Nowe produkty

Satyna, organza, tiul

Materiały do dekoracji kościoła ma Komunię takie jak organza, tiul czy satyna sprawdzą się idealnie przy dekorowaniu ceremonii przyjęcia sakramentu. Wyglądają bardzo efektownie zawieszone na suficie, oplatające ołtarz czy przywieszone do ławek kościelnych i krzeseł. Materiały te łatwo się marszczą i układają dzięki czemu można wykonać z nich cie...

Materiały do dekoracji kościoła ma Komunię takie jak organza, tiul czy satyna sprawdzą się idealnie przy dekorowaniu ceremonii przyjęcia sakramentu. Wyglądają bardzo efektownie zawieszone na suficie, oplatające ołtarz czy przywieszone do ławek kościelnych i krzeseł. Materiały te łatwo się marszczą i układają dzięki czemu można wykonać z nich ciekawe aranżacje. Sprawdzą się także materiały błyszczące, które nadadzą wnętrzu klasy i elegancji.

Więcej

Satyna, organza, tiul Jest 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Materiały do dekoracji Kościoła na Pierwszą Komunię Świętą

Materiały do dekoracji Kościoła takie jak satyna, organza czy tiul będą dobrym wyborem przy ozdabianiu Kościoła podczas uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Prezentują się bardzo efektownie zawieszone na suficie, oplatające ołtarz i filary czy przywieszone do ławek kościelnych i krzeseł. Materiały łatwo się marszczą i układają dzięki czemu z łatwością można wykonać z nich ciekawe aranżacje. Sprawdzą się także materiały błyszczące, które nadadzą wnętrzu klasy i elegancji.

Tiul -  idealny do efektownych dekoracji wnętrza

To ażurowy materiał dostępny w wielu kolorach który sprawdza się przy welonach, firankach, a także ozdabianiu wnętrza. Za pomocą niego można wyczarować wiele pięknych aranżacji. Dekoracja Kościoła na Komunię przy użyciu tiulu to bardzo popularne rozwiązanie przez ostatnie lata. Tiul to fantastyczna propozycja na dekoracje ławek w kościele, dekoracje na ołtarz, można nim owinąć filary kościelne lub zawiesić na suficie dla spektakularnego efektu. Z tiulu można także stworzyć mniejsze ozdoby komunijne, jak na przykład kwiatki, kule czy inne zawieszki do dekoracji Kościoła. Tiul dostępny jest w iście komunijnych kolorach: biały, kremowy oraz jasnoróżowy dla dziewczynki i błękitny dla chłopca.

Organza do dekoracji Kościoła

Przy użyciu tego materiału także można własnoręcznie stworzyć okazałe dekoracje na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Delikatny, lekko błyszczący się materiał idealnie się układa, dlatego można stworzyć z niego ciekawe ozdoby do dekoracji Kościoła. Chociażby atrakcyjne kokardy na krzesła, ozdoby na poręcz, filary, ołtarz, sufit. Organza komunijna dostępna jest w wielu opcjach kolorystycznych, a dla jeszcze lepszego efektu polecamy złotą, brokatową. Idealnie wpasuje się w tematykę sakramentu. Materiał można także użyć jako bieżnik komunijny na stół. Najbardziej popularnym materiałem wybieranym do dekoracji Kościoła na Komunię jest biała organza, która świetnie prezentuje się podczas uroczystości z innymi elementami dekoracyjnymi.

Satyna - najmodniejszy materiał sezonu

Elegancka, połyskująca satyna prezentuje się bardzo elegancko, nic więc dziwnego, że króluję w ostatnich sezonach nie tylko jako element dekoracji, ale i na naszych wieszakach. Świetnie nada się do podwieszenia pod sufitem dla widowiskowego efektu, a także jako szarfy na krzesła komunijne, ołtarz czy okna. Dostępna w przepięknych wiosennych, pastelowych kolorach jak na przykład: jasnozielony, jasnoróżowy, błękitny oraz w tradycyjnych komunijnych odcieniach: bieli, złota, srebra, kremowy. Oprócz satyny do wyboru jest również syntetyczny materiał z połyskiem. Wykonany z tworzywa sztucznego idealnie nadaje się do dekoracji wnętrza Kościoła, sali komunijnej. Nie gniecie się brzydko, ale można z niego zrobić cudowne aranżacje, podwiesić pod sufitem, przymocować do ściany, udekorować filary, ławki i nie tylko. Dostępny w wielu kolorach, każdy znajdzie coś co najbardziej będzie pasować do wystroju Kościoła.

Zobacz inne propozycje w kategorii DEKORACJE KOŚCIOŁA:

Dekoracje Kościoła

Dekoracje ławek

Satyna, organza, tiul

Akcesoria do dekoracji