Informacja

Nowe produkty

Satyna, organza, tiul

Materiały do dekoracji kościoła ma Komunię takie jak organza, tiul czy satyna sprawdzą się idealnie przy dekorowaniu ceremonii przyjęcia sakramentu. Wyglądają bardzo efektownie zawieszone na suficie, oplatające ołtarz czy przywieszone do ławek kościelnych i krzeseł. Materiały te łatwo się marszczą i układają dzięki czemu można wykonać z nich ciekawe aranżacje. Sprawdzą się także materiały błyszczące, które nadadzą wnętrzu klasy i elegancji.

Satyna, organza, tiul 

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
 • ORGANZA gładka 36cmx9m BIAŁA ORGANZA gładka 36cmx9m BIAŁA
  13,98 zł
  ORGANZA gładka 36cmx9m BIAŁA

  Biały bieżnik z półprzezroczystej organzy to dodatek, który wspaniale sprawdzi się na stole na Komunii lub Chrzcie dziecka. Idealne dopełnienie całej kompozycji. Organzę można stosować na płasko lub drapować tworząc zwiewny efekt.

  13,98 zł
 • ORGANZA gładka 36cmx9m ZŁOTA ORGANZA gładka 36cmx9m ZŁOTA
  19,98 zł
  ORGANZA gładka 36cmx9m ZŁOTA

  Złoty bieżnik z organzy to elegancka propozycja na dekorację stołu na Pierwszej Komunii lub Chrzcie dziecka. Wspaniała propozycja, która oczaruje najbliższych.

  19,98 zł
 • ORGANZA gładka 36cmx9m JASNORÓŻOWA ORGANZA gładka 36cmx9m JASNORÓŻOWA
  13,98 zł
  ORGANZA gładka 36cmx9m JASNORÓŻOWA

  Jasnoróżowa organza to wspaniała dekoracja stołu na uroczystości dla dziewczynki. Świetnie sprawdzi się na Komunii i Chrzcie. Można stosować ją na płasko lub drapować.

  13,98 zł
 • SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m JASNORÓŻOWA SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m JASNORÓŻOWA
  29,98 zł
  SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m JASNORÓŻOWA

  Połyskująca satyna w jasnoróżowym kolorze to wyjątkowy dodatek na stół na uroczystość Pierwszej Komunii lub Chrztu dziewczynki.

  29,98 zł
 • SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m SREBRNA SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m SREBRNA
  29,98 zł
  SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m SREBRNA

  Wyjątkowa srebrna satyna w rolce to idealna propozycja na stół komunijny. Prezentuje się pięknie, wspaniale błyszczy i cudownie się układa. To dodatek, obok którego nie można przejść obojętnie.

  29,98 zł
 • SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m ZŁOTA SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m ZŁOTA
  29,98 zł
  SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m ZŁOTA

  Lśniąca satyna w złotym kolorze to wyjątkowa propozycja na stół na Komunię lub Chrzest. Elegancka, pięknie się układa i może stać się bazą do przygotowania całej aranżacji.

  29,98 zł
 • SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m BŁĘKITNA SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m BŁĘKITNA
  29,98 zł
  SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m Niebieska

  Bieżnik z satyny w niebieskim kolorze wspaniale pasuje na przyjęcie komunijne lub Chrzest chłopca. Elegancka dekoracja stołu.

  29,98 zł
 • SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m GRANATOWA SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m GRANATOWA
  29,98 zł
  SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m GRANATOWA

  Satyna w rolce w pięknym granatowym odcieniu to wyjątkowy dodatek na stół na przyjęcie komunijne chłopca. Pięknie połyskuje i wspaniale się układa, dzięki czemu jest piękna bazą do stworzenia całej kompozycji.

  29,98 zł
 • TIUL dekoracyjny 15cmx9m BIAŁY TIUL dekoracyjny 15cmx9m BIAŁY
  4,98 zł
  TIUL dekoracyjny 15cmx9m BIAŁY

  Tiul to materiał, który występuje w formie delikatnej siateczki, którą, tak jak organza, można modelować w dowolny sposób. Biały tiul dekoracyjny to świetny dodatek na Komunię. Ślicznie prezentuje się na stole, idealny do drapowania lub wywiązywania kokard. 

  4,98 zł
 • TIUL dekoracyjny 30cmx9m BŁĘKITNY TIUL dekoracyjny 30cmx9m BŁĘKITNY
  9,98 zł
  TIUL dekoracyjny 30cmx9m BŁĘKITNY

  Błękitny tiul w formie delikatnej siateczki będzie piękną dekoracją stołu na uroczystości dla chłopca. Tiul można dowolnie przycinać, jest sztywny i trzyma formę, dzięki czemu szczególnie nadaje się do wiązania kokard czy tworzenia pomponów. Wspaniale prezentuje się ułożony na płasko lub udrapowany - stosujcie go tak, by dał jak najlepszy efekt!

  9,98 zł
 • TIUL dekoracyjny 30cmx9m JASNORÓŻOWY TIUL dekoracyjny 30cmx9m JASNORÓŻOWY
  9,98 zł
  TIUL dekoracyjny 30cmx9m JASNORÓŻOWY

  Dzięki różnorodnym materiałom i tkaninom dostępnym stacjonarnie, jak i w internecie jesteśmy w stanie samodzielnie stworzyć oprawę tego wyjątkowego dnia w bardzo rozsądnej cenie.  Jednym z takich materiałów jest jasnoróżowy tiul w formie siateczki to idealny pomysł na lekką i świeżą dekorację stołu na Komunii lub Chrzcie dziewczynki!

  9,98 zł
 • ORGANZA z brokatem dekoracyjna ZŁOTA 36cm x 9m ORGANZA z brokatem dekoracyjna ZŁOTA 36cm x 9m
  29,98 zł
  ORGANZA z brokatem dekoracyjna ZŁOTA 36cm x 9m

  Jednym z popularniejszych materiałów jaki jest używany do dekoracji to organza. Ta delikatna i przezroczysta tkanina, która charakteryzuje się łatwością w modelowaniu, dzięki temu możemy dopasować ją do swoich potrzeb. Pięknie błyszczący materiał z drobinkami brokatu odbijającymi światło! 

  29,98 zł
 • SATYNA bieżnik rolka 36cmx9m ROSEGOLD SATYNA bieżnik rolka 36cmx9m ROSEGOLD
  29,98 zł
  SATYNA bieżnik rolka 36cmx9m ROSEGOLD

  Satynowy bieżnik w odcieniu rosegold pozwoli przygotować elegancką dekorację podczas uroczystości. Dzięki możliwości docinania, dopasujesz ją do wybranej aranżacji. Może posłużyć nie tylko jako dekoracja na stół, ale także krzeseł, filarów, czy też okien. Dzięki niej stworzysz nowoczesny wystrój przyjęcia, a zaproszeni Goście będą oczarowani.

  29,98 zł
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Materiały do dekoracji Kościoła na Pierwszą Komunię Świętą

Materiały do dekoracji Kościoła takie jak satyna, organza czy tiul będą dobrym wyborem przy ozdabianiu Kościoła podczas uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Prezentują się bardzo efektownie zawieszone na suficie, oplatające ołtarz i filary czy przywieszone do ławek kościelnych i krzeseł. Materiały łatwo się marszczą i układają dzięki czemu z łatwością można wykonać z nich ciekawe aranżacje. Sprawdzą się także materiały błyszczące, które nadadzą wnętrzu klasy i elegancji.

Tiul -  idealny do efektownych dekoracji wnętrza

To ażurowy materiał dostępny w wielu kolorach który sprawdza się przy welonach, firankach, a także ozdabianiu wnętrza. Za pomocą niego można wyczarować wiele pięknych aranżacji. Dekoracja Kościoła na Komunię przy użyciu tiulu to bardzo popularne rozwiązanie przez ostatnie lata. Tiul to fantastyczna propozycja na dekoracje ławek w kościele, dekoracje na ołtarz, można nim owinąć filary kościelne lub zawiesić na suficie dla spektakularnego efektu. Z tiulu można także stworzyć mniejsze ozdoby komunijne, jak na przykład kwiatki, kule czy inne zawieszki do dekoracji Kościoła. Tiul dostępny jest w iście komunijnych kolorach: biały, kremowy oraz jasnoróżowy dla dziewczynki i błękitny dla chłopca.

Tiul dekoracyjne biały

Tiul dekoracyjne biały

Organza do dekoracji Kościoła

Przy użyciu tego materiału także można własnoręcznie stworzyć okazałe dekoracje na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Delikatny, lekko błyszczący się materiał idealnie się układa, dlatego można stworzyć z niego ciekawe ozdoby do dekoracji Kościoła. Chociażby atrakcyjne kokardy na krzesła, ozdoby na poręcz, filary, ołtarz, sufit. Organza komunijna dostępna jest w wielu opcjach kolorystycznych, a dla jeszcze lepszego efektu polecamy złotą, brokatową. Idealnie wpasuje się w tematykę sakramentu. Materiał można także użyć jako bieżnik komunijny na stół. Najbardziej popularnym materiałem wybieranym do dekoracji Kościoła na Komunię jest biała organza, która świetnie prezentuje się podczas uroczystości z innymi elementami dekoracyjnymi.

Organza dekoracyjna złota

Organza dekoracyjna złota

Satyna - najmodniejszy materiał sezonu

Elegancka, połyskująca satyna prezentuje się bardzo elegancko, nic więc dziwnego, że króluję w ostatnich sezonach nie tylko jako element dekoracji, ale i na naszych wieszakach. Świetnie nada się do podwieszenia pod sufitem dla widowiskowego efektu, a także jako szarfy na krzesła komunijne, ołtarz czy okna. Dostępna w przepięknych wiosennych, pastelowych kolorach jak na przykład: jasnozielony, jasnoróżowy, błękitny oraz w tradycyjnych komunijnych odcieniach: bieli, złota, srebra, kremowy. Nie gniecie się brzydko, ale można z niego zrobić cudowne aranżacje, podwiesić pod sufitem, przymocować do ściany, udekorować filary, ławki i nie tylko. Dostępny w wielu kolorach, każdy znajdzie coś co najbardziej będzie pasować do wystroju Kościoła.

Satyna w kolorze granatowym

Satyna w kolorze granatowym