Nowe produkty

Prezenty na ślub dla Pary Młodej

Prezenty na ślub dla pary młodej to bardzo popularna kategoria upominków. Znajdziecie tu prezenty dla Pary Młodej od rodziców, świadków czy znajomych. Pudełko z upominkami jako prezent dla Pary Młodej może być również piękną pamiątką tego dnia. Jeśli szukacie upominku zamiast kwiatów to koniecznie zobaczcie nasze propoozycje prezentów dla Pary Młodej.

Prezenty na ślub dla Pary Młodej Jest 36 produktów.

Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów
 • PREZENT na ślub personalizowany SKRZYNECZKA NA PRZYSZŁOŚĆ
  49,98 zł
  PREZENT na ślub personalizowany...

  Prezent na ślub w formie drewnianej skrzyneczki. Wewnątrz znajduje się sześć przegródek z drobnymi upominkami. Każdy upominek przygotowany jest na specjalna okazję. Dzięki temu skrzyneczka będzie służyć przez długi czas. To wyjątkowy prezent dla Pary Młodej.

  49,98 zł
 • PREZENT na ślub dla Pary Młodej Zastrzyk Gotówki skrzynka Z IMIONAMI
  39,98 zł
  PREZENT na ślub dla Pary Młodej Zastrzyk...

  Prezenty na ślub dla Pary Młodej w drewnianej skrzyneczce. Wewnątrz umieszczone są strzykawki w które należy włożyć banknoty. To wyjątkowy sposób na eleganckie przekazanie gotówki Młodej Parze. Drewniana skrzyneczka jest personalizowana dlatego może posłużyć jako pamiątka tego dnia.

  39,98 zł
 • PREZENT na ślub dla Pary Młodej w skrzyni z przegródkami Marsala&Gold
  49,98 zł
  PREZENT na ślub dla Pary Młodej w skrzyni...

  Prezent na ślub dla Pary Młodej w drewnianej skrzyneczce. Wewnątrz znajduje się sześć przegródek z upominkami na różne okazje. Skrzyneczka zdobiona jest od wnętrza personalizowaną karteczką z imionami młodych oraz datą ślubu. Po wyciągnięciu wszystkich upominków, skrzyneczka może posłużyć na zbieranie różnych skarbów.

  49,98 zł
 • PREZENT na ślub dla Pary Młodej SKRZYNIA Pełna Kasy Z IMIONAMI
  39,98 zł
  PREZENT na ślub dla Pary Młodej SKRZYNIA...

  Prezent na ślub dla Pary Młodej w postaci drewnianej skrzyneczki. To sposób na eleganckie wręczenie gotówki Młodej Parze. Skrzynka zawiera dekoracyjne banknoty oraz klamerkę go przypięcia prawdziwej gotówki. Taki prezent z pewnością przypadnie do gustu Młodej Parze.

  39,98 zł
 • PREZENT dla Pary Młodej Skrzynka Słodkości i obfitości Z IMIONAMI
  39,98 zł
  PREZENT dla Pary Młodej Skrzynka Słodkości...

  Prezent dla Młodej Pary umieszczony w drewnianym pudełku. Wewnątrz wysypane są czekoladowe monety owinięte w złote papierki. Pudełko jest personalizowane karteczką z imionami Nowożeńców oraz informacją o tym kto wręcza prezent. To wyjątkowy prezent z okazji ślubu.

  39,98 zł
 • PREZENT na ślub dla Pary Młodej SKRZYNIA na szczęście z 6. przegródkami Z IMIONAMI
  59,98 zł
  PREZENT na ślub dla Pary Młodej SKRZYNIA...

  Prezent dla Pary Młodej z okazji ślubu, który będzie wyjątkową pamiątką tego dnia. Drewniana skrzyneczka posiada wewnątrz 6 przegródek z upominkami na różne okazje. Dzięki personalizacji prezent stanie się bardzo osobistą pamiątką.

  59,98 zł
 • SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Na wspólny Dom
  49,98 zł
  SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z...

  Prezent dla Pary Młodej w formie skarbonki na wspólne oszczędności. Skarbonka posiada przezroczysty przód oraz personalizowaną karteczkę z imionami Pary Młodej oraz celem na jaki zbierana jest gotówka. Skarbona będzie świetnym prezentem dla nowożeńców na ich pierwsze oszczędności.

  49,98 zł
 • SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Na nowy wózek
  49,98 zł
  SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z...

  Skarbona jako pomysł na prezent dla Nowożeńców. Dzięki niej Młoda Para może wspólnie odkładać swoje pierwsze oszczędności. Wewnątrz skarbonki znajduje się personalizowana karteczka na której nadrukowany jest cel zbierania pieniędzy. Skarbonkę można wręczyć już z pierwszą gotówką.

  49,98 zł
 • SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Na pierwszy milion
  49,98 zł
  SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z...

  Prezent dla Nowożeńców w postaci skarbonki na pierwsze oszczędności. Wewnątrz przezroczystej skarbonki znajduje się karteczka z wypisanym celem na, który zbierana jest gotówka. Skarbonka możne być również eleganckim sposobem na przekazanie Młodej Parze gotówki. Taki prezent na pewno przypadnie im do gustu.

  49,98 zł
 • SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Podróż dookoła świata
  49,98 zł
  SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z...

  Skarbona na podróż dookoła świata to pomysł na wyjątkowy prezent dla Pary Młodej. Dzięki niej Nowożeńcy mogą odkładać wspólne oszczędności na wymarzoną podróż. Skarbonkę można również wykorzystać jako sposób na eleganckie wręczenie Młodym gotówki.

  49,98 zł
 • SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Na podróże
  49,98 zł
  SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z...

  Wyjątkowy prezent na ślub dla Pary Młodej w formie skarbonki. Dzięki niej Młodzi mogą wspólnie odkładać swoje pierwsze oszczędności. Taki upominek może być również sposobem na przekazanie Nowożeńcom gotówki. Skarbonka będzie świetnym prezentem na ślub.

  49,98 zł
 • PREZENT na ślub Szampan Kryształowy LUX w skrzyni Z Imionami
  149,98 zł
  PREZENT na ślub Szampan Kryształowy LUX w...

  Prezent na ślub w bardzo luksusowym stylu. Drewniana skrzynia wewnątrz której znajduje się szampan w kryształowej butelce. Elegancko dekorowane wieko skrzyni posiada wierszyk oraz personalizacje. Butelka ułożona jest na sztucznych kwiatach, dzięki czemu całość prezentuje się wyjątkowo.

  149,98 zł
 • PREZENT na ślub Prosecco Kryształowe LUX w skrzyni Imiona
  149,98 zł
  PREZENT na ślub Prosecco Kryształowe LUX w...

  Prezent na ślub dla Pary Młodej zapakowany w drewnianą skrzynię. Wewnątrz znajduje się butelko Prosecco w kryształowej butelce. Całość ułożona jest na materiałowych kwiatach dlatego upominek prezentuje się niezwykle luksusowo. Skrzynka jest personalizowana imionami Pary Młodej.

  149,98 zł
 • PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Jarzębina
  69,98 zł
  PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w...

  Prezent ślubny w formie personalizowanej skrzynki z winem. Skrzynia wewnątrz której umieszczona jest butelka słodkiego, jarzębinowego wina wykonana jest z naturalnego drewna. Taki elegancki prezent z pewnością spodoba się Nowożeńcom.

  69,98 zł
 • PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Aronia i Malina
  69,98 zł
  PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w...

  Prezent na ślub w formie drewnianej skrzynki z winem. Skrzyneczka dekorowana jest personalizowaną kartką na której nadrukowane są imiona Pary Młodej oraz data ślubu. Tak przygotowany prezent na ślub może być również pamiątką tego dnia.

  69,98 zł
 • PREZENT dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Polskie Owoce
  69,98 zł
  PREZENT dla Pary Młodej WINO w drewnianej...

  Prezent na ślub dla Pary Młodej w formie butelki wina. Słodkie wino wiśniowe zapakowane jest w drewnianą skrzyneczkę z personalizowaną karteczką. Upominek jest od razu gotowy do wręczenia. taki prezent będzie elegancką pamiątką z dnia ślubu.

  69,98 zł
 • PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Dzika Róża
  69,98 zł
  PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w...

  Prezent dla Pary Młodej w formie butelki wina w drewnianej skrzyneczce. Skrzyneczka dekorowana jest karteczka z imionami nowożeńców oraz datą ślubu. Talki prezent to jednocześnie elegancka pamiątka tego dnia.

  69,98 zł
 • PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Czarny Bez
  69,98 zł
  PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w...

  Prezent dla Pary Młodej w postaci skrzyni z winem. Skrzyneczka posiada personalizowaną karteczkę na której nadrukowane są imiona Pary Młodej oraz data ślubu. Wino o smaku czarnego bzu, to wyjątkowy prezent elegancko zapakowany.

  69,98 zł
 • PREZENT na ślub Kubki dla Pary Młodej z sercem 2szt IDEALNI
  49,98 zł
  PREZENT na ślub Kubki dla Pary Młodej z...

  Elegancki prezent dla Pary Młodej w postaci kompletu kubków. Spersonalizowane kubeczki z uszkami w kształcie serca będą przypominać Młodej Parze o tym wyjątkowym dniu. Kubeczki posiadają czarną grafikę z motywem serca, imionami Pary Młodej oraz napisem.

  49,98 zł
 • PREZENT na ślub Kubki dla Pary Młodej z sercem 2szt MIŁOŚĆ
  49,98 zł
  PREZENT na ślub Kubki dla Pary Młodej z...

  Kubki na ślub dla Paty Młodej to pomysł na wyjątkowy prezent. Kubeczki są personalizowane zabawnymi napisami, które z pewnością przypadną Młodym do gustu. Będzie to nie tylko prezent ale również pamiątka z dnia ślubu.

  49,98 zł
 • PREZENT na ślub Kubki dla Pary Młodej z sercem 2szt PRAWIE IDEALNI
  49,98 zł
  PREZENT na ślub Kubki dla Pary Młodej z...

  Prezent na ślub dla Pary Młodej w postaci kompletu kubków. Urocze kubki posiadają uszka w kształcie serduszek oraz nadrukowane imiona Młodych. Czarna grafika i motyw serca prezentują się bardzo elegancko. Kubek będzie trwałym i praktycznym prezentem

  49,98 zł
 • PREZENT na ślub dla Pary Młodej w pudełku KUBECZKI w kształcie serca
  49,98 zł
  PREZENT na ślub dla Pary Młodej w pudełku...

  Porcelanowe kubeczki w kształcie serc to praktyczny prezent z okazji ślubu dla Młodej Pary. Kubeczki są zapakowane w białe pudełko do którego dołączona jest personalizowana karteczka. Tak pięknie zapakowany upominek jest od razu gotowy do wręczenia.

  49,98 zł
 • SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej gładki Z IMIENIEM Piwonie 2 WZORY
  129,98 zł
  SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej gładki...

  Szlafrok z motywem kwiatów jako elegancki prezent dla Panny Młodej. Szlafrok posiada nadrukowane nazwisko kobiety oraz grafikę kwiatów piwonii. Będzie piękną pamiątką z dnia ślubu oraz praktycznym upominkiem.

  129,98 zł
 • SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej gładki uniwersalny Piwonie
  114,98 zł
  SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej gładki...

  Elegancki szlafrok to wyjątkowy prezent dla Panny Młodej. Zdobiony grafiką kwiatów piwonii oraz napisem "Panna Młoda" pasuje idealnie jako prezent na ślub. Szlafrok zapakowany jest w pudełko, dlatego można go od razu wręczyć.

  114,98 zł
 • SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej koronka LUX Z IMIENIEM Piwonie 2 WZORY
  144,98 zł
  SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej koronka...

  Piękny prezent dla Panny Młodej z okazji ślubu. Personalizowany szlafrok to upominek, który na pewno przypadnie jej do gustu. Dekorowany grafiką kwiatów piwonii oraz nadrukowanym imieniem, będzie eleganckim prezentem tego dnia.

  144,98 zł
 • SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej gładki Z IMIENIEM Żona Idealna
  129,98 zł
  SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej gładki...

  Elegancki prezent na ślub dla Panny Młodej. Personalizowany szlafrok to praktyczny prezent, który może być również pamiątką tego dnia. Szlafrok zdobiony jest różowo-złotym napisem "Żona Idealna" oraz posiada nadruk imienia Panny Młodej. Szlafrok stanie się bardzo osobistą pamiątką.

  129,98 zł
 • SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej gładki uniwersalny Żona Idealna
  114,98 zł
  SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej gładki...

  Prezent dla Panny Młodej z okazji ślubu. Elegancki szlafrok zdobiony złoto-różowym napisem "Żona idealna", to praktyczny prezent który może służyć przez wiele lat. Będzie to piękny dodatek dla Panny Młodej.

  114,98 zł
 • PREZENT na ślub dla Pary Młodej w pudełku kraft Klucz do szczęścia Z IMIONAMI
  39,98 zł
  PREZENT na ślub dla Pary Młodej w pudełku...

  Wyjątkowy prezent dla Młodej Pary zamknięty w kraftowym pudełeczku. Wewnątrz umieszczony jest klucz oraz bilecik do samodzielnego wypisania. Pudełko jest personalizowane dlatego upominek nabiera osobistego charakteru.

  39,98 zł
 • PREZENT na ślub dla Pary Młodej Małżeński Niezbędnik (+młotek)
  59,98 zł
  PREZENT na ślub dla Pary Młodej Małżeński...

  Zabawny prezent dla Pary Młodej w formie niezbędnika małżeńskiego. Niezbędnik zamknięty jest w drewnianej ramie z szybką za którą zostały umieszczone 4 przedmioty, które mogą przydać się w nagłych sytuacjach. W zestawie znajduje się również młotek do rozbicia ramy w razie potrzeby.

  59,98 zł
 • APTECZKA Pierwsza Pomoc Małżeńska Z IMIONAMI Prezent dla Pary Młodej
  29,98 zł
  APTECZKA Pierwsza Pomoc Małżeńska Z...

  Prezent dla Pary Młodej zapakowany w apteczkę pierwszej pomocy. Wewnątrz znajdują się zabawne upominki, które mogą okazać się "niezbędne" w różnych sytuacjach. Apteczka jest personalizowana, dlatego stanie się osobistą pamiątką dla Nowożeńców.

  29,98 zł
 • PREZENT dla Pary Młodej w ramie PLAKAT ZE ZDRAPKAMI 30x40cm Pozycja na dziś
  59,98 zł
  PREZENT dla Pary Młodej w ramie PLAKAT ZE...

  Zabawny prezent dla Pary Młodej, który wręczysz im w dzień ślubu. Duży plakat z pozycjami ukrytymi pod zdrapką. Plakat zdobiony jest imionami Nowożeńców, datą ślubu oraz informacją o tym kto wręcza prezent. Taki upominek można powiesić na ścianie w sypialni.

  59,98 zł
 • WASZ Pierwszy Milion na start PREZENT DLA PARY MŁODEJ z IMIONAMI
  29,98 zł
  WASZ Pierwszy Milion na start PREZENT DLA...

  Prezent dla Pary Młodej w formie personalizowanej ozdoby. Ramka z karteczką pozwoli w zabawny sposób przekazać Nowożeńcom gotówkę w dniu ślubu. Kartka posiada specjalne miejsce na samodzielnie włożenie gotówki. Tak przygotowany upominek z pewnością wywoła uśmiech na twarzy Młodej Pary.

  29,98 zł
 • PREZENT na ślub dla Pary Młodej BILET DO RAJU w ramie Z IMIONAMI
  29,98 zł
  PREZENT na ślub dla Pary Młodej BILET DO...

  Prezent dla Pary Młodej w formie biletu do razu. Personalizowany bilet w ramce to zabawny prezent, który można wręczyć Młodej parze w dzień ślubu. Na bilecie znajduje się również miejsce na samodzielne umieszczenie gotówki. To świetny sposób aby przekazać młodym banknoty.

  29,98 zł
 • KARNA Puszka Małżeńska ZABAWNY PREZENT
  14,98 zł
  KARNA Puszka Małżeńska ZABAWNY PREZENT

  Zabawny prezent na ślub w formie karnej puszki małżeńskiej. Nowożeńcy powinni wrzucać monety w przypadkach wymienionych na etykiecie. Dzięki temu zbiorą pierwsze, wspólne oszczędności. Puszka sprawdzi się również jako dodatek do prezentu.

  14,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  25,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  25,00 zł
 • LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  20,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 20zł.

  20,00 zł
Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów

Prezenty na ślub dla Młodej Pary

Prezenty na ślub dla Młodej Pary to zazwyczaj bardzo problematyczna kwestia dla wszystkich osób zaproszonych na wesele. Prezenty na ślub cywilny nie różnią się zazwyczaj od tych na ślub kościelny, dlatego ta kwestia nie będzie dla Was problemem. Świetnym pomysłem będzie zaopatrzenie się w upominek, który będzie przypominał Młodej Parze o tym wyjątkowym dniu przez długi czas lub stanie się praktycznym gadżetem, przydatnym w codziennym życiu. Jeżeli zdecydowaliście się na wręczenie gotówki, zróbcie to w niecodziennym stylu, by zaskoczyć bohaterów dnia. W naszym sklepie znajdziecie najbardziej atrakcyjne propozycje, które idealnie wpisują się w najnowsze trendy na sezon 2020. 

Prezent na ślub skrzyneczka

Idealnym prezentem weselnym będzie zdecydowanie połączenie praktyczności, humoru i pamiątkowości podarowanych elementów. Dzięki temu Wasi bliscy otrzymają upominek, który ich z pewnością zachwyci i będzie wspaniałą pamiątką na lata. Coraz bardziej popularne stają się upominki w skrzyniach. Znajdziecie w nich różne zabawne gadżety, które mają na celu w śmieszny sposób wspomóc Młodą Parę we wspólnym życiu. Świetnym wariantem będzie zaopatrzenie ich w skrzynię z gadżetami na przyszłość. W przegródkach znajdują się takie przedmioty jak smoczek czy słodycze, aby w konkretny sposób okazać pomoc Młodej Parze. Wewnątrz skrzyni znajduje się również karta  z życzeniami i personalizacją, dzięki czemu upominek staje się bardzo oryginalny i unikatowy. Dołączone bileciki określają, co należy w przegródce umieścić. Całość jest niezwykle spójna graficzne i świetnie wpisuje się w najnowsze trendy.  

Prezenr na ślub dla Pary Młodej

Prezent na ślub dla Pary Młodej

Prezent ślubny - pieniądze

Jeżeli macie w planach wręczyć najbliższym w prezencie ślubnym pieniądze, warto uczynić to w zabawny i oryginalny sposób. Klasyczna koperta jest bardzo przereklamowana i świetnym pomysłem będzie umieszczenie ich w zabawnej skrzyni. Wewnątrz niej znajdują się strzykawki, w których umieszcza się banknoty. Całość stworzona została pod hasłem „Zastrzyk gotówki”, które idealnie opisuje te upominek. Na wieczku skrzynki znajduje się karta z życzeniami i personalizacją, co sprawia, że Wasz upominek jest wyjątkowy i oryginalny.

Prezent na ślub dla Pary Młodej

Prezent na ślub dla Młodej Pary

Świetnym rozwiązaniem będzie również zakup wspaniałej skarbonki z cudowną grafiką. Para Młoda na początku swojego wspólnego życia zazwyczaj dopiero zbiera środki na wspólny dom, samochód czy wycieczkę. Wspaniałym pomysłem będzie wręczenie im właśnie skarbonki z grafiką określającą, na jaki cel mają przeznaczyć te pieniądze. Do środka włóżcie coś „na dobry start” i stwórzcie wspaniały upominek. Personalizacji karty sprawia, że całość jest bardzo unikatowa i atrakcyjna. Skarbonka na ślub to wyjątkowy prezent.

sakrbonka dla młodej paryPrezent na ślub skarbonka dla Pary Młodej

Zobacz wszystkie produkty dostępne w kategorii PREZENTY:

Pamiątki komunijne i prezenty

Pamiątki Chrztu Świętego i prezenty na Chrzest

Prezenty na roczek

Prezenty na narodziny dziecka

Prezenty na Baby Shower

Prezenty na 18

Prezenty na panieński

Prezenty na ślub dla Pary Młodej