Informacja

Nowe produkty

Gratulacje z okazji narodzin dziecka na telefon

Chcesz w oryginalny sposób pogratulować narodzin dziecka w rodzinie? Wybieraj efektowne produkty w wirtualnej odsłonie, które pozwolą wyrazić kilka miłych słów. Kupuj gratulacja z przepięknymi motywami, które nawiązują do okazji. Spersonalizowane produkty na telefon można w szybki i prosty sposób wysłać drogą elektroniczną przy pomocy mediów społecznościowych lub wiadomość MMS. Wybieraj gratulacje z grafikami uroczych zwierzątek, maskotek lub kwiatów. Eleganckie i delikatne kolory tworzą spójną całość. Takie gratulacje to cudowna pamiątka na długie lata. 

Gratulacje z okazji narodzin dziecka na telefon  

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Gratulacje z okazji narodzin dziecka na telefon

Komuś z Twoich bliskich wkrótce urodzić ma się dziecko? A może już pojawiło się na świecie i nie wiesz, w jaki sposób pogratulować młodym rodzicom? Oczywiście, zawsze najlepszym sposobem jest rozmowa twarzą w twarz. To bez dwóch zdań sprawi wielką przyjemność Twoim bliskim. W pierwszych dniach po narodzinach dziecka zdarza się jednak, że świeżo upieczeni rodzice wolą nieco odpocząć. To przede wszystkim czas dla młodej mamy, ale także dla całej rodzinki, by nauczyć się nowego rytmu życia i przywyknąć do zmian. Nie zawsze więc tłumne odwiedziny rodziny, przyjaciół i innych bliskich są dobrym rozwiązaniem. Zwłaszcza, że wiele osób pragnie pierwsze gratulacje złożyć jeszcze w czasie, gdy mama z maluszkiem wciąż przebywają w szpitalu. Jak więc to zrobić w wyjątkowy i wygodny dla wszystkich sposób?

Jak pogratulować narodzin dziecka?

Niewątpliwie od razu nasuwa się myśl, by wykorzystać telefon. Można zadzwonić, by zyskać choć namiastkę rozmowy. Istnieje jednak możliwość, że młoda mama bądź jej pociecha będą akurat odsypiać trudy ostatnich godzin czy dni. W takim wypadku lepiej będzie więc wybrać wiadomość - SMS czy czat internetowy. Możesz wysłać klasyczny tekst gratulacji z okazji narodzin dziecka. Dodaj życzenia dobrego samopoczucia i spokoju w nadchodzącym czasie. To bez dwóch zdań sprawi przyjemność młodej mamie. Podobne gratulacje możesz wysłać także do taty. A żeby całość wyglądała naprawdę oryginalnie i ciekawie, dobrze będzie wykorzystać gotowe grafiki. Obrazek z gratulacjami na narodziny dziecka ozdobiony motywem wózka czy bucików na pewno oczaruje Twoich bliskich. 

Gratualcje z okazji narodzin dziecka buciki boho na telefon

Gratulacje na narodziny dziecka boho

Gratulacje z okazji narodzin na telefon

Grafiki z gratulacjami na narodziny dziecka stworzone zostały specjalnie z myślą o tak szczególnym wydarzeniu. Właśnie dlatego każda z nich prezentuje się naprawdę czarująco i doskonale wpisuje się w klimat okazji. Możesz wybrać bardziej klasyczne motywy albo postawić na modny i stylowy obrazek w naturalnej odsłonie. Dopasuj je do upodobań młodych rodziców, a na pewno sprawisz im jeszcze większą radość. A może by tak wybrać obrazek w zależności od płci dziecka? Gratulacje na narodziny dziecka w niebieskiej kolorystyce będą fenomenalną propozycją dla rodziców chłopca. Dla dziewczynki stworzona została analogiczna grafika w odcieniach różu. Motyw zwierzątek i piękne, personalizowane gratulacje na pewno oczarują Twoich bliskich. 

Gratulacje z okazji narodzin zwierzęta na telefon różowe

Elektroniczne gratulacje na narodziny dziecka

Elektroniczne gratulacje z okazji narodzin

Wśród wielu fantastycznych projektów bez żadnego problemu znajdziesz najlepsze rozwiązanie dla swoich bliskich. Czarujące gratulacje z okazji narodzin dziecka na telefon ozdobione grafiką słonika będą ślicznym symbolem szczęścia i pomyślności. Na pewno więc sprawią przyjemność rodzicom obdarowanym tak wyjątkowymi gratulacjami. Możesz stawiać na motywy dopasowane do klimatu narodzin, a więc dziecięce ubranka, zabawki czy akcesoria. Jeśli wolisz skupić się na bardziej odświętnej stronie tego dnia, możesz wybrać kwiaty, baloniki czy inne ozdobne motywy. Na gratulacjach umieścić możesz swój własny tekst. Dzięki temu całość zyska niepowtarzalny charakter, który z pewnością sprawi wielką radość młodym rodzicom.