Informacja

Nowe produkty

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki pomogą w wyjątkowy sposób zaprosić gości na uroczystość. Tekst zaproszenia może być nadrukowany jak również możesz wypisać go samodzielnie. Personalizowane zaproszenia na Chrzest to propozycja dla wszystkich tych, którym brakuje czasu na samodzielnie wpisywanie informacji. Bardzo modne są również zaproszenia na Chrzest ze zdjęciem dziecka. Miłym akcentem będzie zaproszenie Chrzestnych w wyjątkowy sposób. W ofercie naszego sklepu znajdują się zaproszenia na Chrzest dla Chrzestnych, które z pewnością będą dla nich ogromnym wyróżnieniem.

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 53 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 53 elementów

Zaproszenia na Chrzest

Zaproszenia na Chrzest to początkowy etap w drodze do stworzeniu wyjątkowego przyjęcia dla dziecka. Chrzest Święty dziecka to pierwszy sakrament, który przyjmie. jest to zatem bardzo ważne przedsięwzięcie w życiu malucha oraz rodziców i najbliższych. Sposób w jaki zaprosimy gości jest niezwykle istotny. Bardzo popularne są zaproszenia na chrzest boho, charakteryzujące się kwiatowymi motywami, co zdecydowanie pasuje do subtelnych zaproszeń na Chrzciny dla dziewczynki.

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki

Różowe zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki są niezwykle charakterystyczne. Niejednokrotnie zbliżają się motywem do zaproszenia na Chrzest dla chłopca. Jednak różnią się głównie kolorem. Zazwyczaj zaproszenia na Chrzest dla dziewczynek mają barwy różowe. Popularnym wyborem są zaproszenia na Chrzest z serii Różowy Wózeczek w kształcie kwadratu z napisem: “Zaproszenie na Chrzest Święty”. Zaproszenia z tej kolekcji są bez personalizacji, ponieważ służą do wypisania samemu. W komplecie do zaproszeń Różowy Wózeczek są dołączone także białe koperty.

zaproszenia na Chrzest

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest personalizowane 

Wystarczy dobrać odpowiednie zaproszenie. Oryginalnym pomysłem na zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki są spersonalizowane zestawy zaproszeń. Bardzo dziewczęcym zaproszeniem na Chrzest są zaproszenia z motywem Różowego Wózeczka. Piękny zestaw personalizowanych zaproszeń na Chrzest posiada w komplecie różowo zdobione koperty na zaproszenia. Tego typu zaproszenia są rewelacyjnym pomysłem na zaproszenia na Chrzest dla chrzestnych, którzy pełnią funkcję gości honorowych i można w ten sposób docenić ich poświęcenie. Jest to produkt gotowy do wręczenia!

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki na Chrzest i Roczek

Zaproszenia na Chrzest 2024/2024

Oryginalne zaproszenia na Chrzest to takie, które odpowiadają na aktualne trendy w kontekście imprez okolicznościowych. W 2024 roku pierwsze podium zajmują zaproszenia uniwersalne, które można zastosować w dowolnej sytuacji, bez względu na płeć dziecka. Symbolizują styl minimalistyczny oraz dbałość o detale. Wspaniałym przykładem są zaproszenia z motywem Złotych Stópek na białym tle. Jest to opcja eleganckich zaproszeń na Chrzest w formie do wypisania bez personalizacji oraz z personalizacją. Jest to idealna propozycja zaproszenia na Chrzest dziewczynki.

Złote zaproszenia na Chrzest

Zaproszenia na Chrzest z złotymi akcentami

Zaproszenia na Chrzciny, jak zrobić je samodzielnie?

Modne jest korzystanie z techniki DIY (do it yourself), ponieważ można samemu stworzyć własny szablon do wydrukowania zaproszenia na chrzest oraz umieścić na nim własny tekst. Co więcej, hitem są także zaproszenia na Chrzest ze zdjęciem personalizowane. Pomysłów jest wiele. Jakie zaproszenia wybrać na Chrzest dziewczynki?