Informacja

Nowe produkty

Niebiesko-złota jedynka

Dekoracje na Roczek zaprojektowane z myślą o pierwszych urodzinkach chłopca. Dodatki dekorowane grafiką jedynki w niebiesko-złotej kolorystyce. Zaprojektuj przyjęcie urodzinowe w jednym spójnym stylu. Zaproś gości na przyjecie używając zaproszenia na roczek a także zachowaj wspomnienia z tego dnia w eleganckiej księdze pamiątkowej. W ofercie znajdują się również podziękowania dla gości oraz słodkości, które możesz wręczyć gościom podczas uroczystości. Do dekoracji wnętrza na Roczek warto wykorzystać kolorowe balony w odcieniach błękitu i bieli oraz papierowe girlandy.

Niebiesko-złota jedynka 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 55 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 55 elementów

Niebieskie dekoracje na Roczek chłopca

Podczas organizacji pierwszych urodzinek Waszego malucha, warto zdecydować się na piękne, spójne dekoracje. Pozwolą stworzyć wspaniałe aranżacje, które wprowadzą wyjątkową atmosferę i klimat. Dekoracje na Roczek dla chłopca charakteryzują się błękitną kolorystyką. Świetnym dodatkiem do tego jest złoto, które idealnie się komponuje. Stworzyliśmy wyjątkowa kolekcję Niebiesko-Złota Jedynka, która świetnie podkreśla charakter uroczystości, idealnie wpisując się w najnowsze trendy na sezon 2024. W kolekcji znajdziecie zaproszenia na urodzinki, Księga Pamiątkowa, dekoracje tortu na Roczek czy podziękowania dla gości. Wszystkie elementy są bardzo potrzebne i warto zaopatrzyć się w nie podczas organizacji przyjęcia urodzinowego. 

Dekoracje na Roczek chłopca w odcieniach błękitu

Jednym z najczęściej wybieranych kolorów jako dekoracje na Roczek chłopca jest zdecydowanie niebieski. Jest bardzo charakterystyczny i subtelny, dlatego będzie świetnym rozwiązaniem na urodzinki chłopca. W naszej kolekcji Niebiesko-Złota Jedynka znajdziecie wszelkie potrzebne ozdoby, które możecie wykorzystać na Waszej uroczystości. Grafiką przewodnią jest złota cyfra “1”, która udekorowana została dekoracjami urodzinowymi w błękitnej kolorystyce. Wszystkie elementy idealnie ze sobą współgrają i świetnie się prezentują. Większość elementów posiada oryginalną personalizację, która sprawia, że całość jest jeszcze bardziej atrakcyjna. W kolekcji znajdziecie zaproszenia na Roczek, podziękowania dla gości, prezenty na Roczek, dekoracje na tort. Dzięki temu jesteście w stanie stworzyć bardzo spójne aranżacje i wspaniałe przyjęcie, które zachwyci wszystkich gości. 

opłatek na tort na roczek

Opłatek na tort na roczek

plakat na roczek

Księga gości plakat na roczek chłopca

Zaproszenia na roczek

Zaproszenia na Roczek są pierwszym elementem dekoracyjnym, z jakim mają styczność Wasi najbliżsi. Warto więc zadbać, by całość była spójna i świetnie ze sobą współgrała. Zaproszenia z kolekcji Niebiesko-Złota Jedynka są bardzo atrakcyjne i pięknie się prezentują. Na białych kartach znajduje się grafika złotej cyfry “1” w otoczeniu błękitnych ozdób urodzinowych jak balony, muffinki, girlandy. Wewnątrz umieściliśmy gotowy tekst, który należy uzupełnić najważniejszymi informacjami na temat uroczystości. Ręczne wypisanie kart sprawi, że Wasi goście na pewno docenią Wasz wkład w organizację przyjęcia. W środku znajdują się również odpowiadające grafiki.  Powiadomienia świetnie będą komponowały się z pozostałymi elementami występującymi na przyjęciu. Do kompletu dorzucamy również koperty, dzięki czemu nie musicie martwić się o dodatkowe elementy.

zaproszenia na roczek chłopca

Zaproszenia na roczek chłopca