Informacja

Nowe produkty

IHS Exclusive

Kolekcja IHS Exclusive to dekoracje na Pierwszą Komunię Świętą dekorowane motywem Hostii. Wszystkie dodatki zdobione są spójną, pasującą grafiką, dzięki czemu można z nich łatwo przygotować fantastyczną kompozycję. Wszystkie dekoracje pasują zarówno na Pierwszą Komunię chłopca, jak i dziewczynki. Przepiękna ornamentowa Hostia stała się głównym motywem przewodnim, który idealnie wpisuje się w najnowsze trendy. W kolekcji bestsellerem są pudełeczka na podziękowanie gościom, zaproszenia komunijne, a także opłatki na tort.

Dekoracje komunijne z motywem złotej hostii

Dekoracja stołu komunijnego ze złotymi akcentami

IHS Exclusive 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 56 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 56 elementów

Jak urządzić eleganckie przyjęcie komunijne krok po kroku?

Wysłaliście już zaproszenia gościom? Kolejny etap to… zaplanowanie i przygotowanie całej uroczystości! Ale prosimy się nie bać, to tylko tak strasznie brzmi. Pomożemy Wam w wyborze dekoracji i akcesoriów potrzebnych do urządzenia niezapomnianego przyjęcia. Wasi goście będą zachwyceni wyglądem sali lub mieszkania jeśli zdecydujecie się na konkretny motyw przewodni i będziecie się go konsekwentnie trzymać przy wyborze dekoracji.

Jak przygotować stół komunijny? – klimatyczne świece

Stół komunijny to najważniejsze miejsce w domu, przy którym zbiera się cała rodzina, dalsza czy ta najbliższa. Warto zadbać by stół komunijny roztaczał aurę rodzinności i ciepła. Klimat ciepła stworzymy dzięki blasku świec. Światło świec pięknie rozświetli pomieszczenie, w którym odbywa się przyjęcie. Świece proste czy kule powinny być dopasowane do reszty wystroju. Pięknie i elegancko prezentują się świece o złotym kolorze. Świece są wyjątkowym dodatkiem, który pozwoli podkreślić uroczysty charakter przyjęcia. Połączenie złota i bieli to klasyczne zestawy przygotowywane z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Na komunijnym stole nie może także zabraknąć odpowiednich dekoracyjnych serwet, które podkreślą wspaniały wygląd dań i nadadzą im odpowiedniego eleganckiego charakteru.

Świece proste ihs exclusive

Dekoracyjne świece na Pierwszą Komunie Świętą

Jak przygotować dekoracje sali? – eleganckie personalizowane plakaty komunijne

Pomieszczenie, w którym odbywa się Komunia, czy to w domu czy w restauracji powinno być także odpowiednio udekorowane. Do dekoracji sali możecie użyć modnych metalicznych balonów w kolorach bieli lub złota. Balony z helem to ulubione akcesoria dekoracyjne dzieci. Do dekoracji pomieszczenia można użyć personalizowanych plakatów komunijnych z efektowną grafiką oraz imieniem dziecka z datą uroczystości. Na plakacie można także umieścić zdjęcie dziecka przystępującego do Komunii. Pompony z bibuły w kształcie kwiatów dopełnią wystroju swoją delikatnością i wdziękiem. Dekoracje te świetnie prezentują się podwieszone przy suficie.

Personalizowany plakat na I Komunię ŚwiętąPersonalizowany plakat na I Komunię Świętą - Złota Hostia

Jak udekorować tort komunijny? – efektowne opłatki na tort komunijny

Żadne przyjęcie komunijne nie może się odbyć bez tortu. Tort komunijny możecie zamówić w cukierni lub przygotować samemu. Samodzielnie wykonany i pięknie prezentujący się tort oczywiście napawa większą dumą. Do dekoracji tortu komunijnego możecie użyć opłatków na tort. Opłatki mają wyjątkowe grafiki, które zachwycają swoim wyglądem. Na opłatkach komunijnych możecie dodać imię dziecka oraz datę uroczystości. Tort z opłatkiem najlepiej wygląda podany na drugi dzień od położenia opłatka. Warto o tym pamiętać przygotowując słodki poczęstunek dla gości. Do tortu należy także przygotować spersonalizowane pudełka na ciasto. Urządzając rodzinne przyjęcia zawsze zostaje nam jedzenie, które chcielibyśmy wręczyć wychodzącym gościom. Przydadzą nam się w tym celu pudełka z grafikami pasującymi do motywu przewodniego Waszego przyjęcia. Dzięki nim słodkie ciasto będzie prezentować się bardziej efektownie i elegancko.

Personalizowany opłatek na tort na KomunięPersonalizowany opłatek na tort - propozycja na Pierwszą Komunię Świętą