Nowe produkty

Serwetki na Chrzest

Serwetki na Chrzest okazują się być bardzo ważnym elementem dekoracji stołu na Chrzest Święty. Aby dopełnić całość aranżacji, można dopasować wzór serwetek do motywu przewodniego uroczystości. Różowe serwetki na Chrzest dla dziewczynki lub niebieskie serwetki dla chłopca, w ofercie mamy wiele wzorów i kolorów. Obecnie bardzo modne są serwetki fl...

Serwetki na Chrzest okazują się być bardzo ważnym elementem dekoracji stołu na Chrzest Święty. Aby dopełnić całość aranżacji, można dopasować wzór serwetek do motywu przewodniego uroczystości. Różowe serwetki na Chrzest dla dziewczynki lub niebieskie serwetki dla chłopca, w ofercie mamy wiele wzorów i kolorów. Obecnie bardzo modne są serwetki flizelinowe. Dzięki nim możemy tworzyć różne przestrzenne formy, które zachwycą przybyłych gości. Rozwiązaniem mogą okazać się też serwetki z napisem Chrzest Święty lub serwetki personalizowane. Ich zaletą jest możliwość dostosowania napisu z imieniem dziecka.  Aby cała uroczystość została pozytywnie zapamiętana przez gości warto skorzystać również z innych dekoracji na Chrzest Święty, takich jak np. bieżnik na Chrzest.

Więcej

Serwetki na Chrzest Jest 66 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 66 elementów
 • SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BIAŁE
  8,98 zł
  SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty...
  1 Opinie

  Białe eleganckie serwetki na Chrzest dziecka zdobione złotym połyskującym napisem to ekskluzywna dekoracja stołu. Serwetki prezentują się fantastycznie. Złota czcionka wspaniale połyskuje, a dzięki nowoczesnym napisom serwetki idealnie wpisują się w najnowsze trendy. Świetny wybór zarówno na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki!

  8,98 zł
 • KIESZONKI ze złotym napisem Chrzest Święty 20szt
  17,98 zł
  KIESZONKI ze złotym napisem Chrzest Święty...
  1 Opinie

  Przepiękny dodatek na stół na uroczystość Chrztu Świętego dziecka w postaci białych kieszonek ze złotym połyskującym napisem. Rewelacyjnie prezentują się na stole z białymi serwetkami z tej samej serii ze złotym napisem Chrzest Święty. Kieszonki są już złożone i gotowe do podawania sztućców.

  17,98 zł
 • SERWETKI ze srebrnym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BIAŁE
  8,98 zł
  SERWETKI ze srebrnym napisem Chrzest...

  Eleganckie białe serwetki na Chrzest Święty dziecka zdobione srebrnym połyskującym napisem. Wspaniały dodatek, który w rewelacyjny sposób udekoruje stół na przyjęcie dla Maluszka. Serwetki pięknie prezentują się ułożone na płasko na talerzach gości. Fantastyczny wybór dekoracji stołu zarówno na Chrzest dziewczynki, jak i chłopca.

  8,98 zł
 • KIESZONKI ze srebrnym napisem Chrzest Święty 20szt
  17,98 zł
  KIESZONKI ze srebrnym napisem Chrzest...

  Eleganckie kieszonki na sztućce ze srebrnym połyskującym napisem Chrzest Święty to przepiękny dekoracyjny element na stół. Srebrny nadruk na kieszonkach  prezentuje się efektownie oraz nowocześnie. Kieszonki są już złożone i gotowe do podawania sztućców. Kieszonki rewelacyjnie komponują się z białymi serwetkami ze srebrnym napisem Chrzest Święty z tej...

  17,98 zł
 • SERWETKI na Chrzest z napisem Złoty Wózeczek 33x33cm 20szt
  8,98 zł
  SERWETKI na Chrzest z napisem Złoty...

  Piękny i elegancki dodatek na Chrzest Święty w postaci białych serwetek na stół ze złotym nadrukiem. Ozdobione połyskującym motywem dziecięcego wózeczka i serduszek prezentują się cudownie! Serwetki można ułożyć na płasko na talerzach gości lub umieścić je w dekoracyjnych serwetnikach. Idealnie komponują się na stole z personalizowanymi dodatkami na...

  8,98 zł
 • SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt JASNORÓŻOWE
  8,98 zł
  SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty...

  Prześliczne serwetki na Chrzest ze złotym błyszczącym nadrukiem to nowoczesna propozycja na stół na uroczystości Chrztu. Śliczny jasnoróżowy kolor i połyskujący nadruk tworzą idealną kompozycję. Dzięki napisowi serwetki podkreślą charakter uroczystości. Idealne na uroczystość dziewczynki!

  8,98 zł
 • SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BŁĘKITNE
  8,98 zł
  SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty...

  Błękitne serwetki z połyskującym napisem Chrzest Święty to przepiękna dekoracja stołu na Chrzciny dziecka. Serwetki warto ułożyć przy nakryciach gości, by stworzyć piękną aranżację na stole. Jednocześnie jest to praktyczny dodatek. Dzięki nowoczesnej czcionce serwetki idealnie wpisują się w najnowsze trendy.

  8,98 zł
 • SERWETKI ze srebrnym nadrukiem Błękitny Wózeczek napis Chrzest Święty 33x33cm 20szt
  8,98 zł
  SERWETKI ze srebrnym nadrukiem Błękitny...

  Prześliczne serwetki przygotowane specjalnie na Chrzest Święty chłopca. Błękitny kolor oraz srebrny połyskujący napis sprawiają, że serwetki prezentują się elegancko i bardzo oryginalnie. Będą stanowiły cudowną dekorację stołu na Chrzcie maluszka.

  8,98 zł
 • SERWETKI na Chrzest ze złotym nadrukiem Złote Stópki 33x33cm 20szt
  8,98 zł
  SERWETKI na Chrzest ze złotym nadrukiem...
  1 Opinie

  Śliczne serwetki na Chrzest w minimalistycznym stylu. Dekorowane nadrukiem połyskujących złotych stópek prezentują się wspaniale na stole. Są eleganckim, ale też praktycznym dodatkiem, który idealnie wpisuje się w dziecięcy klimat. Niewinne i subtelne świetnie wpisują się w najnowsze trendy.

  8,98 zł
 • SERWETKI na Chrzest Dziecięce Stópki 33x33cm 20szt RÓŻOWE
  7,98 zł
  SERWETKI na Chrzest Dziecięce Stópki...

  Prześliczne serwetki na Chrzest zdobione nadrukiem dziecięcych małych stópek to wyjątkowa dekoracja stołu na uroczystość Chrztu dziecka. Jasnoróżowy kolor i przepiękny motyw to wyjątkowa dekoracja na uroczystość Chrztu dziewczynki.

  7,98 zł
 • SERWETKI na Chrzest Dziecięce Stópki 33x33cm 20szt BŁĘKITNE
  7,98 zł
  SERWETKI na Chrzest Dziecięce Stópki...

  Błękitne serwetki z nadrukiem stópek to świetna dekoracja stołu na Chrzest małego chłopca! Serwetki są trójwarstwowe, a dzięki ślicznym nasyconym kolorom idealnie wpisują się w dziecięcy klimat. Serwetki to nie tylko praktyczny dodatek, ale również piękna dekoracja stołu podczas uroczystości Chrztu dziecka.

  7,98 zł
 • SERWETKI na Chrzest Różowy Wózeczek 33x33cm 20szt
  5,98 zł
  SERWETKI na Chrzest Różowy Wózeczek...

  Serwetki papierowe na Chrzest dziewczynki. Zdobione grafiką wózeczka w odcieniach różu. Serwetki to praktyczny dodatek, a pięknie ozdobione stają się również dekoracją stołu.

  5,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe na Chrzest Gołąb i Chrzcielnica 40x40cm 50szt
  39,98 zł
  SERWETKI flizelinowe na Chrzest Gołąb i...

  Dekoracja stołu na komunię w formie serwetek flizelinowych. Serwetki z bardzo eleganckim nadrukiem gołąbka oraz chrzcielnicy idealnie pasują na przyjęcie komunijne. Wykonane z grubej flizeliny, pozwalają na wykonanie z nich różnych przestrzennych form, które możesz ustawić na talerzach gości.

  39,98 zł
 • SERWETKI na Chrzest Gołąb i Chrzcielnica 33x33cm 20szt
  6,98 zł
  SERWETKI na Chrzest Gołąb i Chrzcielnica...

  Dekoracja stołu w postaci serwetek na Chrzest Święty. Dekorowane grafiką gołąbka oraz Chrzcielnicą. Najlepiej prezentują się ułożone przy nakryciach gości. To praktyczny dodatek, który musi znaleźć się na uroczystym stole.

  6,98 zł
 • SERWETKI na Chrzest i Komunię Złoty Gołąbek 33x33cm 20szt
  6,98 zł
  SERWETKI na Chrzest i Komunię Złoty...

  Papierowe serwetki jako dodatek do dekoracji stołu na uroczystość. Dekorowane grafiką złotego gołąbka pasują zarówno na Chrzest jak i na Komunię. Najlepiej prezentują się położone przy nakryciach zaproszonych gości.

  6,98 zł
 • SERWETKI papierowe Złota Koronka 33x33cm 20szt
  5,98 zł
  SERWETKI papierowe Złota Koronka 33x33cm...

  Wyjątkowe serwetki na Komunię i Chrzest dekorowane eleganckim motywem złotej koronki. Modna propozycja oczaruje gości komunijnych i pozwoli przygotować piękną aranżację. Serwetki wspaniale prezentują się ułożone na płasko, ale też pięknie wyglądają złożone w przestrzenne formy.

  5,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Złota Koronka 40x40cm 50szt
  39,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Złota Koronka 40x40cm...

  Wyjątkowe serwetki flizelinowe z nadrukiem złotej koronki, idealne na uroczystość Pierwszej Komunii lub Chrztu. Serwetki fantastycznie prezentują się przy nakryciach gości. Pięknie wyglądają złożone w przestrzenne kształty.

  39,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Złota Koronka 25szt
  16,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Złota Koronka 25szt

  Bardzo eleganckie kieszonki na sztućce to idealne uzupełnienie serwetek na uroczystości komunijnej lub Chrzcie. Kieszonki pozwolą w elegancki sposób ułożyć sztućce, ale też będą piękną dekoracją. Nie tylko ozdobne, ale też bardzo praktyczne. Motyw koronki wpisze się w każdy klimat uroczystości!

  16,98 zł
 • SERWETKI papierowe Srebrna Koronka 33x33cm 20szt
  5,98 zł
  SERWETKI papierowe Srebrna Koronka 33x33cm...

  Jak udekorować stół komunijny? Idealnie sprawdzą się bardzo eleganckie serwetki z motywem srebrnej koronki. Serwetki są trójwarstwowe. Można je stosować zarówno na płasko, jak i składać w przestrzenne formy. Pięknie wyglądają na talerzach gości. Serwetki można wykorzystać także na Chrzcie Świętym dziecka.

  5,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Srebrna Koronka 25szt
  16,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Srebrna Koronka 25szt

  Piękna dekoracja stołu na Komunię i Chrzest dziecka. Eleganckie kieszonki na sztućce wspaniale prezentują się obok serwetek z tym samym motywem. Dzięki nadrukowi srebrnej koronki wyglądają bardzo efektownie. Idealnie sprawdzą się w każdej aranżacji - zarówno nowoczesnej, jak i tej klasycznej.

  16,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Srebrna Koronka 40x40cm 50szt
  39,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Srebrna Koronka...

  Przepiękne serwetki w biało-srebrnej kolorystyce, dekorowane motywem srebrnej koronki. Propozycja, która oczaruje gości i pozwoli pięknie udekorować stół na uroczystości Komunii Świętej lub Chrztu maluszka. Serwetki podkreślą uroczysty charakter i zadbają o odświętną oprawę przyjęcia.

  39,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Rococo 40x40cm 50szt
  39,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Srebrno-Złote 40x40cm...

  Eleganckie serwetki na Komunię i Chrzest dekorowane subtelnym szaro-złotym motywem. Prezentują się bardzo uroczyście i podkreślą charakter przyjęcia. Serwetki wykonane są z grubej i sztywnej flizeliny. Można je stosować na płasko, jak i składać w przestrzenne formy - pięknie się trzymają. Polecamy układać je w otoczeniu kieszonek z tym samym motywem.

  39,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Rococo 25szt
  16,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Srebrno-Złote 25szt

  Flizelinowe kieszonki na sztućce dekorowane subtelnym wzorem w szaro-złotej kolorystyce. Kieszonki pięknie prezentują się w otoczeniu serwetek flizelinowych z tym samym wzorem. Wyglądają bardzo elegancko i podkreślają charakter uroczystości komunijnej lub Chrztu.

  16,98 zł
 • SERWETKI papierowe Złote Serduszka 33x33cm 20szt
  6,98 zł
  SERWETKI papierowe Złote Serduszka 33x33cm...

  Serwetki papierowe z nadrukiem złotych serduszek to subtelna propozycja na przyjęcie komunijne lub Chrzest dziecka. Dzięki minimalistycznemu motywowi i biało-złotej kolorystyce świetnie sprawdzą się także w słodkim bufecie.

  6,98 zł
 • SERWETKI ze srebrnym nadrukiem Lily of the Valley 33x33cm 20szt
  8,98 zł
  SERWETKI ze srebrnym nadrukiem Lily of the...

  Wyjątkowe serwetki na Chrzest i Komunię Świętą dekorowane srebrnym nadrukiem gałązki konwalii i napisem Dziękujemy. Cudowna propozycja, która jednocześnie będzie piękną dekoracją stołu i podziękowaniem dla gości za przybycie na uroczystość.

  8,98 zł
 • SERWETKI ze złotym napisem Dziękujemy i sercem 33x33cm 20szt
  8,98 zł
  SERWETKI ze złotym napisem Dziękujemy i...

  Bardzo eleganckie serwetki ze złotym napisem Dziękujemy i motywem serduszka. Przepięknie połyskujący nadruk idealnie wpisuje się w najnowsze trendy na Komunię i Chrzest. Serwetki pięknie wpiszą się w każdy motyw przewodni uroczystości.

  8,98 zł
 • SERWETKI papierowe Liliowe Love 33x33cm 20szt
  6,98 zł
  SERWETKI papierowe Liliowe Love 33x33cm 20szt

  Przepiękne serwetki dekorowane kwiatowym motywem w odcieniach pudrowego różu i liliowego. Świeża i subtelna propozycja, którą można wykorzystać na przyjęciu komunijnym lub na Chrzcie.

  6,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Soft Lace JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt
  39,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Soft Lace JASNORÓŻOWE...

  Jasnoróżowe serwetki flizelinowe z kwiatowym motywem to piękna dekoracja stołu na Komunię i Chrzest. Wyjątkowy dodatek nada odświętnego charakteru uroczystości. Serwetki pięknie wyglądają ułożone przy talerzach gości zarówno na płasko, jak i złożone w przestrzenne kształty.

  39,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Soft Lace BŁĘKITNE 40x40cm 50szt
  39,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Soft Lace BŁĘKITNE...

  Wyjątkowe serwetki flizelinowe w błękitnym odcieniu dekorowane motywem białych kwiatów to piękna propozycja na przyjęcie komunijne lub Chrzest chłopca. Wspaniały dodatek podkreśli elegancki charakter uroczystości. Ułożone przy talerzach gości prezentują się wyjątkowo pięknie.

  39,98 zł
 • SERWETKI tłoczone Lily Białe Elegance 40szt
  49,98 zł
  SERWETKI tłoczone Lily Białe Elegance 40szt

  Wspaniałe serwetki flizelinowe wykonane z grubej i sztywnej flizeliny wysokiej jakości. Serwetki wykonane są w białym kolorze, mają efektowne tłoczenia na całej powierzchni. Idealnie sprawdzą się na każdej uroczystości. Warto wykorzystać je na stole komunijnym lub Chrzcie dziecka, by podkreślić uroczysty charakter przyjęcia.

  49,98 zł
 • SERWETKI FLIZELINOWE tłoczone Lily Kremowe 40szt
  47,98 zł
  SERWETKI FLIZELINOWE tłoczone Lily Kremowe...

  Flizelinowe grube serwetki z efektownym tłoczeniem to piękna i elegancka dekoracja na stół. Warto wykorzystać je na uroczystości komunijnej lub Chrzcie dziecka. Pięknie wyglądają zarówno ułożone na płasko, złożone na pół, jak i w przestrzenne kształty. Dzięki sztywnej strukturze serwetki pięknie trzymają formę.

  47,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Złoty PASTEL 40x40cm 60szt
  34,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Złoty PASTEL 40x40cm...

  Złote flizelinowe serwetki to elegancki dodatek na przyjęcie komunijne i Chrzest, który podkreśli odświętny charakter uroczystości. Serwetki można ułożyć przy talerzach gości. Będą nie tylko praktycznym, ale też dekoracyjnym dodatkiem.

  34,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid ZŁOTE 40x40cm 50szt
  32,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid ZŁOTE 40x40cm...

  Złote serwetki flizelinowe to piękna dekoracja stołu na różnego rodzaju uroczystości. Prezentują się bardzo elegancko i podkreślają odświętny charakter uroczystości. Niesamowity dodatek, który warto zastosować na Komunii i Chrzcie.

  32,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Złote 25szt
  16,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Złote 25szt

  Złote flizelinowe kieszonki na sztućce to piękne uzupełnienie serwetek na stole. Wyglądaja bardzo elegancko i pozwolą podać sztućce. Świetnie pasują na Komunię i Chrzest dziecka.

  16,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid SREBRNE 40x40cm 50szt
  32,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid SREBRNE...

  Piękne srebrne serwetki flizelinowe to elegancka dekoracja stołu na uroczystości Komunii i Chrztu. Delikatny odcień prezentuje się uroczyście. Serwetki warto zestawić w komplecie z kieszonkami z tego samego materiału.

  32,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Srebrne 25szt
  16,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Srebrne 25szt

  Srebrne flizelinowe kieszonki to piękne uzupełnienie serwetek flizelinowych. Kieszonki pozwolą pięknie podać sztućce i będą eleganckim dodatkiem na stół na Chrzest i Komunię.

  16,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 66 elementów

Serwetki na Chrzest Święty - niezbędny dodatek na przyjęciu 

Tego dnia wszystko musi być idealne, nawet najdrobniejszy detal, aby móc sprostać oczekiwaniom zaproszonych gości. Jednym z takich elementów są serwetki. Jest to podstawa, by stół prezentował się pięknie i wyjątkowo. Serwetki na Chrzest Święty nie tylko ładnie wyglądają przy nakryciach gości, ale też mogą stać się podstawą do stworzenia całej aranżacji. Tak eleganckie serwetki nadadzą stołowi pięknego wyglądu. Do kompletu warto wybrać praktyczne i eleganckie kieszonki na sztućce, które idealnie dopełnią całą aranżację. Piękna dekoracja stołu sprawi, że całość nabierze fantastycznego klimatu i oczaruje gości.

Papierowe serwetki na ChrzestPapierowe serwetki na Chrzest Święty

Serwetki flizelinowe na Chrzest Święty - czym cechują się serwetki flizelinowe?

Ostatnie trendy pokazują, że szczególną popularnością cieszą się serwetki flizelinowe. Czym charakteryzują się serwetki flizelinowe? W założeniach był to materiał, służący usztywnianiu innych tkanin lub wypełnianiu np. pokryć krzeseł. Ich wielkim atutem jest wysoki poziom sztywności i grubości, gwarantowany przez specyfikę materiału, z jakiego zostały wykonane. Co przekłada się również na trwałość tego skromnego dodatku. W związku ze specyficznymi właściwościami flizeliny, tego rodzaju serwetek, często używa się ich do tworzenia dekoracyjnych kompozycji przestrzennych. Można zwijać je w rulony, ustawiać pionowo, tworzyć z nich jakiegoś rodzaju figurki, zupełnie jak w origami. Eleganckie serwetki na Chrzest Święty dekorowane subtelnym szaro-złotym motywem prezentują się bardzo uroczyście i podkreślą charakter przyjęcia. Serwetki wykonane zostały z grubej i sztywnej flizeliny. Można je ułożyć na płasko na talerzach gości, jak i składać w przestrzenne formy.

Serwetki flizelinowe na ChrzcinyPropozycja serwetek flizelinowych na Chrzest

Serwetki papierowe na Chrzest Święty - zalety serwetek papierowych

Piękne, papierowe serwetki na stół, dodadzą uroku zastawie stołowej, a jednocześnie elegancji, która zaimponuje zaproszonym gościom. Każdy model serwetek odpowiada najnowszym trendom jakie panują na rynku, jest trzywarstwowy, co sprawia, że są bardzo wytrzymałe. Dodatkowo każda przyjmuje wymiary 33x33cm, jest to standardowy rozmiar serwetek. Kolor przewodni przyjęcia, to kluczowa sprawa. Powinien on pasować do wystroju sali oraz do całej stylizacji. Dobrze, gdy są one uzupełnieniem ogólnego designu. Dzięki nim organizowana uroczystość nabierze niepowtarzalnego klimatu. Serwetki papierowe na Chrzest Święty można ułożyć przy nakryciu każdego gościa lub na talerzyku. Gładkie serwetki wspaniale prezentują się w dekoracyjnych serwetnikach lub zwinięte w rulon i przewiązane ozdobną wstążką. W zależności od wystroju stołu i dodatków, może również nadać im określony kształt. W ten sposób będą prezentować się naprawdę uroczyście oraz z klasą. Jedną z wyjątkowych propozycji są serwetki na Chrzest Święty dekorowane eleganckim motywem złotej koronki to modna propozycja, która oczaruje gości i pozwoli przygotować piękną aranżację.

Serwetki na Chrzest Święty

Kieszonki na sztućce na Chrzest Święty

Serwetki oraz kieszonki na sztućce w najmodniejszych wzorach na Chrzest

Zobacz wszystkie propozycje dekoracji na stół na Chrzest Święty w kategorii DEKORACJE STOŁU:

Serwetki na Chrzest

Obrusy i bieżniki

Świece

Świeczniki

Wizytówki i wizytowniki

Tabliczki na stół

Wazony i misy

Inne dekoracje stołu na Chrzest Święty