Informacja

Nowe produkty

Życzenia na Roczek i pudełka na pieniądze

Życzenia na Roczek i pudełka na pieniądze, które w wyjątkowy sposób upamiętnią ten dzień. Jeśli nie wiesz jak można przekazać dziecku gotówkę w elegancki sposób wykorzystaj w tym celu drewniane pudełeczko na pieniądze. Nasze pudełeczka dekorowane są kolorowymi grafikami, specjalnie z myślą o najmłodszych. Ciekawą propozycją jest pudełko na pieniądze z klamerką do której należy przypiąć banknot. Wewnątrz znajdują się również życzenia, które zostaną pamiątką na wiele lat! Personalizowane pudełko na pieniądze na Roczek to doskonały wybór zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca.

Życzenia na Roczek i pudełka na pieniądze  

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Życzenia na Roczek i pudełka na pieniądze

Urodziny zawsze są wspaniałą okazją do świętowania, jednak jest kilka dat, które szczególnie chętnie obchodzimy. Jedną z takich okazji jest Roczek. Pierwsze urodziny to wspaniały powód do zorganizowania przyjęcia w gronie rodziny, podczas którego wszystkie najbliższe osoby będą mogły spędzić czas z malutkim solenizantem. Niestety, dziecko niewiele zapamięta z takiej uroczystości, dlatego warto zadbać o piękną pamiątkę, która nawet po wielu latach pozwoli mu poczuć choć odrobinę jej fantastycznego klimatu. Jeśli szukasz oryginalnego i ciekawego prezentu dla maluszka, koniecznie sprawdź nasze drewniane pudełeczka z życzeniami. Tak czarujący upominek mogą podarować dziecku zarówno rodzice, jak i goście obecni na przyjęciu. 

Pudełka na pieniądze z życzeniami

Niewielkie drewniane pudełko wyklejone wewnątrz kolorowymi kartkami z autorskimi grafikami to fenomenalny materiał na prezent z okazji pierwszych urodzin. Niezwykle modnym pomysłem na upominek jest skrzyneczka z serii Boho Zwierzątka. Doskonale wpisuje się w najnowsze trendy naturalne oraz eko, a malownicze obrazki w stonowanej kolorystyce ziemi świetnie wypełniają wnętrze pudełka. Taki projekt trafia zarówno w gusta dziewczynek, jak i chłopców, dlatego bez dwóch zdań sprawdzi się w swojej roli idealnie. Wspaniałą propozycją jest także pudełko zdobione motywem Leśne Zwierzątka. Na jasnym, zielonym tle znajdują się kolorowi mieszkańcy lasu w bajkowej odsłonie, dzięki którym prezent ma niesamowicie czarujący charakter. 

ŻYCZENIA na Roczek pudełko na pieniądze Z PODPISEM Leśni Przyjaciele

Pudełko na pieniądze na Roczek

Pudełko na pieniądze na Roczek dziewczynki

W naszej ofercie znajdziesz także śliczne pudełka, które świetnie podkreślają płeć obdarowanego dziecka. Dla dziewczynki mamy piękną propozycję z kolekcji Flower Girl. Pastelowy róż dominujący na papierze kapitalnie komponuje się z kwiatowym motywem oraz grafiką dziewczynki trzymającej szczeniaczka. To nie tylko bezbłędny pomysł na prezent dla dziewczynki, ale też bardzo modny produkt w rustykalnym stylu. Pod personalizowanymi życzeniami umieszczony jest podpis osoby wręczającej upominek wraz z datą przyjęcia. Tak unikalny podarunek w przyszłości na pewno nie raz wywoła uśmiech na twarzy dziecka. Świetnym projektem jest też Różowo-Złota Jedynka. Nowoczesny, przyciągający wzrok motyw z metalicznym połyskiem prezentuje się kapitalnie.

ŻYCZENIA na Roczek dziewczynki pudełko na pieniądze Z PODPISEM Misie z tortem Różowe

Pudełko na pieniądze na Roczek dla dziewczynki

Pudełko z życzeniami na Roczek chłopca

Jakie pudełko wybrać na prezent dla chłopca? Bez wątpienia polecić możemy Niebiesko-Złotą Jedynkę. Grafiki babeczek, girland z chorągiewkami i balonów rewelacyjnie podkreślają rodzaj świętowanej okazji, a kolorystyka wyraźnie wskazuje na płeć małego solenizanta. W dolnej części pudełka znajdują się życzenia, natomiast w górnej nadrukowana została duża jedynka z metalicznym efektem. Do wnętrza każdego pudełka z życzeniami doczepione są również dwie drewniane klamerki, za pomocą których można mocować drobne upominki. Dzięki temu podarujesz dziecku nie tylko wyjątkowe życzenia, ale także gotówkę, wspólną fotografię czy małą torebkę z symboliczną biżuterię. Tak uroczy prezent będzie niesamowitą pamiątką z dnia pierwszych urodzin! 

ŻYCZENIA na Roczek chłopca pudełko na pieniądze Z PODPISEM Misie z tortem Niebieskie

Pudełko na pieniądze na Roczek chłopca