Nowe produkty

Opłatki na tort Chrzest

Opłatki na torty na Chrzest stanowi szybki i efektowny sposób na ozdobienie ciasta. W naszej ofercie znajduje się wiele różnorodnych opłatków na Chrzciny. Od tych w kształcie prostokątnym po okrągłe. Kolorystyka dopasowana jest pod Chrzest dziewczynki i chłopca. Oprócz tego posiadamy opłatki personalizowane lub opłatki na tort ze  zdjęciem dziec...

Opłatki na torty na Chrzest stanowi szybki i efektowny sposób na ozdobienie ciasta. W naszej ofercie znajduje się wiele różnorodnych opłatków na Chrzciny. Od tych w kształcie prostokątnym po okrągłe. Kolorystyka dopasowana jest pod Chrzest dziewczynki i chłopca. Oprócz tego posiadamy opłatki personalizowane lub opłatki na tort ze  zdjęciem dziecka, które z pewnością zachwycą przybyłych gości. Jednak jeśli sam opłatek wydaje się być zbyt ubogą dekoracją warto użyć inne ozdoby na tort takie jak np. topper. Pozostałe ozdoby na tort to np. świeczki.

Więcej

Opłatki na tort Chrzest Jest 23 produktów.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Złote Stópki Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest Urocze...

  Jak efektownie udekorować tort na uroczystości z okazji Chrztu Świętego dziecka? Idealnym wyborem będzie wykorzystanie waflowego opłatka z przepiękną personalizacją! Motyw złotych stópek na opłatku cudownie wpisuje się w klimat całego przyjęcia. Całość prezentuje się zjawiskowo i niezwykle elegancko! Zaskoczcie swoich gości takim niezwykłym dodatkiem!

  15,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Złoty Wózeczek Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest Złoty...

  Opłatek na tort to prosty i efektowny sposób dekoracji. Zdobiony grafiką wózka w odzieniach złota idealnie sprawdza się jako dekoracja ciasta na Chrzest Święty. Jest łatwy w użyciu co czyni go bardzo praktycznym. Na opłatku znajduje się imię dziecka oraz data uroczystości.

  15,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany Srebrno-Złoty Chrzest Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK personalizowany Srebrno-Złoty...

  Personalizowany opłatek to najłatwiejsze sposób ozdobienia tortu. Delikatne listki zachowane w srebrno-złotej kolorystyce pasują na chrzest chłopca i dziewczynki. Umieszczony napis "Chrzest Święty" podkreśla uroczysty charakter przyjęcia. Opłatek jest okrągły a jego średnica wynosi 20cm.

  15,98 zł
 • OPŁATEK Chrzest Błękitny Wózeczek +IMIĘ Ø20cm WZÓR I
  15,98 zł
  OPŁATEK Chrzest Kwiatowy Wózek BŁĘKIT...

  Wyjątkowy opłatek na przyjęcie dla chłopca! Waflowy opłatek z personalizacją i nadrukiem niebieskiego wózeczka idealnie sprawdzi się na uroczystość Chrztu Świętego! Opłatek wygląda rewelacyjnie i cudownie podkreśli charakter przyjęcia!

  15,98 zł
 • OPŁATEK Chrzest Błękitny Wózeczek +IMIĘ Ø20cm WZÓR II
  15,98 zł
  OPŁATEK Chrzest Błękitny Wózeczek +IMIĘ...

  Okrągły opłatek ozdobny na tort z okazji uroczystości Chrztu Świętego dla chłopca! Personalizacja zawarta na opłatku dodaje całości niezwykłej oryginalności. Waflowy opłatek to wspaniały pomysł na urozmaicenie tortu na Chrzest. Motyw niebieskiego wózeczka idealnie podkreśli charakter przyjęcia. 

  15,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany Błękitny Wózeczek ZE ZDJĘCIEM Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK personalizowany Kwiatowy Wózek...

  Niesamowity, personalizowany opłatek ze zdjęciem! Wspaniała propozycja na urozmaicenie tortu na uroczystość Chrztu Świętego! Taki opłatek cudownie udekoruje tort i będzie prezentować się fenomenalnie! Niebieski motyw opłatka idealnie sprawdzi się na przyjęciach dla chłopca. 

  15,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Różowy Aniołek Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest Różowy...

  Jak efektownie udekorować tort na uroczystość Chrztu Świętego? Idealnym wyborem będzie użycie waflowego opłatka z personalizacją! Motyw małego aniołka na opłatku i różowe tło idealnie wpasują się w przyjęcia dla dziewczynki. 

  15,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Niebieski Aniołek Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest...

  Przepiękny opłatek personalizowany na tort to wspaniała propozycja na udekorowanie ciasta na uroczystość Chrztu Świętego! Motyw chłopca aniołka na opłatku cudownie podkreśli charakter przyjęcia i idealnie nada się na uroczystości dla chłopca. 

  15,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany Różowy Wózeczek ZE ZDJĘCIEM Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK personalizowany Kwiatowy Wózek RÓŻ...

  Niesamowity opłatek ze zdjęciem to idealna propozycja na tort na uroczystość Chrztu Świętego! Różowe tło, personalizacja i zdjęcie maluszka sprawiają, że całość wygląda fenomenalnie i idealnie wpasuje się w przyjęcie dla dziewczynki!

  15,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Eukaliptus Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest...

  Przepiękny, minimalistyczny opłatek waflowy na tort! Opłatek świetnie sprawdzi się do urozmaicenia tortu na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego maluszka! Personalizowany opłatek świetnie się zaprezentuje i zauroczy wszystkich gości, przekonajcie się sami!

  15,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Lily of the Valley Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest Lily of...

  Przepiękna propozycja opłatka waflowego na tort na uroczystość Chrztu Świętego! Taki opłatek to cudowna propozycja, która oczaruje wszystkich gości. Dodana do opłatka personalizacja i delikatny motyw konwalii sprawiają, że całość wygląda niezwykle elegancko i szykownie!

  15,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Subtelny Róż Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest...

  Jak pięknie udekorować tort na przyjęciu z okazji Chrztu Świętego dziecka? Wyjątkową opcją będzie waflowy opłatek z personalizacją! Opłatek Subtelny Róż cudownie wpasuje się na wszelkie przyjęcia z okazji Chrztu dla dziewczynki! Taki opłatek w cudowny i szybki sposób urozmaici tort!

  15,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Romantyczna Piwonia Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest...

  Przepiękny, delikatny opłatek na tort w minimalistycznej odsłonie! Opłatek idealnie wpasuje się w uroczystości z okazji Chrztu idealnie podkreślając niewinność dziecka. Okrągły opłatek jest bardzo łatwy do założenia i prezentuje się fenomenalnie!

  15,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Zapach Piwonii Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest Zapach...
  1 Opinie

  Przepiękny, delikatny opłatek personalizowany na tort to wspaniała opcja, której nie może zabraknąć i u Was! Delikatny motyw kwiatów piwonii cudownie podkreśli niewinność dziecka i subtelność przyjęcia. Cały zestaw będzie się prezentować zachwycająco pięknie i szykownie!

  15,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Chłopiec w Kwiatach Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest...

  Jak pięknie udekorować tort na przyjęciu z okazji Chrztu Świętego dziecka? Genialnym wyborem będzie wykorzystanie waflowego opłatka z personalizacją! Tort z użyciem opłatka można przygotować bardzo szybko z rewelacyjnym efektem. Dzięki personalizacji, całość będzie się prezentować niezwykle oryginalnie i szykownie!

  15,98 zł
 • OPŁATEK Chrzest Różowy Wózeczek +IMIĘ 21x30cm
  15,98 zł
  OPŁATEK Chrzest RóżoOPŁATEK Chrzest...

  Niezwykły opłatek na tort z okazji uroczystości Chrztu Świętego! Opłatek we wspaniały sposób podkreśli charakter uroczystości. Różowy wózek na opłatku idealnie wpasuje się w uroczystości dla dziewczynek. Grafika wózeczka z kwiatowymi elementami prezentuje się niesamowicie!

  15,98 zł
 • OPŁATEK Chrzest Błękitny Wózeczek +IMIĘ 21x30cm
  15,98 zł
  OPŁATEK Chrzest Kwiatowy Wózek BŁĘKIT...

  Niepowtarzalny opłatek na tort, idealny na uroczystość Chrztu Świętego! Specjalny opłatek z motywem niebieskiego wózeczka świetnie nada się do ozdobienia tortu na przyjęciu dla chłopca. Imienna personalizacja opłatka doda całości wyjątkowy charakter!

  15,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Chrzest w Srebrze Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Chrzest w...

  Aby w łatwy i efektowny sposób ozdobić tort najlepiej w tym celu użyć opłatka na tort. Zdobiony grafiką srebrnej koronki bardzo ładne prezentuje się na przyjęciu z okazji Chrztu Świętego. Na opłatku znajduje się data uroczystości oraz imię dziecka.

  15,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  25,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  25,00 zł
 • LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  20,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 20zł.

  20,00 zł
 • OPŁATEK na tort Chrzest Anioł Stróż Z IMIENIEM Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK na tort Chrzest Anioł Stróż Z...

  Opłatek na tort z okazji Chrztu Świętego. To prosta i efektowna dekoracja tortu na Chrzest, która zajmie dosłownie kilka chwil. Wystarczy, że przyłożysz opłatek do ciasta i poczekasz aż samoczynnie wyrówna się z powierzchnią. Opłatek jest personalizowany imieniem dziecka dlatego tort będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

  15,98 zł
 • OPŁATEK na tort Chrzest Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK na tort Chrzest Gałązka...

  Opłatek na tort na Chrzciny. Personalizowany opłatek na tort to prosty sposób na udekorowanie samodzielnie upieczonego ciasta. Opłatek prezentuje się bardzo elegancko oraz pięknie wygląda na pamiątkowych zdjęciach.

  15,98 zł
 • OPŁATKI na muffinki na Chrzest Z IMIENIEM Urocze Stópki 12szt
  19,98 zł
  OPŁATKI na muffinki na Chrzest Z IMIENIEM...

  Opłatki na muffinki na Chrzest. Dekorowane grafiką uroczych, złotych stópek pasują na przyjęcie zarówno chłopca jak i dziewczynki. Opłatek jest bardzo łatwy w użyciu i w szybki sposób pomoże udekorować babeczki na uroczystość.

  19,98 zł
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Tort z okazji Chrztu Świętego - słodkości na przyjęcie maluszka

Przyjęcie nie mogłoby się odbyć bez pysznego tortu z dodatkami! Szczególnym dodatkiem są opłatki na tort - dzięki nim można stworzyć niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju smakołyk! Wybierając grafikę należy pamiętać o tym aby pasowała do motywu przewodniego uroczystości, co pomoże stworzyć fantastyczną aranżację. Chrzest Święty to wyjątkowe wydarzenie, które warto zorganizować w najlepszym stylu. Świetne dekoracje, odpowiednio dobrane do przestrzeni, ale też charakterystyczne dla uroczystego klimatu tego typu przyjęcia. Warto jednak pamiętać, że dekoracje na takiej imprezie to także ważny aspekt planowania, dlatego dla każdego dziecka mamy wyjątkowe opłatki na tort, które idealnie wpasują się w wystrój Chrztu Świętego. Goście z pewnością zaskoczeni wyjątkowym tortem z personalizowanym opłatkiem. Istnieje również możliwość wybrania opłatka z wybranym przez siebie zdjęciem dziecka.

Opłatek na tort z okazji Chrztu świętegoOpłatek na tort z okazji Chrztu - propozycja dla dziewczynki

Instrukcja obsługi opłatka - niezwykle prosta zasada 

Instrukcja obsługi opłatka jest bardzo prosta: należy położyć go na równomiernie rozłożonej śmietance lub kremie i delikatnie docisnąć. Początkowo nie będzie leżał równo na torcie, ale po godzinie sam dopasuje się do powierzchni ciasta. Deser nadaje się do podania po trzech godzinach, jednak tort najlepiej wygląda podany na drugi dzień od położenia opłatka. Wtedy też najlepiej smakuje, warto więc pomyśleć o przygotowaniu ciasta z wyprzedzeniem.

Opłatek na tort z kolekcji Złote Stópki - niezwykłe opłatki z piękną grafiką

Każdy opłatek dzięki swojej wyjątkowej grafice jest dopasowany do odpowiedniej kolekcji. Pozwoli to rodzicom maluszka dobrać odpowiednie dodatki i ozdoby do tego wyjątkowego dnia oraz na dopasowanie do siebie wszystkich elementów dekoracyjnych. Dzięki temu zostanie uzyska spójność, która jest bardzo ważnym elementem podczas planowania imprez okazjonalnych. Kolekcja Złote Stópki to jedna z popularniejszych serii w sklepie internetowym 1001dekoracji.pl. Idealnym dopełnieniem kolekcji będzie wykorzystanie waflowego opłatka z przepiękną personalizacją. Motyw złotych stópek na opłatku cudownie wpisuje się w klimat całego przyjęcia. Całość prezentuje się zjawiskowo i niezwykle elegancko. 

Opłatek na tort na Chrzest Opłatek na tort z motywem Złotych Stópek - najmodniejszy wzór na Chrzest

Opłatki na tort ze zdjęciem dziecka - oryginalne opłatki na tort na Chrzest Święty

Jedną z głównych atrakcji Chrztu Świętego jest tort, który musi być smaczny, ale nie może być nudny. Jednym ze sposobów na dodanie uroku naszym wypiekom jest wykorzystanie personalizowanych topperów oraz opłatków. Opłatek wykonany z okrągłego wafla, z przepiękną grafiką oraz zdjęciem maluszka będzie cudowną dekoracją na chrzcielnym torcie. Jest to również wspaniała propozycja na urozmaicenie tortu na uroczystość Chrztu Świętego. Taki opłatek cudownie udekoruje tort i będzie prezentować się fenomenalnie.

opłatek na tort ze zdjęciem dziecka dla chłopca

Opłatek na Chrzest Święty ze zdjęciem dziecka - propozycja dla chłopca

Zobacz wszystkie propozycje dekoracji tortu na Chrzest Święty w kategorii DEKORACJI TORTU:

Opłatki na torty

Toppery na tort

Pudełka na ciasto

Słodki stół

Słodycze