Informacja

Nowe produkty

Promocje

Komplety: Świece + Szatki do Chrztu

Komplety na Chrzest: Świeca + Szatka dla dziecka to nieodłączny element ceremonii. Kupując zestaw nie tylko oszczędzasz czas na poszukiwaniu pasujących elementów, ale także pieniądze. Przygotowane pary szatek i świec zostały ozdobione wielobarwnymi grafikami, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiadający mu motyw. Każdy element posiada personalizacje co nadaje mu personalny charakter i tworzy niezapomnianą pamiątkę na długie lata. Wybieraj spośród kwiatowych, rustykalnych, botanicznych, kwiatowych i wielu innych wzorów. Spraw, aby Chrzest dziecka był piękną uroczystością dzięki oryginalnym dodatkom.

Komplety: Świece + Szatki do Chrztu 

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Komplety na Chrzest: szatki i świece do Chrztu

Chrzest Święty dziecka stanowi bardzo symboliczną uroczystość. Jest momentem obmycia z grzechu pierworodnego oraz wstąpienia do wspólnoty Kościoła. Stanowi pierwszy z sakramentów wtajemniczenia chrześcijańskiego i zwykle przystępują do niego dzieci niedługo po narodzinach. Wszystkie te elementy sprawiają, że Chrzest Święty to naprawdę szczególne wydarzenie w życiu maluszka i jego rodziny. Oprócz rodziców oraz dziecka, na takiej ceremonii niezbędni są również Rodzice Chrzestni. Przyjmują oni ważną rolę wsparcia i opieki nad maluchem, ale też wskazywania mu drogi przez życie zgodnie z naukami Chrystusa. Podczas Chrztu Świętego zajmują miejsca przy ołtarzu razem z rodzicami i ich dzieckiem, trzymając dwa niezwykle istotne elementy: szatkę oraz świecę. 

Szatka do Chrztu i świeca - zestawy dla dzieci

Szatka podczas Chrztu Świętego symbolizuje czystość i niewinność. Znakomicie wpasowuje się w charakter sakramentu i z pewnością stanie się dla dziecka cudowną pamiątką. Warto więc wybrać produkt, który zachwyca estetycznym wykonaniem i ciekawym projektem. Podobnie jest ze świecą - symbolem światła i drogi z Jezusem Chrystusem. To elementy, których pod żadnym pozorem nie może zabraknąć w trakcie uroczystości Chrztu Świętego. Za ich przygotowanie najczęściej odpowiedzialni są Rodzice Chrzestni. Matka wybiera szatkę, natomiast Ojciec - świecę. Mogą też zrobić to wspólnie! Dzięki temu oba przedmioty będą do siebie fenomenalnie pasować. Zestaw na Chrzest z białymi kwiatami albo złotymi stópkami to propozycje, które cudownie wpasowują się w charakter uroczystości. 

Komplet świeca szatka złote stópki

Komplet na Chrzest ze świecą i szatką

Szatki i świece na Chrzest chłopca

Na uroczystość Chrztu Świętego chłopca wybrać można zarówno niezwykle uniwersalne propozycje, jak i szatki oraz świece zaprojektowane w oryginalnej odsłonie. Projekt zestawu stworzonego specjalnie dla chłopców zachwycił już całe mnóstwo Chrzestnych i rodziców. Komplet szatki i świecy do Chrztu jest personalizowany oraz zdobiony wyjątkowym motywem. Połączenie czystej bieli z chłopięcym błękitem prezentuje się naprawdę ciekawie i estetycznie. Z kolei zdjęcie dziecka, jego imię i data uroczystości sprawiają, że zestaw jest jedyny w swoim rodzaju i doskonale nadaje się na pamiątkę tak szczególnego dnia. Szatka oraz świeca z personalizacją to fenomenalny sposób na to, by Chrzest nabrał jeszcze bardziej szczególnego charakteru. 

Świece oraz szatki na Chrzest dziewczynki

Podobnie jest z zestawem szatki i świecy na Chrzest dziewczynki. Projekt ze zdjęciem, imieniem i datą przygotowany w odcieniach bieli i różu stanowi świetną propozycję dla chrześniaczki. Dziewczynka nawet po wielu latach z pewnością chętnie powróci do tego rodzaju pamiątki z dnia swojego Chrztu Świętego. Jeśli nie jesteście pewni, czy taki komplet przypadnie do gustu rodzicom dziewczynki albo po prostu szukacie czegoś innego, z pewnością stylową i ciekawą propozycją będzie komplet na Chrzest z motywem eukaliptusa. Botaniczny wzór umieszczony na szatce i świecy ładnie kontrastuje z białym materiałem oraz złotymi aplikacjami. To bez wątpienia niezwykle elegancka propozycja na Chrzest Święty.

Komplet świeca szatka na chrzest dziewczynki

Szatka z kompletu na Chrzest dla dziewczynki