Informacja

Nowe produkty

Metryczki w ramce

Szukasz dekoracji do pokoju dziecięcego? Zamawiaj metryczki w formacie A4 w pięknych ramkach. Produkty wysokiej jakości w dziecięcej kolorystyce. Idealny prezent na Chrzciny, Roczek lub Urodzinki Dziecka. Przepiękna pamiątka na długie lata. Największy wybór metryczek z najmodniejszymi wzorami. Spersonalizowane produkty, na których można umieścić imię dziecka oraz datę urodzin. Metryczki sprawdzą się jako dekoracja ścienna w pokoju malucha. Bogaty wybór wzorów, które można podarować dziewczynce lub chłopczykowi. Wybieraj metryczki ze zdjęciem malucha lub z urokliwą ilustracją. 

Metryczki w ramce 

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
 • METRYCZKA dla dziewczynki w ramie A4 Z IMIENIEM Zwierzątka METRYCZKA dla dziewczynki w ramie A4 Z IMIENIEM Zwierzątka
  35,98 zł
  METRYCZKA dla dziewczynki w ramie A4 Z IMIENIEM Zwierzątka

  Urocza metryczka w białej, drewnianej ramce dla dziewczynki. Upominek z imieniem dziecka, datą, godziną urodzin oraz wagą i wzrostem dziecka. Metryczka to świetny pomysł na prezent dla malucha na Roczek. Grafika zwierzątek na różowym tle wpisuje się w charakter organizowanego przyjęcia. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dla chłopca w ramie A4 Z IMIENIEM Zwierzątka METRYCZKA dla chłopca w ramie A4 Z IMIENIEM Zwierzątka
  35,98 zł
  METRYCZKA dla chłopca w ramie A4 Z IMIENIEM Zwierzątka

  Metryczka na Roczek chłopca z personalizacją. Urocza grafika zwierzątek z akcentami błękitu wpisuje się w aktualne trendy. Podaruj maluchowi oryginalny upominek w białej ramce z nadrukowanym imieniem, datą i godziną urodzenia, wagą oraz wzrostem. Cudowna dekoracja, którą można postawić w pokoiku dziecka. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Safari METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Safari
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Safari

  Przepiękna metryczka dla dziecka w ramce. Świetny pomysł na spersonalizowany produkt, który można podarować na Roczek malucha. Na metryczce nadrukowane jest imię dziecka, data, godzina urodzenia, waga oraz wzrost. Delikatna grafika wpisuje się w klimat przyjęcia zorganizowanego z okazji Pierwszych Urodzin. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś i Baloniki Róż METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś i Baloniki Róż
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś i Baloniki Róż

  Przepiękna metryczna w białej ramce. Pomysł na upominek dla dziewczynki, który można wręczyć podczas przyjęcia z okazji Chrztu i Roczku. Metryczka to wspaniała pamiątka na długie lata. Produkt z motywem misia z balonikami można wykorzystać jako dekorację w pokoju dziecka. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dla chłopca w ramie A4 Z IMIENIEM Miś i Baloniki Niebieski METRYCZKA dla chłopca w ramie A4 Z IMIENIEM Miś i Baloniki Niebieski
  35,98 zł
  METRYCZKA dla chłopca w ramie A4 Z IMIENIEM Miś i Baloniki Niebieski

  Metryczka na prezent dla chłopca. Upominek, który można podarować dziecku na Chrzest lub Roczek. Metryczka w białej ramce z motywem misia i baloników w delikatnej kolorystyce. Spersonalizowany produkt, będzie świetną dekoracją do pokoju synka. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś z kokardką METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś z kokardką
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś z kokardką

  Wyjątkowy prezent na narodziny dziecka w formie metryczki z grafiką misia. Taki upominek pasuje zarówno na narodziny chłopca jak i dziewczynki. Metryczka to wspaniała pamiątka, która będzie pięknie zdobiła pokój maluszka.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Woodland Party METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Woodland Party
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Woodland Party

  Piękna metryczka jako pamiątka dla świeżo upieczonych rodziców. Metryczka dekorowana jest grafiką zwierzątek w stylu boho. Metryczkę możesz wykorzystać do dekoracji pokoju dla dziecka. Na metryczce nadrukujemy wszystkie najważniejsze informacje!

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Zabawki METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Zabawki
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Zabawki

  Piękna metryczka w ramie idealna jako dekoracja do dziecięcego pokoju! Metryczka dekorowana grafiką zwierzątek w stylu boho to najmodniejsza propozycja tego sezonu! Na metryczce znajdują się nadrukowane najważniejsze informacje o maluszku!

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Morskie przygody dla chłopca METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Morskie przygody dla chłopca
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Morskie przygody dla chłopca

  Metryczka w odcieniach beżu i niebieskiego to świetny pomysł na prezent dla chłopczyka. Produkt sprzedawany jest z białą ramką. Na metryczne nadrukowana jest grafika morskich zwierzątek oraz personalizacja. Oryginalna dekoracja, którą można ustawić w pokoju synka lub użyć do ozdobienia mieszkania lub sali na przyjęcie. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Mały odkrywca dla chłopca METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Mały odkrywca dla chłopca
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Mały odkrywca dla chłopca

  Urocza metryczka dla chłopca z motywem zwierzątek w balonie. Delikatna kolorystyka w odcieniach brązu i beżu nawiązuje do obecnie panujących trendów. Przepiękna dekoracja pokoju malucha w spersonalizowanej formie. Podaruj oryginalny prezent, z okazji przyjścia na świat nowego członka rodziny. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA personalizowana w ramie A4 Z IMIENIEM Natural dla chłopca METRYCZKA personalizowana w ramie A4 Z IMIENIEM Natural dla chłopca
  35,98 zł
  METRYCZKA personalizowana w ramie A4 Z IMIENIEM Natural dla chłopca

  Śliczna dekoracja, którą można powiesić w pokoju synka. Na metryczce nadrukowane są najważniejsze informacje dotyczące narodzin malucha. Elegancki i subtelny motyw chłopięcego ubranka w stonowanej kolorystyce prezentuje się bardzo stylowo. Pomysł na prezent z okazji Narodzin, Chrztu Świętego lub pierwszych Urodzin. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA personalizowana w ramie A4 Z IMIENIEM Natural dla dziewczynki METRYCZKA personalizowana w ramie A4 Z IMIENIEM Natural dla dziewczynki
  35,98 zł
  METRYCZKA personalizowana w ramie A4 Z IMIENIEM Natural dla dziewczynki

  Oryginalny pomysł na upominek dla dziewczynki. Metryczka w ramce świetnie sprawdzi się jako dekoracja do pokoiku. Produkty z motywem gałązki oraz sukieneczki w delikatnej kolorystyce. Na metryczce nadrukowane jest imię dziecka, data urodzenia, waga oraz wzrost. Przepiękna pamiątka, która uwieczni wyjątkowy moment w życiu rodziny. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Z balonami METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Z balonami
  39,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Z balonami
  1 Opinie

  Elegancka metryczka dziecka ze zdjęciem, która oczaruje wszystkie osoby. Wspaniała delikatna różowa grafika idealnie komponuje się ze zdjęciem malucha. Na balonikach zostały umieszczone najważniejsze informację takie jak waga, wzrost czy godzina narodzin. To rewelacyjna dekoracja dziecięcego pokoiku.

  39,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina
  39,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina

  Minimalistyczna metryczka do pokoju dziecka zdobiona grafiką króliczka. Metryczka sprzedawana jest w komplecie z ramką którą można zarówno powiesić jak i postawić. Na metryczce nadrukowane jest również zdjęcie dziecka. To piękna ozdobna dziewczęcego pokoju, która będzie piękną pamiątką dnia narodzin.

  39,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki
  39,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki

  Wyjątkowa metryczka do pokoju dziecka ze zdjęciem maluszka. Metryczka może udekorować pokój dziecka jak i pokój rodziców. Dekorowana delikatnymi odcieniami błękitu pasuje idealnie na narodziny chłopca. Taki upominek to wyjątkowa pamiątka na długie lata!

  39,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Ballerina Króliczek METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Ballerina Króliczek
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Króliczek Ballerina II

  Wyjątkowa pamiątka w postaci metryczki dziecka w ramce. Prześliczna grafika z uroczą króliczą ballerinką zachwyci wszystkie osoby odwiedzające malucha. Na metryczce znajdują się wszystkie najważniejsze informację takie jak imię malucha, data i godzina urodzenia oraz wielkość i waga. To świetna dekoracja dziecięcego pokoju.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Miś i Królik METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Miś i Królik
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Miś i Królik

  Ramka z grafiką i personalizowaną metryczką dziecka to świetny dodatek do wystroju wnętrza sypialni malucha, ale także jako dodatek na urodziny. Obrazek umieszczony w białej ramie wygląda elegancko i będzie pasował do każdego stylu wystroju. Oprócz metryczki dziecka na plakacie widnieje urocza grafika Boho z misiem i królikiem.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Karuzela Błękit METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Karuzela Błękit
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Karuzela Błękit

  Metryczka dla dziecka w ramce z motywem karuzeli z konikiem w odcieniach błękitu. Elegancka kolorystyka świetnie sprawdzi się jako dekoracja do pokoju chłopczyka. Oryginalny upominek z personalizacją, który można podarować na Narodziny, Chrzest lub Roczek dziecka. Metryczkę można powiesić na ścianie lub postawić na komodzie. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Lokomotywa METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Lokomotywa
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Lokomotywa

  Piękna metryczka na narodziny chłopca. Zdobiona grafiką lokomotywy oraz odcieniem błękitu, wpisze się idealnie w wystrój chłopięcego pokoiku. Metryczkę można zawiesić na ścianie lub ustawić na komodzie. Do każdej metryczki dołączona jest biała ramka.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Tęcza dla chłopca METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Tęcza dla chłopca
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Tęcza dla chłopca

  Przepiękna metryczka dla chłopczyka na Roczek, Chrzest lub Narodziny. W ramce umieszczona została kartka spersonalizowana z motywem tęczy i lwiątka w odcieniach błękitu. Element dekoracyjny, którym możesz ozdobić mieszkanie podczas przyjęcia z okazji pierwszych Urodzin synka lub podarować jako prezent przyszłej mamie. Kolorystyka i ilustracja metryczki...

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Jelonek METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Jelonek
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Jelonek

  Piękna metryczka dla dziecka w formie plakatu w ramie. Metryczka to wyjątkowy prezent na narodziny dziecka, który będzie pięknie prezentował się jako ozdoba dziecięcego pokoju. Grafika w stylu Boho pasuje zarówno do pokoju chłopca jak i dziewczynki.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Dziewczynka z pieskiem METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Dziewczynka z pieskiem
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Dziewczynka z pieskiem

  Metryczka dla dziewczynki zdobiona piękną grafiką w różowej kolorystyce. Metryczka w formie plakatu to idealna propozycja do dekoracji dziecięcego pokoiku. Można powiesić ją na ścianie lub ustawić na komodzie. Obok takiego dodatku nikt nie przejdzie obojętnie.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Karuzela Róż METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Karuzela Róż
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Karuzela Róż

  Metryczka dla dziecka w ramce. Przepiękna dekoracja do pokoju dziewczynki w różowych odcieniach. Produkt w formacie A4 będzie się świetnie prezentował na ścianie lub postawiony na komodzie. Na metryczce nadrukowane jest imię dziecka, data urodzenia, waga oraz wzrost. Oryginalny prezent, który można podarować na Narodziny lub Chrzest. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Fairytale Wróżki dla dziewczynki METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Fairytale Wróżki dla dziewczynki
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Fairytale Wróżki dla dziewczynki

  Oryginalna dekoracja do pokoju dziecka z personalizacją. Na metryczce umieszczone jest imię dziecka, data narodzin, waga oraz wzrost. Przewodnim motywem graficznym są wróżki w bajkowej kolorystyce. Przepiękny pomysł na prezent dla dziewczynki z okazji Narodzin, Chrztu Lub Pierwszych Urodzin. Produkt wysokiej jakości. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Baletnica METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Baletnica
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Baletnica

  Efektowna dekoracja do pokoju, którą można powiesić nad łóżkiem lub postawić na komodzie. Oryginalny pomysł na upominek dla dziewczynki. Uroczy motyw baletnicy w odcieniach różu świetnie wpisze się w cały wystrój pokoiku. Spersonalizowany produkt, będzie przepiękną pamiątką z okazji przyjścia na świat nowego członka rodziny. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Ballerina Miś METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Ballerina Miś
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Ballerina Miś

  Piękna dekoracja dziecięcego pokoju w formie ramki z metryczką. Grafika misia na balonikach w odcieniach delikatnego różu pasuje idealnie do pokoju dziewczynki. Metryczkę wraz z ramką można zawiesić na ścianie lub ustawić na meblach. To wyjątkowy sposób aby zachować wspomnienia.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Unicorn na chmurkach dla dziewczynki METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Unicorn na chmurkach dla dziewczynki
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Unicorn na chmurkach dla dziewczynki
  1 Opinie

  Metryczka dla dziecka to świetny pomysł na prezent dla malucha z okazji Pierwszych Urodzin lub Chrztu. Zamów spersonalizowany produkt z motywem jednorożca na chmurkach w różowych odcieniach. Dekoracja, którą możesz wykorzystać do wystroju mieszkania lub sali podczas przyjęcia lub ustawić w pokoju córeczki. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Ballerina Króliczek I METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Ballerina Króliczek I
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Ballerina Króliczek I

  Piękna metryczka do dziecięcego pokoju zdobiona grafiką króliczka. Metryczka posiada nadrukowane wszystkie najważniejsze dane na temat maluszka oraz imię dziecka. W zestawie znajduje się również ramka, którą można zarówno postawić jak i zawiesić. W metryczce zachowacie wszystkie wspomnienia.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Dinoparty METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Dinoparty
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Dinoparty

  Cudowna metryczka dla dziecka z modną grafiką. Metryczka w komplecie z białą elegancką ramką wygląda bardzo gustownie. Zdobiąca metryczkę grafika przedstawiająca dinozaury w pięknych kolorach zachwyci wszystkie odwiedzające maluch osoby. Ramkę bez problemu możesz powiesić na ścianie lub postawić.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Pociąg ze zwierzątkami METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Pociąg ze zwierzątkami
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Pociąg ze zwierzątkami
  1 Opinie

  Uroczą pamiątką zarówno dla rodziców narodzonego malucha jak również i jego samego będzie metryczka dziecka w białej eleganckiej ramie. Wspaniała dziecięca grafika z pociągiem i zwierzątkami genialnie ozdobi wnętrze pokoiku malca. Metryczkę można powiesić jak i postawić.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dla dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Kolorowe Zwierzątka METRYCZKA dla dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Kolorowe Zwierzątka
  35,98 zł
  METRYCZKA dla dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Kolorowe Zwierzątka

  Przepiękna metryczka w białej ramce. Pomysł na prezent, który można wręczyć na Roczek dziecka lub Urodzinki. Na metryczce nadrukowane jest imię dziecka, data i godzina narodzin, waga oraz wzrost. Motyw kolorowych zwierzątek prezentuje się niezwykle uroczo. Metryczka to cudowna pamiątka na lata. 

  35,98 zł
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów

Metryczki w ramce - dekoracje do pokoju dziecka

Pokój dziecka to miejsce, w którym Twoja pociecha będzie dorastać, rozwijać się i spędzać wolny czas. Właśnie dlatego, podczas planowania wystroju wnętrza, dobrze jest zadbać o to, by maluch na pewno czuł się dobrze w takim otoczeniu. Kolorowe i żywe motywy, ciekawe dekoracje oraz dodatki na pewno pozwolą stworzyć cudowną aranżację sypialni dziecka. Ważne są też wyjątkowe dekoracje, które podkreślą wyjątkowy charakter wystroju. Takie produkty mogą być naprawdę wspaniałym dodatkiem do wystroju, nadając mu jedyny w swoim rodzaju klimat. Metryczka z personalizowanymi informacjami na temat maluszka to idealna propozycja na taką ozdobę. Co więcej, to nie tylko świetna dekoracja pokoju, ale również piękny prezent z okazji narodzin, Chrztu czy pierwszych urodzin. 

Wiszące ozdoby do pokoju dziecka

Metryczka w postaci plakatu umieszczonego w dużej ramce to ciekawa propozycja na ozdobę wnętrza. Z pewnością ładnie wyglądać będzie umieszczona w sypialni dziecka. Zwłaszcza, że każda metryczka ozdobiona jest wyjątkowym motywem zaprojektowanym specjalnie z myślą o najmłodszych. Szeroka gama dostępnych wzorów bez dwóch zdań pozwoli znaleźć idealną propozycję dla każdego szkraba. Szukasz prezentu dla wnuka lub siostrzeńca? A może zamierzasz ozdobić sypialnię swojej pociechy? Czarujący plakat z metryczką i błękitną karuzelą idealnie wpisuje się w dziecięcy klimat pokoju. Personalizowany tekst umieszczony na papierze fantastycznie komponuje się z resztą nadruku i dzięki temu dekoracja z pewnością uatrakcyjni całe wnętrze sypialni.

Metryczka dziecka w ramie mały odkrywca chłopca

Metryczka z balonem i zwierzątkami

Metryczka dla dziecka w ramce 

Każdy plakat umieszczony jest w ramie, którą można zawiesić na ścianie albo ustawić na półce czy komodzie. Dzięki temu dekoracja będzie doskonale widoczna i na pewno przyciągnie uwagę maluszka. Zachwyci też wszystkie odwiedzające go osoby. Wzór umieszczony na plakacie dobrze jest dopasować do upodobań dziecka oraz wystroju wnętrza. W ten sposób stworzy ciekawą i spójną całość z pozostałymi dekoracjami sypialni. Bajkowy plakat z wróżkami i metryczką to śliczna propozycja na ozdobę pokoju dziecka. Pastelowa kolorystyka oraz malowniczy projekt bez najmniejszych wątpliwości spodoba się obdarowanemu szkrabowi. Wyjątkowo wygląda także metryczka z jednorożcami, które wprowadzą do pokoju równie czarujący klimat. 

Metryczka dziecka w ramie unicorn w chmurkach

Metryczka do pokoju dziecka

Ozdoby na ścianę do pokoju dziecięcego

Metryczki do zawieszenia lub ustawienia zaprojektowane zostały w wielu wyjątkowych odsłonach. Znajdziesz wśród nich motywy z księżniczkami, wróżkami czy baletnicami, które zachwycą małą dziewczynkę. Dinozaury, zwierzątka, pociągi czy balony to także sprawdzone pomysły na dekoracje w sypialni maluszka. Dla chłopca cudownym pomysłem będą ozdoby w odcieniach niebieskiego, choć śmiało stawiać możesz też na inne niebanalne propozycje. Motywy boho czy grafiki w naturalnej odsłonie to nie tylko ciekawa propozycja, ale też bardzo stylowa dekoracja wnętrza. Oryginalnym pomysłem na ozdobę sypialni jest też metryczka ze zdjęciem i nadrukiem miasta. Tak wyjątkowy dodatek do dekoracji pozwoli nadać aranżacji bardzo osobisty charakter.