Nowe produkty

Opłatki na tort Chrzest

Opłatki na torty na Chrzest stanowi szybki i efektowny sposób na ozdobienie ciasta. W naszej ofercie znajduje się wiele różnorodnych opłatków na Chrzciny. Od tych w kształcie prostokątnym po okrągłe. Kolorystyka dopasowana jest pod Chrzest dziewczynki i chłopca. Oprócz tego posiadamy opłatki personalizowane lub opłatki na tort ze  zdjęciem dziecka, które z pewnością zachwycą przybyłych gości. Jednak jeśli sam opłatek wydaje się być zbyt ubogą dekoracją warto użyć inne ozdoby na tort takie jak np. topper. Pozostałe ozdoby na tort to np. świeczki.

Opłatki na tort Chrzest 

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów

Tort na Chrzest Święty

Przyjęcie nie mogłoby się odbyć bez pysznego tortu z dodatkami! Szczególnym dodatkiem są opłatki na tort - dzięki nim można stworzyć niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju smakołyk! Wybierając grafikę należy pamiętać o tym aby pasowała do motywu przewodniego uroczystości, co pomoże stworzyć fantastyczną aranżację. Chrzest Święty to wyjątkowe wydarzenie, które warto zorganizować w najlepszym stylu. Świetne dekoracje, odpowiednio dobrane do przestrzeni, ale też charakterystyczne dla uroczystego klimatu tego typu przyjęcia. Warto jednak pamiętać, że dekoracje na takiej imprezie to także ważny aspekt planowania, dlatego dla każdego dziecka mamy wyjątkowe opłatki na tort, które idealnie wpasują się w wystrój Chrztu Świętego. Goście z pewnością zaskoczeni wyjątkowym tortem z personalizowanym opłatkiem. Istnieje również możliwość wybrania opłatka z wybranym przez siebie zdjęciem dziecka.

Opłatek na tort z okazji Chrztu świętegoOpłatek na tort z okazji Chrztu - propozycja dla dziewczynki

Jak udekorować tort opłatkiem?

Instrukcja obsługi opłatka jest bardzo prosta: należy położyć go na równomiernie rozłożonej śmietance lub kremie i delikatnie docisnąć. Początkowo nie będzie leżał równo na torcie, ale po godzinie sam dopasuje się do powierzchni ciasta. Deser nadaje się do podania po trzech godzinach, jednak tort najlepiej wygląda podany na drugi dzień od położenia opłatka. Wtedy też najlepiej smakuje, warto więc pomyśleć o przygotowaniu ciasta z wyprzedzeniem.

Opłatek na tort na Chrzest z kolekcji Urocze Stópki

Każdy opłatek dzięki swojej wyjątkowej grafice jest dopasowany do odpowiedniej kolekcji. Pozwoli to rodzicom maluszka dobrać odpowiednie dodatki i ozdoby do tego wyjątkowego dnia oraz na dopasowanie do siebie wszystkich elementów dekoracyjnych. Dzięki temu zostanie uzyska spójność, która jest bardzo ważnym elementem podczas planowania imprez okazjonalnych. Kolekcja Złote Stópki to jedna z popularniejszych serii w sklepie internetowym 1001dekoracji.pl. Idealnym dopełnieniem kolekcji będzie wykorzystanie waflowego opłatka z przepiękną personalizacją. Motyw złotych stópek na opłatku cudownie wpisuje się w klimat całego przyjęcia. Całość prezentuje się zjawiskowo i niezwykle elegancko. 

Opłatek na tort na Chrzest Opłatek na tort z motywem Złotych Stópek - najmodniejszy wzór na Chrzest

Opłatki na tort ze zdjęciem dziecka - oryginalne opłatki na tort na Chrzest Święty

Jedną z głównych atrakcji Chrztu Świętego jest tort, który musi być smaczny, ale nie może być nudny. Jednym ze sposobów na dodanie uroku naszym wypiekom jest wykorzystanie personalizowanych topperów oraz opłatków. Opłatek wykonany z okrągłego wafla, z przepiękną grafiką oraz zdjęciem maluszka będzie cudowną dekoracją na chrzcielnym torcie. Jest to również wspaniała propozycja na urozmaicenie tortu na uroczystość Chrztu Świętego. Taki opłatek cudownie udekoruje tort i będzie prezentować się fenomenalnie.

opłatek na tort ze zdjęciem dziecka dla chłopca

Opłatek na Chrzest Święty ze zdjęciem dziecka - propozycja dla chłopca