Nowe produkty

Obrusy i bieżniki komunijne

Obrusy i bieżniki komunijne to podstawa dekoracji stołu. Najlepiej podczas Komunii Świętej sprawdza się zwykły biały. Można tak nakryty stół przyozdobić dodatkowo modnym bieżnikiem. Na matowy, śnieżnobiały obrus wybór jest szeroki. Mogą to być bieżniki z kolorowej organzy, koronkowe, kwiatowe, z motywem komunijnym, jak na przykład hostia, złoty ...

Obrusy i bieżniki komunijne to podstawa dekoracji stołu. Najlepiej podczas Komunii Świętej sprawdza się zwykły biały. Można tak nakryty stół przyozdobić dodatkowo modnym bieżnikiem. Na matowy, śnieżnobiały obrus wybór jest szeroki. Mogą to być bieżniki z kolorowej organzy, koronkowe, kwiatowe, z motywem komunijnym, jak na przykład hostia, złoty kielich, a także wyjątkowe personalizowane z imieniem dziecka. Taki akcent z pewnością zachwyci gości i sprawi, że ten dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Obecnie najmodniejsze kolory to złoty i srebrny. Jednak aby jeszcze bardziej podkreślić elegancję stołu warto wybrać odpowiedni wazon czy inne ozdoby na I Komunię Świętą.       

Więcej

Obrusy i bieżniki komunijne Jest 55 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 55 elementów
 • BIEŻNIK dekoracja komunijna stołu Złoty Kielich 40cmx10m
  29,98 zł
  BIEŻNIK dekoracja komunijna stołu obrus...
  1 Opinie

  Piękny flizelinowy bieżnik z motywem złotego kielicha to przepiękna dekoracja komunijnego stołu. Zbuduje uroczysty klimat i stanie się świetną bazą do przygotowania całej aranżacji.

  29,98 zł
 • BIEŻNIK dekoracja stołu komunijnego flizelinowy Złota Komunia 5 METRÓW
  21,98 zł
  BIEŻNIK dekoracja stołu komunijnego...

  Dekoracja stołu w formie bieżnika z flizeliny. Dekorowany motywem kielicha z Hostią oraz Gołębia, pasuje na przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Bieżnik prezentuje się bardzo elegancko na uroczystym stole.

  21,98 zł
 • BIEŻNIK dekoracja komunijna stołu IHS Exclusive 40cmx10m
  21,98 zł
  BIEŻNIK dekoracja komunijna stołu obrus...

  Bieżnik dekorowany motywami Złotej Hostii to piękna propozycja, która pozwoli stworzyć wyjątkową aranżację na stole komunijnym. Dzięki motywom Hostii wygląda bardzo efektownie.

  21,98 zł
 • BIEŻNIK dekoracja komunijna stołu Srebrna Hostia 40cmx10m
  21,98 zł
  BIEŻNIK dekoracja komunijna stołu obrus...

  Planujecie przyjęcie komunijne w odcieniach bieli i srebra? Rewelacyjną dekoracją stołu będzie bieżnik dekorowany motywami Srebrnych Hostii. Bardzo elegancki, wykonany z flizeliny. Pięknie się układa i będzie wspaniałym dopełnieniem całej aranżacji.

  21,98 zł
 • BIEŻNIK komunijny dekoracja stołu Pierwsza Komunia 40cmx5m
  21,98 zł
  BIEŻNIK komunijny dekoracja stołu obrus...

  Bieżnik komunijny to podstawa dekoracji stołu na uroczystość przyjęcia sakramentu. Bieżnik dekorowany jest złotymi ornamentami, nadrukiem Hostii oraz napisem Pierwsza Komunia Święta. Dzięki niemu stół nabierze uroczystego charakteru.

  21,98 zł
 • BIEŻNIK Pamiątka I Komunii Świętej 35cmx5m ZŁOTY
  27,98 zł
  BIEŻNIK Pamiątka I Komunii Świętej 35cmx5m...

  Jak udekorować stół komunijny? Podstawą dekoracji jest przepiękny i elegancki bieżnik flizelinowy, który idealnie sprawdzi się na uroczystościach w odcieniach bieli i złota. Dzięki napisom podkreśli charakter przyjęcia.

  27,98 zł
 • BIEŻNIK/organza Złota Hostia 24cmx5m
  16,98 zł
  BIEŻNIK/organza Złota Hostia 24cmx5m
  1 Opinie

  Przepiękny komunijny bieżnik z organzy dekorowany motywami połyskujących złotych Hostii. Bieżnik pięknie się układa, można go drapować lub układać na płasko. Jest wyjątkowym dodatkiem, który wspaniale sprawdzi się na uroczystości komunijnej i podkreśli jej odświętny charakter.

  16,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy Złota Koronka 40cmx24m
  62,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy Złota Koronka 40cmx24m

  Jeden z najpopularniejszych bieżników na stół komunijny. Flizelinowy bieżnik w złotym kolorze dekorowany motywem białej koronki to piękna dekoracja, która stanie się wspaniałą bazą do przygotowania całej aranżacji. Bieżnik fantastycznie się komponuje z innymi elementami serii Złota Koronka.

  62,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy Srebrna Koronka 40cmx24m
  62,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy Srebrna Koronka 40cmx24m
  1 Opinie

  Bieżnik flizelinowy z motywem srebrnej koronki to niesamowita dekoracja komunijnego stołu. Wyjątkowy dodatek, który stanie się bazą do przygotowania całej aranżacji. Bieżnik pięknie się układa, wspaniale wygląda w otoczeniu innych elementów serii Srebrna Koronka.

  62,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy Srebrno-Złoty 40cmx24m
  62,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy Srebrno-Złoty 40cmx24m

  Bieżnik flizelinowy zdobiony eleganckim nadrukiem białych wzorów na srebrnym tle oraz złotym brzegiem to rewelacyjny dodatek na stół na uroczyste przyjęcia. Idealna propozycja na Chrzest oraz Komunię dziecka. Bieżnik świetnie prezentuje się na stole z serwetkami i kieszonkami z tej samej serii.

  62,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy ZŁOTY 40cmx24m
  62,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy ZŁOTY 40cmx24m

  Złoty flizelinowy bieżnik to przepiękna baza do przygotowania kompozycji na stole komunijnym. Rozłożony przez środek lub w poprzek stołu prezentuje się bardzo elegancko. Wspaniale wygląda w połączeniu ze złotymi serwetkami i kieszonkami.

  62,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy SREBRNY 40cmx24m
  62,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy SREBRNY 40cmx24m

  Srebrny flizelinowy bieżnik to wspaniała dekoracja stołu na przyjęcie komunijne. Pięknie się układa, można go stosować zarówno w poprzek, jak i przez środek stołu. Może stać się wspaniałą bazą do przygotowania całej aranżacji.

  62,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy JASNORÓŻOWY 40cmx24m
  62,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy JASNORÓŻOWY 40cmx24m

  Bieżnik z flizeliny w jasnoróżowym kolorze to wyjątkowa propozycja na Pierwszą Komunię lub Chrzest dziewczynki. Bieżnik pięknie wygląda rozłożony na stole. Można go puścić przez środek, ale też w poprzek stołów. Bieżnik swobodnie można dzielić na mniejsze części.

  62,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy BŁĘKITNY 40cmx24m
  62,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy BŁĘKITNY 40cmx24m

  Błękitny flizelinowy bieżnik to fantastyczna dekoracja stołu na przyjęcie komunijne i Chrzest. Błękitny odcień cudownie wygląda jako baza do przygotowania całej kompozycji. Można go zestawić z serwetkami i kieszonkami w błękitnym odcieniu, dzięki którym stworzycie spójną kompozycję.

  62,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy kremowy FAKTURA LNU 40cmx24m
  62,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy kremowy FAKTURA LNU...

  Kremowy bieżnik flizelinowy zdobiony subtelnym wzorem, o przepięknej fakturze lnu będzie niesamowitym dodatkiem na stół komunijny. Subtelny i delikatny pięknie się układa i może stać się bazą do przygotowania wyjątkowej kompozycji.

  62,98 zł
 • BIEŻNIK organza Gold Dots 36cmx9m
  23,98 zł
  BIEŻNIK organza Gold Dots 36cmx9m

  Przepiękny bieżnik z organzy dekorowany nadrukiem złotych kropek to idealna propozycja na Komunię i Chrzest. Wspaniale wygląda w otoczeniu złotych dodatków. Tworzy nowoczesną bazę do przygotowania całej kompozycji.

  23,98 zł
 • BIEŻNIK organza złoto-srebrny wzór 36cmx9m
  22,98 zł
  BIEŻNIK organza złoto-srebrny wzór 36cmx9m

  Dwustronny bieżnik z organzy dekorowany eleganckim wzorem to piękna propozycja na stół komunijny. Z jednej strony bieżnika znajduje się wzór w złotym kolorze, a z drugiej w srebrnym, dzięki czemu bieżnik świetnie sprawdzi się na uroczystościach w różnym stylu.

  22,98 zł
 • BIEŻNIK organza biała Złote Kwiaty 36cmx9m
  29,98 zł
  BIEŻNIK organza biała Złote Kwiaty 36cmx9m

  Wyjątkowa propozycja na stół komunijny - bieżnik z organzy dekorowany złotymi kwiatami to subtelna i delikatna propozycja, która może stać się bazą do przygotowania całej aranżacji. Niesamowity dodatek, który warto zastosować w połączeniu z innymi elementami w złotym kolorze.

  29,98 zł
 • BIEŻNIK/organza 36cmx9m kremowa Złote Ornamenty
  29,98 zł
  BIEŻNIK/organza 36cmx9m kremowa Złote...

  Jasnokremowa organza z delikatnym ornamentowym wzorem w złotym kolorze to piękna propozycja na dekorację komunijnego stołu. Wspaniale wygląda na białym obrusie i pięknie prezentuje się w wielu aranżacjach.

  29,98 zł
 • BIEŻNIK organza Srebrzysty Ażur 48cmx9m
  38,98 zł
  BIEŻNIK organza Srebrzysty Ażur 48cmx9m

  Wyjątkowy bieżnik z organzy zdobiony srebrnym wypukłym wzorem to niesamowity dodatek na stół komunijny. Półprzezroczysty materiał pięknie się układa. Bieżnik można zastosować na białym obrusie, ale wspaniale sprawdzi się też na innym kontrastującym materiale. Można go stosować na płasko lub drapować.

  38,98 zł
 • BIEŻNIK organza Złoty Pył 48cmx9m
  32,98 zł
  BIEŻNIK organza Złoty Pył 48cmx9m

  Fantastyczny bieżnik komunijny dekorowany złotym brokatowym pyłem. Bieżnik wykonany jest z półprzezroczystej organzy, która pięknie się układa. Można go stosować na płasko, ale też drapować. Wspaniała baza do przygotowania całej aranżacji.

  32,98 zł
 • BIEŻNIK organza Złote Liście 48cmx9m
  36,98 zł
  BIEŻNIK organza Złote Liście 48cmx9m

  Jak pięknie udekorować stół komunijny w nowoczesnym stylu? Świetnym wyborem będzie bieżnik dekorowany nadrukiem złotych liści. Wspaniale wygląda w botanicznych aranżacjach. Można go stosować na uroczystościach odbywających się w domu, lokalu lub plenerze.

  36,98 zł
 • BIEŻNIK organza Gold Stripes 48cmx9m
  34,98 zł
  BIEŻNIK organza Gold Stripes 48cmx9m

  Bieżnik z organzy dekorowany nadrukiem w paseczki to nowoczesna propozycja na stół komunijny. Prezentuje się bardzo efektownie i idealnie nadaje się do nowoczesnych aranżacji. Bieżnik można drapować lub układać na płasko. Wyjątkowy i oryginalny - wspaniale wygląda na uroczystościach w odcieniach bieli i złota.

  34,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy Złote Gwiazdki 0,36x9m METALICZNY NADRUK
  23,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy Złote Gwiazdki 0,36x9m...

  Fantastyczny bieżnik wykonany z flizeliny, dekorowany połyskującym nadrukiem w formie złotych gwiazdek. Nowoczesna propozycja na stół komunijny. Bieżnik może stać się piękną bazą do przygotowania całej aranżacji. rewelacyjny, by wykorzystać go w kompozycjach w odcieniach bieli i złota.

  23,98 zł
 • BIEŻNIK Koronkowa Delikatność 15cm x 9m
  63,98 zł
  BIEŻNIK Koronkowa Delikatność 15cm x 9m

  Koronkowy bieżnik w białym kolorze to delikatna propozycja na przyjęcie komunijne. Wspaniale wygląda ułozony na materiale w kontrastującym kolorze. Piękny do wykorzystania w wielu aranżacjach.

  63,98 zł
 • BIEŻNIK jutowy Koronkowy Brzeg 28cmx2,75m
  21,98 zł
  BIEŻNIK jutowy Koronkowy Brzeg 28cmx2,75m

  Jutowy bieżnik zakończony koronkowym brzegiem to piękna dekoracja stołu na przyjęcie komunijne w nowoczesnym stylu. Prezentuje się pięknie i bardzo oryginalnie. Wspaniale sprawdzi się na przyjęciach w naturalnym wydaniu.

  21,98 zł
 • BIEŻNIK juta z koronką 28cmx2,75m
  21,98 zł
  BIEŻNIK juta z koronką 28cmx2,75m

  Bieżnik jutowy w kolorze naturalnego brązu. Ozdobiony delikatną, białą koronką idealnie prezentuje się na uroczystym stole. Idealnie pasuje na przyjęcie w naturalnym stylu.

  21,98 zł
 • BIEŻNIK naturalny Juta 28cmx5m
  24,98 zł
  BIEŻNIK naturalny Juta 28cmx5m

  Płócienny bieżnik w naturalnym stylu to niesamowity dodatek na stół komunijny, który pięknie sprawdzi się w naturalnych aranżacjach.

  24,98 zł
 • OBRUS plamoodporny 140x170cm MEGA CENA
  26,98 zł
  OBRUS plamoodporny 140x170cm MEGA CENA

  Biały obrus plamoodporny to świetna baza do przygotowania aranżacji na Pierwszą Komunię lub Chrzest dziecka. Matowy, z grubego materiału prezentuje się bardzo elegancko. Prosty i klasyczny - można go wykorzystać podczas wielu okazji.

  26,98 zł
 • OBRUS plamoodporny 180cmx300cm MEGA CENA
  51,98 zł
  OBRUS plamoodporny 180cmx300cm MEGA CENA

  Matowy obrus plamoodporny wykonany z grubego materiału to wspaniała baza do przygotowania pięknej kompozycji na Komunii Świętej lub Chrzcie. Niesamowity, klasyczny dodatek, który będzie ponadczasowy. Możliwy do wykorzystania także na innych uroczystościach.

  51,98 zł
 • BIEŻNIK komunijny z imieniem dziecka Srebrna Hostia 42cmx5m
  82,98 zł
  BIEŻNIK komunijny z imieniem dziecka obrus...

  Fantastyczna propozycja na stół komunijny. Bieżnik z imieniem dziecka i motywem Srebrnej Hostii to jeden z najbardziej eleganckich dodatków. Bieżnik wspaniale prezentuje się na stole. Można stosować go na białym obrusie lub bezpośrednio na stole. Specjalny papier pięknie się układa.

  82,98 zł
 • BIEŻNIK komunijny z imieniem dziecka IHS Exclusive 42cmx5m
  82,98 zł
  BIEŻNIK komunijny z imieniem dziecka obrus...

  Wspaniały bieżnik komunijny dekorowany Hostią i imieniem dziecka to jedna z ciekawszych propozycji na stół komunijny. Personalizowany bieżnik oczaruje gości i stanie się bazą do przygotowania naprawdę efektownej aranżacji. Wyjątkowa propozycja w najmodniejszym stylu!

  82,98 zł
 • BIEŻNIK komunijny z imieniem dziecka Hostia 42cmx5m
  82,98 zł
  BIEŻNIK komunijny z imieniem dziecka obrus...

  Wyjątkowy bieżnik komunijny dekorowany motywem złotego kielicha, imieniem dziecka i datą Komunii to fantastyczny dodatek na uroczystość komunijną. Biało-złota kolorystyka podkreśli elegancki charakter przyjęcia, a nadruk imienia dziecka oczaruje gości.

  82,98 zł
 • BIEŻNIK z imieniem na Chrzest/Komunię Eukaliptus 42cmx5m
  82,98 zł
  BIEŻNIK z imieniem na Chrzest/Komunię...
  1 Opinie

  Bieżnik z motywem eukaliptusa przygotowany na Chrzest lub Komunię stanie się wyjątkową dekoracją stołu, która podkreśli charakter uroczystości. Biało-zielona kolorystyka świetnie wpisuje się w najnowsze naturalne trendy. Połączenie zieleni ze złotym daje elegancki i bardzo ekskluzywny efekt.

  82,98 zł
 • BIEŻNIK komunijny z imieniem dziecka Liście Paproci 42cmx5m
  82,98 zł
  BIEŻNIK komunijny z imieniem dziecka obrus...

  Bieżnik komunijny dekorowany motywem liści paproci i imieniem dziecka to świetna propozycja na dekorację stołu komunijnego. Bieżnik pięknie się układa i wspaniale wygląda na stole. Niesamowicie prezentuje się rozłożony na środku. Piękny i efektowny dodatek na przyjęcia komunijne w  nowoczesnym wydaniu.

  82,98 zł
 • BIEŻNIK komunijny z imieniem dziecka Lily of the Valley 42cmx5m
  82,98 zł
  BIEŻNIK komunijny z imieniem dziecka obrus...

  Delikatny bieżnik na Pierwszą Komunię dekorowany motywem kolekcji Lily of the Valley. Gałązki konwalii w biało-zielonej kolorystyce prezentują się bardzo subtelnie i świeżo. Bieżnik stanie się piękną bazą do przygotowania całej kompozycji. Idealnie nadaje się zarówno na Komunię dziewczynki, jak i chłopca.

  82,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 55 elementów

Obrusy i bieżniki - znakomita dekoracja stołu na przyjęcie komunijne

Obrus to podstawowy element przy dekorowaniu stołu. Jest to pierwsza rzecz, którą robimy. Podczas przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej prym wiedzie klasyczny biały obrus plamoodporny, który jest piękną bazą do przygotowania całej kompozycji. Tak nakryty stół warto przyozdobić modnym bieżnikiem. Wybór bieżników na stół komunijny jest ogromny Mogą to być bieżniki z półprzezroczystej organzy, piękne połyskujące satynowe bieżniki, bieżniki koronkowe, kwiatowe, z motywem komunijnym, jak na przykład hostia, złoty kielich, a także niepowtarzalne personalizowane z imieniem dziecka. Taki akcent z pewnością zachwyci gości i dziecko przystępujące do komunii i sprawi, że ten dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy i nie do zapomnienia. 

Bieżnik komunijny ze złotym kielichem

Bogato zdobiony elementami komunijnymi flizelinowy bieżnik komunijny z kielichem jest hitem wśród dekoracji stołu. Przedstawia złoty kielich, hostię i gołębicę. Na bieżniku widnieje także napis Pierwsza Komunia Święta oraz złote ornamenty po bokach. Taki element na stole to dekoracja sama w sobie. Przepięknie prezentuję się wśród biało-złotych dodatków. Dopełnia całość aranżacji komunijnej i cudownie prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach.

bieżnik komunijny ze złotym kielichem

Flizelinowy bieżnik komunijny ze złotym kielichem

Bieżnik z motywem Hostii w złotych i srebrnych odcieniach

Jednym z naszych bestsellerów są bieżniki z motywem hostii ozdobionej napisem IHS. Dostępne w odcieniach ciepłego złota i chłodnego srebra. Posiadają również napis Pierwsza Komunia Święta oraz koronkowy szlaczek wzdłuż całego bieżnika. Obrus wykonany z flizeliny, z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Wszystko w trosce o zadowolenie naszych klientów. Bieżnik dzięki elementom komunijnym sprawdzi się idealnie w ten wyjątkowy dzień. Będzie wspaniałym dopełnieniem komunijnych dekoracji stołu. 

Bieżniki z metalicznymi nadrukami

Wspaniałym i oryginalnym pomysłem jest wykorzystanie bieżników z organzy z metalicznymi nadrukami. Będą pięknie wyglądać na ozdobionym stole wśród innych elementów i dodatków. Można postawić na uniwersalny bieżnik w złote kropeczki lub z motywem bardziej komunijnym - złotą hostią. Bieżniki z organzy pięknie prezentują się na białym stole, odbijając metaliczne nadruki. Sprawdzą się zarówno na stole komunijnym albo jako efektowna dekoracja wnętrza.  

bieżnik komunijny z organzy

Bieżnik z organzy ze złotą Hostią

Personalizowane bieżniki komunijne z imieniem dziecka


Coś czego jeszcze nie było. Spraw miłą niespodziankę swojemu dziecku i zaskocz gości z imiennym bieżnikiem. Wybór jest bardzo szeroki. Może to być tradycyjny obrus z motywem hostii i napisem Pierwsza Komunia Św. plus imię dziecka lub z majowymi konwaliami w towarzystwie opłatka z napisem IHS. Taki bieżnik to niezwykła pamiątka Pierwszej Komunii Świętej dziecka, która zachwyci wszystkich.

bieżnik komunijny z imieniem dziecka

Bieżnik na Komunię z imieniem dziecka

Zobacz inne propozycje w kategorii DEKORACJE STOŁU KOMUNIJNEGO:

Serwetki komunijne 33x33cm

Serwetki flizelinowe i kieszonki na sztućce LUX

Serwety pod talerze

Obrączki na serwetki komunijne

Obrusy i bieżniki komunijne

Świece na stół komunijny

Świeczniki na stół komunijny

Wazony i misy

Winietki komunijne z nadrukien nazwisk gości

Winietki komunijne do wypisania nazwisk gości

Tabliczki na stolik z imieniem dziecka

Inne dekoracje na stół komunijny