Informacja

Nowe produkty

Girlandy na Roczek i banery

Girlandy na Roczek i banery to dekoracja, która bez wątpienia musi znaleźć się podczas przyjęcia urodzinowego. Najbardziej modne są obecnie banery z napisem "mam już Roczek". Wiele banerów daje również możliwość stworzenia imienia dziecka z wybranych przez siebie literek. Równie mode są kolorowe girlandy na Roczek, które najlepiej prezentują się powieszone nad urodzinowym stołem. Baner lub girlandę najlepiej powiesić w otoczeniu balonów czy papierowych dekoracji, które na pewno podkreślą jego wygląd.

Girlandy na Roczek i banery 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 45 elementów

Dekoracje na Roczek - aranżacje imprezowe

Dekoracje na Roczek to wyjątkowe aranżacje imprezowe. Jest to niezwykle ważna uroczystość dla dziecka oraz jego bliskich. Celebrowanie pierwszego roku życia to radosne wydarzenie rodzinne, dlatego stworzenie przyjaznej aranżacji jest istotne i potrzebne, aby móc w pełni cieszyć się wydarzeniem. Aranżacje imprezowe oparte są na inspiracjach produktowych, które można znaleźć w sklepie internetowym 1001dekoracji.pl. Piękne dekoracje na Roczek w postaci balonów, banerów, serwetek to tylko niektóre nasze propozycje. Zachęcamy do zapoznania się z produktami wysokiej jakości i stworzenie niepowtarzalnego przyjęcia dziecięcego na Roczek.

Jak przygotować dekoracje na Roczek?

Po pierwsze, należy wybrać odpowiednie dekoracje sali i stołu, a kolejno dobrać dopasowane akcesoria, np. pompkę do balonów. Girlandy i banery na Roczek to szczególne przystrojenie sali, ogrodu, mieszkania, które z pewnością będzie doskonałym tłem do pamiątkowych sesji zdjęciowych z rodziną. Balony na Roczek są równie ważne i pięknie prezentują się w każdych warunkach. Efekt końcowy aranżacji zależy także od istotnych dekoracji stołu,  np. serwetki na Roczek, które powinny komponować się w jedną całość z pozostałymi elementami zastawy przy stole dla gości, a także z całościową aranżacją przyjęcia.

Girlandy na Roczek

Girlandy na Roczek dziecka to dekoracja, za pomocą której podkreślisz uroczysty klimat każdego przyjęcia urodzinkowego. Metaliczne girlandy frędzelkowe w wielu kolorach to uniwersalna dekoracja sali, stołu, ogrodu. Proponujemy girlandy: złote, srebrne, rosegold, niebiesko-srebrne, róż-rosegold, różowo-złote, które można dopasować do klimatu przyjęcia i płci dziecka. Girlandę można zawiesić na ścianie, stole lub przy suficie oraz łączyć z innymi kombinacjami dekoracyjnymi, np. z banerem lu z balonami. Bardzo popularna jest girlanda na Roczek z imieniem lub girlanda na tort. Bardzo modne są również brokatowe girlandy z napisem "one" dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych - złotej i srebrnej.

girlanda na roczek złota brokatowa

Złota, brokatowa girlanda na Roczek

Banery na Roczek

Banery na Roczek to zazwyczaj dekoracje wiszące z literkami. Bardzo popularnym banerem jest napis “Mam już Roczek!” w kolorze delikatnego błękitu dla chłopca lub subtelnego różu dla dziewczynki. Zestaw na Roczek w postaci banera i łącznika, na którym można zawiesić literki to doskonałe połączenie to bardzo wygodna propozycja dekoracji na Roczek. Baner urodzinowy ze zdjęciem to totalny hit dekoracyjny. Polecamy także baner na Roczek z napisem “Moje Urodziny” z papierowymi gwiazdkami w kolorze złota lub srebra.Dekoracje na Roczek to wachlarz możliwości, za pomocą których można stworzyć niepowtarzalne przyjęcie dziecięce. Banery, girlandy oraz inne dekoracje wnętrza świetnie sprawdzą się na tę okazję.

 

srebrny baner na Roczek

Srebrny baner na Roczek dziewczynki i chłopca