Informacja

Nowe produkty

Prośby o bycie Małą Druhną i Małym Drużbą

Chcecie poprosić malucha o bycie Waszą Małą Druhną lub Małym Drużbą? Jeśli tak, to ciekawym pomysłem będzie personalizowane drewniane pudełeczko z muszką dla Małego Drużby albo z opaską z kwiatkami na rączkę dla Małej Druhny. Pudełeczko z bransoletką oraz śmietankowymi krówkami będzie wspaniałą prośbą dla Małej Druhny, która uwielbia słodkości ale i biżuterię. Jeżeli nie masz pomysłu jak kreatywnie poprosić dziewczynkę to pudełko z personalizacją oraz słodkimi mlecznymi czekoladkami będzie wspaniałym wyborem.

Prośby o bycie Małą Druhną i Małym Drużbą 

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

Prośby o bycie Małą Druhną i Małym Drużbą

Marzy Wam się ślub jak z bajki? Wobec tego dobrze zadbajcie przede wszystkim o atmosferę panującą podczas uroczystości. Z całą pewnością wiele radości na ślub i wesele wniosą dzieci. Jeśli jesteście rodzinnymi osobami i nie wyobrażacie sobie ceremonii bez maluchów, możecie dodatkowo poprosić je o pomoc w uczynieniu tego dnia jeszcze bardziej szczególnym. Dziecięcy orszak niewątpliwie rozczuli wszystkich gości zebranych na uroczystości. Maluchy mogą także sypać kwiatki czy nieść obrączki do ołtarza. W ten sposób sprawicie, że ślub nabierze niepowtarzalnego charakteru. Jak poprosić dzieci o pomoc w przygotowaniu takiej atrakcji? Znakomitym pomysłem jest wykorzystanie specjalnie zaprojektowanych upominków dla dziewczynek i chłopców. 

Czy zostaniesz naszą Małą Druhną?

Nieduży prezent w dziewczęcej odsłonie pozwoli przepięknie poprosić córkę, siostrzenicę, bratanicę czy chrześniaczkę o zostanie Małą Druhną. Drewniane pudełko z dwoma przegródkami stanowi stylowe opakowanie dla takiego podarunku. Wnętrze ozdobione jest personalizowaną kartką, której motyw ślicznie komponuje się z krówkami ułożonymi w jednej części skrzyneczki. W drugiej przegródce znalazła się różowa bransoletka z serduszkiem. Tak fantastyczny prezent niewątpliwie oczaruje każdą małą dziewczynkę. Będzie też dla niej pamiątką z tego niepowtarzalnego dnia. Inną dziewczęcą propozycją jest prezent z opaską na głowę. Taki dodatek obdarowana osoba może założyć nawet na Wasz ślub, dzięki czemu prezentować się będzie naprawdę wyjątkowo. 

Prośba o bycie małą druhną bransoletka i krówki

Prośba o bycie Małą Druhną

Pudełko z prośbą o bycie Małym Drużbą

Na niespodziankę dla Małego Drużby wybrać możecie podobny prezent w drewnianym, płaskim pudełku. Wnętrze każdego opakowania udekorowane zostało kartką z autorską grafiką oraz spersonalizowaną prośbą. W ten sposób obdarowany chłopiec poczuje się jeszcze bardziej wyjątkowo. Prezent dla Małego Drużby z czekoladkami w srebrnych papierkach to niezawodna niespodzianka. Każdy maluch ucieszy się z tak smakowitego podarunku. Na prośbę dla chłopca wspaniale nadaje się również pudełko z czekoladkami oraz satynową muchą. To bardzo gustowny prezent, który dopasowany został do charakteru uroczystości. Z całą pewnością obdarowany tak chłopiec zgodzi się zostać Małym Drużbą na Waszym ślubie. 

Pudełko czy zostaniesz małym drużbą mucha czekoladki

Prośba o zostanie Małym Drużbą 

Prośby o zostanie Małą Druhną i Małym Drużbą

Jak jeszcze poprosić dziecko o zostanie Małą Druhną lub Małym Drużbą? Nie ulega żadnym wątpliwościom, że maluchy ogromnie cieszą prezenty w postaci wyjątkowych słodkości. Z tego też powodu smakowita niespodzianka na pewno sprawi obdarowanemu szkrabowi wielką radość. Bombonierka z krówkami w oryginalnej odsłonie będzie niezawodnym rozwiązaniem. Prośba o bycie Małym Drużbą czy Małą Druhną ozdobiona została botanicznym motywem, który świetnie wpisuje się w najnowsze trendy. Obdarowany maluch będzie zachwycony personalizowanym wiekiem i z przyjemnością sprawdzi zawartość takiego prezentu. Śmietankowe krówki w dopasowanych do opakowania papierkach z kolei będą wyśmienitą niespodzianką, która do gustu przypadnie każdemu dziecku.