Informacja

Nowe produkty

Promocje

Polne kwiaty

Dekoracje ślubne w delikatnych odcieniach. Motyw polnych kwiatów idealnie wpisuje się w tegoroczne trendy. Udekoruj swoją salę na przyjęcie ślubne pięknymi plakatami lub innymi spersonalizowanymi produktami. Zadbaj o wygląd stołów tak, aby prezentowały się elegancko i efektownie. Zamawiaj podziękowania dla gości, słodkie upominki, menu weselne, zawieszki na alkohol, pudełeczka na obrączki lub księgi gości. Przepiękne propozycje produktów, dzięki którym impreza weselna zostanie zapamiętana na długie lata. Wybieraj dekoracje, które zachwycą zaproszonych gości. Cały wystrój sali będzie prezentował się bajecznie na zdjęciach ślubnych. 

Dekoracje na stół ślubny z motywem polnych kwiatów

Pomysł na dekorację stołu ślubnego z motywem polnych kwiatów 

Polne kwiaty  

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 46 elementów
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Polne kwiaty (+sznurek jutowy) KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Polne kwiaty (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Polne Kwiaty (+sznurek jutowy)
  1 Opinie

  Piękna księga gości z motywem polnych kwiatów w eleganckiej kolorystyce. Na okładce produktu nadrukowane są imiona pary młodej oraz data wesela. Oryginalny dodatek, który przypadnie do gustu zaproszonym gościom. Przy pomocy księgi weselnej dzień Ślubu na długo pozostanie w pamięci pani i pana młodego. 

  49,98 zł
 • PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Polne Kwiaty PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Polne Kwiaty
  59,98 zł
  PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Polne Kwiaty
  1 Opinie

  Przepiękny plakat powitalnych idealny na przyjęcie Ślubne. Dekoracja z motywem polnych kwiatów w delikatnych kolorach. Na plakacie nadrukowany jest tekst powitalny "Witajcie! Cieszymy się, że z nami jesteście", imiona Pary Młodej oraz data uroczystości. Ozdobę można postawić przy drzwiach wejściowych na sztaludze lub powiesić. Przywitaj swoich gości w...

  59,98 zł
 • ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Polne Kwiaty ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Polne Kwiaty
  99,98 zł
  ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Polne Kwiaty
  1 Opinie

  Przepiękna dekoracja ślubna, która nada wyjątkowego charakteru sali weselnej. Ścianka z motywem polnych kwiatów wykonana jest z wysokiej jakości papieru. Spersonalizowany produkt ma nadrukowane imiona Pary Młodej, datę przyjęcia oraz tekst do wyboru: Best Day Ever lub Najpiękniejszy Dzień Naszego Życia. Zaskocz swoich gości efektownymi ozdobami. 

  99,98 zł
 • PLAN stołów personalizowany Polne Kwiaty PLAN stołów personalizowany Polne Kwiaty
  79,98 zł
  PLAN stołów personalizowany Polne Kwiaty
  1 Opinie

  Przepiękny plan stołów idealny na przyjęcie Ślubne. Dekoracja, która usprawni wyjątkowy dzień i pozwoli odnaleźć szybko przypisane miejsce gościom. Plan wykonany jest z papieru wysokiej jakości. Spersonalizowana dekoracja zawiera grafikę polnych kwiatów, imiona Pary Młodej oraz nazwiska gości z numerkami stolików. Plan możesz postawić na sztaludze lub...

  79,98 zł
 • INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Polne Kwiaty INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Polne Kwiaty
  39,98 zł
  INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Polne Kwiaty
  1 Opinie

  Instrukcja do księgi to świetny dodatek, który podpowie, w jakiej formie umieścić życzenia i wpisy dla Pary Młodej. Ramka z karteczką z motywem polnych kwiatów idealnie dopełni wystrój na stole powitalnym. Instrukcja zawiera nadrukowany tekst "Dziękujemy, że jesteś z nami", imiona państwa młodych oraz datę wesela. 

  39,98 zł
 • NUMEREK na stół wesele z imionami Polne Kwiaty NUMEREK na stół wesele z imionami Polne Kwiaty
  4,98 zł
  NUMEREK na stół weselny z imionami Polne Kwiaty
  1 Opinie

  Numerek weselny z motywem polnych kwiatów wykonany jest z papieru wysokiej jakości. Spersonalizowana kartka pomoże rozmieścić gości na przyjęciu. Na numerku nadrukowane są imiona Pary Młodej oraz data uroczystości. Całość prezentuje się bardzo elegancko i stylowo. Efektowna dekoracja stołu, która będzie pasować idealnie do innych produktów z tej kolekcji. 

  4,98 zł
 • MENU weselne DWUSTRONNE Polne Kwiaty MENU weselne DWUSTRONNE Polne Kwiaty
  6,49 zł
  MENU weselne DWUSTRONNE Polne Kwiaty
  1 Opinie

  Eleganckie menu na Ślub z grafiką polnych kwiatów. Subtelne połączenia jasnych kolorów wpisuje się w obecne trendy weselne. Dwustronne menu wykonane jest z papieru wysokiej jakości. Efektowny dodatek do dekoracji, który dopełni wystrój stołów. Produkt prezentuje się bardzo estetycznie i gustownie. 

  6,49 zł
 • WINIETKA ślubna z nadrukiem Polne Kwiaty WINIETKA ślubna z nadrukiem Polne Kwiaty
  1,89 zł
  WINIETKA ślubna z nadrukiem Polne Kwiaty

  Eleganci dodatek do dekoracji stołów weselnych. Winietki ułatwią organizację podczas przyjęcia weselnego. Wykonane z papieru wysokiej jakości z motywem polnych kwiatów. Na wizytówkach umieszczone zostaną nazwiska zaproszonych gości. Gustowne i stylowe połączenia kolorów winietek wpisują się w obecne trendy Ślubne. 

  1,89 zł
 • BILECIKI podziękowanie Z IMIONAMI Polne Kwiaty 10szt BILECIKI podziękowanie Z IMIONAMI Polne Kwiaty 10szt
  1,50 zł
  BILECIK personalizowany Kolekcja Polne Kwiaty
  1 Opinie

  Bileciki z podziękowaniami na Ślub. Spersonalizowany produkty w estetycznej formie. Motyw polnych kwiatów wpisuje się w obecne trendu Ślubne. Na bileciku nadrukowany jest tekst "Dziękujemy, że jesteś dziś z nami", imiona Pary Młodej oraz data ślubu. Całość prezentuje się elegancko. Świetny dodatek do pozostałych dekoracji weselnych. 

  1,50 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Ślubne Polne Kwiaty 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA Ślubne Polne Kwiaty 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA Ślubne Polne Kwiaty 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  1 Opinie

  Przepiękne pudełeczka Ślubne w kształcie serca. Wykonane z białego papieru z grafiką polnych kwiatów w delikatnych odcieniach. Idealny upominek dla gości weselnych. Zamów spersonalizowane produkty z imionami Pary Młodej oraz datą przyjęcia. Do pudełeczek można włożyć bakalie, migdały lub inne drobne słodkości. 

  28,98 zł
 • ZAWIESZKI na wódkę Z IMIONAMI Polne Kwiaty 10szt ZAWIESZKI na wódkę Z IMIONAMI Polne Kwiaty 10szt
  24,98 zł
  ZAWIESZKI na wódkę Z IMIONAMI Polne Kwiaty 10szt
  1 Opinie

  Eleganckie i stylowe zawieszki na wódkę weselną. Element dekoracyjny, którym przystroisz swój alkohol na przyjęciu. Zawieszki posiadają nadrukowaną grafikę polnych kwiatów, tekst własny do dodania, imiona pary młodej oraz datę Ślubu. Gustowna kolorystyka nadaje ciekawego i oryginalnego wyglądu. 

  24,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie dla gości wesele Polne Kwiaty Z IMIONAMI 20szt KRÓWKI podziękowanie dla gości wesele Polne Kwiaty Z IMIONAMI 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie dla gości wesele Polne Kwiaty Z IMIONAMI 20szt
  1 Opinie

  Podziękuj swoim gościom za przybycie na Ślub i Wesele. Zamów pyszne krówki z personalizacją na papierku. Elegancki motyw polnych kwiatów przepięknie prezentuje się na dekoracjach i dodatkach Ślubnych. Podaruj gościom eleganckie upominki w ciekawej formie. 

  39,98 zł
 • CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Polne Kwiaty 10szt CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Polne Kwiaty 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Polne Kwiaty 10szt
  1 Opinie

  Spersonalizowane czekoladki ślubne, które można podarować zaproszonym gościom. Idealny sposób, aby podziękować za przybycie na Ślub. Czekoladki wykonane są z belgijskiej czekolady i posiadają nadrukowaną naklejkę z motywem polnych kwiatów. Spraw radość najbliższym osobom na Weselu. 

  29,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na wesele Z IMIONAMI Polne kwiaty (bz) SŁOICZEK z cukierkami na wesele Z IMIONAMI Polne kwiaty (bz)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na wesele Z IMIONAMI Polne Kwiaty (bz)
  1 Opinie

  Przepiękny słoiczek z cukierkami na wesele. Zaskocz swoich gości miłym upominkiem. Podziękuj im za przybycie na uroczystość zaślubin. Słoiczek ma nadrukowaną spersonalizowaną etykietę z motywem polnych kwiatów, imionami pary młodej oraz datą wesela. Całość dopełnia urocza wstążka z złotym kolorze. 

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie dla gości Polne kwiaty (bszn) MIÓD na podziękowanie dla gości Polne kwiaty (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD na podziękowanie dla gości Polne Kwiaty (bszn)
  1 Opinie

  Chcesz w ciekawy sposób podziękować swoim gościom? Zamów smaczne miodki z spersonalizowaną etykietą. Naklejka zawiera nadrukowany motyw eleganckich, polnych kwiatów w delikatnej kolorystyce z imionami Pary Młodej oraz datą przyjęcia. Przepiękny gest, który sprawi radość wszystkim obdarowanym osobom. 

  9,98 zł
 • LIZAKI dla gości na wesele Z IMIONAMI Polne Kwiaty 10szt (+etykiety) LIZAKI dla gości na wesele Z IMIONAMI Polne Kwiaty 10szt (+etykiety)
  29,98 zł
  LIZAKI dla gości na wesele Z IMIONAMI Polne Kwiaty 10szt (+etykiety)
  1 Opinie

  Owocowe lizaki z spersonalizowanymi naklejkami to idealny pomysł na upominek dla gości. Słodkie prezenty podaruj swoim najbliższym podczas Wesela. Na naklejce nadrukowany został motyw polnych kwiatów, imiona Pary Młodej oraz data przyjęcia. Lizaki możesz sprezentować w pudełkach lub woreczkach z organzy.

  29,98 zł
 • PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Polne Kwiaty PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Polne Kwiaty
  39,98 zł
  PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Polne Kwiaty

  Przygotuj się do swojego Ślubu z dbałością o każdy szczegół. Poproś swoich rodziców o błogosławieństwo w oryginalnej formie. Pudełko wykonane jest z drewna naturalnego. Produkt wewnątrz posiada dwie karteczki w stylu polnych kwiatów w pięknych, delikatnych kolorach. Spraw radość swoim rodzicom i podaruj im spersonalizowane pudełko. 

  39,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto weselne Z IMIONAMI Polne Kwiaty 12szt PUDEŁKA na ciasto weselne Z IMIONAMI Polne Kwiaty 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto weselne Z IMIONAMI Polne Kwiaty 12szt

  Przepiękne pudełko weselne na wypieki. Podziękuj swoim gościom za przybycie i podaruj im upominek w eleganckiej formie. Na pudełku umieszczona jest etykieta w stylu polnych kwiatów, napis Słodkie Podziękowanie, imiona Pary Młodej oraz data zaślubin. Spersonalizowany prezent, który zachwyci zaproszonych weselników. 

  35,98 zł
 • PUDEŁKO na obrączki drewniane Polne Kwiaty Z IMIONAMI PUDEŁKO na obrączki drewniane Polne Kwiaty Z IMIONAMI
  54,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki drewniane Polne Kwiaty Z IMIONAMI
  1 Opinie

  Przepiękna dekoracja ślubna, która zachwyci zaproszonych gości. Pudełeczko na obrączko to świetny dodatek do ceremonii. Dzięki niemu można w elegancki i efektowny sposób podać obrączki. Pudełeczko wykonane jest z naturalnego drewna wysokiej jakości. Spersonalizowana dekoracja zawiera karteczkę z motywem polnych kwiatów, imionami Pary Młodej oraz datą...

  54,98 zł
 • PUDŁO na koperty z personalizacją Polne Kwiaty PUDŁO na koperty z personalizacją Polne Kwiaty
  39,98 zł
  PUDŁO na koperty z personalizacją Polne Kwiaty

  Eleganckie pudełko wykonane z grubej tektury z motywem polnych kwiatów. Świetny gadżet weselny, który ułatwi organizację Młodej Pary w wyjątkowym dniu. Spersonalizowany produkt ma naklejoną samoprzylepną etykietę z imionami Państwa Młodych, datą oraz napisem "Dziękujemy". Pudło będzie się dobrze komponować z innymi dekoracjami. 

  39,98 zł
 • TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Polne Kwiaty TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Polne Kwiaty
  16,98 zł
  TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Polne Kwiaty
  1 Opinie

  Eleganckie tablica rejestracyjne w motywie polnych kwiatów. Świetna dekoracja na Ślub, która pozwoli przystroić samochód Pary Młodej. Tablice wykonane są z wodoodpornego papieru. Spersonalizowane produkty w standardowych rozmiarach, które będą pasować do każdego samochodu.  

  16,98 zł
 • DEKORACJE ślubne w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Ślub i Wesele w sklepie >TUTAJ<

 • KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt

  Flizelinowe kieszonki na sztućce w kolorze beżowym to świetna dekoracja stołu. Takie kieszonki pozwolą w szybki sposób odmienić wygląd stołu dodając mu niezwyklej elegancji. Beżowy kolor fenomenalnie łączy się z innymi dekoracjami i tworzy wspaniały klimat.

  24,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Złote 25szt KIESZONKI na sztućce Złote 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Złote 25szt

  Złote flizelinowe kieszonki na sztućce to piękne uzupełnienie serwetek na stole. Wyglądaja bardzo elegancko i pozwolą podać sztućce. Świetnie pasują na Komunię i Chrzest dziecka.

  24,98 zł
 • SERWETKI świąteczne flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt SERWETKI świąteczne flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt

  Praktyczne serwetki w beżowym kolorze, które dopełnią każdy styl dekoracji stołu. Tworzą neutralną bazę pod inne wybrane kolory i wzory nakrycia. Sprzedawane po 50 sztuk sprawdzą się idealnie na wiele okazji. 

  45,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Kremowe 40x40cm 12szt SERWETKI flizelinowe Kremowe 40x40cm 12szt
  14,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Kremowe 40x40cm 12szt

  Przepiękne serwetki w delikatnej kolorystyce, które można wykorzystać  na przyjęciu w stylu boho lub rustykalnym. Serwetki kremowe prezentują się niezwykle elegancko. Niezbędny dodatek do przyjęcia na wiele okazji takich jak: Roczek, Chrzest, Urodzinki, Komunia lub Ślub. 

  14,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Duni BIO EKO 40x40cm 60szt BIAŁE SERWETKI flizelinowe Duni BIO EKO 40x40cm 60szt BIAŁE
  49,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Duni BIO EKO 40x40cm 60szt BIAŁE

  Sztywne i grube serwetki flizelinowe wysokiej jakości marki Duni. Cudowna propozycja, która świetnie sprawdzi się jako praktyczny i dekoracyjny dodatek na stole. Dzięki białemu kolorowi serwetki pięknie wyglądają w każdej aranżacji, można je dowolnie zaaranżować.

  49,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt
  31,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt

  Białe serwetki flizelinowe to świetny dodatek do każdej aranżacji na stole. Pięknie prezentują się zarówno na Chrzcie, jak i Komunii. Dzięki sztywnej strukturze można je składać w przestrzenne formy, ale pięknie wyglądają również ułożone na płasko. Wysoka jakość.

  31,98 zł
 • SERWETKI papierowe 33x33cm 20szt BIAŁE SERWETKI papierowe 33x33cm 20szt BIAŁE
  8,98 zł
  SERWETKI papierowe 33x33cm 20szt BIAŁE

  Białe papierowe serwetki to klasyczna dekoracja stołu na Komunię i Chrzest. Prezentują się delikatnie i elegancko, wprowadzają uroczysty klimat na przyjęciu.

  8,98 zł
 • BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m
  69,98 zł
  BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m

  Bieżnik obrus flizelinowy to świetna dekoracja stołu. Piękny beżowy odcień wspaniale współgra z innymi dodatkami, szczególnie  rustykalnym tylu. Bieżnik w łatwy i szybki sposób pozwoli Ci dodać wystrojowi stołu niezwykłej elegancji.

  69,98 zł
 • BIEŻNIK jutowy Koronkowy Brzeg 28cmx2,75m BIEŻNIK jutowy Koronkowy Brzeg 28cmx2,75m
  39,98 zł
  BIEŻNIK jutowy Koronkowy Brzeg 28cmx2,75m

  Jutowy bieżnik zakończony koronkowym brzegiem to piękna dekoracja stołu na przyjęcie komunijne w nowoczesnym stylu. Prezentuje się pięknie i bardzo oryginalnie. Wspaniale sprawdzi się na przyjęciach w naturalnym wydaniu.

  39,98 zł
 • BIEŻNIK juta z koronką 28cmx2,75m BIEŻNIK juta z koronką 28cmx2,75m
  38,98 zł
  BIEŻNIK juta z koronką 28cmx2,75m

  Bieżnik jutowy w kolorze naturalnego brązu. Ozdobiony delikatną, białą koronką idealnie prezentuje się na uroczystym stole. Idealnie pasuje na przyjęcie w naturalnym stylu.

  38,98 zł
 • TOPPER na tort weselny drewniany Miłość TOPPER na tort weselny drewniany Miłość
  27,98 zł
  TOPPER na tort weselny drewniany Miłość
  2 Opinie

  Prześliczny drewniany topper na tort, który zachwyci gości i doda niezwykłego charakteru. Wykonany z niezwykłą starannością topper wspaniale będzie prezentował się zarówno na żywo jak również i na cieście. Topper posiada dwa szpikulce, które pomagają wbić go w odpowiednie miejsce.

  27,98 zł
 • OZDOBA na wieczko pudełka Prośba o Błogosławieństwo DOKUP OSOBNO OZDOBA na wieczko pudełka Prośba o Błogosławieństwo DOKUP OSOBNO
  5,00 zł
  OZDOBA na wieczko pudełka Prośba o Błogosławieństwo DOKUP OSOBNO

  Ozdoba na wieczko pudełka z wygrawerowanym napisem "Prośba o Błogosławieństwo" będzie wspaniałym uzupełnieniem drewnianego pudełeczka. Taką ozdobę możemy nakleić na wybrane u nas przez Was pudełko, dzięki czemu zyska ono cudowny i elegancki wygląd.

  5,00 zł
 • BANER girlanda drewniana Boho Gałązki (+sznurek) BANER girlanda drewniana Boho Gałązki (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda drewniana Boho Gałązki (+sznurek)

  Szukasz wyjątkowej dekoracji w stylu boho? Drewniana girlanda w kształcie gałązek sprawdzi się idealnie na każdej uroczystości. Girlanda to najprostszy a zarazem bardzo efektowny sposób na dekorację uroczystego wnętrza!

  29,98 zł
 • KOŁO obręcz ślubna z napisem Miłość DREWNIANE KOŁO obręcz ślubna z napisem Miłość DREWNIANE
  39,98 zł
  KOŁO obręcz ślubna z napisem Miłość DREWNIANE

  Koło obręcz ślubna z napisem "Miłość" wykonana z naturalnego jasnego drewna jest świetną dekoracją sali weselnej lub pleneru. Taki akcent wspaniale sprawdzi się na ściance za Młodymi i będzie wspaniale prezentować się na zdjęciach ze ślubu.

  39,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 46 elementów

Dekoracje i dodatki na ślub oraz wesele - kolekcja Polne Kwiaty

Naturalne trendy są prawdziwym hitem na ślubach oraz weselach w tym sezonie. Na uroczystościach królują również minimalizm oraz personalizacje. Wszystkie te elementy znaleźć można w naszej unikalnej kolekcji ozdób na ślub - Polne Kwiaty. Dekoracje w rustykalnej odsłonie będą gustowną propozycją na tego rodzaju okazję i bez dwóch zdań pięknie ubiorą dowolną salę, namiot czy plener. Cała kolekcja utrzymana jest w odcieniach bieli, zieleni i pomarańczy. Ozdobna czcionka oraz subtelne grafiki kwiatów ładnie się ze sobą komponują, co sprawia, że rezultat jest naprawdę czarujący. W skład kolekcji wchodzi wszystko, czego potrzeba do przygotowania ślubu oraz wesela - pudełka na obrączki, księgi gości, dekoracje samochodu ślubnego, a także ozdoby wnętrza i stołu. Z takimi produktami bez problemu zorganizujecie niezapomnianą uroczystość.

Jak przygotować ślub w naturalnym stylu?

Ślub w naturalnej odsłonie pozwoli w wyjątkowym stylu świętować zawarcie związku małżeńskiego. Dekoracje zdobione motywem polnych kwiatów bez dwóch zdań uczynią Wasz wielki dzień jedynym w swoim rodzaju. Do przygotowania ślubu oraz wesela przydadzą się też ozdoby czy dodatki z naturalnych materiałów. Takie rozwiązanie z pewnością uatrakcyjni uroczystość. Prośba o błogosławieństwo w drewnianym pudełku stanowi idealną propozycję - personalizowana i naturalna bardzo dobrze wpisuje się w najnowsze trendy. Rodzice obdarowani takim upominkiem z pewnością będą wzruszeni i z wielką przyjemnością udzielą Wam błogosławieństwa. Wśród dodatków na ślub znalazły się też m.in. pudło na telegramy, pudełka na obrączki czy księga gości w postaci personalizowanego albumu.

Ksiega gości weselnych polne kwiatty

Księga gości na przyjęcie weselne

Dekoracje na wesele z motywem polnych kwiatów

Grafika polnych kwiatów w subtelnej, lekkiej odsłonie ładnie wygląda na białym tle. Właśnie dlatego plakat na wesele czy plan stołów wykonane na grubym papierze stanowią niezawodną dekorację wnętrza. Dobrze jest umieścić je w pobliżu wejścia na przyjęcie weselne. Dzięki temu goście będą mieć pewność, że trafili we właściwe miejsce i już od progu wczują się w odpowiednią atmosferę. W rustykalnej stylistyce stworzone zostały też dekoracje stołu: winietki czy numerki. Każda ozdoba z kolekcji wykonana jest z dbałością o najmniejsze szczegóły. To sprawia, że rezultat uzyskany podczas wesela na pewno oczaruje wszystkich zaproszonych gości. Aranżacja znakomicie wypadnie również na pamiątkowych zdjęciach czy filmie z wesela. Z przyjemnością będziecie mogli je wspominać.

Modne dodatki na ślub i przyjęcie weselne

Skoro mowa już o planowaniu ślubu i wesela w stylu naturalnym, w kolekcji nie mogło zabraknąć również eko dodatków i ozdób, które ładnie dopełnią aranżację. Jutowy bieżnik z dodatkiem koronki świetnie pozwoli ubrać stół weselny. Dekoracja rozciągnięta na blacie będzie ciekawym dodatkiem do aranżacji i stworzy oryginalne tło dla innych ozdób. Na przyjęciu weselnym z powodzeniem wykorzystać można również drewniane zawieszki na krzesła. Napisy “Mąż” i “Żona” albo “Groom” i “Bride” bez dwóch zdań pozwolą ładnie wyróżnić miejsca nowożeńców podczas uroczystości. Dekoracja z jasnego drewna bez żadnego problemu wpasuje się w wystrój przygotowany z naszą rustykalną kolekcją. Jeśli marzy Wam się naturalny motyw na ślubie i weselu, subtelne kwiaty będą fantastycznym rozwiązaniem. 

Zawieszki na krzesła mąż żona drewniane

Zawieszki na krzesła Pary Młodej