Nowe produkty

Balony urodzinowe - foliowe

Balony urodzinowe foliowe to dekoracja często wybierana na przyjęcia urodzinowe. Ciekawe kształty oraz kolory zachwycą wszystkich gości, a zwłaszcza dzieci. Najpopularniejsze są balony urodzinowe serce oraz balony urodzinowe gwiazdki. Dla dziewczynek szczególnie polecamy balon foliowy jednorożec, który jest bardzo popularnym wzorem. Na urodzinkach nie może zabraknąć również balona w kształcie cyfry. Dzięki temu, każdy z gości zobaczy które urodzinki są akurat świętowane. Aby foliowe balony były jeszcze większą atrakcją warto napompować je helem, będą się świetnie unosiły nad powierzchnią!

Balony urodzinowe - foliowe 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 38 elementów
 • BALON foliowy Jednorożec Unicorn 73x90cm
  20,98 zł
  BALON foliowy Jednorożec Unicorn 73x90cm

  Balon foliowy w kształcie jednorożca to wyjątkowa propozycja dekoracji na urodzinki dziecka. Pastelowa kolorystyka oraz motyw złotych gwiazdek spodoba się każdej dziewczynce. Musisz go mieć na przyjęciu swojego dziecka.

  20,98 zł
 • BALON foliowy na Roczek i urodziny Lama 39x61cm
  19,98 zł
  BALON foliowy na Roczek i urodziny Lama 39x61cm

  Kolorowy balon na Roczek i Urodzinki dziecka. Dzięki niemu sprawisz wiele radości najmłodszym oraz udekorujesz sale na urodzinki! Dla lepszego efektu możesz napompować balony helem aby unosiły się ponad powierzchnią!

  19,98 zł
 • BALON foliowy na Roczek i urodziny Kotek 48x36cm
  8,98 zł
  BALON foliowy na Roczek i urodziny Kotek 48x36cm

  Wyjątkowy balon na urodzinki dzieci w kształcie uroczego kotka. Foliowe balony możesz napełnić zarówno powietrzem jak i helem. Taka dekoracja sprawdzi się idealnie na przyjęciu urodzinowym prawdziwej fanki kocich wzorów. Foliowe balony to jedna z głównych atrakcji na dziecięcych przyjęciach!

  8,98 zł
 • BALON foliowy Jednorożec 70x75cm
  10,98 zł
  BALON foliowy Jednorożec 70x75cm

  Wyjątkowy balon w kształcie jednorożca, który bez wątpienia pasuje na przyjęcie urodzinkowe dzieci. Balony jednorożce najczęściej wybierane są na urodzinki czy roczek dziewczynki. Taki balon pięknie udekoruje wnętrze oraz wyjątkowo prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach.

  10,98 zł
 • BALON foliowy Piłka 40cm
  9,98 zł
  BALON foliowy Piłka 40cm

  Duży balon foliowy w kształcie piłki nożnej to dekoracja tylko dla prawdziwych fanów sportu. Najlepiej prezentuje się napompowany helem! Balony to szybka i prosta dekoracja sali na przyjęcia czy spotkania.

  9,98 zł
 • BALON foliowy urodzinowy gwiazda 40cm Happy Birthday JASNY RÓŻ
  7,98 zł
  BALON foliowy urodzinowy gwiazda 40cm Happy Birthday JASNY RÓŻ

  Piękny balon na urodziny dziewczynki dekorowany napisem Happy Birthday. Balon w kolorze pudrowego różu to najmodniejsza propozycja tego sezonu. Balony możesz napompować helem dzięki czemu będą pięknie unosiły się nad powierzchnią.

  7,98 zł
 • BALON foliowy urodzinowy gwiazda 40cm Happy Birthday GRANATOWY
  7,98 zł
  BALON foliowy urodzinowy gwiazda 40cm Happy Birthday GRANATOWY

  Granatowy balon na urodziny chłopaka dekorowany białym napisem. Balon wykonany jest z foli dzięki czemu nadaje się idealnie do pompowania helem. Granatowy balon basuje zarówno na przyjęcie dla dzieci jak i dla nastolatków.

  7,98 zł
 • BALON foliowy urodzinowy gwiazda 40cm Sto Lat CZARNY
  6,98 zł
  BALON foliowy urodzinowy gwiazda 40cm Sto Lat CZARNY

  Balon na urodziny dekorowany złotym napisem Sto Lat. Balony to prosta i efektowna dekoracji sali na urodziny zarówno dzieci jak i nastolatków i dorosłych. Foliowe balony najlepiej prezentują się napompowane helem.

  6,98 zł
 • BALON foliowy gwiazda 40cm Sto Lat ZŁOTY
  6,98 zł
  BALON foliowy urodzinowy gwiazda 40cm Sto Lat ZŁOTY

  Piękna dekoracja wnętrza na urodziny zarówno dzieci jak i dorosłych i nastolatków. Foliowy balon z napisem sto lat to uniwersalna dekoracja na przyjecie chłopaka i dziewczyny. Balon w kształcie gwiazdy będzie też pięknym elementem pamiątkowej sesji zdjęciowej.

  6,98 zł
 • BALON foliowy urodzinowy gwiazda 40cm Happy Birthday ZŁOTY
  6,98 zł
  BALON foliowy urodzinowy gwiazda 40cm Happy Birthday ZŁOTY

  Elegancki balon na urodziny zarówno chłopaka jak i dziewczyny. Foliowy balon w kolorze złotym pasuje na eleganckie przyjęcie jak i szaloną imprezę. Balon najlepiej prezentuje się napompowany helem.

  6,98 zł
 • BALON foliowy gwiazda 40cm Sto Lat TĘCZOWY
  6,98 zł
  BALON foliowy urodzinowy gwiazda 40cm Sto Lat TĘCZOWY

  Foliowy balon w tęczowym kolorze to wyjątkowa propozycja dekoracji urodzinowej. Balon w kolorze tęczowym pasuje na przyjęcie zarówno chłopca jak i dziewczynki. Balony możesz napompować helem aby pięknie prezentowały się ponad powierzchnią.

  6,98 zł
 • BALON foliowy urodzinowy gwiazda 40cm Happy Birthday TĘCZOWY
  6,98 zł
  BALON foliowy urodzinowy gwiazda 40cm Happy Birthday TĘCZOWY

  Szukasz efektownej dekoracji na urodziny? Piękny balon w tęczowym kolorze zdobiony białym nadrukiem Happy Birthday, to wyjątkowa propozycja dekoracji. Foliowe balony najlepiej prezentują się napompowane helem.

  6,98 zł
 • BALON foliowy Serce Its a girl 45cm JASNORÓŻOWY
  7,98 zł
  BALON foliowy Serce Its a girl 45cm JASNORÓŻOWY

  Wyjątkowy balon w kształcie serca z napisem It's a girl. Różowe balony to idealna propozycja na urodzinki dziewczynki. Balon w kształcie serca spodoba się każdej małej księżniczce.

  7,98 zł
 • BALON foliowy Gwiazdka It's a boy 48cm BŁĘKITNY
  7,98 zł
  BALON foliowy Gwiazdka It's a boy 48cm BŁĘKITNY

  Balon foliowy w kształcie gwiazdy na urodzinki chłopca. Na błękitnym balonie nadrukowany jest napis "It's a boy". Po skończonym przyjęciu dekoracja może posłużyć jako ozdoba pokoju.

  7,98 zł
 • BALON foliowy urodzinowy Kula 40cm ROSEGOLD
  8,98 zł
  BALON foliowy urodzinowy Kula 40cm ROSEGOLD

  Duży, foliowy balon na urodziny w najmodniejszym kolorze sezonu rosegold. Balon foliowy w kształcie kuli jest metalizowany, dlatego pięknie odbija światło tworząc piękną dekorację. Z pomocą balonów stworzysz piękne dekoracje.

  8,98 zł
 • BALON foliowy na urodziny 35cm ZŁOTY Wybierz cyfrę
  6,98 zł
  BALON foliowy na urodziny 35cm ZŁOTY Wybierz cyfrę

  Balon foliowy na urodziny w kolorze złotym w kształcie dowolnej cyfry. Dzięki nim stworzysz wyjątkowy wystrój przyjęcia na 18,30,40... urodziny. Złoty kolor wpisuje się w najnowsze trendy 2020!

  6,98 zł
 • BALON foliowy na urodziny 35cm ROSEGOLD Wybierz cyfrę
  6,98 zł
  BALON foliowy na urodziny 35cm ROSEGOLD Wybierz cyfrę

  Balon foliowy na urodziny w kolorze rosegold. Balon foliowy w kształcie dowolnej cyfry w modnym metalicznym odcieniu. Takie balony najlepiej prezentują się na przyjęciu urodzinowym dziewczyny!

  6,98 zł
 • BALONY foliowe Zwierzątka Zoo 26cm x 35cm KOMPLET 5szt
  16,98 zł
  BALONY foliowe Zwierzątka Zoo 26cm x 35cm KOMPLET 5szt

  Balony foliowe w kształcie zwierzątek to idealna propozycja dekoracji na urodzinki dzieci. W skład zestawu wchodzi 5 balonów w kształcie różnych zwierzątek. To fantastyczna dekoracja na przyjecie zarówno chłopca jak i dziewczynki!

  16,98 zł
 • BALON foliowy na Chrzest Serce 45cm JASNORÓŻOWY
  7,98 zł
  BALON foliowy Serce 45cm JASNORÓŻOWY

  Efektowny foliowy balon w kształcie jasnoróżowego serca to śliczna dekoracja pomieszczenia na Chrzcie dziewczynki. Metaliczny połysk i uroczy kształt sprawiają, że balon pięknie wygląda zawieszony nad stołem lub w dowolnym miejscu w pomieszczeniu!

  7,98 zł
 • BALON foliowy Serce 45cm ZŁOTY
  7,98 zł
  BALON foliowy Serce 45cm ZŁOTY

  Balon foliowy w kształcie złotego serca to bardzo popularna ozdoba wnętrza. Dzięki niemu możesz przyozdobić przyjęcie na urodzinki dziecka czy Roczek. Złote balony pasują na przyjęcie urodzinowe zarówno chłopca jak i dziewczynki.

  7,98 zł
 • BALON foliowy Serce 45cm SREBRNY
  5,98 zł
  BALON foliowy Serce 45cm SREBRNY

  Balon foliowy w kształcie serca to wyjątkowa propozycja dekoracji pomieszczenia na urodzinki, Chrzest czy Roczek. Dzięki niemu stworzysz wyjątkowe balonowe dekoracje w domu czy sali. Balony w kolorze srebrnym idealnie komponują się z balonami w innych kolorach.

  5,98 zł
 • BALON foliowy Serce 45cm BŁĘKITNY
  5,98 zł
  BALON foliowy Serce 45cm BŁĘKITNY

  Balon foliowy serce w błękitnym kolorze to idealna dekoracja na Chrzest, Komunię i urodziny dla chłopca. Najlepiej jest wypełnić go helem, dzięki czemu fantastycznie będzie unosił się w powietrzu i prezentował na zdjęciach z przyjęcia. Balon można zawiesić w dowolnym miejscu lub umieścić na specjalnym stojaku.

  5,98 zł
 • BALON foliowy Serce 45cm ROSEGOLD
  5,98 zł
  BALON foliowy Serce 45cm ROSEGOLD

  Balon foliowy serce w kolorze rosegold to najmodniejszy trend tego sezonu! Taki balon świetnie prezentuje się nie tylko na urodzinach dziecka, Chrzcie, Komunii, ale i również na przyjęciach urodzinowych dla dorosłych. Kolor różowego złota rewelacyjnie prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach.

  5,98 zł
 • BALON foliowy Gwiazda 36cm JASNORÓŻOWY
  5,98 zł
  BALON foliowy Gwiazda 48cm JASNORÓŻOWY

  Balon foliowy w kształcie gwiazdki pozwoli w modny sposób udekorować pomieszczenie na przyjęcia. Jasnoróżowy kolor to idealna propozycja dla dziewczynki. Foliowa gwiazdka sprawdzi się jako dekoracja na Chrzest, Komunię, Urodziny dziecka i dla dorosłych.

  5,98 zł
 • BALON foliowy Gwiazda 48cm BŁĘKITNY
  5,98 zł
  BALON foliowy Gwiazda 48cm BŁĘKITNY

  Balon foliowy w kształcie gwiazdki to rewelacyjna dekoracja pomieszczenia na różne przyjęcia. Błękitny metalizowany kolor to idealna propozycja na przyjęcie dla chłopca z okazji Chrztu, Komunii lub Baby Shower. Balon gwiazdka świetnie prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach z imprezki.

  5,98 zł
 • BALON foliowy Gwiazda 45cm ROSEGOLD
  5,98 zł
  BALON foliowy Gwiazda 48cm ROSEGOLD

  Balon w kształcie gwiazdki w modnym kolorze rosegold pozwoli w rewelacyjny sposób udekorować każde przyjęcie! Jest to fantastyczna dekoracja urodzinowa, która nada się również na Chrzest i Komunię dziecka. Balon rosegold wspaniale prezentuje się na zdjęciach z przyjęcia.

  5,98 zł
 • BALON foliowy Gwiazda 45cm ZŁOTY
  5,98 zł
  BALON foliowy Gwiazda 48cm ZŁOTY

  Złoty balon w kształcie gwiazdki to modna i oryginalna dekoracja pomieszczenia na każde przyjęcie! Świetnie prezentuje się na zdjęciach z imprezki. Idealna dekoracja zarówno na urodziny dla dziecka, jak i dla dorosłych.

  5,98 zł
 • BALON foliowy Gwiazda 45cm SREBRNY
  5,98 zł
  BALON foliowy Gwiazda 48cm SREBRNY

  Balon foliowy gwiazda pozwoli w rewelacyjny sposób udekorować pomieszczenie na każde przyjęcie! Srebrny mataliczny kolor wpisuje się w najmodniejsze trendy! Foliowa gwiazda to fantastyczny gadżet do sesji zdjęciowych. Balon można napompować helem lub powietrzem.

  5,98 zł
 • CRAZY HEL do balonów W PUSZCE
  46,98 zł
  CRAZY HEL do balonów W PUSZCE

  Hel w puszcze do nadmuchania pojedynczych balonów to wspaniała opcja, jeśli chcecie napełnić helem swoje balony! Balony napełnione helem unoszą się wysoko, dzięki czemu fantastycznie prezentują się w pomieszczeniu i na zdjęciach z uroczystości.

  46,98 zł
 • BUTLA z helem do balonów na 30 balonów DOBRA CENA
  149,98 zł
  BUTLA z helem do balonów na 30 balonów DOBRA CENA

  Butla z helem do napełnienia balonów to cudowna opcja na stworzenie oryginalnych aranżacji z wykorzystaniem balonów. Własna butla z helem to bardzo korzystna opcja, dzięki której zaoszczędzicie sporo cennego czasu i stworzycie własne dekoracje!

  149,98 zł
 • POMPKA elektryczna z JEDNYM wyjściem
  129,98 zł
  POMPKA elektryczna z JEDNYM wyjściem

  Jak łatwo i szybko napełnić balony? Rewelacyjnym rozwiązaniem jest pompka elektryczna, którą bez wysiłku napełnisz dużą ilość balonów. Z jej pomocą stworzysz wyjątkową dekorację w każdym miejscu i na każdą okazję. Tworzenie aranżacji będzie czystą przyjemnością. 

  129,98 zł
 • POMPKA elektryczna z dwoma wyjściami
  139,98 zł
  POMPKA elektryczna z dwoma wyjściami

  Pompka elektryczna z dwoma wyjściami to rewelacyjne rozwiązanie na szybkie napełnienie dużej ilości balonów. To sposób na zaoszczędzenie czasu i poświęcenie go na tworzenie pozostałych dekoracji. Doskonała pomoc dla dekoratorów wnętrz podczas pracy nad aranżacją uroczystości. 

  139,98 zł
 • SERPENTYNA na panieński 18 rolek 68 metrów ROSEGOLD
  4,98 zł
  SERPENTYNA na panieński 18 rolek 68 metrów ROSEGOLD

  Serpentyna w najmodniejszym kolorze tego sezonu! Metaliczne odcienie pięknie odbijają światło i błyszczą! Serpentyny możesz wykorzystać jako dekoracja na imprezę urodzinową czy sylwestra! To najprostsza ale bardzo efektowna dekoracja wnętrza!

  4,98 zł
 • BALON świąteczny foliowy Jelonek 80x105cm
  24,98 zł
  BALON świąteczny foliowy Jelonek 80x105cm

  Balon foliowy w kształcie Jelonka idealny do dekoracji pomieszczenia na święta. Balony można wykorzystać również w szkłach i przedszkolach! Balony można napełnić helem tak aby unosiły się ponad powierzchnią!

  24,98 zł
 • BALON na Roczek i urodziny foliowy Żyrafa 100x120cm
  22,98 zł
  BALON na Roczek i urodziny foliowy Żyrafa 100x120cm

  Balon na Urodzinki dziecka w kształcie żyrafy. Dużo foliowy balon bez wątpienia spodoba się każdemu dziecku. Foliowe balony możesz wykorzystać na przyjęcie urodzinowe w stylu zwierzątek!

  22,98 zł
 • BALON urodzinowy foliowy w kwiatuszki Happy Birthday
  7,98 zł
  BALON urodzinowy foliowy w kwiatuszki Happy Birthday

  Balon urodzinowy w kwiatuszki idealny na dziewczęce przyjęcia. Balon nadmuchany helem będzie pięknie unosił się nad powierzchnią. Balony to niezastąpiony dodatek do każdego przyjęcia urodzinowego!

  7,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 38 elementów

Balony urodzinowego - foliowe

Na urodzinowym przyjęciu nie może zabraknąć fantastycznych dekoracji, które całkowicie odmienią wnętrze i wprowadzą do niego niepowtarzalny klimat. Kolorowe balony sprawdzają się w tej roli doskonale i dlatego są jednym z najchętniej wybieranych dodatków. Szczególnie dobrym rozwiązaniem są balony foliowe, które cechuje duża wytrzymałość oraz kapitalnie imprezowy wygląd. Koniecznie wykorzystaj je więc podczas przyjęcia urodzinowego swojego dziecka. Oryginalne kształty znacząco uatrakcyjnią każdą aranżację, a dzięki szerokiej gamie dostępnych wzorów możesz wybrać idealny wariant na uroczystość córki lub syna. Jakie balony najlepiej nadają się na urodziny?

Foliowe balony w kształcie cyfr

Foliowe cyfry to znakomita dekoracja na każde urodziny. Gustowne balony z metalicznym połyskiem zwrócą uwagę wszystkich gości i przepięknie podkreślą wiek solenizanta. Z taką ozdobą nikt nie będzie miał wątpliwości, na jakim przyjęciu się znajduje. Złote balony w kształcie cyfr dodatkowo rozjaśnią przygotowaną aranżację, bezbłędnie odbijając światła lamp oraz świec. Wybierz potrzebny wariant i napełnij balony helem bądź powietrzem, a następnie umieść je w dobrze widocznym miejscu. Cyferki świetnie wyglądają zwłaszcza zawieszone przy krześle solenizanta. Bardzo modnym rozwiązaniem są także foliowe balony w kolorze różowego złota. Rosegold to odcień doskonale wpisujący się w najnowsze trendy tego sezonu, który oczaruje wszystkie obecne osoby. 

Balon foliowy w kształcie cyfry

Balon foliowy w kształcie cyferek

Oryginalne balony foliowe w dziecięcym stylu

W naszym sklepie znajdziesz także gustowne balony o niepowtarzalnych kształtach, które bezbłędnie sprawdzą się podczas przyjęcia urodzinowego dziecka. Ich wygląd możesz dopasować do indywidualnych upodobań Twojej córki lub syna, nadając uroczystości bardzo osobistego charakteru. Kolorowa lama czy błękitny narwal to znakomity dodatek na przyjęcie każdego malucha. Tak oryginalne dekoracje zachwycą wszystkie zebrane na urodzinach osoby bez względu na ich wiek. Mały solenizant bez dwóch zdań polubi także niezwykle modne obecnie motywy kotów. Foliowe balony to nie tylko rewelacyjna dekoracja na przyjęcie urodzinowe, ale również świetny gadżet do sesji zdjęciowej. Fotografie z uroczystości będą cudowną pamiątką, która nawet po wielu latach będzie przypominać Twojemu dziecku o tym szczególnym dniu.

balon foliowy w kształcie kotka

Balon foliowy w kształcie kotka

Balony foliowe na przyjęcie urodzinowe

Dekorując salę na urodziny możesz wykorzystać także bardziej klasyczne wzory balonów foliowych, które równie dobrze sprawdzają się podczas różnego rodzaju uroczystości. Kule, serca czy foliowe gwiazdy napełnione helem będą perfekcyjnie wyglądać przywiązane za pomocą ozdobnych wstążek do specjalnych ciężarków lub stabilnych elementów wyposażenia. Foliowe balony to także świetny dodatek na przyjęcie organizowane w ogrodzie. Dekoracje uatrakcyjnią wygląd pleneru i nadadzą mu prawdziwie imprezowy nastrój. Balony to niezastąpiony sposób na podkreślenie płci solenizanta i delikatne spersonalizowanie przyjęcia. Wybierz różowe dekoracje na uroczystość córki oraz błękitne dla chłopca, a zyskasz spójną i śliczną aranżację, którą Twoje dziecko zapamięta na długo. 

Balon foliowy na urodzinki chłopca

Balon foliowy na urodzinki chłopca