Nowe produkty

Krówki na Chrzest

Krówki na Chrzest Święty to drobny ale wyjątkowy upominek. Cukierki zawinięte są w ozdobne oraz personalizowane papierki. Na każdej krówce znajduje się nadruk imienia dziecka oraz daty uroczystości. Krówki z nadrukiem mogą być również pamiątką z tego dnia. Aby prezent był jeszcze bardziej wyjątkowy polecam krówki ze zdjęciem dziecka, które z pew...

Krówki na Chrzest Święty to drobny ale wyjątkowy upominek. Cukierki zawinięte są w ozdobne oraz personalizowane papierki. Na każdej krówce znajduje się nadruk imienia dziecka oraz daty uroczystości. Krówki z nadrukiem mogą być również pamiątką z tego dnia. Aby prezent był jeszcze bardziej wyjątkowy polecam krówki ze zdjęciem dziecka, które z pewnością zachwycą obdarowane osoby. Słodkie podziękowania dla gości to doskonały wybór. Jeśli chcesz podarować również inne słodycze na Chrzest polecam czekoladki z imieniem dziecka lub cukierki na Chrzest.

Więcej

Krówki na Chrzest Jest 23 produktów.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Złoty Wózeczek Z IMIENIEM 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Złoty...

  Krówki o smaku śmietankowym to idealnie podziękowanie dla gości za przybycie na uroczystość Chrztu. Zawinięte w personalizowany papierek pięknie prezentują się zarówno obok nakrycia stołu, jak i w ozdobnych pudełeczkach. Zdobione są najmodniejszą kolorystyką sezonu oraz grafiką wózeczka.

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Kwiatowy Wózek RÓŻ Z IMIENIEM 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Kwiatowy...

  Krówki o smaku śmietankowym to idealne podziękowanie na Chrzest Święty. Papierek personalizowany jest imieniem dziecka oraz datą chrztu. Grafika wózeczka i kwiatów, zachowana w różowej tonacji najlepiej pasuje na Chrzest dziewczynki. Można umieścić je w ozdobnych pudełeczkach.

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Kwiatowy Wózek RÓŻ 20szt
  35,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest ZE...

  Niesamowita propozycja podziękowań dla gości na Chrzest Święty. Śmietankowe krówki zdobione są grafiką różowego wózeczka z kwiatami. Można je umieścić w ozdobnych pudełeczkach albo prezentowych woreczkach. Pięknie prezentują się przy nakryciach gości.

  35,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Kwiatowy Wózek BŁĘKIT Z IMIENIEM 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Kwiatowy...

  Pyszne, śmietankowe krówki pozwolą w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie. Zdobione grafiką niebieskiego wózeczka w kwiatach najlepiej pasuje na Chrzest Święty chłopca. Dodatkowo papierek personalizowany jest imieniem dziecka oraz datą tego wyjątkowego dnia.

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Kwiatowy Wózek BŁĘKIT 20szt
  35,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest ZE...

  Słodkie, śmietankowe krówki to idealny sposób na podziękowanie gościom za przybycie. Owinięte w personalizowany papierek z imieniem dziecka oraz datą Chrztu wywołają uśmiech na wielu twarzach. Ozdobione są grafiką niebieskiego wózeczka wśród kwiatów które idealnie pasują na Chrzest Święty chłopca.

  35,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Chłopiec w Kwiatach ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt
  34,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Chłopiec w...

  Krówka o smaku śmietankowym idealnie sprawdzi się jako słodki upominek dla gości. Zawinięta w personalizowany papierek ze zdjęciem dziecka w wyjątkowy sposób podziękuje za przybycie. Na papierku nadrukowany jest napis "Dziękujemy". Dodatkowo krówki można umieścić w ozdobnych pudełeczkach lub woreczkach z organzy.

  34,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Srebrno-Złoty Chrzest Z IMIENIEM 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Srebrno-Złoty Chrzest...

  Słodkie podziękowanie dla gości w formie krówki. Wyjątkowa propozycja na Chrzest Święty, która w wyjątkowy sposób wyrazi wdzięczność za przybycie.Personalizowany papierek ozdobiony jest imieniem dziecka i oryginalną grafiką, sprawia że krówka nabiera eleganckiego charakteru.

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Subtelny Róż ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt
  34,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Subtelny...

  Krówki o smaku śmietankowym to idealny pomysł na słodki upominek dla gości na Chrzest. Subtelna grafika kwiatów sprawia, że najlepiej sprawdzą się na uroczystość dziewczynki. Papierek zdobiony jest zdjęciem oraz imieniem dziecka, a także datą i napisem "Dziękujemy". Sprawdzi się również jako dodatek do słodkiego upominku w ozdobnym pudełeczku.

  34,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami ZE ZDJĘCIEM Kwiatowy Wózek RÓŻ Z IMIENIEM
  49,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami ZE ZDJĘCIEM...

  Cudowna bombonierka z personalizowanymi krówkami. Papierek zdobiony jest imieniem dziecka, datą oraz kwiatami.W pudełku znajduje się 10 krówek. Sprawdzi się idealnie jako podziękowanie dla gości oraz chrzestnych.

  49,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych Bombonierka z krówkami Złote Stópki ZE ZDJĘCIEM DZIECKA BIAŁE PUDEŁKO
  49,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych Bombonierka...

  Bombonierka z krówkami to wyjątkowy prezent dla gości z okazji Chrztu Świętego. Zdobiona najmodniejszą grafiką sezonu -Złote Stópki. Dodatkowo papierki personalizowane są imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Ten piękny prezent zachwyci najbliższych, zwłaszcza że wewnątrz opakowania znajduje się karteczka ze zdjęciem dziecka.

  49,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych na Chrzest Złoty Wózeczek Z IMIENIEM
  44,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych na...

  Bombonierka z krówkami pozwoli w wyjątkowy sposób podziękować rodzicom Chrzestnym. W kartonowym pudełeczku znajduje się dziesięć śmietankowych krówek. Owinięte w personalizowane papierki prezentują się wspaniale. Na wieczku pudełeczka znajduje się naklejka z tekstem podziękowania oraz imieniem dziecka i datą. Cały upominek zachowany jest w biało-złotej...

  44,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami ZE ZDJĘCIEM Kwiatowy Wózek BŁĘKIT Z IMIENIEM
  49,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami ZE ZDJĘCIEM...

  Wyjątkowe podziękowanie dla Matki lub Ojca Chrzestnego. Bombonierka z krówkami to słodka propozycja na Chrzest Święty. Każda krówka zawinięta jest w ozdobny papierek personalizowany imieniem dziecka oraz data Chrztu. Dodatkowo całość zdobiona jest motywem w odcieniach błękitu z grafiką wózeczka i kwiatów. Idealna jako podziękowanie z okazji Chrztu chłopca.

  49,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest biała Aniołki błękitne IMIENIEM
  44,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami dla...

  Bombonierka to wyjątkowe i efektowne podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków, zwłaszcza jeśli w środku znajdują się przepyszne, śmietankowe krówki. Każdy cukierek owinięty jest w papierek ozdobiony literką - razem tworzą napis "Dziękuję Ci". Na wieczku nadrukowany jest tekst podziękowań tak aby zachwycić tych ważnych gości.

  44,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest kraft Anioł Stróż Z IMIENIEM
  44,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami dla...

  Wyjątkowa propozycja podziękowania na Chrzest dla Dziadków i Rodziców Chrzestnych. Bombonierka w postaci kraftowego pudełeczka z krówkami na pewno przypadnie im do gustu. Wewnątrz znajduje się dziesięć personalizowanych krówek, które tworzą napis "Dziękuję Ci". Na pewno wywoła to wiele wzruszenia wśród obdarowanych.

  44,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest kraft Aniołki Z IMIENIEM
  44,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami dla...

  Najpiękniejsze podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych lub Dziadków. Prześliczna kraftowa bombonierka wewnątrz której umieszczone są krówki w ozdobnych papierkach. Oprócz tego każde pudełeczko posiada personalizowaną naklejkę z tekstem podziękowań, który będzie przypominał o miłych chwilach spędzonych podczas uroczystości.

  44,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych na Chrzest Różowe Serce Z IMIENIEM
  44,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych na...

  Bombonierka z krówkami to wyjątkowy sposób na podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych. Wewnątrz pudełka znajduje się dziesięć personalizowanych krówek z imieniem dziecka, datą oraz napisem "Dziękujemy". Całość dekorowana jest grafiką delikatnej kwiatowej gałązki w odcieniach różu, dlatego najlepiej pasuje na Chrzest Święty dziewczynki.

  44,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych na Chrzest Lily of the Valley Z IMIENIEM
  44,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych na...

  Bombonierka może być wyjątkowym podziękowaniem zwłaszcza gdy w środku znajdują się krówki. Tak przygotowany upominek najlepiej wręczyć Rodzicom Chrzestnym jako prezent za przybycie na Chrzest Święty. Bombonierka dekorowana jest delikatna gałązką konwalii dlatego pasuje zarówno na Chrzest chłopca jak i dziewczynki.

  44,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych na Chrzest Delikatne Kwiaty Z IMIENIEM
  44,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych na...
  1 Opinie

  Elegancka bombonierka w postaci białego kartonowego pudełeczka. W środku znajduje się dziesięć personalizowanych krówek z imieniem dziecka, datą oraz napisem "Dziękujemy". Taka słodkość to wyjątkowe podziękowanie dla Chrzestnych z okazji Chrztu Świętego. Na pewno spodoba się im taka pamiątka.

  44,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych na Chrzest Eukaliptus Z IMIENIEM
  44,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych na...

  Wyjątkowe podziękowanie dla Chrzestnych z okazji Chrztu Świętego. Bombonierka wewnątrz której ukryte są personalizowane krówki z imieniem dziecka oraz datą. Na wieczku pudełka znajduje się naklejka z tekstem podziękowania oraz grafiką złotych stópek. Obdarowane osoby na pewno będą zachwycone.

  44,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych na Chrzest Złote Stópki Z IMIENIEM
  44,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych na...

  Bombonierka z krówkami to wyjątkowy upominek dla Chrzestnych z okazji przybycia na Uroczystość Chrztu Świętego. Wewnątrz pudełka znajduje się dziesięć personalizowanych krówek z nadrukowanym imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Takie pudełko pozwoli w efektowny sposób podziękować tym wyjątkowym gościom.

  44,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  25,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  25,00 zł
 • LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  20,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 20zł.

  20,00 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Gałązka...

  Krówki na podziękowanie dla gości. Ułożone przy nakryciach gości na pewno ich zaskoczą. Krówki można włożyć również w kolorowe woreczki z organzy. Każda krówka personalizowana jest imieniem dziecka oraz grafiką gałązek eukaliptusa.

  29,98 zł
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Podziękowania dla gości na Chrzest

Podziękowania dla gości na Chrzest są ważnym elementem przyjęcia. Wręczając drobny upominek dziękujemy zebranym za ich obecność oraz poświęcony czas. Najbardziej popularnym sposobem podziękowań są słodycze na chrzest. Przybierają one różne formy. na przykład są to bardzo często: czekoladki, cukierki lub krówki na Chrzest. Bardzo popularne są krówki na Chrzest ze zdjęciem. Poprzez personalizację cukierków zdjęciem można sprawić, że upominki dla gości nie będą nudne!

Krówki na Chrzest

Podziękowanie dla gości na Chrzest w postaci krówek to drobny upominek, który z dodatkiem kilku detali staje się wyjątkowym prezentem. Krówki owinięte są w specjalnie zdobione papierki. Istnieje możliwość personalizacji krówek poprzez nadruk imienia dziecka oraz daty uroczystości udzielenia Chrztu Świętego. Krówki z nadrukiem mogą być wyjątkową pamiątką dla obdarowanych i cieszyć zgromadzonych swoim pysznym smakiem dzieciństwa. 

Krówki na Chrzest ŚwiętyKrówki na Chrzest Święty

Podziękowania dla gości na Chrzest dziewczynki - krówki

Podziękowanie dla gości na Chrzest dziewczynki powinny być wyjątkowe. Przewaga koloru różowego jest cechą charakterystyczną dla motywów umieszczanych na podziękowaniach dla gości na Chrzest dziewczynki. Kultową serią krówek w naszym sklepie jest kolekcja Kwiatowy Wózek Róż zachowana w różowej tonacji. Ozdobny papierek cukierka z napisem: “Dziękujemy” można przy zamówieniu spersonalizować imieniem dziewczynki oraz datą Chrztu Świętego. 

Krówki na Chrzest dziewczynki

Krówki na Chrzest - różowy wózeczek

Podziękowania dla gości na Chrzest chłopca - krówki 

Podziękowania dla gości na Chrzest chłopca powinny być oryginalne. Bardzo charakterystyczna jest przewaga błękitów wśród motywów upominków. Rewelacyjną propozycją naszego sklepu na podziękowania dla gości na Chrzest chłopca są krówki z kolekcji Kwiatowy Wózek Błękit. Śmietankowe cukierki zostały zapakowane w ozdobne, personalizowane papierki z nadrukowanym napisem: “Dziękujemy” oraz imieniem dziecka i datą uroczystości. 

Krówki na Chrzest chłopca

Krówki na Chrzest - ze zdjęciem dziecka

Bombonierka z krówkami dla Chrzestnych lub Dziadków

Podziękowania dla Chrzestnych lub Dziadków powinny być nieco bardziej uroczyste, niż dla pozostałych gości, ponieważ są to wyjątkowe osoby w życiu dziecka. Aby w pewien sposób wyróżnić ich obecność na Chrzcie, można wybrać upominek o znaczeniu sentymentalnym. Jednym z nich może być słodka bombonierka z krówkami, która jest niezwykle wyjątkowa. Największą popularnością cieszy się bombonierka z krówkami dla Chrzestnych na Chrzest z serii Złote Stópki. Wewnątrz pudełeczka znajduje się dziesięć sztuk personalizowanych krówek z nadrukowanym imieniem dziecka oraz datą uroczystości Chrztu Świętego. Poza tym, na wierzchu pudełka znajduje się tekst podziękowań dla obdarowanego. Jest to wspaniały wyraz wdzięczności, który z pewnością namaluje uśmiech na twarzy.


Bombonierka z krówkami
Bombonierka z krówkami

Zobacz wszystkie propozycje prezentów i upominków dla gości w kategorii DLA CHRZESTNYCH I GOŚCI:

Prośby o zostanie chrzestnym

Podziękowania dla chrzestnych

Czekoladki na Chrzest

Ciasteczka z wróżbą na Chrzest

Lizaki na Chrzest

Miód na upominki na Chrzest

Krówki na Chrzest

Migdały i cukierki na Chrzest

Inne podziękowania dla gości na Chrzest

Dodatki do upominków

Pudełeczka i woreczki na upominki

Pudełka na ciasto