Informacja

Nowe produkty

Księgi gości na Roczek

Księgi pamiątkowe na Roczek to sposób na eleganckie i trwałe zachowanie wspomnień z tego dnia. Dzięki niej możesz połączyć wszystkie wydarzenia w jeden album. Zdjęcia, podpisy gości oraz ich życzenia dla maluszka, będą trwałą pamiątką, którą możecie wręczyć dziecku gdy już dorośnie. W ofercie naszego sklepu internetowego najdziecie albumy w sztywnej oprawie zdobione personalizowaną pamiątką. Księgi gości z imieniem dziecka to bez wątpienia hit tego sezonu! Do wybory jest wiele różnorodnych wzorów zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Dla dzieci najmodniejsze są księgi zdobione grafiką zwierzątek, które podkreślają dziecięcy charakter przyjęcia. Księga pamiątkowa to dodatek, którego nie może zabraknąć podczas pierwszych urodzin Waszego maluszka!

Księgi gości na Roczek 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 52 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 52 elementów

Księgi gości na Roczek

Chcesz, aby Twoje dziecko po wielu latach mogło z przyjemnością wrócić do dnia swoich pierwszych urodzin? Samo w sobie nie będzie go pamiętało, dlatego możesz mu w tym odrobinę pomóc. Księga gości wypełniona życzeniami, zdjęciami, rysunkami oraz zabawnymi podpisami pozwoli uchwycić wspaniałą atmosferę uroczystości, dzięki czemu Twoja córka bądź syn zyska niezastąpioną pamiątkę na całe życie. Do najpopularniejszych motywów niewątpliwie należą albumy dekorowane grafikami zwierzątek, jednak za pomocą odpowiedniego nadruku możesz także pięknie podkreślić charakter okazji oraz płeć małego solenizanta. Wśród dostępnych wzorów z całą pewnością znajdziesz wariant, który doskonale pasował będzie do Twojego maluszka. 

Pamiątkowe księgi na Roczek dziewczynki

Bez wątpienia w dziewczęce gusta rewelacyjnie wpisują się różowe motywy. Różowo-Złota Jedynka to projekt albumu, który oczarowuje swoim nowoczesnym i bardzo tematycznym wyglądem. Grafiki balonów, imprezowych girland, babeczek czy rozet wspaniale wypełniają białą okładkę. Całość wykończona jest za pomocą napisu “Mam Już Roczek”, pod którym umieszczone zostało imię solenizantki i data przyjęcia. Album przewiązany jest dopasowaną wstążką, która nadaje pamiątce lekkości. W bajecznym stylu przygotowana została też księga Dziewczynka z Pieskiem. Pastelowa kolorystyka bezbłędnie komponuje się z malowniczym nadrukiem. Sztywna oprawa albumu gwarantuje, że prezent przetrwa długie lata, zachowując naprawdę estetyczny wygląd.

Księga pamiątkowa dla dziewczynki

Księga pamiątkowa na Roczek

Albumy pamiątkowe na Roczek chłopca

Na Roczek chłopca możesz natomiast zaopatrzyć się w księgę gości dekorowaną niebieskimi aplikacjami. Projekt Autka z całą pewnością oczaruje małego solenizanta bogatym motywem oraz idealnie dobraną kolorystyką. Szaro-niebieskie grafiki oraz napisy sprawiają, że album wygląda niezwykle unikalnie. Nieco bardziej uniwersalnym, ale nadal utrzymanym w chłopięcej kolorystyce produktem jest księga Słonik z Serduszkiem. Tak czarująca pamiątka z pewnością przyniesie Twojemu synowi mnóstwo radości. Wewnątrz albumu znajduje się kilkadziesiąt pustych kartek, na których wszyscy goście mogą pozostawić po sobie miły ślad. Przygotowany w ten sposób upominek bardzo wymownie pokaże Twojemu dziecku, jak wiele serca włożyłeś w zorganizowanie jego pierwszych urodzin.

Księga na Roczek chłopca

Księga pamiątkowa na Roczek chłopca

Akcesoria do księgi gości na przyjęcie

Jeśli planujesz wspólnie z gości stworzyć niepowtarzalną księgę pamiątkową z okazji Roczku Twojego dziecka, zaopatrz się przy okazji w praktyczne akcesoria. Elegancki długopis w metalicznym odcieniu ustawiony na kwadratowym podstawku to bardzo gustowny dodatek, który bez wątpienia przyciągnie spojrzenia zebranych osób. Puste kartki albumu efektownie można ozdobić za pomocą długopisów o lśniącym tuszu w kolorze złota lub srebra. Umieszczone za ich pomocą życzenia lub podpisy będą wyglądać nadzwyczaj fantastycznie. Gorąco polecamy również zestaw różnokolorowych markerów. Różowy, niebieski, zielony i żółty mazak nadają się do pisania po białych i czarnych kartkach, więc idealnie sprawdzą się jako dodatek do księgi gości.

Mazaki do księgi pamiątkowej

Mazaki do księgi pamiątkowej