISEM Dark
  79,98 zł
  WINO dla Pary Młodej w pudełku Z PODPISEM Dark
  1 Opinie

  Prezent na ślub dla Pary Młodej w formie butelki wina w opakowaniu. Kartonowe pudełko na alkohol dekorowane jest naklejką z grafiką kwiatów na czarnym tle, na winie znajduje się naklejka z imionami Pary Młodej. To piękna pamiątka oraz prezent, który możesz wręczyć Młodej Parze w dniu ich ślubu.

  79,98 zł
 • WINO dla Pary Młodej w pudełku Z PODPISEM Gałązka Eukaliptusa
  79,98 zł
  WINO dla Pary Młodej w pudełku Z PODPISEM Gałązka Eukaliptusa

  Wino na prezent dla Pary Młodej dekorowane elegancką naklejką z imionami. Wino zapakowane jest z białe pudełko z naklejką zdobioną nadrukiem gałązki eukaliptusa. Personalizowane wino to wyjątkowa pamiątka oraz bardzo praktyczny prezent.

  79,98 zł
 • PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Jarzębina
  79,98 zł
  PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Jarzębina

  Prezent ślubny w formie personalizowanej skrzynki z winem. Skrzynia wewnątrz której umieszczona jest butelka słodkiego, jarzębinowego wina wykonana jest z naturalnego drewna. Taki elegancki prezent z pewnością spodoba się Nowożeńcom.

  79,98 zł
 • PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Aronia i Malina
  79,98 zł
  PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Aronia i Malina

  Prezent na ślub w formie drewnianej skrzynki z winem. Skrzyneczka dekorowana jest personalizowaną kartką na której nadrukowane są imiona Pary Młodej oraz data ślubu. Tak przygotowany prezent na ślub może być również pamiątką tego dnia.

  79,98 zł
 • PREZENT dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Polskie Owoce
  79,98 zł
  PREZENT dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Polskie Owoce

  Prezent na ślub dla Pary Młodej w formie butelki wina. Słodkie wino wiśniowe zapakowane jest w drewnianą skrzyneczkę z personalizowaną karteczką. Upominek jest od razu gotowy do wręczenia. taki prezent będzie elegancką pamiątką z dnia ślubu.

  79,98 zł
 • PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Dzika Róża
  79,98 zł
  PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Dzika Róża

  Prezent dla Pary Młodej w formie butelki wina w drewnianej skrzyneczce. Skrzyneczka dekorowana jest karteczka z imionami nowożeńców oraz datą ślubu. Talki prezent to jednocześnie elegancka pamiątka tego dnia.

  79,98 zł
 • PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Czarny Bez
  79,98 zł
  PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Czarny Bez

  Prezent dla Pary Młodej w postaci skrzyni z winem. Skrzyneczka posiada personalizowaną karteczkę na której nadrukowane są imiona Pary Młodej oraz data ślubu. Wino o smaku czarnego bzu, to wyjątkowy prezent elegancko zapakowany.

  79,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Na nowy wózek
  42,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Na nowy wózek

  Eleganckie pudełko na pieniądze dla Pary Młodej. Wewnątrz znajduje się karteczka z zabawną grafiką oraz klamerka, do której należy przypiąć banknot. Takie pudełko to wyjątkowa alternatywa dla tradycyjnej koperty.

  42,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Na pierwszy milion
  42,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Na pierwszy milion

  Eleganckie pudełko na pieniądze dla Pary Młodej na ich pierwszy milion. Wewnątrz pudełka znajduje się karteczka z przepiękną grafiką oraz klamerka na przypięcie gotówki lub zdjęcia. Taki upominek pozwoli wam wręczyć gotówkę w eleganckim stylu.

  42,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Podróż dookoła świata
  42,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Podróż dookoła świata

  Pudełko na pieniądze dla Pary Młodej, które mogą wydać na podróż dookoła świata. Pudełko jest personalizowane imionami Nowożeńców oraz imionami osób wręczających prezent. Wewnątrz znajdują się również klamerki na do samodzielnego przypięcia zdjęcia lub gotówki.

  42,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Na nową Drogę Życia
  42,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Na nową Drogę Życia

  Pudełko na pieniądze dla Pary Młodej, które przydadzą się im na nowej drodze życia. Wewnątrz pudełka znajduje się klamerka do której należy przypiąć gotówkę. Pudełko zdobione jest karteczką z personalizacją oraz pasująca grafiką. Dzięki temu możecie wręczyć gotówkę w elegancki sposób.

  42,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Na wspólny Dom
  42,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Na wspólny Dom

  Nie wiesz jak przekazać Parze Młodej gotówkę w elegancki sposób? Drewniane pudełko z personalizacją sprawdzi się w tym celu idealnie. Wewnątrz pudełka znajduje się zabawna grafika oraz klamerka do samodzielnego przypięcia gotówki lub zdjęcia.

  42,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Na marzenia
  42,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Na marzenia

  Eleganckie pudełko na pieniądze dla Pary Młodej, które pomoże Wam wręczyć gotówkę w elegancki sposób. Pudełko posiada klamerki, które służą do samodzielnego przypięcia gotówki. Pudełko jest personalizowane imionami Pary Młodej oraz osób wręczających prezent. Podaruj Nowożeńcom wyjątkowy prezent na ich wspólne marzenia.

  42,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Na podróże
  42,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Na podróże

  Pudełko na pieniądze dla Pary Młodej przeznaczone na wspólne podróże. Wewnątrz pudełka znajdują się kartki z pasująca grafiką oraz klamerki do przypięcia zdjęć lub gotówki. Pudełeczko jest personalizowane dzięki czemu będzie bardzo osobistą pamiątką tego wyjątkowego dnia.

  42,98 zł
 • SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Na nowy wózek
  64,98 zł
  SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Na nowy wózek

  Wyjątkowy prezent dla Pary Młodej w formie personalizowanej skarbonki. Wewnątrz skarbonki znajduje się kartka z zabawną grafiką oraz imionami Pary Młodej. Taki upominek będzie piękną pamiątką dla nowożeńców.

  64,98 zł
 • SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Na nową Drogę Życia
  64,98 zł
  SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Na nową Drogę Życia

  Skarbonka na prezent dla Pary Młodej, która będzie piękną pamiątką tego wyjątkowego dnia. Skarbonka posiada zabawny napis oraz grafikę, dzięki czemu zaskoczy! W tak przygotowanej skarbonce, aż chce się zbierać oszczędności!

  64,98 zł
 • SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Na wspólny Dom
  64,98 zł
  SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Na wspólny Dom

  Szukasz prezentu dla Pary Młodej? Drewniana skarbonka będzie idealna propozycją! Skrzyneczka dekorowana jest dopasowaną grafiką w malarskim stylu oraz napisem "Na wspólny dom". Na skarbonce nadrukowane są również imiona Pary Młodej dzięki czemu będzie to bardzo osobisty upominek!

  64,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 66 elementów

Prezenty na ślub dla Młodej Pary

Prezenty na ślub dla Młodej Pary to zazwyczaj bardzo problematyczna kwestia dla wszystkich osób zaproszonych na wesele. Prezenty na ślub cywilny nie różnią się zazwyczaj od tych na ślub kościelny, dlatego ta kwestia nie będzie dla Was problemem. Świetnym pomysłem będzie zaopatrzenie się w upominek, który będzie przypominał Młodej Parze o tym wyjątkowym dniu przez długi czas lub stanie się praktycznym gadżetem, przydatnym w codziennym życiu. Jeżeli zdecydowaliście się na wręczenie gotówki, zróbcie to w niecodziennym stylu, by zaskoczyć bohaterów dnia. W naszym sklepie znajdziecie najbardziej atrakcyjne propozycje, które idealnie wpisują się w najnowsze trendy na sezon 2020. 

Prezent na ślub skrzyneczka

Idealnym prezentem weselnym będzie zdecydowanie połączenie praktyczności, humoru i pamiątkowości podarowanych elementów. Dzięki temu Wasi bliscy otrzymają upominek, który ich z pewnością zachwyci i będzie wspaniałą pamiątką na lata. Coraz bardziej popularne stają się upominki w skrzyniach. Znajdziecie w nich różne zabawne gadżety, które mają na celu w śmieszny sposób wspomóc Młodą Parę we wspólnym życiu. Świetnym wariantem będzie zaopatrzenie ich w skrzynię z gadżetami na przyszłość. W przegródkach znajdują się takie przedmioty jak smoczek czy słodycze, aby w konkretny sposób okazać pomoc Młodej Parze. Wewnątrz skrzyni znajduje się również karta  z życzeniami i personalizacją, dzięki czemu upominek staje się bardzo oryginalny i unikatowy. Dołączone bileciki określają, co należy w przegródce umieścić. Całość jest niezwykle spójna graficzne i świetnie wpisuje się w najnowsze trendy.  

Prezenr na ślub dla Pary Młodej

Prezent na ślub dla Pary Młodej

Prezent ślubny - pieniądze

Jeżeli macie w planach wręczyć najbliższym w prezencie ślubnym pieniądze, warto uczynić to w zabawny i oryginalny sposób. Klasyczna koperta jest bardzo przereklamowana i świetnym pomysłem będzie umieszczenie ich w zabawnej skrzyni. Wewnątrz niej znajdują się strzykawki, w których umieszcza się banknoty. Całość stworzona została pod hasłem „Zastrzyk gotówki”, które idealnie opisuje te upominek. Na wieczku skrzynki znajduje się karta z życzeniami i personalizacją, co sprawia, że Wasz upominek jest wyjątkowy i oryginalny.

Prezent na ślub dla Pary Młodej

Prezent na ślub dla Młodej Pary

Świetnym rozwiązaniem będzie również zakup wspaniałej skarbonki z cudowną grafiką. Para Młoda na początku swojego wspólnego życia zazwyczaj dopiero zbiera środki na wspólny dom, samochód czy wycieczkę. Wspaniałym pomysłem będzie wręczenie im właśnie skarbonki z grafiką określającą, na jaki cel mają przeznaczyć te pieniądze. Do środka włóżcie coś „na dobry start” i stwórzcie wspaniały upominek. Personalizacji karty sprawia, że całość jest bardzo unikatowa i atrakcyjna. Skarbonka na ślub to wyjątkowy prezent.

sakrbonka dla młodej paryPrezent na ślub skarbonka dla Pary Młodej