Informacja

Nowe produkty

Prezenty na Baby Shower dla Dziecka

Prezenty na Baby Shower dla dziecka w wyjątkowych boxach oraz pudełkach. Prezenty dla maluszka powinny być dobrze przemyślane i przede wszystkim bezpiecznie. Dlatego w tej kategorii znajdziecie wszystkie upominki dla noworodków. Podczas Baby Shower obdarowuje się Przyszłą Mamę prezentami nie tylko dla niej ale również dla maluszka. Dla dzieci bardzo popularne są maskotki oraz skrzyneczki z gryzakami czy kocykami. Nasze prezenty są personalizowane, dzięki czemu stają się bardzo osobistą pamiątką. W ofercie naszego sklepu znajdziesz prezenty na Baby Shower chłopca oraz dziewczynki!

Prezenty na Baby Shower dla Dziecka 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 38 elementów

Prezenty na Baby Shower dla dziecka

Baby Shower to przyjęcie organizowane dla przyszłej mamy przez jej przyjaciółki, aby okazać kobiecie wsparcie oraz razem z nią radować się nadchodzącymi narodzinami. Z tej okazji ciężarna obsypywana jest również prezentami. Zastanawiasz się, jaki upominek najlepiej podarować swojej przyjaciółce podczas Baby Shower? Popularnym rozwiązaniem są prezenty dla przyszłej mamy w postaci symbolicznej biżuterii, bezalkoholowe wino czy bardzo kobiece szlafroki, jednak z powodzeniem postawić można także na akcesoria dla maluszka. Zestawy prezentowe z przytulankami, gryzakami czy innymi drobiazgami z całą pewnością sprawią Twojej przyjaciółce mnóstwo radości i oczarują ją swoim fenomenalnym wyglądem. 

Zestaw dla dziecka na Baby Shower

Drewniana skrzynia wypełniona naturalną wełną drzewną to przepiękna oprawa dla prezentu z okazji Baby Shower. Wewnątrz pudełka można znaleźć również ozdobną kartkę nalepioną na wewnętrznej stronie wieczka. Nadrukowane na niej życzenia podpisane są zarówno imieniem maluszka, jak i osoby wręczającej upominek, dzięki czemu skrzynka będzie niezwykłą pamiątką z tego wyjątkowego dnia. Kartka dodatkowo ozdobiona jest też grafiką słonika, która idealnie komponuje się z zawartością skrzynki. W pudełku umieszczona bowiem została przytulanka w formie szarego słonia, a także drewniany gryzak o kształcie konia na biegunach i zawieszka do smoczka. Tak ujmujący zestaw gadżetów dla maluszka na pewno spodoba się przyszłej mamie.

Prezent na Baby Shower dla dziecka

Prezent na Baby Shower dla dziecka

Przytulanki w personalizowanych pudełkach

Czarujące przytulanki dla dziecka możesz podarować także w mniejszych pudełkach z personalizowanymi wieczkami. Upominki dostępne są zarówno w wersji dla dziewczynki, jak i chłopca, więc będą niezwykle osobistym prezentem, jeśli znacie już płeć maluszka. Biała przytulanka z głową misia i zawiązanymi rożkami to fantastyczny gadżet dla szkraba. Na miękkim materiale nadrukowana jest również malownicza grafika wraz z imieniem dziecka, która sprawia, że całość wygląda naprawdę oryginalnie. Przytulanki umieszczone są w pudełkach z grubego papieru. Na personalizowanej kartce przymocowanej do wieka opakowania znajdują się życzenia dla maluszka wraz z podpisem oraz datą przyjęcia. Prezent jest przygotowany z dbałością o najmniejsze szczegóły, przez co od razu nadaje się do wręczenia.

Przytulanka dla dziecka

Przytulanka dla dziecka z imieniem

Tabliczki do zdjęć dla dziecka

Dzieci tak szybko dorastają, że czasem nie wiadomo nawet, kiedy to się stało. Mamy na to sposób! Zestaw trzynastu drewnianych tabliczek z cyferkami 1-12 oraz napisem “Roczek” to wspaniały pomysł na dokumentowanie zmian zachodzących w maluszku podczas pierwszego roku jego życia. Tabliczki zdobione są roślinnym motywem, dzięki któremu prezentują się nad wyraz zjawiskowo. Całość zapakowana jest w lniany woreczek, na którym nadrukowana została personalizowana dedykacja oraz stylowa grafika wózeczka z króliczkiem. Z takimi tabliczkami ciężarna kobieta może fotografować swój rosnący brzuch lub robić zdjęcia maluszka. Stworzona w ten sposób kolekcja fotografii będzie cudowną pamiątką z tego wyjątkowego dla ich rodziny okresu.

Tabliczki do zdjęć dla dziecka

Drewniane tabliczki do zdjęć