Nowe produkty

Prezenty na Roczek

Prezenty na roczek, które pomogą w wyjątkowy sposób uczcić ten dzień. Prezenty na roczek dla dziewczynki i delikatna grafiką oraz prezenty na roczek dla chłopca w odcieniach błękitu. Oryginalny prezent na roczek od chrzestnej, babci, dziadka czy wujka. Wyjątkowy prezent na roczek nie zabawka, przydatne upominki które posłużą wiele lat. Prezenty, które mogą stać się również pamiątką.

Prezenty na Roczek Jest 29 produktów.

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
 • PREZENT na Roczek Talerzyk i Kubeczek Króliczek W SKRZYNI Z IMIENIEM
  129,98 zł
  PREZENT na Roczek Talerzyk i Kubeczek...

  Prezent na roczek w drewnianej skrzyneczce. Wewnątrz ukryty jest talerzyk oraz kubeczek zdobiony motywem króliczka. Dodatkowo wewnątrz umieścimy owocowe cukierki oraz kolorowego lizaka. Skrzynka nadaje się idealnie na prezent na pierwsze urodziny.

  129,98 zł
 • PREZENT na Roczek Talerzyk i Kubeczek Jednorożec W SKRZYNI Z IMIENIEM
  129,98 zł
  PREZENT na Roczek Talerzyk i Kubeczek...

  Prezent na roczek zamknięty w drewnianej skrzyneczce. Wewnątrz ukryty jest talerzyk oraz kubeczek z motywem różowego jednorożca. Oprócz tego w skrzyneczce umieścimy cukierki oraz lizaczki. Taki przygotowany upominek będzie wspaniałym prezentem na roczek dla dziewczynki.

  129,98 zł
 • PREZENT na Roczek Maskotka i Mądre Bajki W SKRZYNI Z IMIENIEM Dla dziewczynki
  119,98 zł
  PREZENT na Roczek Maskotka i Mądre Bajki W...

  Prezent na roczek w formie drewnianej skrzynki z upominkami. Wewnątrz ukryta ja pluszowa maskotka oraz książka z bajkami. Dla osłody w skrzyneczce znajdują się również lizaki. Będzie to wspaniała pamiątka dla maluszka, która posłuży mu przez wiele lat. Dziecko z pewnością z chęcią będzie wracało do tego prezentu.

  119,98 zł
 • PREZENT na Roczek Maskotka i Mądre Bajki W SKRZYNI Z IMIENIEM Dla chłopca
  119,98 zł
  PREZENT na Roczek Maskotka i Mądre Bajki W...

  Prezent na roczek w drewnianej skrzyneczce. Wewnątrz znajduje się pluszowa zabawka w kształcie króliczka w ubranku oraz książka z bajkami. Taki upominek przetrwa wiele lat, dlatego może zostać również pamiątka tego dnia. Pudełko zawiera również dedykację personalizowaną imieniem dziecka oraz osoby, która wręcza prezent.

  119,98 zł
 • PREZENT na Roczek Sztućce dziecięce DLA DZIEWCZYNKI PSZCZÓŁKA
  69,98 zł
  PREZENT na Roczek Sztućce dziecięce DLA...

  Prezent na roczek w postaci drewnianej skrzyneczki ze sztućcami. Jest to bardzo praktyczny prezent, który posłuży maluszkowi przez wiele lat. Sztućce posiadają tłoczenie w kształcie pszczółki, a różowa grafika sprawia, że pasuje idealnie na roczek dziewczynki. Skrzyneczka jest personalizowana, dlatego będzie piękną pamiątka tego dnia.

  69,98 zł
 • PREZENT na Roczek Sztućce dziecięce DLA CHŁOPCA PSZCZÓŁKA
  69,98 zł
  PREZENT na Roczek Sztućce dziecięce DLA...

  Prezent na roczek w formie zestawu ze sztućcami dla maluszka. Sztućce dekorowane są delikatnym tłoczeniem w kształcie pszczółki oraz przewiązane błękitną i złotą kokardą. Taki upominek najlepiej sprawdzi się jako prezent na roczek chłopca. Zestaw sztućców będzie praktyczna pamiątką, która posłuży maluszkowi przez wiele lat.

  69,98 zł
 • SZTUĆCE dziecięce Prezent na Roczek DLA DZIEWCZYNKI MIŚ
  69,98 zł
  PREZENT na Roczek Sztućce dziecięce DLA...

  Wyjątkowy prezent na roczek w postaci zestawu ze sztućcami. Zdobione delikatnym tłoczeniem w kształcie misia, będzie pamiątka na wiele lat. Sztućce przewiązane są delikatną różową kokardka dlatego pasują idealnie na roczek dziewczynki. Całość zamknięta jest w skrzyneczce wykonanej na naturalnego drewna. To wspaniała pamiątka dla maluszka.

  69,98 zł
 • SZTUĆCE dziecięce Prezent na Roczek DLA CHŁOPCA MIŚ
  69,98 zł
  PREZENTna Roczek Sztućce dziecięce DLA...

  Prezent na roczek dla chłopca w postaci zestawu srebrnych sztućców. Komplet zawiera widelec, nóż, łyżkę oraz łyżeczkę zdobioną delikatnym tłoczeniem w kształcie misia. Sztućce znajdują się w drewnianej skrzyneczce zdobionej grafiką w odcieniach błękitu, dlatego idealnie pasuje na roczek chłopca. taki prezent to pamiątka na wiele lat.

  69,98 zł
 • PREZENT na Roczek Króliczek Z IMIENIEM DLA DZIEWCZYNKI
  45,98 zł
  PREZENT na Roczek Króliczek Z IMIENIEM DLA...

  Prezent na roczek w formie przytulanki. Upominek zamknięty jest w drewnianej skrzyneczce z dedykacją. Przytulanka w kształcie króliczka to wyjątkowy prezent na roczek, który dziecko może zachować na wiele lat oraz zatrzymać jako pamiątkę.

  45,98 zł
 • PREZENT na Roczek Króliczek Z IMIENIEM DLA CHŁOPCA
  45,98 zł
  PREZENT na Roczek Króliczek Z IMIENIEM DLA...

  Prezent na roczek w postaci drewnianej skrzyneczki z przytulanką. Wewnątrz oprócz zabawki ukryta jest karteczka z dedykacją przygotowaną specjalnie dla chłopca. Przytulanka w kształcie króliczka, będzie pamiątką na wiele lat, do której dziecko zawsze z chęcią powróci.

  45,98 zł
 • PREZENT na roczek narodziny Pudełko na pierwszy ząbek Z IMIENIEM
  10,98 zł
  PREZENT na roczek narodziny Pudełko na...

  Pudełko na pierwszy ząbek to idealny prezent na roczek i narodziny dziecka. Drewniane pudełeczko spersonalizowane jest naklejką z imieniem maluszka i dopasowaną grafiką. Pozwoli zebrać pierwszy ząbek, a tym samym stanie się cudowną pamiątką.

  10,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Miś Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest...

  Wyjątkowa metryczka w postaci pluszowego misia ze spersonalizowaną koszulką z nadrukiem to piękny pomysł na prezent na Roczek, Chrzest lub narodziny dziecka. Metryczka jest cudownie wykonana, posiada przepiękną grafikę i z pewnością spodoba się maluszkowi, a tym samym będzie dla niego piękną pamiątką.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Urocze pandy Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest...

  Piękna metryczka w postaci pluszowego misia przygotowana jako prezent na Roczek dziecka, Chrzest lub narodziny. Miś posiada specjalną białą koszulkę, na której nadrukujemy motyw graficzny, a także informacje z chwili narodzin. To piękny prezent dla maluszka i wyjątkowa pamiątka dla Rodziców.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Unicorn Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest...

  Metryczka w formie pluszowego misia ze śliczną koszulką z grafiką jednorożca to wyjątkowa pamiątka z narodzin córeczki. Metryczka może posłużyć jako prezent na roczek, narodziny lub Chrzest Święty. Jest cudownie wykonana, urocza i spodoba się nie tylko maluszkowi, ale też będzie pamiątką dla Rodziców.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Księżyc Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest...

  Śliczny prezent dla dziecka i wyjątkowa pamiątka dla Rodziców. Maskotka misia w komplecie ze spersonalizowaną koszulką, na której znalazła się metryczka to wspaniały pomysł na prezent. Idealny nie tylko na Roczek, ale też narodziny maluszka lub Chrzest Święty.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Złote Stópki Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest...

  Metryczka z imieniem dziecka w postaci ślicznej maskotki misia. Miś posiada spersonalizowaną koszulkę z grafiką złotych stópek i wszystkimi informacjami. To wspaniały prezent na roczek, chrzest lub narodziny i wyjątkowa pamiątka z momentu narodzin maleństwa.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Lisek Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest...

  Pluszowy miś z metryczką to fantastyczny pomysł na prezent na narodziny, roczek lub Chrzest dziecka. Miś posiada koszulkę z grafiką liska i nadrukowanymi wszystkimi informacjami. Jedna z najpiękniejszych pamiątek z narodzin maluszka.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Chmurka różowa Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest...

  Piękny prezent dla dziewczynki na narodziny, Chrzest lub Roczek w postaci metryczki. Pluszowy misiu z koszulką, która zdobiona jest słodką grafiką chmurek i króliczka pięknie udekoruje pokój dziecka. Mięciutki misiu to wspaniała przytulanka dla dziecka już od pierwszych dni.

  59,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Różowa-Złota Jedynka Z IMIENIEM (+jasnoróżowa wstążka)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Różowa-Złota...

  Prezent na roczek w postaci pamiątkowej księgi. Dzięki niej możesz zachować wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. W albumie możesz zebrać podpisy gości oraz ich życzenia dla maluszka, a także zdjęcia z uroczystości. tak przygotowana księga, będzie cudowną pamiątką tego dnia.

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Niebiesko-Złota Jedynka Z IMIENIEM (+błękitna wstążka)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek...

  Prezent na roczek w postaci pamiątkowej księgi dla chłopca. Dzięki niej zachowasz wspomnienia z pierwszych urodzin. Album zawiera puste kartki na których można zebrać podpisy gości, ich życzenia dla maluszka lub zdjęcia z uroczystości. Księga w twardej oprawie przetrwa wiele lat w stanie nienaruszonym i będzie piękną pamiątką.

  44,98 zł
 • KSIĘGA pamiątkowa na Roczek i Urodziny Autka Z IMIENIEM (+błękitna i niebieska wstążka)
  44,98 zł
  KSIĘGA pamiątkowa na Roczek i Urodziny...

  Prezent na roczek w formie księgi pamiątkowej. Dekorowana grafiką błękitnego autka pasuje idealnie na przyjęcie urodzinowe chłopca. Dzięki niej zachowasz wspomnienia z tego dnia na wiele lat. Na kartki księgi goście mogą składać swoje podpisy oraz życzenia. Dodatkowo w księdze można umieścić zdjęcia z uroczystości. To wyjątkowy prezent na roczek.

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM (+jasnoróżowa wstążka)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Dziewczynka z...

  Prezent na roczek w formie księgi pamiątkowej dla dziewczynki. Dekorowana grafiką dziewczynki, pieska oraz kwiatów. Wewnątrz księgi znajduje się 50 kartek na których można zebrać podpisy gości oraz ich życzenia dla maluszka. Księga będzie pamiątką, do której dziecko będzie mogło wrócić po latach.

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Uroczy Słonik Z IMIENIEM
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Uroczy Słonik...

  Prezent na roczek w formie księgi pamiątkowej z imieniem dziecka oraz datą. Dekorowana grafiką pastelowego słonika pasuje na urodziny zarówno chłopca jak i dziewczynki. Księga pomoże zebrać wszystkie wspomnienia z tego wyjątkowego dnia i zachować je na wiele lat. Dzięki niej dziecko będzie mogło po latach otrzymać księgę w formie pamiątki.

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM (+brzoskwiniowa i jasnozielona wstążka)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Leśne...

  Prezent na roczek w postaci księgi pamiątkowej dekorowany grafiką leśnych zwierzątek. Dzięki niej zachowasz wspomnienia z tego dnia na długie lata. Wewnątrz księgi możesz zebrać podpisy gości oraz ich życzenia dla maluszka. Dobrym pomysłem jest również wklejenie na kartki księgi pamiątkowych zdjęć. taki prezent to wyjątkowy upominek dla maluszka.

  44,98 zł
 • LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  20,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 20zł.

  20,00 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  25,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  25,00 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek Chrzest Miś z metryczką Z IMIENIEM
  39,98 zł
  Nowy
  PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek...

  Hipoalergiczna poduszka to wspaniała propozycja prezentu na roczek dla maluszka. Dekorowana grafiką misia z metryczką pasuje idealnie zarówno na roczek chłopca jak i dziewczynki. Poduszka to upominek do którego maluszek będzie mógł często wracać.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek Chrzest Anioł Stróż Z IMIENIEM
  39,98 zł
  Nowy
  PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek...

  Oryginalny prezent na Chrzest Święty maluszka. Personalizowana poduszka to upominek do którego dziecko będzie wracać przez wiele lat. Poduszka dekorowana jest grafiką aniołka oraz imieniem dziecka. Poduszka jest hipoalergiczna, bezpieczna dla maluszka.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek Chrzest Słodkich snów Z IMIENIEM
  39,98 zł
  Nowy
  PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek...

  Prezent na Chrzest Święty maluszka w formie personalizowanej poduszki. Na poszewce nadrukowane jest imię dziecka oraz data Chrztu, dzięki czemu prezent będzie cudowną pamiątką tego dnia. Wypełniona hipoalergicznym sylikonem jest w pełni bezpieczna dla dziecka.

  39,98 zł
Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów

Prezenty na Roczek

Prezenty na Roczek często sprawiają wiele problemów i przemyśleń. Najbliżsi zastanawiają się co wręczyć, by upominek spodobał się maluchowi, był praktyczny i pamiątkowy. Prezenty na Roczek dla chłopca są trudniej dostępne niż prezenty na Roczek dla dziewczynki. Małej księżniczce dużo prościej wybrać odpowiedni prezent, który się jej spodoba. W naszym sklepie znajdziecie jednak prezenty na Roczek dziecka zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Świetnie w tej roli sprawdzą się skrzynki, wewnątrz których znajdują się upominki takie jak kubeczek z talerzykiem, sztućce. Świetnym pomysłem może być również pluszak z personalizowaną metryczką lub Księga Pamiątkowa. Wybierzcie idealny wariant dla siebie, by stworzyć wyjątkowy upominek. 

Prezent na roczek skrzynia z upominkami wewnątrz

Jednym z najbardziej atrakcyjnych upominków jest zdecydowanie elegancka, jasna skrzynia, w której znajdują się upominki przeznaczone specjalnie dla jubilata. Świetnym pomysłem będzie skrzynia z dekoracyjnym talerzykiem i kubeczkiem. Prezent występuje w dwóch wersjach graficznych - króliczek w błękicie dla chłopca oraz jednorożec w różu dla dziewczynki. Całość prezentuje się bardzo uroczo i delikatnie. Naczynia umieszczone są na dekoracyjnym sizalu, by pięknie się prezentowały i były bardzo bezpieczne. Wewnątrz skrzyni umieściliśmy również kartę z przewodnią grafiką, tekstem życzeń oraz personalizacją imieniem dziecka i datą wydarzenia. Dzięki temu Wasz upominek jest bardzo oryginalny i unikatowy. Dorzuciliśmy również kilka cukierków i lizaki, by prezent był jeszcze bardziej atrakcyjny. z pewnością spodoba się maluchowi i pomoże w jego rozwoju. Coraz częściej spotykamy również eleganckie sztućce umieszczone w dekoracyjnych skrzyniach. Jest to gadżet, którego dziecko będzie używało przez lata. Pomoże mu w jego rozwoju i będzie świetnym dopełnieniem talerzyka oraz kubeczka. Na każdym elemencie wygrawerowana została pszczółka, która świetnie nawiązuje do grafiki przedstawionej na karcie z życzeniami i personalizacją. W zależności od płci dziecka możecie zdecydować się na błękitną lub różową kolorystykę. Taka skrzynia będzie świetnym pomysłem na prezent urodzinowy dla malucha. 

prezent na roczek szkrzynia z upominkiem

Prezent na roczek z kubeczkiem i talerzykiem

Prezent na roczek metryczka

Pluszaki zawsze są dobrym pomysłem na prezent. Maluchy uwielbiają takie zabawki, a jeżeli dodatkowo posiadają metryczkę z najważniejszymi informacjami o dziecko, to stają się wspaniałą pamiątką po tym ważnym dniu. Nasz miś posiada koszulkę, na której drukujemy imię dziecka oraz najważniejsze dane z dnia porodu - wagę dziecka, wzrost, datę oraz godzinę narodzin. Dodatkowo na każdej znajduje się wybrana przez Was grafiką, która w znakomity sposób się prezentuje. W zależności od Waszych preferencji zdecydujcie się na najbardziej atrakcyjny i uroczy dla Was wariant. 

Prezent na roczek metryczka z misiem

Prezent na roczek metryczka

Prezent na roczek księga pamiątkowa

Wspaniałym pomysłem na prezent dla Roczniaka będzie również Pamiątkowa Księga. Ze względu na swoją uniwersalność, możecie wykorzystać ją na kilka sposobów. Świetnym rozwiązaniem będzie wklejenie do niej pierwszych zdjęć z maluchem, pierwszych wspomnień. Oczywiście Nie zapomnijcie o pięknych życzeniach i dedykacji na pierwszej stronie. Dzięki temu całość będzie bardzo pamiątkowa i wyjątkowa. Upominek możecie również potraktować jako Księgę Gości, do której podczas przyjęcia wszyscy wpisują swoje życzenia dla malucha i rodziców. Taki gadżet staje się wspaniałą pamiątką po tym ważnym wydarzeniu. Na okładce znajduje się grafika cyfry „1” wraz z elementami dekoracyjnymi ściśle związanymi z urodzinami jak balonik lub babeczka. Całość jest bardzo delikatna i urocza. Dodatkowo widnieje na niej personalizacja imieniem dziecka i datą uroczystości. W zależności od płci dziecka postawcie na błękitny lub różowy wariant.

Księga pamiątkowa na roczek

Księga pamiątkowa na roczek

Zobacz wszystkie produkty dostępne w kategorii PREZENTY:

Pamiątki komunijne i prezenty

Pamiątki Chrztu Świętego i prezenty na Chrzest

Prezenty na Roczek

Prezenty na narodziny dziecka

Prezenty na Baby Shower

Prezenty na 18

Prezenty na panieński

Prezenty na ślub dla Pary Młodej