Nowe produkty

Promocje

Balony urodzinowe - foliowe

Balony urodzinowe foliowe to dekoracja często wybierana na przyjęcia urodzinowe. Ciekawe kształty oraz kolory zachwycą wszystkich gości, a zwłaszcza dzieci. Najpopularniejsze są balony urodzinowe serce oraz balony urodzinowe gwiazdki. Dla dziewczynek szczególnie polecamy balon foliowy jednorożec, który jest bardzo popularnym wzorem. Na urodzinkach nie może zabraknąć również balona w kształcie cyfry. Dzięki temu, każdy z gości zobaczy które urodzinki są akurat świętowane. Aby foliowe balony były jeszcze większą atrakcją warto napompować je helem, będą się świetnie unosiły nad powierzchnią!

Balony urodzinowe - foliowe 

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
 • BALON foliowy na Roczek i urodziny Lama 39x61cm
  19,98 zł
  BALON foliowy na Roczek i urodziny Lama 39x61cm

  Kolorowy balon na Roczek i Urodzinki dziecka. Dzięki niemu sprawisz wiele radości najmłodszym oraz udekorujesz sale na urodzinki! Dla lepszego efektu możesz napompować balony helem aby unosiły się ponad powierzchnią!

  19,98 zł
 • BALON foliowy na Roczek i urodziny Syrenka 53x87cm
  11,98 zł
  BALON foliowy na Roczek i urodziny Syrenka 53x87cm

  Piękny balon foliowy na na urodzinki dziecka. Balon przedstawiający narwala będzie królował na przyjęciu urodzinowym. Świetnie sprawdzi się na przyjęciu zarówno chłopca jak i dziewczynki.

  11,98 zł
 • BALON foliowy na Roczek i urodziny Kotek 48x36cm
  8,98 zł
  BALON foliowy na Roczek i urodziny Kotek 48x36cm

  Wyjątkowy balon na urodzinki dzieci w kształcie uroczego kotka. Foliowe balony możesz napełnić zarówno powietrzem jak i helem. Taka dekoracja sprawdzi się idealnie na przyjęciu urodzinowym prawdziwej fanki kocich wzorów. Foliowe balony to jedna z głównych atrakcji na dziecięcych przyjęciach!

  8,98 zł
 • BALON foliowy Jednorożec Unicorn OGROMNY 112cm x 82cm
  16,98 zł
  BALON foliowy Jednorożec Unicorn OGROMNY 112cm x 82cm

  Balon foliowy w kształcie jednorożca to idealna propozycja na przyjęcie urodzinkowe. Dzięki niemu ozdobisz pomieszczenie na Roczek czy urodzinki dziewczynki. Balon w kształcie jednorożca idealnie wpisuje się w najnowsze trendy urodzinowe.

  16,98 zł
 • BALON foliowy Jednorożec 70x75cm
  10,98 zł
  BALON foliowy Jednorożec 70x75cm

  Wyjątkowy balon w kształcie jednorożca, który bez wątpienia pasuje na przyjęcie urodzinkowe dzieci. Balony jednorożce najczęściej wybierane są na urodzinki czy roczek dziewczynki. Taki balon pięknie udekoruje wnętrze oraz wyjątkowo prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach.

  10,98 zł
 • BALON foliowy Serce Its a girl 45cm JASNORÓŻOWY
  7,98 zł
  BALON foliowy Serce Its a girl 45cm JASNORÓŻOWY

  Wyjątkowy balon w kształcie serca z napisem It's a girl. Różowe balony to idealna propozycja na urodzinki dziewczynki. Balon w kształcie serca spodoba się każdej małej księżniczce.

  7,98 zł
 • BALON foliowy Gwiazdka It's a boy 48cm BŁĘKITNY
  7,98 zł
  BALON foliowy Gwiazdka It's a boy 48cm BŁĘKITNY

  Balon foliowy w kształcie gwiazdy na urodzinki chłopca. Na błękitnym balonie nadrukowany jest napis "It's a boy". Po skończonym przyjęciu dekoracja może posłużyć jako ozdoba pokoju.

  7,98 zł
 • BALON foliowy urodzinowy Kula 40cm ROSEGOLD
  8,98 zł
  BALON foliowy urodzinowy Kula 40cm ROSEGOLD

  Duży, foliowy balon na urodziny w najmodniejszym kolorze sezonu rosegold. Balon foliowy w kształcie kuli jest metalizowany, dlatego pięknie odbija światło tworząc piękną dekorację. Z pomocą balonów stworzysz piękne dekoracje.

  8,98 zł
 • BALON foliowy na urodziny 35cm ZŁOTY Wybierz cyfrę
  6,98 zł
  BALON foliowy na urodziny 35cm ZŁOTY Wybierz cyfrę

  Balon foliowy na urodziny w kolorze złotym w kształcie dowolnej cyfry. Dzięki nim stworzysz wyjątkowy wystrój przyjęcia na 18,30,40... urodziny. Złoty kolor wpisuje się w najnowsze trendy 2020!

  6,98 zł
 • BALON foliowy na urodziny 35cm ROSEGOLD Wybierz cyfrę
  6,98 zł
  BALON foliowy na urodziny 35cm ROSEGOLD Wybierz cyfrę

  Balon foliowy na urodziny w kolorze rosegold. Balon foliowy w kształcie dowolnej cyfry w modnym metalicznym odcieniu. Takie balony najlepiej prezentują się na przyjęciu urodzinowym dziewczyny!

  6,98 zł
 • BALON foliowy na Chrzest Serce 45cm JASNORÓŻOWY
  5,98 zł
  BALON foliowy Serce 45cm JASNORÓŻOWY

  Efektowny foliowy balon w kształcie jasnoróżowego serca to śliczna dekoracja pomieszczenia na Chrzcie dziewczynki. Metaliczny połysk i uroczy kształt sprawiają, że balon pięknie wygląda zawieszony nad stołem lub w dowolnym miejscu w pomieszczeniu!

  5,98 zł
 • BALON foliowy Serce 45cm ZŁOTY
  5,98 zł
  BALON foliowy Serce 45cm ZŁOTY

  Balon foliowy w kształcie złotego serca to bardzo popularna ozdoba wnętrza. Dzięki niemu możesz przyozdobić przyjęcie na urodzinki dziecka czy Roczek. Złote balony pasują na przyjęcie urodzinowe zarówno chłopca jak i dziewczynki.

  5,98 zł
 • BALON foliowy Serce 45cm SREBRNY
  5,98 zł
  BALON foliowy Serce 45cm SREBRNY

  Balon foliowy w kształcie serca to wyjątkowa propozycja dekoracji pomieszczenia na urodzinki, Chrzest czy Roczek. Dzięki niemu stworzysz wyjątkowe balonowe dekoracje w domu czy sali. Balony w kolorze srebrnym idealnie komponują się z balonami w innych kolorach.

  5,98 zł
 • BALON foliowy Serce 45cm BŁĘKITNY
  5,98 zł
  BALON foliowy Serce 45cm BŁĘKITNY

  Balon foliowy serce w błękitnym kolorze to idealna dekoracja na Chrzest, Komunię i urodziny dla chłopca. Najlepiej jest wypełnić go helem, dzięki czemu fantastycznie będzie unosił się w powietrzu i prezentował na zdjęciach z przyjęcia. Balon można zawiesić w dowolnym miejscu lub umieścić na specjalnym stojaku.

  5,98 zł
 • BALON foliowy Serce 45cm ROSEGOLD
  5,98 zł
  BALON foliowy Serce 45cm ROSEGOLD

  Balon foliowy serce w kolorze rosegold to najmodniejszy trend tego sezonu! Taki balon świetnie prezentuje się nie tylko na urodzinach dziecka, Chrzcie, Komunii, ale i również na przyjęciach urodzinowych dla dorosłych. Kolor różowego złota rewelacyjnie prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach.

  5,98 zł
 • BALON foliowy Gwiazda 36cm JASNORÓŻOWY
  5,98 zł
  BALON foliowy Gwiazda 48cm JASNORÓŻOWY

  Balon foliowy w kształcie gwiazdki pozwoli w modny sposób udekorować pomieszczenie na przyjęcia. Jasnoróżowy kolor to idealna propozycja dla dziewczynki. Foliowa gwiazdka sprawdzi się jako dekoracja na Chrzest, Komunię, Urodziny dziecka i dla dorosłych.

  5,98 zł
 • BALON foliowy Gwiazda 48cm BŁĘKITNY
  5,98 zł
  BALON foliowy Gwiazda 48cm BŁĘKITNY

  Balon foliowy w kształcie gwiazdki to rewelacyjna dekoracja pomieszczenia na różne przyjęcia. Błękitny metalizowany kolor to idealna propozycja na przyjęcie dla chłopca z okazji Chrztu, Komunii lub Baby Shower. Balon gwiazdka świetnie prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach z imprezki.

  5,98 zł
 • BALON foliowy Gwiazda 45cm ROSEGOLD
  5,98 zł
  BALON foliowy Gwiazda 48cm ROSEGOLD

  Balon w kształcie gwiazdki w modnym kolorze rosegold pozwoli w rewelacyjny sposób udekorować każde przyjęcie! Jest to fantastyczna dekoracja urodzinowa, która nada się również na Chrzest i Komunię dziecka. Balon rosegold wspaniale prezentuje się na zdjęciach z przyjęcia.

  5,98 zł
 • BALON foliowy Gwiazda 45cm ZŁOTY
  5,98 zł
  BALON foliowy Gwiazda 48cm ZŁOTY

  Złoty balon w kształcie gwiazdki to modna i oryginalna dekoracja pomieszczenia na każde przyjęcie! Świetnie prezentuje się na zdjęciach z imprezki. Idealna dekoracja zarówno na urodziny dla dziecka, jak i dla dorosłych.

  5,98 zł
 • BALON foliowy Gwiazda 45cm SREBRNY
  5,98 zł
  BALON foliowy Gwiazda 48cm SREBRNY

  Balon foliowy gwiazda pozwoli w rewelacyjny sposób udekorować pomieszczenie na każde przyjęcie! Srebrny mataliczny kolor wpisuje się w najmodniejsze trendy! Foliowa gwiazda to fantastyczny gadżet do sesji zdjęciowych. Balon można napompować helem lub powietrzem.

  5,98 zł
 • CRAZY HEL do balonów W PUSZCE
  42,98 zł
  CRAZY HEL do balonów W PUSZCE

  Hel w puszcze do nadmuchania pojedynczych balonów to wspaniała opcja, jeśli chcecie napełnić helem swoje balony! Balony napełnione helem unoszą się wysoko, dzięki czemu fantastycznie prezentują się w pomieszczeniu i na zdjęciach z uroczystości.

  42,98 zł
 • BUTLA z helem do balonów na 30 balonów DOBRA CENA
  139,98 zł
  BUTLA z helem do balonów na 30 balonów DOBRA CENA

  Butla z helem do napełnienia balonów to cudowna opcja na stworzenie oryginalnych aranżacji z wykorzystaniem balonów. Własna butla z helem to bardzo korzystna opcja, dzięki której zaoszczędzicie sporo cennego czasu i stworzycie własne dekoracje!

  139,98 zł
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Balony urodzinowego - foliowe

Na urodzinowym przyjęciu nie może zabraknąć fantastycznych dekoracji, które całkowicie odmienią wnętrze i wprowadzą do niego niepowtarzalny klimat. Kolorowe balony sprawdzają się w tej roli doskonale i dlatego są jednym z najchętniej wybieranych dodatków. Szczególnie dobrym rozwiązaniem są balony foliowe, które cechuje duża wytrzymałość oraz kapitalnie imprezowy wygląd. Koniecznie wykorzystaj je więc podczas przyjęcia urodzinowego swojego dziecka. Oryginalne kształty znacząco uatrakcyjnią każdą aranżację, a dzięki szerokiej gamie dostępnych wzorów możesz wybrać idealny wariant na uroczystość córki lub syna. Jakie balony najlepiej nadają się na urodziny?

Foliowe balony w kształcie cyfr

Foliowe cyfry to znakomita dekoracja na każde urodziny. Gustowne balony z metalicznym połyskiem zwrócą uwagę wszystkich gości i przepięknie podkreślą wiek solenizanta. Z taką ozdobą nikt nie będzie miał wątpliwości, na jakim przyjęciu się znajduje. Złote balony w kształcie cyfr dodatkowo rozjaśnią przygotowaną aranżację, bezbłędnie odbijając światła lamp oraz świec. Wybierz potrzebny wariant i napełnij balony helem bądź powietrzem, a następnie umieść je w dobrze widocznym miejscu. Cyferki świetnie wyglądają zwłaszcza zawieszone przy krześle solenizanta. Bardzo modnym rozwiązaniem są także foliowe balony w kolorze różowego złota. Rosegold to odcień doskonale wpisujący się w najnowsze trendy tego sezonu, który oczaruje wszystkie obecne osoby. 

Balon foliowy w kształcie cyfry

Balon foliowy w kształcie cyferek

Oryginalne balony foliowe w dziecięcym stylu

W naszym sklepie znajdziesz także gustowne balony o niepowtarzalnych kształtach, które bezbłędnie sprawdzą się podczas przyjęcia urodzinowego dziecka. Ich wygląd możesz dopasować do indywidualnych upodobań Twojej córki lub syna, nadając uroczystości bardzo osobistego charakteru. Kolorowa lama czy błękitny narwal to znakomity dodatek na przyjęcie każdego malucha. Tak oryginalne dekoracje zachwycą wszystkie zebrane na urodzinach osoby bez względu na ich wiek. Mały solenizant bez dwóch zdań polubi także niezwykle modne obecnie motywy kotów. Foliowe balony to nie tylko rewelacyjna dekoracja na przyjęcie urodzinowe, ale również świetny gadżet do sesji zdjęciowej. Fotografie z uroczystości będą cudowną pamiątką, która nawet po wielu latach będzie przypominać Twojemu dziecku o tym szczególnym dniu.

balon foliowy w kształcie kotka

Balon foliowy w kształcie kotka

Balony foliowe na przyjęcie urodzinowe

Dekorując salę na urodziny możesz wykorzystać także bardziej klasyczne wzory balonów foliowych, które równie dobrze sprawdzają się podczas różnego rodzaju uroczystości. Kule, serca czy foliowe gwiazdy napełnione helem będą perfekcyjnie wyglądać przywiązane za pomocą ozdobnych wstążek do specjalnych ciężarków lub stabilnych elementów wyposażenia. Foliowe balony to także świetny dodatek na przyjęcie organizowane w ogrodzie. Dekoracje uatrakcyjnią wygląd pleneru i nadadzą mu prawdziwie imprezowy nastrój. Balony to niezastąpiony sposób na podkreślenie płci solenizanta i delikatne spersonalizowanie przyjęcia. Wybierz różowe dekoracje na uroczystość córki oraz błękitne dla chłopca, a zyskasz spójną i śliczną aranżację, którą Twoje dziecko zapamięta na długo. 

Balon foliowy na urodzinki chłopca

Balon foliowy na urodzinki chłopca