Informacja

Nowe produkty

Świeczniki na Chrzest dekoracja stołu

Świeczniki również służą jako element dekoracji stołu na Chrzest. Piękne świece dekoracyjne będą prezentować się jeszcze lepiej z dopasowanym pod nie świecznikiem. Taki komplet z pewnością oczaruje przybyłych gości. W naszej ofercie znajdują się świeczniki na prostą, długą świecę oraz te na świeczki pieńkowe. Bardzo modne są obecnie świeczniki na Chrzest w formie wazonu lub lampionu. Przy tak ważnej okazji warto zadbać o przytulną atmosferę i dobrze dobrać dekoracje stołu na uroczystość Chrztu. Świeczniki z naszej oferty z pewnością przypadną do gustu wielu gościom.

Świeczniki na Chrzest dekoracja stołu 

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Świeczniki na Chrzest Święty

Równie istotne jak świece są świeczniki, w których je umieszczamy. Przy tak ważnej okazji jak Chrzest Święty, dekoracja stołu, w tym dobór świeczek oraz świeczników, jest kluczowa. Z białymi i kremowymi świecami najlepiej komponują się świeczniki białe, srebrne lub złote. Istotny jest dobór odpowiedniego świecznika w zależności od rodzaju świec - prostych, pieńkowych czy kulistych. Uroczysty obiad to jeden z najważniejszych momentów, w tym szczególnym dniu – dekoracja stołu na Chrzest Święty powinna być naprawdę przemyślana. Dominującym kolorem jest biel. Możesz ją urozmaicić dodając serwetki, świeczki oraz inne ozdoby w stonowanych barwach. Nie mieszaj jednak zbyt dużej ilości kolorów – dwa dają najlepsze efekty. Warto zaopatrzyć się również w dodatkowe dekoracje takie jak serwetki w fantazyjny sposób lub pokusić się o gustowne pierścienie do nich. 

Świeczniki na Chrzest Święty w kształcie kieliszka do martini

Wszystkie dekoracje przeznaczone na stół są bardzo ważne jeśli rodzice chcą stworzyć idealną aranżację. Dobierając ozdoby takie jak świecie powinniśmy poświęcić chwilę czasu i wybrać odpowiedni świecznik. Lampiony i świece na Chrzest Święty pełnią podwójną rolę. Są oryginalną, nieco romantyczną ozdobą, dodają tajemniczości i szyku ale również dają delikatne, magiczne światło stwarzając przy tym niepowtarzalną atmosferę wnętrza. Aby nadać im elegancji warto wyposażyć się również w świeczniki ozdobne. Dzięki oryginalnym świecznikom w kształcie kieliszka do martini aranżacje chrzcielne nabierają wspaniałego blasku. Ten piękny dodatek idealnie nadaje się do tworzenia kompozycji kwiatowych lub ze świecami. Po zakończonej uroczystości świeczniki szklane można je wykorzystać do dekoracji domu lub na innych imprezach okolicznościowych.

Świeczniki szklany

Świecznik szklany

Dekoracje stołu na Chrzest Święty, świeczniki

Do przyjęcia Chrztu Świętego od zawsze pasowały białe, proste świece. Takie dekoracje na tak odświętną uroczystość nadają się do pomieszczenia, na taras lub do ogrodu. Dodadzą miejscu, gdzie ma miejsce spotkanie rodziny, elegancji, ciepła i uroku. Nie mniej na atmosferę wpływa światło świec. Szczególnie pięknie wyglądają w połączeniu ze świecznikiem w kształcie kielicha. Szklany kielich do wykorzystania jako lampion na świece lub wazon na kompozycje kwiatowe to idealna dekoracja wnętrza podczas przyjęcia Chrztu Świętego. Doskonale sprawdzi się w roli świecznika, małego wazonika czy bazy do stworzenia własnego stroika.

Świecznik w kształcie kieliszkaŚwiecznik na Chrzest w kształcie kieliszka