Informacja

Nowe produkty

Promocje

Życzenia świąteczne na telefon

Życzenie to nieodłączny element każdych świąt. Szukasz ciekawych i oryginalny propozycji? Wybieraj nasze przepiękne życzenia w formie elektronicznej. Elegancka propozycja, która pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. Życzenia na telefon z własnym tekstem oraz przepięknymi grafikami pozwolą przekazać wiele ciepłych słów ukochanym osobom. Wybieraj produkty z motywami w stylowej odsłonie. Przepiękne żywe kolory spodobają się obdarowanym osobom. Wybieraj spersonalizowane życzenia przyjaciołom i rodzinie. Spraw, aby ten świąteczny czas był pełen ciepła. Życzenia cyfrowe to nowoczesny i ekologiczny sposób, aby przekazać kilka ważnych słów. 

Życzenia świąteczne na telefon  

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Merry Christmas ŻYCZENIA świąteczne na telefon Merry Christmas
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Merry Christmas

  Przepiękne życzenia w elektronicznej odsłonie pozwolą przekazać kilka ciepłych słów rodzinie i znajomym. Wybieraj produkty wysokiej jakości z przepiękną grafiką jelenia w ozdobnym wieńcu. Wyślij życzenia w szybki i łatwy sposób. Ekologiczny produkt pozwoli zaoszczędzić pieniądze. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Magiczne Święta ŻYCZENIA świąteczne na telefon Magiczne Święta
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Magiczne Święta

  Przepiękne życzenia w elektronicznej formie. Wybieraj produkty wysokiej jakości na telefon. Życzenia z własnym tekstem oraz motywem graficznym w świątecznym klimacie pozwolą przekazać najbliższym i przyjaciołom wiele ciepłych słów w tym wyjątkowym czasie, jakim jest Boże Narodzenie. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Szyszka ŻYCZENIA świąteczne na telefon Szyszka
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Szyszka

  Przepiękne życzenia świąteczne dla najbliższych w formie elektronicznej. Wybieraj produkt wysokiej jakości z przepiękną grafiką w świątecznej odsłonie. Kupuj życzenia z własnym tekstem oraz personalizacją. Oszczędzaj czas wysyłając zaproszenia cyfrowe. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Christmas time ŻYCZENIA świąteczne na telefon Christmas time
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Christmas time

  Cudowne życzenia elektroniczne z przepiękną grafiką w świątecznym klimacie. Elegancki produkt z własnym tekstem oraz personalizacją spodoba się obdarowanym osobom. Wybieraj życzenia na telefon, które w szybki i łatwy sposób można rozesłać przyjaciołom i najbliższej rodzinie. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Świąteczny dom ŻYCZENIA świąteczne na telefon Świąteczny dom
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Świąteczny dom

  Szukasz oryginalnego sposobu, aby złożyć życzenia świąteczne rodzinie i znajomym? Wybieraj przepiękny produkt z eleganckim motywem graficznym oraz własny tekstem. Życzenia na telefon pozwolą zaoszczędzić czas i pieniądze. Wysyłaj życzenia w wyjątkowej formie. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Zimowy wieczór ŻYCZENIA świąteczne na telefon Zimowy wieczór
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Zimowy wieczór

  Przepiękne życzenia z personalizacją oraz własnym tekstem. Wybieraj produkt z motywem w kraftowej odsłonie. Wyślij życzenia świąteczne najbliższym wybierając cudowny produkt. Nowoczesny sposób, który pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Eleganckie Święta ŻYCZENIA świąteczne na telefon Eleganckie Święta
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Eleganckie Święta

  Przepiękne życzenia świąteczne z własnym tekstem oraz elegancką grafiką nawiązującą do okazji. Wybieraj produkt na telefon w stylowej odsłonie. Życzenia można przesłać najbliższym i przyjaciołom w szybki i łatwy sposób. Kupuj życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Zimowe zwierzątka ŻYCZENIA świąteczne na telefon Zimowe zwierzątka
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Zimowe zwierzątka

  Przepiękne życzenia świąteczne z uroczą grafika zwierzątek w świątecznej odsłonie. Wybieraj produkt z formie elektronicznej, który pozwoli przesłać kilka ciepłych słów rodzinie i znajomym. Oszczędzaj czas oraz pieniądze wybierając produkt wysokiej jakości. Nowoczesny sposób przypadnie do gustu obdarowanym osobom. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Pudrowe Święta ŻYCZENIA świąteczne na telefon Pudrowe Święta
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Pudrowe Święta

  Życzenia świąteczne z personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych róż z szyszkami i ostrokrzewem. Wybieraj produkt wysokiej jakości z własnym tekstem. Wyślij życzenia na Boże Narodzenie rodzinie i znajomym. Elegancki produkt pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Świąteczny czas ŻYCZENIA świąteczne na telefon Świąteczny czas
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Świąteczny czas

  Szukasz pomysłu, aby wysłać życzenia na Boże Narodzenie rodzinie i znajomym. Wybieraj przepiękne życzenia w elektronicznej odsłonie z własnym tekstem oraz personalizacją. Cudowny produkt w nowoczesnej odsłonie pozwoli zaoszczędzić czas. Ekologiczna opcja przypadnie do gustu obdarowanym osobom. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Zimowy ptaszek ŻYCZENIA świąteczne na telefon Zimowy ptaszek
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Zimowy ptaszek

  Życzenia świąteczne w nowoczesnej odsłonie. Zamawiaj produkt w cyfrowej formie z personalizacją oraz motywem graficznym ptaszka. Wybieraj życzenia na telefon, które pozwolą przekazać najbliższym kilka ciepłych słów z okazji Bożego Narodzenia. Produkt wysokiej jakości. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Ptaszek na gałązce ŻYCZENIA świąteczne na telefon Ptaszek na gałązce
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Ptaszek na gałązce

  Chcesz złożyć rodzinie i znajomym życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia? Wybieraj elegancki produkt w formie elektronicznej, który można w szybki i łatwy sposób rozesłać najbliższym. Zamów życzenia na telefon z własnym tekstem oraz przepiękną grafiką ptaszka siedzącego na gałązce. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Wykwintne Święta ŻYCZENIA świąteczne na telefon Wykwintne Święta
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Wykwintne Święta

  Efektowne i oryginalne życzenia na telefon, które w błyskawiczny sposób można rozesłać najbliższym. Wybieraj przepiękny produkt z motywem graficznym zajączka w świątecznej odsłonie. Kupuj ekologiczną opcję, która przypadnie do gustu obdarowanym osobom. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Najpiękniejsze Święta ŻYCZENIA świąteczne na telefon Najpiękniejsze Święta
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Najpiękniejsze Święta

  Eleganckie życzenia dla najbliższych, które można rozesłać z okazji świąt Bożego Narodzenie. Wybieraj produkt wysokiej jakości na telefon z przepiękną grafiką wieńca z czerwoną kokardą. Życzenia z własnym teksem w elektronicznej odsłonie pozwolą zaoszczędzić czas i pieniądze. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Pierwszy Śnieg ŻYCZENIA świąteczne na telefon Pierwszy Śnieg
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Pierwszy Śnieg

  Chcesz wysłać najbliższej rodzinie i przyjaciołom oryginalne życzenia? Wybieraj produkt w cyfrowej odsłonie z własnym tekstem oraz grafiką w świątecznym klimacie. Przepiękne życzenia na telefon pozwolą przekazać wiele ciepłych słów. Skorzystaj z ekologicznej i budżetowej propozycji. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Myszka w okularach ŻYCZENIA świąteczne na telefon Myszka w okularach
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Myszka w okularach

  Życzenie świąteczne dla najbliższych, które można w błyskawiczny sposób przesłać drogą elektroniczną. Elegancki produkt wysokiej jakości z własnym tekstem przypadnie do gustu obdarowanej osobie. Wybieraj nowoczesną opcję, która pozwoli zaoszczędzić czas podczas przygotowań świątecznych. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Naturalne Święta ŻYCZENIA świąteczne na telefon Naturalne Święta
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Naturalne Święta

  Przepiękne życzenia świąteczne z grafiką aromatycznego świerku. Wybieraj produkt z własnym tekstem wysokiej jakości. Życzenia z okazji Bożego Narodzenia można w szybki i łatwy sposób rozesłać rodzinie i znajomym wykorzystując media społecznościowe. Zamów produkt w formie cyfrowej. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Ciepło kominka ŻYCZENIA świąteczne na telefon Ciepło kominka
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Ciepło kominka

  Chcesz wysłać życzenia rodzinie i bliskim znajomym w okresie świąt Bożego Narodzenia? Wybieraj produkt wysokiej jakości w formie cyfrowej z przepiękną grafiką palącego się kominka oraz własnym tekstem. Zamów życzenia na telefon, które pozwolą przekazać kilka ciepłych słów. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Gwiazda Betlejemska ŻYCZENIA świąteczne na telefon Gwiazda Betlejemska
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Gwiazda Betlejemska

  Życzenia świąteczne w formie elektronicznej na telefon można wysłać najbliższym przy pomocy mediów społecznościowych lub MMS-em. Wybieraj produkt z własnym tekstem oraz grafiką Gwiazdy Betlejemskiej. Wyślij życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia rodzinie i znajomym. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Świąteczny wieczór ŻYCZENIA świąteczne na telefon Świąteczny wieczór
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Świąteczny wieczór

  Kupuj życzenia na telefon z grafiką w świątecznym klimacie oraz własnym tekstem. Wybieraj produkt wysokiej jakości, który w szybki i łatwy sposób można rozesłać najbliższej rodzinie oraz przyjaciołom. Życzenia w elektronicznej odsłonie to nowoczesny sposób, który pozwoli zaoszczędzić czas. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Boże Narodzenie ŻYCZENIA świąteczne na telefon Boże Narodzenie
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Boże Narodzenie

  Eleganckie życzenia na telefon, które można wysłać kuzynce, koleżance lub przyjaciołom z okazji świąt Bożego Narodzenia. Wybieraj produkt wysokiej jakości z własnym tekstem oraz motywem graficznym wiązanki. Życzenia cyfrowe to nowoczesny sposób, który pozwoli zaoszczędzić dodatkowe pieniądze. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA świąteczne na telefon Snowland ŻYCZENIA świąteczne na telefon Snowland
  39,98 zł
  ŻYCZENIA świąteczne na telefon Snowland

  Przepiękne świąteczne życzenia w cyfrowej odsłonie. Wybieraj produkt wysokiej jakości z motywem graficznym z kolekcji Snowland. Życzenia na telefon można w szybki i łatwy sposób przesłać najbliższym. Nowoczesna opcja, która pozwoli zaoszczędzić czas oraz pieniądze. 

  39,98 zł
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Życzenia świąteczne na telefon - obrazki świąteczne do pobrania

Boże Narodzenie stanowi czas ogromnej radości, ciepła i rodzinnej atmosfery. W tym okresie chcemy jak najwięcej chwil spędzić w gronie najbliższych. Nie zawsze jest to jednak możliwe. Osobom bliskim naszemu sercu możemy w takim przypadku złożyć najwspanialsze życzenia - zwykle za pomocą telefonu lub Internetu. Czego życzyć przyjaciołom i rodzinie w czasie Świąt? To żaden problem. Wiele osób bowiem chętnie wysyła obrazki czy gotowe życzenia, które stanowią sprawdzone rozwiązanie na najróżniejsze wydarzenia i uroczystości. Bożonarodzeniowe życzenia oraz grafiki bez dwóch zdań wypadną cudownie jako niespodzianka dla Twoich bliskich. Zwłaszcza, że teraz możesz postawić na wysokiej jakości projekty z pięknym tekstem, które przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję!

Gotowe życzenia na Święta Bożego Narodzenia

SMS o treści “Wesołych Świąt” wydaje Ci się nieciekawym rozwiązaniem na Gwiazdkę? Chcesz złożyć swoim bliskim wyjątkowe życzenia bożonarodzeniowe? W takim wypadku możesz śmiało skorzystać z naszej oferty. Elektroniczne życzenia w postaci autorskich grafik z personalizowanym tekstem to nowoczesny, a zarazem bezbłędny sposób na to, by w piękny sposób złożyć życzenia na Święta. Życzenia świąteczne z klasycznym wieńcem to ponadczasowa propozycja, która na pewno przypadnie do gustu Twoim bliskim. Estetyczne i malownicze wykonanie bez dwóch zdań oczaruje każdego krewnego czy przyjaciela. Na grafice umieścić możemy dowolnego rodzaju tekst - możesz poszukać w Internecie najpiękniejszych propozycji lub ułożyć je samodzielnie! Spośród mnóstwa dostępnych wzorów na pewno bez problemu wybierzesz najlepszy motyw na Święta. 

Życzenia świąteczne na telefon boże narodzenie

Bożonarodzeniowe życzenia na telefon

Obrazki świąteczne na telefon

Grafiki z życzeniami mają wiele zalet. Są pięknie wykonane i naprawdę estetyczne, dlatego bardzo dobrze zastępują klasyczne kartki. Ich ogromnym plusem jest choćby to, że nawet w dzień Wigilii możesz wysłać je z pewnością, iż dotrą na czas. Nie musisz się już martwić, czy kartki zdążą dotrzeć przed Bożym Narodzeniem. To szybkie i naprawdę wygodne rozwiązanie na tegoroczną Gwiazdkę. Możesz też przebierać w dziesiątkach fantastycznych wzorów, które oczarują Twoich bliskich. Wyjątkowy projekt z reniferem bardzo dobrze wpisuje się w klimat Świąt. Życzenia na Boże Narodzenie z taką grafiką bez dwóch zdań przykują uwagę obdarowanych osób na dłużej. Lubisz nowoczesne i oryginalne propozycje? W takim razie na pewno przypadnie Ci do gustu nietuzinkowy motyw na Gwiazdkę z zimowymi zwierzątkami w odcieniach szarości i błękitu. Życzenia świąteczne w minimalistycznym stylu też będą niezawodnym rozwiązaniem.

Życzenia świąteczne zimowe zwierzątka na telefon

Oryginalne życzenia świąteczne na telefon

Życzenia na Gwiazdkę dla najbliższych - przykłady

Wyjątkowe życzenia bożonarodzeniowe dla Twoich bliskich. Czego życzyć rodzinie i przyjaciołom w czasie Świąt?

***

Smacznej Wigilii i całusów moc

w tę najpiękniejszą w roku noc!

Szczęścia kilogramów,

ze śniegu bałwanów!

Życzliwych ludzi wokół

i żadnej łezki w oku

***

Bardzo dużo prezentów,

mało w życiu zakrętów,

dużo bąbelków w szampanie,

kogoś kto zrobi śniadanie, 

i na każdym Twoim kroku 

szczęścia w nadchodzącym Roku!

***

Niech Święta Bożego Narodzenia,

przyniosą Ci radość, pokój i wzajemną życzliwość.

Niechaj staną się źródłem wzmacniania ducha,

który pomoże spełnić Twoje najskrytsze marzenia!

***

W ten magiczny, świąteczny czas

Niech będzie radosny każdy z Was...

Kolorowej choinki, kolęd śpiewania,

Miodowego makowca, przy wigilijnym stole biesiadowania.

Bogatego Mikołaja, złotej gwiazdki z nieba,

Śnieżnego opłatka, a w Nowym Roku wszystkiego czego nam trzeba!

***

Białe myśli lekkie jak puch

niech anioł przywieje z nieba,

otworzy skrzydłem nadziei

i kolędę zaśpiewa.

Bo dzisiaj jest piękny dzień,

wszystko się rodzi na nowo,

więc w blasku tajemnych świąt

żyj, (imię) , zdrowo i kolorowo.

***

Niech te Święta, tak wspaniałe,

będą całe jakby z bajek,

niechaj gwiazdka z nieba leci.

niech Mikołaj tuli dzieci,

biały puch niech z góry spada,

niechaj piesek w nocy gada.

niech choinka pachnie pięknie,

no i radość będzie wszędzie!

***

Lawiny szczęścia,

potopu miłości,

lampek migania,

kolęd śpiewania.

Prezentów co nie miara,

wiele kolędników

oraz Sylwestra do rana

z lampką szampana!

***

Wigilijny nadszedł czas, 

całujemy mocno Was. 

Chcemy złożyć Wam życzenia 

w Dniu Bożego Narodzenia:

niechaj Gwiazdka Betlejemska, 

która świeci Wam o zmroku, 

doprowadzi Was do szczęścia 

w nadchodzącym Nowym Roku!

***

Tradycyjnie, jak co roku,

sypią się życzenia wokół.

Większość życzy Świąt obfitych

i prezentów znakomitych,

a ja Ci życzę: od ucha do ucha

uśmiechu i pogody ducha.

***

Staropolskim obyczajem,

gdy w Wigilię gwiazda wstaje,

Nowy Rok zaś cyfrę zmienia,

wszyscy wszystkim ślą życzenia.

Przy tej pięknej sposobności

i ja życzę Wam radości,

aby wszystkim się darzyło,

z roku na rok lepiej było.

***

Piękna jest radość w Święta,

Ciepłe są myśli o bliskich,

Niech pokój, miłość i szczęście

Otoczą dzisiaj nas wszystkich!

***

Już Mikołaj czyści sanie,

już prezenty wrzuca na nie,

już renifer się raduje,

kopytami postukuje.

A ja Tobie wypisuję:

radosnych Świąt, prezentów moc 

i wesołej zabawy w sylwestrową noc!

***

Białe wąsy, biała broda

Tylko śniegu nie ma - szkoda!

Iskry sypią się spod sań

Po asfalcie pędzi drań!

Spieszył się, bo pusto w worku,

ale teraz stoi w korku!

***

Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia,

jest taka moc, co smutek w radość przemienia,

jest taka siła, co spełnia marzenia…

To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia.