Informacja

Nowe produkty

Krówki na Chrzest

Krówki na Chrzest Święty to drobny ale wyjątkowy upominek. Cukierki zawinięte są w ozdobne oraz personalizowane papierki. Na każdej krówce znajduje się nadruk imienia dziecka oraz daty uroczystości. Krówki z nadrukiem mogą być również pamiątką z tego dnia. Aby prezent był jeszcze bardziej wyjątkowy polecam krówki ze zdjęciem dziecka, które z pewnością zachwycą obdarowane osoby. Słodkie podziękowania dla gości to doskonały wybór. Jeśli chcesz podarować również inne słodycze na Chrzest polecam czekoladki z imieniem dziecka lub cukierki na Chrzest.

Krówki na Chrzest 

Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów

Podziękowania dla gości na Chrzest

Podziękowania dla gości na Chrzest są ważnym elementem przyjęcia. Wręczając drobny upominek dziękujemy zebranym za ich obecność oraz poświęcony czas. Najbardziej popularnym sposobem podziękowań są słodycze na chrzest. Przybierają one różne formy. na przykład są to bardzo często: czekoladki, cukierki lub krówki na Chrzest. Bardzo popularne są krówki na Chrzest ze zdjęciem. Poprzez personalizację cukierków zdjęciem można sprawić, że upominki dla gości nie będą nudne!

Krówki na Chrzest

Podziękowanie dla gości na Chrzest w postaci krówek to drobny upominek, który z dodatkiem kilku detali staje się wyjątkowym prezentem. Krówki owinięte są w specjalnie zdobione papierki. Istnieje możliwość personalizacji krówek poprzez nadruk imienia dziecka oraz daty uroczystości udzielenia Chrztu Świętego. Krówki z nadrukiem mogą być wyjątkową pamiątką dla obdarowanych i cieszyć zgromadzonych swoim pysznym smakiem dzieciństwa. 

Krówki na Chrzest ŚwiętyKrówki na Chrzest Święty

Krówki podziękowania dla gości na Chrzest dziewczynki

Podziękowanie dla gości na Chrzest dziewczynki powinny być wyjątkowe. Przewaga koloru różowego jest cechą charakterystyczną dla motywów umieszczanych na podziękowaniach dla gości na Chrzest dziewczynki. Kultową serią krówek w naszym sklepie jest kolekcja Kwiatowy Wózek Róż zachowana w różowej tonacji. Ozdobny papierek cukierka z napisem: “Dziękujemy” można przy zamówieniu spersonalizować imieniem dziewczynki oraz datą Chrztu Świętego. 

Krówki na Chrzest dziewczynki

Krówki na Chrzest - różowy wózeczek

Krówki podziękowania dla gości na Chrzest chłopca

Podziękowania dla gości na Chrzest chłopca powinny być oryginalne. Bardzo charakterystyczna jest przewaga błękitów wśród motywów upominków. Rewelacyjną propozycją naszego sklepu na podziękowania dla gości na Chrzest chłopca są krówki z kolekcji Kwiatowy Wózek Błękit. Śmietankowe cukierki zostały zapakowane w ozdobne, personalizowane papierki z nadrukowanym napisem: “Dziękujemy” oraz imieniem dziecka i datą uroczystości. 

Krówki na Chrzest chłopca

Krówki na Chrzest - ze zdjęciem dziecka

Bombonierka z krówkami dla Chrzestnych lub Dziadków

Podziękowania dla Chrzestnych lub Dziadków powinny być nieco bardziej uroczyste, niż dla pozostałych gości, ponieważ są to wyjątkowe osoby w życiu dziecka. Aby w pewien sposób wyróżnić ich obecność na Chrzcie, można wybrać upominek o znaczeniu sentymentalnym. Jednym z nich może być słodka bombonierka z krówkami, która jest niezwykle wyjątkowa. Największą popularnością cieszy się bombonierka z krówkami dla Chrzestnych na Chrzest z serii Złote Stópki. Wewnątrz pudełeczka znajduje się dziesięć sztuk personalizowanych krówek z nadrukowanym imieniem dziecka oraz datą uroczystości Chrztu Świętego. Poza tym, na wierzchu pudełka znajduje się tekst podziękowań dla obdarowanego. Jest to wspaniały wyraz wdzięczności, który z pewnością namaluje uśmiech na twarzy.


Bombonierka z krówkami
Bombonierka z krówkami