Informacja

Nowe produkty

Serwetki na Chrzest

Serwetki na Chrzest okazują się być bardzo ważnym elementem dekoracji stołu na Chrzest Święty. Aby dopełnić całość aranżacji, można dopasować wzór serwetek do motywu przewodniego uroczystości. Różowe serwetki na Chrzest dla dziewczynki lub niebieskie serwetki dla chłopca, w ofercie mamy wiele wzorów i kolorów. Obecnie bardzo modne są serwetki flizelinowe. Dzięki nim możemy tworzyć różne przestrzenne formy, które zachwycą przybyłych gości. Rozwiązaniem mogą okazać się też serwetki z napisem Chrzest Święty lub serwetki personalizowane. Ich zaletą jest możliwość dostosowania napisu z imieniem dziecka.  Aby cała uroczystość została pozytywnie zapamiętana przez gości warto skorzystać również z innych dekoracji na Chrzest Święty, takich jak np. bieżnik na Chrzest czy podziękowania dla gości.

Serwetki na Chrzest 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 101 elementów
 • SERWETKI dla chłopca Miś i Króliczek 33x33cm 20szt SERWETKI dla chłopca Miś i Króliczek 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI dla chłopca Miś i Króliczek 33x33cm 20szt

  Urocze serwetki z motywem misia i króliczka w otoczeniu biało-błękitnych kwiatów. Idealna dekoracja stołu, którą można wykorzystać na Baby Shower, Chrzcie Świętym dziecka, Roczku lub Urodzinkach. Serwetki wykonane z 3-warstwowego papieru posiadają dwustronny nadruk w delikatnej kolorystyce. 

  12,98 zł
 • SERWETKI na Chrzest Święty Białe Róże 33x33cm 20szt SERWETKI na Chrzest Święty Białe Róże 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI na Chrzest Święty Białe Róże 33x33cm 20szt

  Przepiękne i eleganckie serwetki na Chrzest Święty dziecka. Niezbędna i praktyczna dekoracja, która wzbogaci wystrój na stołach. Motyw białych róż i konwalii prezentuje się niezwykle subtelnie. Delikatna kolorystyka cudownie sprawdzi się na uroczystości zorganizowanej dla chłopca lub dziewczynki. 

  12,98 zł
 • ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest serwetki+kieszonki+bieżnik Białe Róże i Konwalie ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest serwetki+kieszonki+bieżnik Białe Róże i Konwalie
  90,94 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest serwetki+kieszonki+bieżnik Białe Róże i Konwalie

  Elegancki zestaw na Chrzest Święty, który można wykorzystać na przyjęciu dla chłopca lub dziewczynki. Motyw białych róż i konwalii prezentuje się niezwykle świeżo i delikatnie. Wybieraj dekoracje do przystrojenia stołów na przyjęciu. Kupuj zestaw z serwetkami, kieszonkami oraz bieżnikiem. 

  90,94 zł
 • SERWETKI papierowe Baby dla dziewczynki 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Baby dla dziewczynki 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI papierowe Baby dla dziewczynki 33x33cm 20szt

  Zamów wyjątkowe serwetki na Baby Shower, Roczek lub Urodzinki dziewczynki. Produkt z motywem leśnych zwierzątek z akcentami różu oraz złota wpisuje się w charakter organizowanego przyjęcia. Stwórz oryginalną kompozycję na stołach wybierając serwetki z 3-warstwowego papieru wysokiej jakości. 

  12,98 zł
 • SERWETKI papierowe Baby dla chłopca 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Baby dla chłopca 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI papierowe Baby dla chłopca 33x33cm 20szt
  1 Opinie

  Serwetki z 3-warstwowego papieru to niezbędna dekoracja na przyjęcie dla malucha. Serwetki z motywem leśnych zwierzątek z kwiatami będą cudownie prezentować się z pozostałymi ozdobami. Połączenie bieli, błękitu oraz złota wpisuje się w aktualne trendy. Zamów serwetki na Baby Shower chłopca, Roczek lub Urodzinki. 

  12,98 zł
 • SZUKASZ zaproszeń na Chrzest DLA DZIEWCZYNKI? Kliknij

  Szukasz zaproszeń na Chrzest dla dziewczynki? Kliknij i przejdź do kategorii pięknych, gotowych zaproszeń: Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki

 • SERWETKI na Roczek i urodziny papierowe Miś i Królik boho 33x33cm 20szt SERWETKI na Roczek i urodziny papierowe Miś i Królik boho 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI na Roczek i urodziny papierowe Miś i Królik boho 33x33cm 20szt
  1 Opinie

  Serwetki w boho stylu wykonane z wysokiej jakości papieru. Idealnie sprawdzą się na Roczek dziewczynki lub chłopczyka. Serwetki na każdej ćwiartce mają nadrukowany inny motyw. Elegancka kolorystyka oraz ilustracje na serwetce wpasują się w cały wystrój sali lub mieszkania urządzonego na przyjęcie. 

  12,98 zł
 • ZESTAW dekoracji stołu boho Miś i Króliczek serwetki+bieżnik+kieszonki MEGA ZESTAW dekoracji stołu boho Miś i Króliczek serwetki+bieżnik+kieszonki MEGA
  85,98 zł
  ZESTAW dekoracji stołu boho Miś i Króliczek serwetki+bieżnik+kieszonki MEGA

  Przepiękny zestaw dekoracji na przyjęcia dla malucha. Stwórz oryginalną aranżację na stołach wybierając gotową propozycje z serwetkami z kolekcji boho Miś i Króliczek, bieżnikiem oraz serwetkami w beżowej kolorystyce. Niezbędny i praktyczny dodatek, który wzbogaci wystrój na stołach. 

  85,98 zł
 • SERWETKI na Chrzest Boho Kołyska 33x33cm 20szt SERWETKI na Chrzest Boho Kołyska 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI na Chrzest Boho Kołyska 33x33cm 20szt

  Serwetki na Chrzest Święty z akwarelowym motywem z Boho kołyską i zabawką oraz napisem. Zachwyć gości aktualnie najmodniejszym efektem podczas Chrztu Twojego dziecka. Nadruk z dwóch stron jest inny, po jednej widnieje boho kołyska, po drugie zabawka i suszone kwiaty. Całość prezentuje się niezwykle urocz i nadaje przytulnego efektu.

  12,98 zł
 • ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest Boho kołyska serwetki+bieżnik+kieszonki MEGA ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest Boho kołyska serwetki+bieżnik+kieszonki MEGA
  85,98 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest Boho kołyska serwetki+bieżnik+kieszonki MEGA

  Przepiękny zestaw dekoracji, który można wykorzystać na Chrzest Święty dziewczynki lub chłopca. Zorganizuje wyjątkowe przyjęcia dla malucha i stwórz przepiękną kompozycję na stołach dla gości. Motyw boho wpisuje się w aktualne trendy. Gotowa propozycja pozwoli zaoszczędzić czas podczas organizacji imprezy. 

  85,98 zł
 • DEKORACJE w stylu boho na Chrzest ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja w stylu boho: KUP TUTAJ

 • SERWETKI na Chrzest delikatny wianuszek Eukaliptus 33x33 20szt SERWETKI na Chrzest delikatny wianuszek Eukaliptus 33x33 20szt
  10,98 zł
  Nowy
  SERWETKI na Chrzest delikatny wianuszek Eukaliptus 33x33 20szt

  Niezwykle eleganckie serwetki na Chrzest Święty dziecka. Wybieraj niezbędną i praktyczną dekorację na stół, która nawiązuje do uroczystości. Zamów serwetki wykonane z wysokiej jakości papieru 3-warstsowego. Zamów ozdobę z motywem graficznym wianuszka z eukaliptusem oraz napisem "Chrzest Święty".

  10,98 zł
 • SERWETKI na Chrzest Rustykalny Wianuszek 33x33cm 20szt SERWETKI na Chrzest Rustykalny Wianuszek 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI na Chrzest Rustykalny Wianuszek 33x33cm 20szt
  1 Opinie

  Serwetki na Chrzest Święty udekorowane grafiką rustykalnego wianuszka. To propozycja która pasuje na przyjęcie zarówno chłopca jak i dziewczynki. Serwetki to nieodłączny dodatek do dekoracji stołu. Papierowe serwetki są bardzo praktyczne dlatego musisz je mieć na swoim stole!

  12,98 zł
 • SERWETKI na Chrzest Wianuszek z Eukaliptusem 33x33cm 20szt SERWETKI na Chrzest Wianuszek z Eukaliptusem 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI na Chrzest Wianuszek z Eukaliptusem 33x33cm 20szt

  Najmodniejszy wzór serwetek na Chrzest Święty. Dekoracje w stylu botanicznym to hit tego sezonu. Papierowe serwetki to bardzo praktyczny dodatek, który w wyjątkowy sposób udekoruje stół na przyjęcie! Serwetki pasuje na przyjęcie dziewczynki i chłopca!

  12,98 zł
 • ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest Wianuszek z Eukaliptusem 5% TANIEJ ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest Wianuszek z Eukaliptusem 5% TANIEJ
  124,39 zł 130,94 zł -5%
  ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest Wianuszek z Eukaliptusem 5% TANIEJ
  1 Opinie

  Zestaw dekoracji stołu na Chrzest jest super rozwiązaniem. Taki zestaw pomoże Ci w szybki sposób udekorować stół i sprawi, że goście będą wprost oczarowani. Ozdobny nadruk w postaci motywu eukaliptusowego wygląda pięknie i wpisuje się w najmodniejsze trendy sezonu.

  124,39 zł 130,94 zł -5%
  Obniżka!
 • SERWETKI na Chrzest papierowe Różowe Kwiaty 33x33cm 20szt SERWETKI na Chrzest papierowe Różowe Kwiaty 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI na Chrzest papierowe Różowe Kwiaty 33x33cm 20szt

  Piękne serwetki na Chrzest Święty które są praktyczną dekoracją stołu. Na każdej serwetce jest umieszczona wyjątkowa grafika różowych kwiatów na złotym okręgu oraz napis Chrzest Święty. Taka dekoracja stołu - dzięki eleganckim detalom -  zachwyci gości. Serwetki są pakowane po 20 sztuk w zestawie. 

  12,98 zł
 • SERWETKI papierowe Różowe Kwiaty 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Różowe Kwiaty 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI papierowe Różowe Kwiaty 33x33cm 20szt

  Przepiękne serwetki na wiele specjalnych okazji. Produkt wykonany z 3-warstwowego papieru. Motyw graficzny różowych kwiatów będzie świetnie prezentował się na przyjęciu z okazji Komunii Świętej, Chrztu lub Wesela. Niezbędna dekoracja, która wzbogaci wygląd stołów na przyjęciu. 

  12,98 zł
 • ZESTAW dekoracji stołu serwetki+kieszonki+bieżnik Różowe Kwiaty ZESTAW dekoracji stołu serwetki+kieszonki+bieżnik Różowe Kwiaty
  84,94 zł
  ZESTAW dekoracji stołu serwetki+kieszonki+bieżnik Różowe Kwiaty

  Elegancki zestaw dekoracji na stół, który można wykorzystać na przyjęciu zorganizowanym z okazji Chrztu, Roczku, Komunii Świętej lub Wesela. Motyw różowych kwiatów przepięknie będzie komponował się z innymi dodatkami na imprezie. Zamawiaj serwetki papierowe, kieszonki flizelinowe oraz bieżnik. 

  84,94 zł
 • SERWETKI na Chrzest Stópki w wianuszku 33x33cm 20szt ZŁOCONE SERWETKI na Chrzest Stópki w wianuszku 33x33cm 20szt ZŁOCONE
  12,98 zł
  SERWETKI na Chrzest Stópki w wianuszku 33x33cm 20szt ZŁOCONE

  Wyjątkowe serwetki na Chrzest Święty dekorowane grafiką wianuszka oraz złotych stópek. To najmodniejsza propozycja tego sezonu. Serwetki udekorują stół na Chrzest Święty maluszka. To bardzo praktyczny dodatek który musisz mieć na swoim przyjęciu!

  12,98 zł
 • SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BIAŁE SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BIAŁE
  12,98 zł
  SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BIAŁE
  2 Opinie

  Białe eleganckie serwetki na Chrzest dziecka zdobione złotym połyskującym napisem to ekskluzywna dekoracja stołu. Serwetki prezentują się fantastycznie. Złota czcionka wspaniale połyskuje, a dzięki nowoczesnym napisom serwetki idealnie wpisują się w najnowsze trendy. Świetny wybór zarówno na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki!

  12,98 zł
 • KIESZONKI ze złotym napisem Chrzest Święty 20szt KIESZONKI ze złotym napisem Chrzest Święty 20szt
  29,98 zł
  KIESZONKI ze złotym napisem Chrzest Święty 20szt
  1 Opinie

  Przepiękny dodatek na stół na uroczystość Chrztu Świętego dziecka w postaci białych kieszonek ze złotym połyskującym napisem. Rewelacyjnie prezentują się na stole z białymi serwetkami z tej samej serii ze złotym napisem Chrzest Święty. Kieszonki są już złożone i gotowe do podawania sztućców.

  29,98 zł
 • ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest z napisem ZŁOTYM 5% TANIEJ ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest z napisem ZŁOTYM 5% TANIEJ
  38,91 zł 40,96 zł -5%
  ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest z napisem ZŁOTYM 5% TANIEJ

  Zestaw dekoracji stołu na Chrzciny. Dekorowany złotym, metalicznym napisem "Chrzest Święty". Utrzymany w najmodniejszej kolorystyce sezonu - złoto i biel. Dzięki gotowym kompletom w łatwy sposób udekorujecie stół na Chrzest dziecka. Zestaw składa się z papierowych serwetek i kieszonek na sztućce.

  38,91 zł 40,96 zł -5%
  Obniżka!
 • SZUKASZ zaproszeń na Chrzest DLA CHŁOPCA? Kliknij

  Szukasz zaproszeń na Komunię dla chłopca? Kliknij i przejdź do kategorii pięknych, gotowych zaproszeń: Zaproszenia na Chrzest dla chłopca 

 • SERWETKI papierowe Pudrowe Kwiaty 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Pudrowe Kwiaty 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI papierowe Pudrowe Kwiaty 33x33cm 20szt

  Przepiękne papierowe serwetki z motywem pudrowych kwiatów w kraftowym kolorze. Niezbędny i praktyczny dodatek na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego, Komunii, Wesele lub innych ważnych okazji. 3-warstwowe serwetki pozwolą stworzyć oryginalną kompozycję na stołach. 

  12,98 zł
 • ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest i Komunię Pudrowe Kwiaty ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest i Komunię Pudrowe Kwiaty
  94,92 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest i Komunię Pudrowe Kwiaty

  Efektowny zestaw gotowych dekoracji na Chrzest Święty lub Pierwszą Komunię dziecka. Dodatki na przyjęcie z motywem pudrowych kwiatów świetnie będą prezentować się z innymi dekoracjami stołu. W skład zestawu wchodzą: serwetki papierowe w kwiatowej odsłonie, białe kieszonki oraz bieżnik flizelinowy. 

  94,92 zł
 • SERWETKI papierowe Białe Kwiaty 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Białe Kwiaty 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI papierowe Białe Kwiaty 33x33cm 20szt

  Serwet papierowe w najmodniejszych trendach. 3-warstwowy produkt wysokiej jakości z motywem eleganckich białych kwiatów. Serwetki będą cudownie prezentować się z innymi dodatkami w delikatnej kolorystyce. Niezbędny dodatek, który warto wykorzystać na Chrzcie Świętym, Komunii lub Weselu. 

  12,98 zł
 • ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest i Komunię Białe Kwiaty ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest i Komunię Białe Kwiaty
  94,92 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest i Komunię Białe Kwiaty

  Elegancki zestaw dekoracji z motywem graficznym białych kwiatów w subtelnej kolorystyce. Efektowna propozycja na Chrzest Święty oraz Pierwszą Komunię Świętą. Gotowy zestaw świetnie sprawdzi się na przyjęciu zorganizowanym zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. W skład wchodzą: serwetki, kieszonki oraz bieżnik.  

  94,92 zł
 • SERWETKI papierowe Białe Róże i Konwalie 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Białe Róże i Konwalie 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI papierowe Białe Róże i Konwalie 33x33cm 20szt

  Serwetki papierowe z pięknym motywem białych róż to niepowtarzalna dekoracja stołu na każdą okazję. Serwetki prezentują się lekko i świeżo, będą wspaniałą dekoracją stołu na Komunię, Chrzest czy Roczek dziecka. Sprawdzą się również na stole weselnym.

  12,98 zł
 • ZESTAW dekoracji stołu serwetki+kieszonki+bieżnik Białe Kwiaty ZESTAW dekoracji stołu serwetki+kieszonki+bieżnik Białe Kwiaty
  119,92 zł
  ZESTAW dekoracji stołu serwetki+kieszonki+bieżnik Białe Róże i Konwalie

  Przepiękne dekoracje z motywem białych róż i konwalii w subtelnej kolorystyce. Stylowe dodatki na przyjęcie, które nadadzą wyjątkowego charakteru. Wybieraj gotowy zestaw z serwetkami papierowymi, bieżnikiem oraz kieszonkami. Niezbędne produkty do przystrojenia stołów na Chrzest, Komunię lub Wesele. 

  119,92 zł
 • SERWETKI papierowe Kwiaty Boho 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Kwiaty Boho 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI papierowe Kwiaty Boho 33x33cm 20szt

  Przepiękne papierowe serwetki z motywem kwiatów w stylu boho. Wybieraj stylową ozdobę na przyjęcie wykonaną z 3-warstwowego papieru. Niezbędna dekoracja świetnie sprawdzi się na Chrzest Święty, Pierwszą Komunię, Roczek, Urodziny lub Wesele. Zorganizuj imprezę wykorzystując najmodniejsze dodatki.

  12,98 zł
 • ZESTAW dekoracji stołu serwetki+kieszonki+bieżnik Boho Kwiaty ZESTAW dekoracji stołu serwetki+kieszonki+bieżnik Boho Kwiaty
  65,94 zł
  Nowy
  ZESTAW dekoracji stołu serwetki+kieszonki+bieżnik Boho Kwiaty

  Elegancki zestaw dekoracji, który można wykorzystać na przyjęciu zorganizowanym w stylu boho. Niezbędne dodatki, które pozwolą stworzyć wyjątkową aranżację na stołach. Wybieraj gotowy zestaw, w skład którego wchodzą: serwetki papierowe, kieszonki na sztućce oraz bieżnik wykonany z miękkiej flizeliny. Dekoracje można wykorzystać na Chrzest, Roczek, Komunię...

  65,94 zł
 • SERWETKI papierowe Magnolie 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Magnolie 33x33cm 20szt
  10,98 zł
  SERWETKI papierowe Magnolie 33x33cm 20szt

  Serwetki papierowe z pięknym motywem magnolii na niebieskim tle to wspaniała dekoracja stołu na każdą okazję. Serwetki wspaniale udekorują stół podczas przyjęć ślubnych, komunijnych czy urodzinowych. Wspaniale sprawdzą się też podczas wielkanocnego śniadania. Świeży kwiatowy motyw sprawia, ze to fantastyczny wybór na każdą okazję.

  10,98 zł
 • SERWETKI papierowe Malarskie Piwonie 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Malarskie Piwonie 33x33cm 20szt
  10,98 zł
  SERWETKI papierowe Malarskie Piwonie 33x33cm 20szt

  Serwetki papierowe do dekoracji stołu dekorowane pięknym malarskim motywem kwiatów w odcieniach różu i błękitu. Serwetki wykorzystacie z powodzeniem na wielu przyjęciach takich jak Komunia, Chrzest, wesele czy Wielkanoc. Można je układać na płasko lub składać w przestrzenne formy. To wspaniały sposób, by stworzyć świeżą wiosenną aranżację na stole.

  10,98 zł
 • SERWETKI papierowe Rajskie Ptaki 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Rajskie Ptaki 33x33cm 20szt
  10,98 zł
  SERWETKI papierowe Rajskie Ptaki 33x33cm 20szt

  Serwetki papierowe z motywem przepięknych rajskich ptaków to wspaniały sposób na niepowtarzalną dekorację stołu. Serwetki świetnie prezentują się na przyjęciach takich jak wesele, Komunia czy Chrzest, ale można je wykorzystać także podczas rodzinnych spotkań z bliskimi.

  10,98 zł
 • SERWETKI na Chrzest Gałązka Eukaliptusa 33x33cm 20szt SERWETKI na Chrzest Gałązka Eukaliptusa 33x33cm 20szt
  10,98 zł
  SERWETKI na Chrzest Gałązka Eukaliptusa 33x33cm 20szt
  1 Opinie

  Serwetki na Chrzest Święty dekorowane grafiką gałązki eukaliptusa. Na serwetkach znajduje się napis Chrzest Święty oraz motyw heksagonu. Serwetki to niezbędny dodatek do dekoracji stołu na Chrzest. Grafika gałązki eukaliptusa idealnie wpisuje się w najnowsze trendy w dekoracji.

  10,98 zł
 • SERWETKI na Chrzest flizelinowe Gałązka Eukaliptusa 40x40cm 50szt SERWETKI na Chrzest flizelinowe Gałązka Eukaliptusa 40x40cm 50szt
  44,98 zł
  SERWETKI na Chrzest flizelinowe Gałązka Eukaliptusa 40x40cm 50szt

  Przepiękne serwetki na Chrzest Święty dekorowane botanicznym nadrukiem. Serwetki to praktyczny dodatek, który uzupełni każdą aranżację stołu. Serwetki wykonane są z flizeliny, dzięki czemu można je składać w różne przestrzenne formy. Botaniczne dekoracje to hit tego roku!

  44,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 101 elementów

Serwetki na Chrzest Święty

Tego dnia wszystko musi być idealne, nawet najdrobniejszy detal, aby móc sprostać oczekiwaniom zaproszonych gości. Jednym z takich elementów są serwetki. Jest to podstawa, by stół prezentował się pięknie i wyjątkowo. Serwetki na Chrzest Święty nie tylko ładnie wyglądają przy nakryciach gości, ale też mogą stać się podstawą do stworzenia całej aranżacji. Tak eleganckie serwetki nadadzą stołowi pięknego wyglądu. Do kompletu warto wybrać praktyczne i eleganckie kieszonki na sztućce, które idealnie dopełnią całą aranżację. Piękna dekoracja stołu sprawi, że całość nabierze fantastycznego klimatu i oczaruje gości.

Papierowe serwetki na ChrzestPapierowe serwetki na Chrzest Święty

Serwetki flizelinowe na Chrzest Święty

Ostatnie trendy pokazują, że szczególną popularnością cieszą się serwetki flizelinowe. Czym charakteryzują się serwetki flizelinowe? W założeniach był to materiał, służący usztywnianiu innych tkanin lub wypełnianiu np. pokryć krzeseł. Ich wielkim atutem jest wysoki poziom sztywności i grubości, gwarantowany przez specyfikę materiału, z jakiego zostały wykonane. Co przekłada się również na trwałość tego skromnego dodatku. W związku ze specyficznymi właściwościami flizeliny, tego rodzaju serwetek, często używa się ich do tworzenia dekoracyjnych kompozycji przestrzennych. Można zwijać je w rulony, ustawiać pionowo, tworzyć z nich jakiegoś rodzaju figurki, zupełnie jak w origami. Eleganckie serwetki na Chrzest Święty dekorowane subtelnym szaro-złotym motywem prezentują się bardzo uroczyście i podkreślą charakter przyjęcia. Serwetki wykonane zostały z grubej i sztywnej flizeliny. Można je ułożyć na płasko na talerzach gości, jak i składać w przestrzenne formy.

Serwetki flizelinowe na ChrzcinyPropozycja serwetek flizelinowych na Chrzest

Serwetki papierowe na Chrzest Święty

Piękne, papierowe serwetki na stół, dodadzą uroku zastawie stołowej, a jednocześnie elegancji, która zaimponuje zaproszonym gościom. Każdy model serwetek odpowiada najnowszym trendom jakie panują na rynku, jest trzywarstwowy, co sprawia, że są bardzo wytrzymałe. Dodatkowo każda przyjmuje wymiary 33x33cm, jest to standardowy rozmiar serwetek. Kolor przewodni przyjęcia, to kluczowa sprawa. Powinien on pasować do wystroju sali oraz do całej stylizacji. Dobrze, gdy są one uzupełnieniem ogólnego designu. Dzięki nim organizowana uroczystość nabierze niepowtarzalnego klimatu. Serwetki papierowe na Chrzest Święty można ułożyć przy nakryciu każdego gościa lub na talerzyku. Gładkie serwetki wspaniale prezentują się w dekoracyjnych serwetnikach lub zwinięte w rulon i przewiązane ozdobną wstążką. W zależności od wystroju stołu i dodatków, może również nadać im określony kształt. W ten sposób będą prezentować się naprawdę uroczyście oraz z klasą. Jedną z wyjątkowych propozycji są serwetki na Chrzest Święty dekorowane eleganckim motywem złotej koronki to modna propozycja, która oczaruje gości i pozwoli przygotować piękną aranżację.

Serwetki na Chrzest Święty

Kieszonki na sztućce na Chrzest Święty

Serwetki oraz kieszonki na sztućce w najmodniejszych wzorach na Chrzest