Informacja

Nowe produkty

Złoty Wózeczek

Złoty wózeczek to kolekcja łącząca w sobie wszystkie najmodniejsze trendy nadchodzącego sezonu. Kolorystyka złota i bieli to hit 2020 roku. Dzięki temu wszystkie dodatki pasują zarówno na Chrzest dziewczynki jak i chłopca. Motyw przewodni wózeczka dodaje elegancji i świadczy o dziecięcej delikatności. W kolekcji znajdują się niezbędnie dodatki i akcesoria. Zaproszenia, serwetki, podziękowania dla gości oraz wszystkie elementy wystroju wnętrza. Dzięki temu aranżacja będzie spójna i kompletna.

Dekoracje na Chrzest z motywem złotego wózeczka

Pomysł na dekorację stołu na Chrzest z motywem złotego wózeczka

Złoty Wózeczek 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 41 elementów

Biało-złote dekoracje na Chrzest Święty

Organizacji przyjęcia z okazji Chrztu nie musi być trudna. Najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać podczas kompletowania dekoracji jest zasada spójności. Zgodnie z tą zasadą powinno się znaleźć jakiś motyw przewodni jak obrazek lub kolor i względem niego dobierać dekorację. Wspaniałym i modnym motywem stał się wzór złotego wózeczka. Jego grafika wygląda wyjątkowo pięknie w połączeniu z białym tłem i dopasowaną czcionką. Połyskujące złote nadruki sprawiają, że całość prezentuje się wręcz magicznie!

Modne zaproszenia na Chrzest

Gości mieszkających w dalszych stronach powinno się poinformować o uroczystości Chrztu Świętego odpowiednio wcześniej. Bliższa rodzina raczej z wyprzedzeniem będzie znała datę uroczystości jednakim także należą się ładne zaproszenia. Jak zaprosić gości w wyjątkowy sposób? Wspaniałą propozycją są przepiękne zaproszenia z uroczym motywem złotego wózeczka. Złota błyszcząca grafika prezentuje się wyjątkowo elegancko i nowocześnie. Do uroczego motywu złotego wózeczka dołączone są dwa serduszka oraz napis: „Zaproszenie na Chrzest Święty”. Zaproszenia wykonane są w oryginalnej biało-złotej kolorystyce i dekorowane śliczną grafiką złotego wózeczka dziecięcego. Tak pięknie zaprojektowane zaproszenia na pewno przypadną do gustu Twoim gościom.

Zaproszenia na Chrzest do wypisaniaZaproszenia na Chrzest do wypisana - najmodniejsze kolory sezonu

Podziękowania dla Chrzestnych

Rodzicom Chrzestnym dziecka należy podziękować za poświęcony czas na przygotowanie uroczystości Chrzcin w wyjątkowy sposób. Eleganckim i uroczym sposobem jest bombonierka ze słodkimi krówkami. Bombonierka w wyjątkowy sposób pozwoli podziękować bliskim w wyjątkowy sposób. W pięknym pudełku z grafiką złotego wózeczka znajduje się dziesięć pysznych śmietankowych krówek. Ich delikatny smak z pewnością zasmakuje gościom. Cały upominek zachowany jest w biało – złotej kolorystyce. Gościom w podziękowaniu za przybycie można podarować drobne upominki w postaci czekoladek, lizaków lub krówek. Przygotowane słodycze także mogą być spersonalizowane ozdobnym papierkiem z grafiką złotego wózeczka.

Bombonierka z krówkami Bombonierka z krówkami - propozycja podziękowania dla chrzestnych

Dekoracje sali na Chrzest Święty

Od wielu lat najpopularniejszymi dekoracjami sali są balony. Czy to wypełnione helem, czy zwykłym powietrzem balony prezentują się wyjątkowo. Hitem roku 2020 na Komunię są balony transparentne. Przezroczyste balony transparentne wyglądają nowocześnie i bardzo stylowo. Do przezroczystych balonów możemy dodać konfetti, dzięki któremu balony będą prezentować się oryginalnie i magicznie. Przezroczyste balony transparentne ze złotym konfetti to wspaniały sposób na dekorację przyjęcia komunijnego. Będą wspaniałą dekoracją na uroczystości Pierwszej Komunii Świętej oraz cudownie urozmaicą sesję zdjęciową.

Dekoracje stołu na Chrzest Święty

Organizując przyjęcie komunijne nie możemy zapominać o dekoracjach stołu. Nawet serwetki ułożone przy talerzach gości powinny pasować do reszty dekoracji i pięknie się prezentować. Serwetki papierowe z motywem złotego wózeczka to piękny i elegancki dodatek na Chrzest Święty. Serwetki ozdobione połyskującym motywem dziecięcego wózeczka i serduszek prezentują się cudownie.

Serwetki ze złotym nadrukiemNajmodniejsze serwetki na Chrzest Święty ze złotym nadrukiem