Informacja

Nowe produkty

Prezenty na Roczek

Prezenty na roczek, które pomogą w wyjątkowy sposób uczcić ten dzień. Prezenty na roczek dla dziewczynki z delikatną grafiką oraz prezenty na roczek dla chłopca w odcieniach błękitu. Oryginalny prezent na roczek od chrzestnej, babci, dziadka czy wujka.  W tej kategorii znajdziecie najmodniejsze propozycje prezentów Raczek, które warto wręczyć maluszkowi. Wyjątkowy prezent na roczek to nie tylko zabawka! Nasz sklep oferuje przydatne upominki które posłużą wiele lat. Prezenty, które mogą stać się również pamiątką, którą możecie zachować i wręczyć maluszkowi gdy tylko dorośnie.

Prezenty na Roczek 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 58 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 58 elementów

Prezenty na Roczek

Prezenty na Roczek często sprawiają wiele problemów i przemyśleń. Najbliżsi zastanawiają się co wręczyć, by upominek spodobał się maluchowi, był praktyczny i pamiątkowy. Prezenty na Roczek dla chłopca są trudniej dostępne niż prezenty na Roczek dla dziewczynki. Małej księżniczce dużo prościej wybrać odpowiedni prezent, który się jej spodoba. W naszym sklepie znajdziecie jednak prezenty na Roczek dziecka zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Świetnie w tej roli sprawdzą się skrzynki, wewnątrz których znajdują się upominki takie jak kubeczek z talerzykiem, sztućce. Świetnym pomysłem może być również pluszak z personalizowaną metryczką lub Księga Pamiątkowa. Wybierzcie idealny wariant dla siebie, by stworzyć wyjątkowy upominek. 

Prezent na roczek skrzynia z upominkami wewnątrz

Jednym z najbardziej atrakcyjnych upominków jest zdecydowanie elegancka, jasna skrzynia, w której znajdują się upominki przeznaczone specjalnie dla jubilata. Świetnym pomysłem będzie skrzynia z dekoracyjnym talerzykiem i kubeczkiem. Prezent występuje w dwóch wersjach graficznych - króliczek w błękicie dla chłopca oraz jednorożec w różu dla dziewczynki. Całość prezentuje się bardzo uroczo i delikatnie. Naczynia umieszczone są na dekoracyjnym sizalu, by pięknie się prezentowały i były bardzo bezpieczne. Wewnątrz skrzyni umieściliśmy również kartę z przewodnią grafiką, tekstem życzeń oraz personalizacją imieniem dziecka i datą wydarzenia. Dzięki temu Wasz upominek jest bardzo oryginalny i unikatowy. Dorzuciliśmy również kilka cukierków i lizaki, by prezent był jeszcze bardziej atrakcyjny. z pewnością spodoba się maluchowi i pomoże w jego rozwoju. Coraz częściej spotykamy również eleganckie sztućce umieszczone w dekoracyjnych skrzyniach. Jest to gadżet, którego dziecko będzie używało przez lata. Pomoże mu w jego rozwoju i będzie świetnym dopełnieniem talerzyka oraz kubeczka. Na każdym elemencie wygrawerowana została pszczółka, która świetnie nawiązuje do grafiki przedstawionej na karcie z życzeniami i personalizacją. W zależności od płci dziecka możecie zdecydować się na błękitną lub różową kolorystykę. Taka skrzynia będzie świetnym pomysłem na prezent urodzinowy dla malucha. 

prezent na roczek skrzynia z upominkiem

Prezent na roczek skrzynia z upominkiem

Prezent na roczek metryczka

Pluszaki zawsze są dobrym pomysłem na prezent. Maluchy uwielbiają takie zabawki, a jeżeli dodatkowo posiadają metryczkę z najważniejszymi informacjami o dziecko, to stają się wspaniałą pamiątką po tym ważnym dniu. Nasz miś posiada koszulkę, na której drukujemy imię dziecka oraz najważniejsze dane z dnia porodu - wagę dziecka, wzrost, datę oraz godzinę narodzin. Dodatkowo na każdej znajduje się wybrana przez Was grafiką, która w znakomity sposób się prezentuje. W zależności od Waszych preferencji zdecydujcie się na najbardziej atrakcyjny i uroczy dla Was wariant. 

Prezent na roczek metryczka

Prezent na roczek metryczka

Prezent na roczek księga pamiątkowa

Wspaniałym pomysłem na prezent dla Roczniaka będzie również Pamiątkowa Księga. Ze względu na swoją uniwersalność, możecie wykorzystać ją na kilka sposobów. Świetnym rozwiązaniem będzie wklejenie do niej pierwszych zdjęć z maluchem, pierwszych wspomnień. Oczywiście Nie zapomnijcie o pięknych życzeniach i dedykacji na pierwszej stronie. Dzięki temu całość będzie bardzo pamiątkowa i wyjątkowa. Upominek możecie również potraktować jako Księgę Gości, do której podczas przyjęcia wszyscy wpisują swoje życzenia dla malucha i rodziców. Taki gadżet staje się wspaniałą pamiątką po tym ważnym wydarzeniu. Na okładce znajduje się grafika cyfry „1” wraz z elementami dekoracyjnymi ściśle związanymi z urodzinami jak balonik lub babeczka. Całość jest bardzo delikatna i urocza. Dodatkowo widnieje na niej personalizacja imieniem dziecka i datą uroczystości. W zależności od płci dziecka postawcie na błękitny lub różowy wariant.

Księga pamiątkowa na roczek

Księga pamiątkowa na roczek