Nowe produkty

Promocje

Prezenty na Roczek

Prezenty na roczek, które pomogą w wyjątkowy sposób uczcić ten dzień. Prezenty na roczek dla dziewczynki i delikatna grafiką oraz prezenty na roczek dla chłopca w odcieniach błękitu. Oryginalny prezent na roczek od chrzestnej, babci, dziadka czy wujka. Wyjątkowy prezent na roczek nie zabawka, przydatne upominki które posłużą wiele lat. Prezenty, które mogą stać się również pamiątką.

Prezenty na Roczek 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 66 elementów
 • PREZENT na Roczek Maskotka i Mądre Bajki W SKRZYNI Z IMIENIEM Dla dziewczynki
  126,98 zł
  PREZENT na Roczek Maskotka i Mądre Bajki W SKRZYNI Z IMIENIEM Dla dziewczynki
  1 Opinie

  Prezent na roczek w formie drewnianej skrzynki z upominkami. Wewnątrz ukryta ja pluszowa maskotka oraz książka z bajkami. Dla osłody w skrzyneczce znajdują się również lizaki. Będzie to wspaniała pamiątka dla maluszka, która posłuży mu przez wiele lat. Dziecko z pewnością z chęcią będzie wracało do tego prezentu.

  126,98 zł
 • PREZENT na Roczek Maskotka i Mądre Bajki W SKRZYNI Z IMIENIEM Dla chłopca
  119,98 zł
  PREZENT na Roczek Maskotka i Mądre Bajki W SKRZYNI Z IMIENIEM Dla chłopca
  1 Opinie

  Prezent na roczek w drewnianej skrzyneczce. Wewnątrz znajduje się pluszowa zabawka w kształcie króliczka w ubranku oraz książka z bajkami. Taki upominek przetrwa wiele lat, dlatego może zostać również pamiątka tego dnia. Pudełko zawiera również dedykację personalizowaną imieniem dziecka oraz osoby, która wręcza prezent.

  119,98 zł
 • PREZENT na Roczek Sztućce dziecięce DLA DZIEWCZYNKI PSZCZÓŁKA
  69,98 zł
  PREZENT na Roczek Sztućce dziecięce DLA DZIEWCZYNKI PSZCZÓŁKA
  1 Opinie

  Prezent na roczek w postaci drewnianej skrzyneczki ze sztućcami. Jest to bardzo praktyczny prezent, który posłuży maluszkowi przez wiele lat. Sztućce posiadają tłoczenie w kształcie pszczółki, a różowa grafika sprawia, że pasuje idealnie na roczek dziewczynki. Skrzyneczka jest personalizowana, dlatego będzie piękną pamiątka tego dnia.

  69,98 zł
 • PREZENT na Roczek Sztućce dziecięce DLA CHŁOPCA PSZCZÓŁKA
  69,98 zł
  PREZENT na Roczek Sztućce dziecięce DLA CHŁOPCA PSZCZÓŁKA
  1 Opinie

  Prezent na roczek w formie zestawu ze sztućcami dla maluszka. Sztućce dekorowane są delikatnym tłoczeniem w kształcie pszczółki oraz przewiązane błękitną i złotą kokardą. Taki upominek najlepiej sprawdzi się jako prezent na roczek chłopca. Zestaw sztućców będzie praktyczna pamiątką, która posłuży maluszkowi przez wiele lat.

  69,98 zł
 • SZTUĆCE dziecięce Prezent na Roczek DLA DZIEWCZYNKI MIŚ
  69,98 zł
  PREZENT na Roczek Sztućce dziecięce DLA DZIEWCZYNKI MIŚ
  2 Opinie

  Wyjątkowy prezent na roczek w postaci zestawu ze sztućcami. Zdobione delikatnym tłoczeniem w kształcie misia, będzie pamiątka na wiele lat. Sztućce przewiązane są delikatną różową kokardka dlatego pasują idealnie na roczek dziewczynki. Całość zamknięta jest w skrzyneczce wykonanej na naturalnego drewna. To wspaniała pamiątka dla maluszka.

  69,98 zł
 • SZTUĆCE dziecięce Prezent na Roczek DLA CHŁOPCA MIŚ
  69,98 zł
  PREZENT na Roczek Sztućce dziecięce DLA CHŁOPCA MIŚ
  1 Opinie

  Prezent na roczek dla chłopca w postaci zestawu srebrnych sztućców. Komplet zawiera widelec, nóż, łyżkę oraz łyżeczkę zdobioną delikatnym tłoczeniem w kształcie misia. Sztućce znajdują się w drewnianej skrzyneczce zdobionej grafiką w odcieniach błękitu, dlatego idealnie pasuje na roczek chłopca. taki prezent to pamiątka na wiele lat.

  69,98 zł
 • PREZENT na Roczek w pudełku Ballerina Miś Bransoletka z misiem POZŁACANA
  59,98 zł
  PREZENT na Roczek w pudełku Ballerina Miś Bransoletka z misiem POZŁACANA

  Przepiękny prezent na Roczek dziecka w postaci delikatnej pozłacanej biżuterii. Bransoletka z zawieszką w kształcie misia, umieszczona w personalizowanym pudełeczku zachwyci świętującą solenizantkę, rodziców oraz wszystkich gości. Bransoletka umieszczona została na różowym sznureczku, dzięki czemu wspaniale prezentuje na rączce dziecka.

  59,98 zł
 • PREZENT na Roczek w pudełku Króliczek Ballerina Bransoletka Nieskończoność POZŁACANA
  59,98 zł
  PREZENT na Roczek w pudełku Króliczek Ballerina Bransoletka Nieskończoność POZŁACANA

  Wspaniały prezent na Roczek składający się z pozłacanej bransoletki i woreczka z czekoladkami, umieszczony w drewnianej skrzyneczce. Prezent idealnie pasuje na Roczek dziewczynki. Śliczna grafika balleriny w odcieniach różu prezentuje się uroczo i subtelnie.

  59,98 zł
 • PREZENT na Roczek w pudełku Króliczek Różowy BRANSOLETKA POZŁACANE SREBRO z sercem RÓŻOWA
  59,98 zł
  PREZENT na Roczek w pudełku Króliczek Różowy BRANSOLETKA POZŁACANE SREBRO z sercem RÓŻOWA

  Śliczny prezent na Roczek dla dziewczynki. W drewnianej skrzyneczce znalazła się bransoletka z motywem serca wykonana z pozłacanego srebra. Obok są także pyszne mleczne czekoladki. Całość wygląda elegancko, pięknie, a skrzyneczka idealnie sprawdzi się, by przechowywać w niej biżuterię.

  59,98 zł
 • PREZENT na Roczek w pudełku Uroczy Piesek BRANSOLETKA POZŁACANE SREBRO z sercem BIAŁA
  59,98 zł
  PREZENT na Roczek w pudełku Uroczy Piesek BRANSOLETKA POZŁACANE SREBRO z sercem BIAŁA

  Przepiękna bransoletka z motywem serca umieszczona w drewnianej skrzyneczce to wyjątkowa pamiątka dla dziecka i piękny prezent na Roczek. Bransoletka jest ręcznie wykonana, posiada elementy z pozłacanego srebra. W pudełeczku znajduje się również spersonalizowana karteczka z grafiką pieska i dedykacją, która pięknie dopełnia całość.

  59,98 zł
 • PAMIĄTKA WRÓŻBA Na Roczek Różowo-Złota Jedynka W SKRZYNI
  39,98 zł
  PAMIĄTKA WRÓŻBA Na Roczek Różowo-Złota Jedynka W SKRZYNI
  1 Opinie

  Wróżba na Roczek maluszka zamknięta w drewnianej skrzyneczce. Wewnątrz znajduje się personalizowana karteczka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Grafika różowych baloników pasuje idealnie na roczek dziewczynki.

  39,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Miś Z IMIENIEM
  79,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest MEGA DUŻY 60cm Miś Z IMIENIEM
  1 Opinie

  Wyjątkowa metryczka w postaci pluszowego misia ze spersonalizowaną koszulką z nadrukiem to piękny pomysł na prezent na Roczek, Chrzest lub narodziny dziecka. Metryczka jest cudownie wykonana, posiada przepiękną grafikę i z pewnością spodoba się maluszkowi, a tym samym będzie dla niego piękną pamiątką.

  79,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Urocze pandy Z IMIENIEM
  79,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest MEGA DUŻY 60cm Urocze pandy Z IMIENIEM
  1 Opinie

  Piękna metryczka w postaci pluszowego misia przygotowana jako prezent na Roczek dziecka, Chrzest lub narodziny. Miś posiada specjalną białą koszulkę, na której nadrukujemy motyw graficzny, a także informacje z chwili narodzin. To piękny prezent dla maluszka i wyjątkowa pamiątka dla Rodziców.

  79,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Unicorn Z IMIENIEM
  79,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest MEGA DUŻY 60cm Unicorn Z IMIENIEM
  1 Opinie

  Metryczka w formie pluszowego misia ze śliczną koszulką z grafiką jednorożca to wyjątkowa pamiątka z narodzin córeczki. Metryczka może posłużyć jako prezent na roczek, narodziny lub Chrzest Święty. Jest cudownie wykonana, urocza i spodoba się nie tylko maluszkowi, ale też będzie pamiątką dla Rodziców.

  79,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Księżyc Z IMIENIEM
  79,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest MEGA DUŻY 60cm Księżyc Z IMIENIEM
  1 Opinie

  Śliczny prezent dla dziecka i wyjątkowa pamiątka dla Rodziców. Maskotka misia w komplecie ze spersonalizowaną koszulką, na której znalazła się metryczka to wspaniały pomysł na prezent. Idealny nie tylko na Roczek, ale też narodziny maluszka lub Chrzest Święty.

  79,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Złote Stópki Z IMIENIEM
  79,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest MEGA DUŻY 60cm Złote Stópki Z IMIENIEM
  1 Opinie

  Metryczka z imieniem dziecka w postaci ślicznej maskotki misia. Miś posiada spersonalizowaną koszulkę z grafiką złotych stópek i wszystkimi informacjami. To wspaniały prezent na roczek, chrzest lub narodziny i wyjątkowa pamiątka z momentu narodzin maleństwa.

  79,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Lisek Z IMIENIEM
  79,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest MEGA DUŻY 60cm Lisek Z IMIENIEM
  1 Opinie

  Pluszowy miś z metryczką to fantastyczny pomysł na prezent na narodziny, roczek lub Chrzest dziecka. Miś posiada koszulkę z grafiką liska i nadrukowanymi wszystkimi informacjami. Jedna z najpiękniejszych pamiątek z narodzin maluszka.

  79,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Chmurka różowa Z IMIENIEM
  79,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest MEGA DUŻY 60cm Chmurka różowa Z IMIENIEM
  1 Opinie

  Piękny prezent dla dziewczynki na narodziny, Chrzest lub Roczek w postaci metryczki. Pluszowy misiu z koszulką, która zdobiona jest słodką grafiką chmurek i króliczka pięknie udekoruje pokój dziecka. Mięciutki misiu to wspaniała przytulanka dla dziecka już od pierwszych dni.

  79,98 zł
 • MASKOTKA Miś z gwiazdkami 25cm Z IMIENIEM
  79,98 zł
  MASKOTKA Miś z gwiazdkami MEGA DUŻY 60cm Z IMIENIEM

  Wspaniały prezent dla dziecka w postaci personalizowanego misia. Maskotka wykonana jest z miękkiego pluszu oraz posiada koszulkę z nadrukiem. Na koszulce znajduje się śliczna grafika misia oraz imię dziecka. Fantastyczna propozycja prezentu na Roczek, urodziny oraz Dzień Dziecka!

  79,98 zł
 • MASKOTKA Miś Boho Zwierzątka 25cm Z IMIENIEM
  79,98 zł
  MASKOTKA Miś Boho Zwierzątka MEGA DUŻY 60cm Z IMIENIEM

  Maskotka z imieniem dziecka to fantastyczny prezent dla Malucha na różne okazje! Miś wykonany z miękkiego pluszu i zdobiony koszulką z pięknym nadrukiem zachwyci nie tylko dzieci, ale i również rodziców. Na koszulce znajduje się grafika zwierzątek w stylu boho i imię dziecka. Całość prezentuje się fantastycznie!

  79,98 zł
 • MASKOTKA Miś dla chłopca 25cm Z IMIENIEM
  79,98 zł
  MASKOTKA Miś dla chłopca MEGA DUŻY 60cm Z IMIENIEM

  Maskotka z imieniem dziecka stanie się najlepszym przyjacielem Malucha i kompanem do zabaw. Maskotka w postaci misia wykonana została z mięciutkiego pluszu, dzięki czemu jest ona bezpieczna dla dzieci i może pełnić rolę przytulanki. Pluszowy miś posiada koszulkę, która zdobiona jest imieniem dziecka oraz uroczą grafiką misia w wianuszku z gałązek. Idealna...

  79,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Niebieski Króliczek dla chłopca Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Niebieski Króliczek dla chłopca Z IMIENIEM

  Fantastyczny pomysł na prezent dla chłopca z okazji Roczku, Urodzin czy Dnia Dziecka. Personalizowana poduszka z grafiką króliczka w niebieskiej kolorystyce przepięknie będzie prezentowała się w pokoju chłopca. Poduszka z imieniem to idealny dodatek dla dziecka na długie podróże czy szkolne wycieczki.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Flower Girl Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Flower Girl Z IMIENIEM

  Poduszka z imieniem to fantastyczny pomysł na oryginalny i kreatywny prezent dla dzieci. Poduszka zdobiona grafiką dziewczynki z kwiatowym koszyczkiem można wręczyć solenizantce na Roczek czy Urodziny. Tak przygotowana poduszka z modną grafiką to rewelacyjna dekoracja do pokoju dziecięcego i świetny dodatek na podróże i szkolne wycieczki.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Króliczek z balonem Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Króliczek z balonem Z IMIENIEM

  Fantastyczny i oryginalny pomysł na prezent dla dziecka w postaci personalizowanej poduszki. Upominek z imieniem zachwyci nie tylko maluszka, ale i również rodziców. Poduszka jest hipoalergiczna, dzięki czemu jest bezpieczna dla dzieci. Na poduszce znajduje się urocza grafika króliczka z balonem i imię dziecka.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM

  Przepiękna poduszka dla dziewczynki, która jest zakochana w domowych pupilach, jakimi są psy. Poduszka zdobiona jest imieniem dziecka i śliczną grafiką dziewczynki trzymającej na pleckach słodkiego pieska. Tak przygotowana poduszka to idealna propozycja na prezent dla dziecka na różne okazje i fantastyczna dekoracja do pokoju dziecięcego.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Boho Zwierzątka Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Boho Zwierzątka Z IMIENIEM

  Hipoalergiczna poduszka z imieniem to wspaniały pomysł na prezent dla dziecka oraz rewelacyjna dekoracja do pokoju dziecięcego. Poszewka poduszki zdobiona jest modną grafiką zwierzątek w stylu boho, która zaczaruje pokój dziecka. Miękka i przyjemna poduszka pomoże dziecku w zasypianiu i będzie świetnym gadżetem podczas podróży.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Różowy Króliczek dla dziewczynki Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Różowy Króliczek dla dziewczynki Z IMIENIEM

  Wspaniały prezent dla dziecka na Roczek, Urodziny czy Dzień Dziecka w postaci personalizowanej poduszki. Zdobiona uroczą grafiką różowego króliczka zachwyci każdą dziewczynkę! Poduszka wykonana jest z hipoalergicznego materiału, dzięki czemu jest bezpieczna dla maluchów. Poduszka z imieniem to fantastyczny dodatek na szkolne wycieczki i przepiękna...

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Panda i Koala Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Panda i Koala Z IMIENIEM

  Jaki prezent wręczyć dziecku z okazji Roczku, Urodzin czy Dnia Dziecka? Fantastyczną i oryginalną propozycją jest personalizowana poduszka z uroczą grafiką. Zdobiona motywem pandy, koali i imieniem dziecka prezentuje się przepięknie i z pewnością zachwyci każdego malucha! Miękka i przyjemna w dotyku poduszka to idealny dodatek na długie podróże i szkolne...

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Wyścigówka Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Wyścigówka Z IMIENIEM

  Oryginalny i kreatywny prezent dla dziecka na różne okazje w postaci personalizowanej poduszki. Jest przede wszystkim bezpieczna dla dzieci, ponieważ wykonana została z hipoalergicznego materiału. Zdobiona modną grafiką wyścigówki zachwyci każdego fana motoryzacji.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Słodki Kotek Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Słodki Kotek Z IMIENIEM

  Rewelacyjny prezent dla dziecka, które uwielbia słodkie i urocze kotki! Poduszka z imieniem i grafiką mordki kotka zachwyci każdą dziewczynkę. Jest przyjemna w dotyku, miękka i wypełniona hipoalergicznym materiałem, dzięki czemu jest bezpieczna dla dzieci. Poduszka z imieniem wspaniale udekoruje pokój dziecka, ale i również przyda się podczas długich...

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Słonik z serduszkiem Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Słonik z serduszkiem Z IMIENIEM

  Przepiękna poduszka z imieniem to idealny pomysł na prezent dla dziecka i fantastyczna dekoracja do pokoju dziecięcego. Poduszka zdobiona jest śliczną grafiką słonika, która zachwyci każdego maluszka! Poduszka jest bezpieczna dla dzieci, dzięki hipoalergicznemu wypełnieniu.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Astronauta Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Astronauta Z IMIENIEM

  Fantastyczny prezent dla fana kosmicznych przygód w postaci poduszki! Zdobiona imieniem dziecka i grafiką astronauty prezentuje się rewelacyjnie. Poduszka to świetna dekoracja do pokoju dziecięcego oraz gadżet na długie podróże i wycieczki szkolne.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Królewna i Jednorożec Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Królewna i Jednorożec Z IMIENIEM

  Fantastyczna dekoracja do pokoju dziecięcego i pomysł na prezent dla dziewczynki! Poduszka dla prawdziwej królewny z imieniem i modną grafiką można wręczyć z okazji Roczku czy Urodzin. Poduszka jest bezpieczna dla dzieci, dzięki hipoalergicznemu wypełnieniu. Idealny dodatek do długich podróży i wycieczek szkolnych.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek Chrzest Miś z metryczką Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek Chrzest Miś z metryczką Z IMIENIEM

  Hipoalergiczna poduszka to wspaniała propozycja prezentu na roczek dla maluszka. Dekorowana grafiką misia z metryczką pasuje idealnie zarówno na roczek chłopca jak i dziewczynki. Poduszka to upominek do którego maluszek będzie mógł często wracać.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek Chrzest Anioł Stróż Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek Chrzest Anioł Stróż Z IMIENIEM
  2 Opinie

  Oryginalny prezent na Chrzest Święty maluszka. Personalizowana poduszka to upominek do którego dziecko będzie wracać przez wiele lat. Poduszka dekorowana jest grafiką aniołka oraz imieniem dziecka. Poduszka jest hipoalergiczna, bezpieczna dla maluszka.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek Chrzest Słodkich snów Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Prezent na Roczek Chrzest Słodkich snów Z IMIENIEM
  1 Opinie

  Prezent na Chrzest Święty maluszka w formie personalizowanej poduszki. Na poszewce nadrukowane jest imię dziecka oraz data Chrztu, dzięki czemu prezent będzie cudowną pamiątką tego dnia. Wypełniona hipoalergicznym sylikonem jest w pełni bezpieczna dla dziecka.

  39,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 66 elementów

Prezenty na Roczek

Prezenty na Roczek często sprawiają wiele problemów i przemyśleń. Najbliżsi zastanawiają się co wręczyć, by upominek spodobał się maluchowi, był praktyczny i pamiątkowy. Prezenty na Roczek dla chłopca są trudniej dostępne niż prezenty na Roczek dla dziewczynki. Małej księżniczce dużo prościej wybrać odpowiedni prezent, który się jej spodoba. W naszym sklepie znajdziecie jednak prezenty na Roczek dziecka zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Świetnie w tej roli sprawdzą się skrzynki, wewnątrz których znajdują się upominki takie jak kubeczek z talerzykiem, sztućce. Świetnym pomysłem może być również pluszak z personalizowaną metryczką lub Księga Pamiątkowa. Wybierzcie idealny wariant dla siebie, by stworzyć wyjątkowy upominek. 

Prezent na roczek skrzynia z upominkami wewnątrz

Jednym z najbardziej atrakcyjnych upominków jest zdecydowanie elegancka, jasna skrzynia, w której znajdują się upominki przeznaczone specjalnie dla jubilata. Świetnym pomysłem będzie skrzynia z dekoracyjnym talerzykiem i kubeczkiem. Prezent występuje w dwóch wersjach graficznych - króliczek w błękicie dla chłopca oraz jednorożec w różu dla dziewczynki. Całość prezentuje się bardzo uroczo i delikatnie. Naczynia umieszczone są na dekoracyjnym sizalu, by pięknie się prezentowały i były bardzo bezpieczne. Wewnątrz skrzyni umieściliśmy również kartę z przewodnią grafiką, tekstem życzeń oraz personalizacją imieniem dziecka i datą wydarzenia. Dzięki temu Wasz upominek jest bardzo oryginalny i unikatowy. Dorzuciliśmy również kilka cukierków i lizaki, by prezent był jeszcze bardziej atrakcyjny. z pewnością spodoba się maluchowi i pomoże w jego rozwoju. Coraz częściej spotykamy również eleganckie sztućce umieszczone w dekoracyjnych skrzyniach. Jest to gadżet, którego dziecko będzie używało przez lata. Pomoże mu w jego rozwoju i będzie świetnym dopełnieniem talerzyka oraz kubeczka. Na każdym elemencie wygrawerowana została pszczółka, która świetnie nawiązuje do grafiki przedstawionej na karcie z życzeniami i personalizacją. W zależności od płci dziecka możecie zdecydować się na błękitną lub różową kolorystykę. Taka skrzynia będzie świetnym pomysłem na prezent urodzinowy dla malucha. 

prezent na roczek szkrzynia z upominkiem

Prezent na roczek z kubeczkiem i talerzykiem

Prezent na roczek metryczka

Pluszaki zawsze są dobrym pomysłem na prezent. Maluchy uwielbiają takie zabawki, a jeżeli dodatkowo posiadają metryczkę z najważniejszymi informacjami o dziecko, to stają się wspaniałą pamiątką po tym ważnym dniu. Nasz miś posiada koszulkę, na której drukujemy imię dziecka oraz najważniejsze dane z dnia porodu - wagę dziecka, wzrost, datę oraz godzinę narodzin. Dodatkowo na każdej znajduje się wybrana przez Was grafiką, która w znakomity sposób się prezentuje. W zależności od Waszych preferencji zdecydujcie się na najbardziej atrakcyjny i uroczy dla Was wariant. 

Prezent na roczek metryczka z misiem

Prezent na roczek metryczka

Prezent na roczek księga pamiątkowa

Wspaniałym pomysłem na prezent dla Roczniaka będzie również Pamiątkowa Księga. Ze względu na swoją uniwersalność, możecie wykorzystać ją na kilka sposobów. Świetnym rozwiązaniem będzie wklejenie do niej pierwszych zdjęć z maluchem, pierwszych wspomnień. Oczywiście Nie zapomnijcie o pięknych życzeniach i dedykacji na pierwszej stronie. Dzięki temu całość będzie bardzo pamiątkowa i wyjątkowa. Upominek możecie również potraktować jako Księgę Gości, do której podczas przyjęcia wszyscy wpisują swoje życzenia dla malucha i rodziców. Taki gadżet staje się wspaniałą pamiątką po tym ważnym wydarzeniu. Na okładce znajduje się grafika cyfry „1” wraz z elementami dekoracyjnymi ściśle związanymi z urodzinami jak balonik lub babeczka. Całość jest bardzo delikatna i urocza. Dodatkowo widnieje na niej personalizacja imieniem dziecka i datą uroczystości. W zależności od płci dziecka postawcie na błękitny lub różowy wariant.

Księga pamiątkowa na roczek

Księga pamiątkowa na roczek