Informacja

Nowe produkty

Prezenty na Chrzest i pamiątki

Pamiątki Chrztu Świętego są bardzo ważnym elementem całej uroczystości. Najważniejsze są upominki na Chrzest od Matki Chrzestnej i Ojca Chrzestnego. Wiele osób decyduje się wręczyć rodzicom maluszka pieniądze. Ale jak zrobić to w oryginalny sposób? Asortyment naszego sklepu oferuje prezenty na Chrzest takie jak pudełeczka oraz drewniane skrzyneczki do których można włożyć banknoty. Jeśli jednak wolelibyśmy wręczyć inny upominek dobrym sposobem okazuje się wręczenie drewnianego pudełeczka w którym ukryta jest przytulanka, smoczek czy różne słodkości. Taki prezent przypadnie do gustu zarówno maluszkowi jak i jego rodzicom. Ciekawym prezentem jest również gotowa skrzyneczka ze sztućcami czy gadżetami dla maluszka. Gotowe prezenty na Chrzest możecie od razu wręczyć, gdyż wykonane zostały z największą starannością.

Prezenty na Chrzest i pamiątki 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 75 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 75 elementów

Prezenty na Chrzest Święty - co kupić dziecku na Chrzest Święty?

Pamiątki z dnia Chrztu Świętego to piękne dodatki o symbolicznym znaczeniu, które niosą ze sobą wyjątkowe przesłanie. Prezenty dla dziecka wręczane w dniu uroczystości sprawiają, że moment przyjęcia tego niezwykłego sakramentu jest jeszcze bardziej wyjątkowy. Cudowne pudełeczka z drobnymi upominkami, medaliki, różańce czy modlitwy niosą błogosławieństwo na Nową Drogę Chrześcijańskiego Życia. Jednocześnie pojawia się wiele wątpliwości: Czy lepiej dać pieniądze czy prezent? Jeśli pieniądze, to ile? Jeśli prezent, to jaki i do jakiej kwoty? Moda na prezenty zmienia się z roku na rok. Wybór pada również pomiędzy tradycyjną pamiątką z uroczystości, a praktycznym upominkiem. Zawsze pojawia się myśl, który z prezentów będzie “mądry” i “właściwy”.

Drewniana skrzyneczka na prezetn na chrzestDrewniana skrzyneczka z upominkami na Chrzciny

Pieniądze na prezent - wyjątkowa oprawa upominku

Wybór prezentów na Chrzest Święty może przyprawić o zawrót głowy. Trzeba zdecydować, czy postawić na poważny prezent edukacyjny, czy na elegancki upominek nawiązujący do specyfiki tego święta. Zawsze jednak musimy pamiętać, że uroczystości tego typu to ogromne emocje, a nierzadko również stres. Prezenty i przyjęcie to dodatki, które mają sprawić radość, a nie być głównym punktem “programu”. Aby rzeczywiście tak się stało pomóc może pamiątka w postaci białej ramki z modlitwą. Jak w efektowny i subtelny sposób wręczyć dziecku prezent w formie pieniążków? Piękna pamiątka Chrztu Świętego umieszczona w ramie. To rewelacyjny nośnik do gotówki, którą najbliżsi wręczają maluszkowi w dniu Chrztu Świętego. Całość jest spersonalizowana, posiada przepiękną grafiką wianuszka z gałązek konwalii, prezentuje się delikatnie i subtelnie.

Pudełko na pieniążek na ChrzestPamiątka Chrztu Świętego - propozycja na wręczenie pieniędzy

Prezent na Chrzest skrzyneczka ze sztućcami

Jeśli szukasz prześlicznego i trwałego prezentu na Chrzest Święty dla malutkiego chłopca to mamy doskonałą propozycję. Jedyną z bestsellerowych pamiątek dla dziecka z okazji Chrztu Świętego jest wyjątkowa łyżeczka przewiązana błękitną wstążką, zamknięta w drewnianym pudełku. Łyżeczka ułożona jest na dekoracyjnej wacie oraz ozdobiona kokardką z satynowej, błękitnej wstążeczki. Wnętrze pudełka zawiera także karteczkę z pamiątkowym tekstem, imieniem dziecka, datą oraz imieniem osoby, która wręcza prezent. Dodatkowo pudełeczko jest dekorowane na wieczku napisem Pamiątka Chrztu Świętego wykonanym ze sklejki drewnianej lub grawerowanym. Jest to piękny sposób, by oczarować dziecko. Sztućce umieszczone w drewnianym pudełeczku, przewiązane błękitną kokardką i zwieńczone personalizowaną karteczką będą trwałym prezentem na lata.

Prezent na Chrzest sztućce dla dzieckaPamiątka Chrztu Świętego sztućce dla chłopca