Informacja

Nowe produkty

Słodki stół

Słodki stół na Chrzest z pewnością zachwyci wszystkich gości, zwłaszcza tych najmłodszych. Oprócz wyboru słodkości, bardzo ważna jest też aranżacja bufetu. Najlepiej zdecydować się na jeden motyw przewodni. Na rok 2020 najmodniejsze zapowiadają się być złote i srebrne dodatki. Znajdują się one w asortymencie naszego sklepu. Posiadamy talerzyki, papilotki na muffinki a nawet opakowania na popcorn. Wszystko po to aby słodki stół na Chrzest prezentował się jak najlepiej. Można go dodatkowo ozdobić balonami lub papierowymi rozetami. Aby podkreślić całość warto użyć kolorowego konfetti. Tak przygotowane miejsce sprawi, że ten dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Słodki stół 

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Słodki bufet na Chrzest Święty

Słodki bufet to świetny pomysł do wykorzystania na przyjęciu z okazji Chrztu Świętego. Kubeczki, słomki, pudełka na słodycze, dekoracyjne girlandy czy okazałe foliowe balony sprawdzą się idealnie w candy barze. Słodki bufet to trend, który warto zastosować na przyjęciu organizowanym w domu, by zachwycić przybyłych gości. Jest to świetna okazja, by wyróżnić przygotowane słodkości i zachęcić do smakowania ich z jeszcze większym apetytem. 

Patera na małe słodkości - paterki na upominki

Słodki kącik zamiast tradycyjnych ciast na paterach jest świetnym i dość nowym rozwiązaniem na podanie słodkości na przyjęciu. Mufinki, tort, cake popsy i inne słodkości to must have na takim stole. Wszystko powinno być oczywiście dobrane pod jeden lub dwa kolory, czy wcześniej wybraną tematykę. Wiele osób, które decydują się na candy bar obawia się, że osoby starsze nie będą chciały podchodzić do stolika, ponieważ one wolą mieć wszystko w zasięgu ręki. Okazuje się, że to nie prawda i każdy chętnie podjada te cudownie wyglądające słodkości. Malutkie paterki na słodkości wspaniale będą prezentować się na stole podczas uroczystości Chrztu Świętego dziecka oraz rozczulą wszystkich gości.

Paterka na małe słodkości na chrzestPaterka na małe słodkości - propozycja opakowania na Chrzest Święty

Dodatki do słodkiego barku - wyjątkowy sposób podania przekąsek

Jednak ważne jest nie tylko to co pojawi się na stole, ale również to jak będzie się on prezentował. Słodki barek na przyjęciu z okazji Chrztu Świętego, urządzone w nowoczesnym i odmienionym stylu zachwyci wszystkich zaproszonych gości! Dekoracje nie muszą być drogie, aby stół z przekąskami, czy ze słodkościami wyglądały cudownie i zapadły na długo w pamięć gości. Tu liczy się pomysł, kreatywność i oryginalność. Kolorowe dekoracje, foliowe balony, kubeczki i talerzyki ze złotym paskiem oraz patery zastawione apetycznymi muffinkami w przepięknych papilotkach. To wszystko, by oczarować gości!

Foremki na muffiny

Przyjęcie z okazji Chrztu Świętego to ważne wydarzenie, nie tylko w życiu małego bohatera tej wyjątkowej niedzieli, ale również całej rodziny. Dlatego tak ważne jest aby dobrać odpowiednie dodatki. Żadna uroczystość nie może się obejść bez słodkości, dlatego warto się zastanowić nad tym, jak możemy je wyróżnić spośród innych przekąsek i smakołyków. Foremki na muffiny oraz pikery ozdobią słodkości, które przygotujecie, a tym samym zachwycą gości i zachęcą do spróbowania wypieków! Eleganckie białe foremki na muffiny dekorowane złotym paskiem to fantastyczny dodatek do słodkiego bufetu.   

Foremki na muffiny na Chrzest świętyForemki na muffiny - propozycja na Chrzest Święty

Wyjątkowe serwetki na Chrzciny - podkładki pod ciasta, patery i talerze

Serwetki, które będą wykorzystane w candy barze nie zawsze muszą być białe, smutne i nudne. Wyróżniamy kilka rodzai serwetek i podkładek. Jednym z nich są papierowe serwetki, które są przeznaczone jako podkładki pod ciasta i tort. Występują w kolorze złotym, w dwóch odcieniach, jako elegancki dodatek na stoły, których nie może zabraknąć. Podkładka pod ciasto nadaje się również pod talerz, została wykonana z grubego, złotego papieru. Brzegi serwety, które zostały wycięte laserowo w piękny ażurowy wzór, nadają jeszcze lepszego efektu.

Serwetki ze złotym akcentem na ChrzcinySerwetki do dekoracji na stół na Chrzciny