Informacja

Nowe produkty

18 urodziny Boho rustykalne Pampas

18 urodziny Boho, rustykalne, Pampas to aktualnie najmodniejsze style organizowanych uroczystości. Piękne personalizowane zaproszenia w stylu Boho będą idealną zapowiedzią stylu imprezki. Dekoracje w postaci balonów, banerów, girland w dopasowanych kolorach i wzorach pomogą stworzyć wyjątkową aranżację. Stół imprezowy można uatrakcyjnić pasującymi do siebie kubeczkami, talerzykami, słomkami, a także serwetkami ze złotym nadrukiem, które są hitem sezonu! Toppery na tort oraz opłatki w stylu rustykalnym sprawią, że 18 urodziny będą dopracowane w każdym detalu. Aby zatrzymać wszystkie wspomnienia z tak wyjątkowego dnia warto pamiętać o księdze pamiątkowej, w której zaproszeni Goście umieszczą wspaniałe życzenia i wpisy dla Solenizanta. W ramach podziękowań za przybycie doskonałym upominkiem będą słodkości w postaci czekoladek i krówek z personalizacją. Z naszymi dodatkami znajdziesz inspiracje do stworzenia modnego stylu imprezy. 

18 urodziny Boho rustykalne Pampas  

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów
 • ZAPROSZENIA na 18 urodziny Pampas Boho 10sz ( + koperta kraft ) ZAPROSZENIA na 18 urodziny Pampas Boho 10sz ( + koperta kraft )
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na 18 urodziny Pampas Boho 10szt (+koperty kraft)
  1 Opinie

  Zaproszenia na 18 urodziny zaprojektowane w nowoczesnym stylu boho. To propozycja zaproszeń w najmodniejszym wzorze tego sezonu. Wewnątrz znajduje się tekst do samodzielnego wypisania, który zawiera najważniejsze informacje. Tak przygotowane kartki pomogą Ci zaprosić gości na przyjęcie w wyjątkowy sposób!

  27,98 zł
 • OPŁATEK na tort na 18 urodziny Pampas Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort na 18 urodziny Pampas Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort na 18 urodziny Z IMIENIEM Pampas Boho Ø20cm

  Jak własnoręcznie i efektownie udekorować tort na 18 urodziny? Rewelacyjnym pomysłem jest waflowy opłatek, który z łatwością umieścisz na torcie urodzinowym. Piękna i delikatna grafika wykonana w modnym stylu pampas oraz personalizacja w postaci imienia Solenizantki sprawi, że tort będzie niezwykle wyjątkowy. Z pewnością przypadnie do gustu zaproszonym...

  17,98 zł
 • TOPPER na tort na 18 Urodziny Z IMIENIEM Pampas Boho TOPPER na tort na 18 Urodziny Z IMIENIEM Pampas Boho
  24,98 zł
  TOPPER na tort na 18 Urodziny Z IMIENIEM Pampas Boho

  Topper na tort urodzinowy to jeden z popularniejszych metod dekoracji tortu. Topper z piękną grafiką w stylu pampas umieszczony na drewnianych patyczkach pozwoli na samodzielne udekorowanie ciasta. Dodatkowo znajdująca się na nim personalizacja świetnie podkreśli charakter organizowanej uroczystości.

  24,98 zł
 • ŚWIECZKI urodzinowe na tort Sto Lat ZŁOTE ŚWIECZKI urodzinowe na tort Sto Lat ZŁOTE
  9,98 zł
  ŚWIECZKI urodzinowe na tort Sto Lat ZŁOTE

  Złote świeczki przedstawiające napis "Sto lat" to idealna dekoracja tortu na urodziny dla dzieci i dorosłych. Świeczki delikatnie się mienią, dzięki czemu wspaniale prezentują się na zdjęciach z przyjęcia.

  9,98 zł
 • BAŃKI mydlane na 18 Urodziny Z IMIENIEM Pampas Boho BAŃKI mydlane na 18 Urodziny Z IMIENIEM Pampas Boho
  3,49 zł
  BAŃKI mydlane na 18 Urodziny Z IMIENIEM Pampas Boho

  Bańki mydlane na 18 urodziny to oryginalny upominek dla przybyłych Gości. Personalizowana naklejka z piękną grafiką w stylu pampas boho świetnie dopasuje się do pozostałych dodatków. Bańki możesz wręczyć osobiście lub ułożyć obok nakrycia na stole imprezowym. Z pewnością spodobają się każdemu, a w szczególności zaproszonym dzieciom!

  3,49 zł
 • DEKORACJA stołu na 18 Urodziny tabliczka Pampas Boho (+biała ramka) DEKORACJA stołu na 18 Urodziny tabliczka Pampas Boho (+biała ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na 18 Urodziny tabliczka Pampas Boho (+biała ramka)

  Jak oryginalnie udekorować stół na 18 urodziny? Biała elegancka ramka z karteczką z cyfrą 18 oraz personalizacją świetnie zaprezentuje się na stole imprezowym. Piękna dekoracja w stylu pampas boho będzie świetnym dodatkiem do pozostałych dekoracji w takim stylu. To doskonały gadżet na stół podczas przyjęcia z okazji wyczekiwanej pełnoletności.  

  17,98 zł
 • CZEKOLADKA na 18 urodziny Z IMIENIM Pampas Boho CZEKOLADKA na 18 urodziny Z IMIENIM Pampas Boho
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na 18 urodziny Z IMIENIM Pampas Boho 10szt

  Słodki upominek w postaci mlecznych czekoladek na 18 urodziny. Czekoladki posiadają dekoracyjną naklejkę z cyfrą 18 oraz personalizację w postaci imienia Solenizanta i daty uroczystości. Można ułożyć je przy nakryciu każdego Gościa, a także będą pięknym podziękowaniem za przybycie na imprezę urodzinową. 

  29,98 zł
 • KRÓWKI na 18 Urodziny Z IMIENIEM Pampas Boho 20szt KRÓWKI na 18 Urodziny Z IMIENIEM Pampas Boho 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na 18 Urodziny Z IMIENIEM Pampas Boho 20szt

  Eleganckie personalizowane słodkości w postaci mlecznych krówek. To wspaniały pomysł na podziękowanie przybyłym Gościom na uroczystość z okazji 18 urodzin. Przedstawiona grafika w stylu pampas boho będzie świetnym dodatkiem do całości aranżacji przyjęcia w takim stylu. Słodka niespodzianka oczaruje każdego. 

  39,98 zł
 • LIZAKI na 18 Urodziny Z IMIENIEM Pampas Boho 10szt LIZAKI na 18 Urodziny Z IMIENIEM Pampas Boho 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI na 18 Urodziny Z IMIENIEM Pampas Boho 10szt

  Słodkie lizaczki w ramach podziękowania za przybycie na 18 urodziny! Lizaczki posiadają piękną specjalną naklejkę z grafiką w stylu Pampas Boho oraz z imieniem Solenizanta i datą uroczystości. Słodkości możesz dodatkowo przewiązać wstążeczka, aby stworzyć jeszcze lepszy efekt. Z pewnością Goście będą oczarowani tak słodkim upominkiem. 

  29,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na 18 urodziny podziękowanie Z IMIENIEM Pampas Boho 100% Handmade ŚWIECA sojowa na 18 urodziny podziękowanie Z IMIENIEM Pampas Boho 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa na 18 urodziny podziękowanie Z IMIENIEM Pampas Boho 100% Handmade

  Upominki dla gości zgromadzonych na 18-stych urodzinach w formie świeczki w szklanym słoiczku. Takie upominki to najlepsze podziękowanie za udział w uroczystości. Grafika trawy pampasowej to najmodniejszy wzór tego sezonu!

  12,98 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  WINO MUSUJĄCE na Urodziny Premium Z IMIENIEM 200ml Pampas Boho ZE SŁOMKĄ WINO MUSUJĄCE na Urodziny Premium Z IMIENIEM 200ml Pampas Boho ZE SŁOMKĄ
  24,98 zł
  WINO MUSUJĄCE na Urodziny Premium Z IMIENIEM 200ml Pampas Boho ZE SŁOMKĄ

  Małe buteleczki musującego wina idealnie do drink baru na przyjęcie urodzinowe. Na każdym winie znajduje się personalizowana naklejka z imieniem i datą uroczystości. Grafika pampasowej trawy to najmodniejsza propozycja tego sezonu.

  24,98 zł
 • PIKERY do muffinek na 18 urodziny Pampas Boho Z IMIENIEM 10szt (+naklejki) PIKERY do muffinek na 18 urodziny Pampas Boho Z IMIENIEM 10szt (+naklejki)
  23,98 zł
  PIKERY do muffinek na 18 urodziny Pampas Boho Z IMIENIEM 10szt (+naklejki)

  Piękna dekoracja słodkich wypieków takich jak muffinki czy makaroniki. Pikery są personalizowane dzięki czemu można w przepiękny sposób udekorować słodkości. Taki mały dodatek na pewno przykuje uwagę gości, którzy z chęcią posmakują Waszych wypieków!

  23,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na 18 urodziny Z IMIENIEM Pampas Boho KSIĘGA Pamiątkowa na 18 urodziny Z IMIENIEM Pampas Boho
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na 18 urodziny Z IMIENIEM Pampas Boho

  18 urodziny warto uwiecznić w formie pamiątkowej księgi. Wewnątrz albumu znajdują się czyste kartki na których możesz umieścić pamiątkowe zdjęcia lub zebrać podpisy gości. Tak przygotowany album będzie piękną pamiątką tego wyjątkowego dnia. Grafika trawy pampasowej w stylu boho, wpisuje się idealnie w najnowsze trendy w dekoracji.

  49,98 zł
 • WINIETKA wizytówka na urodziny z nadrukiem Pampas Boho WINIETKA wizytówka na urodziny z nadrukiem Pampas Boho
  1,89 zł
  WINIETKA wizytówka z nadrukiem Pampas Boho

  Szukasz wyjątkowej dekoracji stołu na 18 urodziny? Ustaw na stole eleganckie winietki dla gości, które wskażą im odpowiednie miejsce przy stole. Winietki to subtelny dodatek, którego nie może zabraknąć na przyjęciu urodzinowym.

  1,89 zł
 • DEKORACJA sali na 18 Z IMIENIEM 60x150cm Boho Pampas + listwa DEKORACJA sali na 18 Z IMIENIEM 60x150cm Boho Pampas + listwa
  99,98 zł
  DEKORACJA sali na 18 Z IMIENIEM 60x150cm Boho Pampas + listwa

  Plakat do dekoracji sali na 18 urodziny dekorowany najmodniejszą grafiką tego sezonu w stylu boho. Dekoracja jest personalizowana imieniem Solenizantki oraz datą uroczystości. Plakat może posłużyć również jako element ścianki na pamiątkowe zdjęcia.

  99,98 zł
 • ŚCIANKA plakat na 18 urodziny plakat Pampas Boho Z IMIENIEM 50x70 ŚCIANKA plakat na 18 urodziny plakat Pampas Boho Z IMIENIEM 50x70
  59,98 zł
  ŚCIANKA plakat na 18 urodziny plakat Pampas Boho Z IMIENIEM 50x70

  Piękna dekoracja sali na 18 urodziny w postaci dekoracyjnej ścianki. Grafika w stylu boho wpisuje się idealnie w najnowsze trendy w dekoracji. Ścianka będzie również ważnym elementem pamiątkowej sesji zdjęciowej. Plakat jest personalizowany imieniem solenizantki.

  59,98 zł
 • PLAKAT na 18 Z IMIENIEM Pampas Boho 86 x 61cm GIGA LUX PLAKAT na 18 Z IMIENIEM Pampas Boho 86 x 61cm GIGA LUX
  79,98 zł
  PLAKAT na 18 Z IMIENIEM Pampas Boho 86 x 61cm GIGA LUX

  Przepiękny plakat w dużym rozmiarze, który można wykorzystać na przyjęciu z okazji 18 urodzin. Wybieraj dekorację wnętrza, którą można powiesić lub postawić na sztaludze. Elegancka ozdoba na 18 urodziny dla Niej w stylu boho. Stwórz wyjątkowy klimat na przyjęciu wybierając produkt wysokiej jakości. 

  79,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Pampas Boho 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Pampas Boho 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Pampas Boho 10szt

  Pudełka na ciasto z rączką to świetny wybór. Wypełnione słodkim ciastem będą uroczym podziękowaniem dla gości za przybycie a uroczystość. Grafika w stylu boho przedstawiająca trawy pampasowe wpisuje się w królujące w tym sezonie trendy.

  29,98 zł
 • TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Obręcz TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Obręcz
  21,98 zł
  TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Obręcz

  Drewniany topper na tort, który przeznaczony jest do samodzielnej aranżacji. Topper w kształcie koła możesz udekorować kwiatami, gałązkami eukaliptusa czy wstążkami. Dzięki temu dekoracja torty na pewno będzie oryginalna i zachwyci zaproszonych gości.

  21,98 zł
 • SERWETKI papierowe 33x33cm 20szt BIAŁE SERWETKI papierowe 33x33cm 20szt BIAŁE
  8,98 zł
  SERWETKI papierowe 33x33cm 20szt BIAŁE

  Białe papierowe serwetki to klasyczna dekoracja stołu na Komunię i Chrzest. Prezentują się delikatnie i elegancko, wprowadzają uroczysty klimat na przyjęciu.

  8,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt
  31,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt

  Białe serwetki flizelinowe to świetny dodatek do każdej aranżacji na stole. Pięknie prezentują się zarówno na Chrzcie, jak i Komunii. Dzięki sztywnej strukturze można je składać w przestrzenne formy, ale pięknie wyglądają również ułożone na płasko. Wysoka jakość.

  31,98 zł
 • SERWETKI papierowe Złote Serduszka 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Złote Serduszka 33x33cm 20szt
  10,98 zł
  SERWETKI papierowe Złote Serduszka 33x33cm 20szt

  Serwetki papierowe z nadrukiem złotych serduszek to subtelna propozycja na przyjęcie komunijne lub Chrzest dziecka. Dzięki minimalistycznemu motywowi i biało-złotej kolorystyce świetnie sprawdzą się także w słodkim bufecie.

  10,98 zł
 • SERWETKI papierowe wycinane BIAŁA KORONKA 36cm 12SZT SERWETKI papierowe wycinane BIAŁA KORONKA 36cm 12SZT
  10,98 zł
  SERWETKI papierowe wycinane BIAŁA KORONKA 36cm 12SZT

  Białe serwetki pod talerze z ażurowymi wycięciami to piękna dekoracja na stół na Chrzest i Komunię. Serwety prezentują się bardzo oryginalnie i elegancko. Można wykorzystać je także w słodkim bufecie jako podkładki pod tort lub ciasta.

  10,98 zł
 • BIEŻNIK jutowy Koronkowy Brzeg 28cmx2,75m BIEŻNIK jutowy Koronkowy Brzeg 28cmx2,75m
  39,98 zł
  BIEŻNIK jutowy Koronkowy Brzeg 28cmx2,75m

  Jutowy bieżnik zakończony koronkowym brzegiem to piękna dekoracja stołu na przyjęcie komunijne w nowoczesnym stylu. Prezentuje się pięknie i bardzo oryginalnie. Wspaniale sprawdzi się na przyjęciach w naturalnym wydaniu.

  39,98 zł
 • BIEŻNIK juta z koronką 28cmx2,75m BIEŻNIK juta z koronką 28cmx2,75m
  38,98 zł
  BIEŻNIK juta z koronką 28cmx2,75m

  Bieżnik jutowy w kolorze naturalnego brązu. Ozdobiony delikatną, białą koronką idealnie prezentuje się na uroczystym stole. Idealnie pasuje na przyjęcie w naturalnym stylu.

  38,98 zł
 • BIEŻNIK naturalny Juta 28cmx5m BIEŻNIK naturalny Juta 28cmx5m
  49,98 zł
  BIEŻNIK naturalny Juta 28cmx5m
  1 Opinie

  Płócienny bieżnik w naturalnym stylu to niesamowity dodatek na stół komunijny, który pięknie sprawdzi się w naturalnych aranżacjach.

  49,98 zł
 • BIEŻNIK Koronkowa Delikatność 15cm x 9m BIEŻNIK Koronkowa Delikatność 15cm x 9m
  63,98 zł
  BIEŻNIK Koronkowa Delikatność 15cm x 9m

  Koronkowy bieżnik w białym kolorze to delikatna propozycja na przyjęcie komunijne. Wspaniale wygląda ułozony na materiale w kontrastującym kolorze. Piękny do wykorzystania w wielu aranżacjach.

  63,98 zł
 • TASIEMKA jutowa Koronkowy Brzeg do aranżacji 5cmx5m TASIEMKA jutowa Koronkowy Brzeg do aranżacji 5cmx5m
  19,98 zł
  TASIEMKA jutowa Koronkowy Brzeg do aranżacji 5cmx5m

  Piękna, jutowa tasiemka z ozdobną koronką na brzegach. Dzięki niej można tworzyć niesamowite aranżacje. Idealna do samodzielnego ozdabiania świec czy wazonów. Bardzo dobrze prezentuje się też jako obrączki na serwetki.

  19,98 zł
 • TASIEMKA jutowa z koronką na środku do aranżacji 4cmx5m TASIEMKA jutowa z koronką na środku do aranżacji 4cmx5m
  19,98 zł
  TASIEMKA jutowa z koronką na środku do aranżacji 4cmx5m

  Chcesz stworzyć samodzielne dekoracje? Jutowa tasiemka pozwoli ozdobić świece, wazony czy serwetki. Zdobiona delikatną koronką prezentuje się bardzo gustownie i elegancko.

  19,98 zł
 • SZTALUGA drewniana MINI na bileciki, wizytówki 12cm SZTALUGA drewniana MINI na bileciki, wizytówki 12cm
  7,98 zł
  SZTALUGA drewniana MINI na bileciki, wizytówki 15cm

  Prześliczna mała sztaluga to bardzo modny dodatek, które idealnie przytrzyma Wasze wizytówki dla gości. Poza praktycznym zastosowaniem, również świetnie się sprawdzą pod względem estetycznym, będą prezentować się niesamowicie na nakryciach gości!

  7,98 zł
 • TOREBKI na upominki dla gości 6szt KRAFT TOREBKI na upominki dla gości 6szt KRAFT
  6,98 zł
  TOREBKI na upominki dla gości 6szt KRAFT

  Minimalistyczne, papierowe torebki do stworzenia cudownych upominków dla gości. W torebkach można umieścić różne słodkości takie jak migdały w czekoladzie, cukierki lub krówki. Torebki można zamknąć przy pomocy personalizowanych naklejek tak aby idealnie wpisały się w aranżację stołu.

  6,98 zł
 • POMPON bibułowy 25cm BIAŁY POMPON bibułowy 25cm BIAŁY
  3,98 zł
  POMPON z bibuły 25cm BIAŁY

  Przepiękne, delikatne pomponu bibułowe w odcieniu śnieżnej bieli to genialny pomysł na dekorację sali na komunijne przyjęcie. Lekki pompon z bibuły to sposób na efektowną dekorację.

  3,98 zł
 • POMPON bibułowy 35cm BIAŁY POMPON bibułowy 35cm BIAŁY
  5,98 zł
  POMPON z bibuły 35cm BIAŁY
  1 Opinie

  Klasyczne, białe ozdoby to wspaniała opcja na urozmaicenie komunijnej aranżacji. Delikatne, puszyste pompony w białym kolorze to wspaniały pomysł na udekorowanie stołu, czy krzeseł. 

  5,98 zł
 • POMPON bibułowy 25cm KREMOWY POMPON bibułowy 25cm KREMOWY
  3,98 zł
  POMPON z bibuły 25cm KREMOWY

  Przepiękne pompony bibułowe w odcieniu jasnego kremu świetnie sprawdzą się na udekorowanie sali na przyjęcie komunijne, czy z okazji Chrztu. Pompony będą się prezentować zjawiskowo zawieszone pod sufitem. 

  3,98 zł
 • POMPON bibułowy 35cm KREMOWY POMPON bibułowy 35cm KREMOWY
  5,98 zł
  POMPON z bibuły 35cm KREMOWY

  Dekoracje komunijne w kremowym odcieniu to bardzo uniwersalna propozycja, która oczaruje gości. Kremowe, bibułowe pompony to wspaniała opcja na udekorowanie sali na przyjęcie komunijne. 

  5,98 zł
 • KULA papierowa lampion 35cm BIAŁY KULA papierowa lampion 35cm BIAŁY
  8,98 zł
  KULA papierowa lampion 35cm BIAŁY

  Klasyczne, białe dekoracje to wspaniałe rozwiązanie, które sprawdzi się na każdym przyjęciu. Lekka, papierowa dekoracja w formie lampionu to idealny wybór na przyjęcie dla chłopca lub dziewczynki, który zapewni dekoracjom cudnie subtelnego efektu. 

  8,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów

18 urodziny - kolekcja Boho Pampas

Boho Pampas to kolekcja doskonale wpisująca się w najnowsze trendy. Naturalny motyw w stonowanej kolorystyce prezentuje się naprawdę oryginalnie i pozwoli fantastycznie udekorować salę na tego rodzaju uroczystość. Trawa pampas to niezwykle ozdoba roślina, która oczaruje wszystkie osoby obecne na Twojej osiemnastce. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko dekoracje z motywem w stylu boho, ale również eko dodatki i praktyczne akcesoria, dzięki którym cała impreza będzie niezwykle wyjątkowa. Twoja rodzina i przyjaciele będą zachwyceni tak niepowtarzalną aranżacją, a zdjęcia wykonane w czasie przyjęcia staną się rewelacyjną pamiątką na całe życie. Boho Pampas to idealny sposób na przygotowanie modnej i jedynej w swoim rodzaju uroczystości.

Zaproszenia osiemnastkę w stylu boho

Zaproszenia to element, którego nie może zabraknąć w czasie organizacji żadnej uroczystości. Dzięki nim w schludny i elegancki sposób przekażesz bliskim najważniejsze informacje. Możesz wykorzystać je również do tego, aby podkreślić klimat przyjęcia. Składane zaproszenia Pampas Boho utrzymane są w beżowo-białej kolorystyce, a malownicze grafiki wspaniale zdobią okładkę i wnętrze. Duża osiemnastka nadrukowana na papierze nie pozostawi zaproszonym osobom żadnych wątpliwości co do świętowanej okazji. W trakcie imprezy bez wątpienia przydadzą się też ozdoby tortu. Jadalny opłatek z motywem trawy pampasowej czy papierowy topper na drewnianych szpikulcach będą perfekcyjnie wyglądać na domowym wypieku bądź cieście z cukierni. Co więcej, obie dekoracje są personalizowane, co sprawi, że uroczystość nabierze niezwykle osobistego charakteru. 

Zaproszenia na 18 urodzinyZaproszenia na 18-ste urodziny Boho

Dekoracje stołu urodzinowego Boho Pampas

Jak udekorować stół na osiemnastkę? Warto jego aranżację rozpocząć od rozłożenia na blacie jutowego bieżnika, który doskonale podkreśli eko charakter wystroju. Bezbłędnie sprawdzi się też delikatna koronka, która ociepli wnętrze. Przy nakryciach gości koniecznie ułóż dekoracyjne serwetki. Flizelinowe chusteczki w szaro-beżowym lub brązowym kolorze będą cudownie komponować się z wystrojem w stylu boho czy rustykalnym. Wygląd serwetek urozmaicisz bezbłędnie, składając je w przestrzenne figury. To dużo prostsze niż się wydaje! Pośrodku stołu ustawić możesz również białą ramkę z tabliczką. Na papierze znajduje się nie tylko modny motyw, ale także duża, doskonale widoczna “18” wraz z imieniem solenizanta i datą uroczystości. W ten sposób pięknie uzupełnisz aranżację stołu urodzinowego.

Tabliczka na stół na 18 urodziny

Tabliczka na osiemnaste urodziny

Naturalna aranżacja sali na osiemnastkę

Personalizowany plakat wykonany z grubego papieru to gustowna i naprawdę zjawiskowa dekoracja sali na osiemnastkę. Można ustawić go przy wejściu jako tablicę powitalną lub wykorzystać do zdjęć z imprezy. Na takim tle fotografie wypadną znakomicie. Na papierze nadrukowany bowiem został napis “18 urodziny” razem z imieniem solenizanta i datą przyjęcia. Całość efektownie zdobią grafiki trawy pampasowej. Do aranżacji wnętrza użyć możesz także biodegradowalnych balonów eko. Ich klasyczna forma i stonowane kolory kapitalnie sprawdzą się jako element przygotowanego przez Ciebie wystroju. Dodatkowo, takie dekoracje są w stu procentach bezpieczne dla środowiska, dlatego z całą pewnością warto postawić na tego rodzaju produkty! To tak samo dobre rozwiązanie jak papierowe kule czy pompony, które popularnością cieszą się już od jakiegoś czasu. 

Plakat na 18-ste urodzinyDekoracje sali na 18-ste urodziny