Nowe produkty

Zaproszenia na Komunię personalizowane

Zaproszenia na Komunię personalizowane z pewnością sprawią, że odbiorca takiej przesyłki poczuje się wyjątkowo.Cały tekst zaproszenia na Komunię zostanie nadrukowany na kartce. Zaproszenia personalizowane robione są na zamówienie. Komplet składa się z zaproszenia na jednostronnej kartce, koperty z ozdobnym wnętrzem oraz naklejki do zamykania kop...

Zaproszenia na Komunię personalizowane z pewnością sprawią, że odbiorca takiej przesyłki poczuje się wyjątkowo.Cały tekst zaproszenia na Komunię zostanie nadrukowany na kartce. Zaproszenia personalizowane robione są na zamówienie. Komplet składa się z zaproszenia na jednostronnej kartce, koperty z ozdobnym wnętrzem oraz naklejki do zamykania koperty, która również pięknie upiększa i spaja całość. Zaproszenia na Komunię w tonacjach pastelowych sprawdzą się idealnie na uroczystość dziewczynki, natomiast granaty i szarości to idealnie zaproszenia na Komunię dla chłopca. Oprócz zaproszeń personalizowanych w naszej ofercie znajdują się też zaproszenia komunijne do wypisania.

Więcej

Zaproszenia na Komunię personalizowane Jest 34 produktów.

Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów
 • ZAPROSZENIE komunijne w pudełku dla Chrzestnych/Dziadków SCRAP SREBRNE
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne w pudełku dla...

  Wspaniałe zaproszenie na Komunię dziecka dla Chrzestnych i Dziadków w drewnianym pudełku. Zaproszenie jest w pełni spersonalizowane i ręcznie zdobione elementami w srebrnej kolorystyce. Pudełko wykonane jest z naturalnego drewna i udekorowane satynową wstążką. Całość prezentuje niezwykle elegancko i z pewnością oczaruje najbliższych.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne w pudełku dla Chrzestnych/Dziadków SCRAP ZŁOTE
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne w pudełku dla...

  Wspaniałe zaproszenie komunijne w pudełku, które oczaruje i zachwyci najbliższych. Przepiękna propozycja, która w cudowny sposób zaprosi na przyjęcie Chrzestnych oraz Dziadków. Pudełeczko wykonane jest z naturalnego drewna i ręcznie zdobione dekoracyjnymi elementami w srebrnej kolorystyce. Całość prezentuje się niezwykle elegancko!

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Srebrna Hostia (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane...

  Wyjątkowe zaproszenie na Pierwszą Komunię Świętą z motywem srebrnej hostii, które wpisuje się w najmodniejsze trendy komunijne. Zaproszenie sprzedawane w komplecie z kopertą, która ozdobiona jest kolorowym wnętrzem oraz naklejką w kształcie kółka prezentuje się niezwykle elegancko.

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane IHS Exclusive (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane IHS...

  Wyjątkowo eleganckie zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą z motywem ornamentowej Hostii. Wspaniała propozycja na przyjęcie komunijne zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Hostia, która ozdabia zaproszenia to idealny motyw graficzny, który wpisuje się w najnowsze trendy komunijne.

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne RĘKODZIEŁO ZE ZDJĘCIEM SREBRNE (+personalizacja)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne RĘKODZIEŁO ZE...

  Wyjątkowo eleganckie zaproszenia komunijne ze zdjęciem dziecka, które pozwolą zaprosić najbliższych w cudowny sposób. Zaproszenia są ręcznie dekorowane ażurowymi wizytówkami, srebrnym krzyżykiem oraz srebrną wstążką. Personalizacja nadrukowana na specjalnym czerpanym papierze o świetnej jakości prezentuje się wspaniale. Goście będą oczarowani tak...

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne scrap RĘKODZIEŁO SREBRNE (+personalizacja)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne scrap RĘKODZIEŁO...

  Przepiękne ręcznie zdobione zaproszenia komunijne z personalizacją pozwolą w elegancki sposób zaprosić najbliższych na Pierwszą Komunię Świętą dziecka. Zaproszenia wykonane na czerpanym papierze w srebrnej kolorystyce prezentują się wspaniale i wpisują się w najnowsze trendy komunijne. Goście będą oczarowani tak cudownie przygotowanymi zaproszeniami.

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne RĘKODZIEŁO ZE ZDJĘCIEM (+personalizacja)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne RĘKODZIEŁO ZE...

  Wspaniałe personalizowane zaproszenie komunijne ze zdjęciem dziecka, które oczaruje najbliższych. Ręcznie wykonane zaproszenie ozdobione ażurowymi wizytówkami, srebrnym krzyżykiem oraz złotą, satynową wstążką prezentują się niezwykle elegancko. Złota kolorystyka i oraz złote ornamenty umieszczone na zaproszniu wpisują się w najmodniejsze trendy komunijne.

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne scrap RĘKODZIEŁO ZŁOTE (+personalizacja)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne scrap RĘKODZIEŁO...

  Wyjątkowo eleganckie zaproszenie komunijne z personalizacją, które zachwyci najbliższych swoim wyglądem. Ręcznie zdobione zaproszenie srebrnym krzyżykiem, ażurowymi wizytówkami oraz złotą, satynową wstążką prezentuje się przepięknie. Niezwykła propozycja na Pierwszą Komunię Świętą dziecka, która wpisuje się w najmodniejsze trendy komunijne.

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Vintage Lace (+koperta z wnętrzem+naklejka
  9,49 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane...
  1 Opinie

  Wyjątkowo eleganckie zaproszenie na Pierwszą Komunię Świętą zdobione motywem białej koronki i hostii. Zaproszenie wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół, które pozytywnie zachwyci najbliższych. W zestawie znajduje się koperta zdobiona wnętrzem w motywem hostii oraz naklejka kółko, która pozwoli zamknąć i ozdobić kopertę.

  9,49 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Subtelny Róż (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane...
  1 Opinie

  Przepiękne w pełni spersonalizowane zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą dla dziewczynki. Zaproszenia ozdobione motywem kwiatowym w odcieniach różu prezentują się cudownie! Goście będą zachwyceni i zauroczeni tak wyjątkową formą zaproszenia na uroczystość.

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Delikatne Kwiaty (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane...

  Zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą z pięknym motywem świeżych kwiatów i zielonych listków. Wspaniała propozycja na przyjęcie komunijne nie tylko dla dziewczynki, ale i również dla chłopca. Zaproszenia są w pełni personalizowane, posiadają nadruk wszystkich najpotrzebniejszych informacji.

  9,50 zł
 • Zaproszenie komunijne dwustronne z nadrukiem Konwalie
  3,50 zł
  Zaproszenie komunijne dwustronne z...

  Zaproszenie komunijne z nadrukiem konwalii wykonane w formacie A4. Dzięki niemu w wyjątkowy sposób zaprosisz gości na Pierwszą Komunię Świętą. Zaproszenie jest personalizowane.

  3,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Zapach Piwonii (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  9,49 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane...

  Przepiękne personalizowane zaproszenia na I Komunię Świętą. Kartki zdobione grafiką kwiatów piwonii pasują idealnie na przyjęcie dziewczynki. Wykonane z czerpanym papierze. Taki dodatek z pewnością zachwyci wszystkich gości. Nadruk minimalizuje możliwość popełnienia błędów.

  9,49 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Pastelowy Kościół z dziewczynką (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane...

  Przepiękne zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą dla dziewczynki dekorowane uroczą grafiką pastelowego kościółka. Cudowna propozycja, która oczaruje najbliższych i pozwoli ich zaprosić na uroczystość w wyjątkowy sposób. Zaproszenia wykonane są na specjalnym czerpanym papierze, które idealnie prezentuje się z całym zestawem.

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Kielich i winogrona (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane...

  Eleganckie zaproszenie komunijne w fioletowo-złotej kolorystyce z motywem kielicha i winogron. Wyjątkowa propozycja na Pierwszą Komunię Świętą dla dziewczynki, jak i chłopca, która pozwoli w piękny sposób zaprosić najbliższych na uroczystość.

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Kremowe Anemony (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane...

  W pełni personalizowane piękne zaproszenie komunijne z motywem kwiatowym! Zaproszenie wykonane na specjalnym papierze o wysokiej jakości, zdobione modnym motywem białych anemonów na kremowym tle prezentuje się przepięknie. Motyw Hostii, który został dodatkowo umieszczony na naklejce w kształcie kółka oraz na wnętrzu koperty wspaniale podkreśli charakter...

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Granatowe Anemony (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane...
  1 Opinie

  Eleganckie zaproszenie na Pierwszą Komunię Świętą z kwiatowym motywem w biało-granatowej kolorystyce. Idealna propozycja na przyjęcie komunijne dla chłopca, które wpisuje się w najmodniejszy motyw komunijny w tym sezonie. Goście będą zachwyceni i zauroczeni tak pięknie przygotowanym zaproszeniem.

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Lilie (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane...

  Piękne zaproszenia komunijne zdobione grafiką kwiatów lilii, które pozwolą w wyjątkowy sposób zaprosić najbliższych na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dziecka. W komplecie znajduje się kremowa koperta z kolorowym wnętrzem oraz naklejka kółko, dzięki czemu całość prezentuje się naprawdę wspaniale!

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Różowa Komunia (+koperta z wnętrzem+naklejka) 2 WZORY
  9,49 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane...

  Personalizowane zaproszenia komunijne dla dziewczynek. Zdobione grafiką różowej gałązki lub różowego serca. Dzięki modnym grafiką pozwoli w oryginalny sposób zaprosić gości na uroczyste przyjęcie. Wewnątrz zaproszenia znajduje się nadrukowany tekst aby zaproszenia było od razu gotowe do wręczenia.

  9,49 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Lovely Peony (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane...

  Wspaniała propozycja zaproszeń na Pierwszą Komunię Świętą dziewczynki. W pełni personalizowane zaproszenia z motywem delikatnych kwiatów piwonii prezentują się pięknie i elegancko. Biało-różowo-zielona kolorystyka świetnie pasuje do wyjątkowego charakteru uroczystości, jaką jest Komunia dziecka.

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Lily of the Valley (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Lily...

  Eleganckie zaproszenie komunijne z delikatnym motywem wianuszka i gałązki konwalii to najmodniejszy trend w tym sezonie. W pełni personalizowane zaproszenia pozwolą w wyjątkowy sposób zaprosić gości na Pierwszą Komunię Świętą dziecka. Wspaniała propozycja zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane PasteLOWE (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane...

  Pastelowe zaproszenie komunijne wykonane na czerpanym papierze, z pełną personalizacją! Zachwyćcie gości i wręczcie im najpiękniejsze zaproszenia na przyjęcie komunijne!

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Liliowe Love (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane...

  Przepiękne zaproszenia komunijne z subtelnym i delikatnym motywem kwiatowym to idealna propozycja na Komunię Świętą dziewczynki. Zaproszenia prezentują się wspaniale, dzięki pełnej personalizacji, pięknej kolorystyce oraz kopercie z ozdobnym wnętrzem.

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Złoty Kielich (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane...

  Personalizowane zaproszenie komunijne z motywem Złotego Kielicha pozwolą zaprosić gości w elegancki i wyjątkowy sposób. Zaproszenia sprzedawane są w komplecie z kraftową kopertą z ozdobnym wnętrzem oraz naklejką w kształcie kółka, dzięki czemu całość prezentuje się fantastycznie!

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne dwustronne Z NADRUKIEM Srebrno-Złota Komunia
  3,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne dwustronne Z...

  Personalizowane zaproszenia dla gości na I Komunię Świętą. Motyw minimalistycznych liści oraz elementów złota prezentuje się przepięknie. Całość dopełniają geometryczne kształty. Wykonane z najlepszej jakości papieru w kształcie prostokąta. Gotowy komplet to najlepszy wybór.

  3,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne dwustronne Z NADRUKIEM Komunia w Srebrze
  3,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne dwustronne Z...

  Przepiękne personalizowane zaproszenia komunijne w wyjątkowym formacie A4. Zaproszenia dekorowane są matowym nadrukiem srebrnej koronki. Kartki są dwustronne z jednej strony napis "Zaproszenie na Komunię" z drugiej personalizowany tekst ze wszystkimi niezbędnymi informacjami. Dzięki temu można je od razu wręczyć gościom.

  3,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne dwustronne Z NADRUKIEM Komunia w Złocie
  3,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne dwustronne Z...

  Eleganckie, dwustronne zaproszenia na Pierwszą Komunie Świętą. Zdobione najmodniejszą grafiką sezonu - złotą koronką. Zaproszenia są stworzone w bardzo oryginalnym rozmiarze a5. Nadruk na zaproszeniu posiada wszelkie niezbędne informacje dlatego można je od razu wręczyć planowanym gościom.

  3,50 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne dwustronne Z NADRUKIEM Kielich i Hostia
  3,50 zł
  ZAPROSZENIE komunijne dwustronne Z...

  Zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą. Dekorowane grafiką złotego kielicha oraz Hostii. Z jednej strony zaproszenia znajduje się napis " Zaproszenie na Komunię" z drugiej spersonalizowany tekst. Zaproszenie pozwoli w elegancki sposób zaprosić gości na uroczystość Pierwszej Komunii.

  3,50 zł
 • KOPERTA do zaproszeń personalizowanych C5 BIAŁA
  1,00 zł
  KOPERTA do zaproszeń personalizowanych C5...

  Biała koperta do zaproszeń personalizowanych. Koperta uchroni zaproszenie przed zniszczeniem oraz sprawi, że jej zawartość będzie niespodzianką. Koperty pasują do zaproszeń w formacie A5.

  1,00 zł
 • KOPERTA do zaproszeń personalizowanych C5 KRAFT
  1,00 zł
  KOPERTA do zaproszeń personalizowanych C5...

  Koperta do zaproszeń personalizowanych w kolorze złotym. Dzięki niej w piękny sposób opakujesz zaproszenia na Chrzest Święty. Koperta jest na zaproszenia rozmiaru A5.

  1,00 zł
 • KOPERTA do zaproszeń personalizowanych C5 RÓŻOWA
  1,20 zł
  KOPERTA do zaproszeń personalizowanych C5...

  Różowa koperta na zaproszenia na Chrzest Święty. Zapakujesz w nią kartkę rozmiaru A5. Dzięki temu zaproszenie będzie niespodzianka aż do chwili wręczenia.

  1,20 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  25,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  25,00 zł
 • LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  20,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 20zł.

  20,00 zł
 • WSTĄŻKI do zaproszeń na Komunię ,Chrzest i Urodziny różne kolory 10szt
  5,98 zł
  Nowy
  WSTĄŻKI do zaproszeń na Komunię, Chrzest...

  Przepiękne wstążki do zaproszeń w wybranym kolorze. Wstążki są pięknie ucięte dlatego są od razu gotowe do użycia. Wstążki możecie dobrać kolorystycznie do wybranych zaproszeń.

  5,98 zł
Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów

Wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka 

Dzień Pierwszej Komunii Świętej to początek samodzielnej przygody młodego katolika z kościołem. Przyjmuję po raz pierwszy ciało Chrystusa i wkracza do uczestnictwa w obrzędzie Eucharystii podczas każdej mszy. Jest to niezwykle przejmująca chwila w życiu młodego człowieka. W tradycji polskiej przyjęło się celebrować ten dzień z najbliższymi.

Zaproszenia na Komunię 2020

Trendy co kilka lat się zmieniają. Lecz od kilku lat niezmiennie prym wiodą personalizowane zaproszenia na Komunię. Ludzie lubią czuć się wyjątkowo, a dzięki takiemu zaproszeniu komunijnemu efekt ten zostaje osiągnięty. Zaproszenia personalizowane powstały z myślą o kliencie i jego indywidualnym potrzebom. Na Komunię 2020 pragniemy zaprezentować kilka naszych niecodziennych, ponadczasowych propozycji, aby w niezwykły sposób zaprosić gości komunijnych.

Jak dobrać tekst zaproszenia na Komunię?

Z przyjemnością prezentujemy stworzone przez nas z dbałością o każdy szczegół, bestsellerowe zaproszenia na Komunię. Wielką popularnością cieszą się te z kolekcji hostia. Wytworny wzór srebrnej hostii na jasnoszarym tle, a z drugiej strony kartki miejsce na tekst, z danymi które uzupełnimy za was. Ale jak dobrać odpowiedni tekst oraz co powinno się w nim znaleźć? No przede wszystkim podstawowe informacje takie jak data, godzina oraz miejsce uroczystości. Nie zapomnij tez o imionach gości! Dodatkowo na zaproszeniach możesz umieścić wierszyk lub cytat. Dzięki temu zaproszenia na pewno będą niepowtarzalne.

Zaproszenia na Komunię Srebrna Hostia

Zaproszenie na Komunię z motywem Srebrnej Hostii

Kolejną propozycją jest nasz bestseller - zaproszenia komunijne z wiankiem z konwalii. Nie bez powodu jest to jeden z najczęściej wybieranych motywów na naszym sklepie, to właśnie w maju kwitną te piękne, drobne kwiatuszki. Całość prezentuję się niezwykle delikatnie i estetycznie. Wnętrze koperty oraz ozdobna naklejka posiadają motyw pięknej gałązki konwalii. Jest to jedno z uniwersalnych zaproszeń na Komunię.

Zaproszenie na Komunię z personalizacją

Zaproszenie komunijne z personalizacją zdobione grafiką konwalii

Zaproszenia komunijne wzory

Kto powiedział, że zaproszenie komunijne musi być oczywiste. Oto kilka propozycji jak zaskoczyć naszych bliskich. Jednym z pomysłów może być zaproszenie komunijne dla Chrzestnych i Dziadków w pudełku. Wykonane jest z jasnego drewna owinięte białą wstęgą. W środku na wieczku znajduje się wypełnione zaproszenie. Dół zdobi ręcznie robiony srebrny krzyż ozdobiony piękną rozetą oraz srebrną wstęgą. Dzięki takiemu zaproszeniu najważniejsi goście poczują się jeszcze bardziej wyjątkowo. Jeśli chcesz, aby całe zaproszenie było czymś niespotykanym, wybór musi paść na te ze zdjęciem swojego dziecka. Tylko w naszym sklepie możecie ozdobić zaproszenie komunijne ze zdjęciem dziecka. Ręcznie robione zaproszenie na Komunię składa się z otwartej książeczki ozdobionej ażurowymi motywami oraz złotą wstęgą. W środku znajduję się osobna kartka z informacją o Komunii Świętej, a także zdjęciem dziecka w sepii. Koperta posiada ozdobną dziurę, aby złota kokarda pięknie prezentowała się po włożeniu zaproszenia do środka. Naszym kolejnym bestsellerem jest ręcznie robione zaproszenie opasane złotą wstążką. Zaproszenie posiada otwieraną okładkę wykonaną w jasnych kolorach ozdobioną ażurową rozetą, w środku znajduje się karta z personalizacją wykonana na wysokiej jakości czerpanym papierze. Wszystkie te zaproszenia komunijne sprawdzą się idealnie zarówno u dziewczynki jak i chłopca.

Zaproszenie na Komunię ręcznie zdobione

Ręcznie robione zaproszenia komunijne

Zaproszenia na Komunię boho

Zwolenników tradycji ucieszy fakt, że w swoim asortymencie posiadamy wiele propozycji ze standardowymi motywami związanymi z sakramentem Komunii Świętej. Pierwsza propozycja to delikatne zaproszenie komunijne z motywem lilii i kielicha eucharystycznego. Brzoskwiniowa koperta z wnętrzem przyozdobionym w piękne kwiaty kryje w środku kwadratowe personalizowane zaproszenie na komunię. Ozdobna naklejka z kielichem i chlebem - symbol ciała i krwi Chrystusa, pięknie zamyka i zdobi całość. Jeśli jesteśmy na tyle odważni, by dodać troszkę koloru, warto zdecydować się na zaproszenia na Komunię z motywem winogron i kielicha w mocno fioletowej kopercie. Komplet posiada również naklejkę, która spaja zaproszenie. Ostatnią propozycją od nas jest tradycyjne biało-złote zaproszenie komunijne z elementem kielicha i hostii. Wszystko zapakowane w kopertę wykonaną z brązowego papieru. Środek oraz naklejka ozdobione zostały złotą hostią. Całość prezentuję się minimalistycznie oraz elegancko. Uniwersalność każdego z zaproszeń sprawiają, że nadają się na komunię dziewczynki oraz chłopca.

zaproszenia komunijne w stylu boho

Kwiatowe zaproszenia komunijne

Zobacz inne propozycje zaproszeń na Komunię Świętą w kategorii ZAPROSZENIA:

Zaproszenia na Komunię do wypisania

Zaproszenia na Komunię personalizowane

Zaproszenia na Komunię dla dziewczynki

Zaproszenia na Komunię dla chłopca