Informacja

Nowe produkty

Świeczki na tort urodzinowy

Świeczki na tort urodzinowy dla dzieci to niezbędny dodatek każdego urodzinowego tortu. Na urodzinki dzieci szczególnie polecamy świeczki w kształcie cyferek. Taka świeczka od razu rzuca się w oczy, dzięki czemu nikt nie będzie miał wątpliwości które urodzinki są świętowane. Nasz sklep oferuje również świeczki w różnych kształtach takich jak gwiazdki, kotki czy chmurki. Zakręcone świeczki najczęściej wybierane są dla tych najmłodszych. To bardzo oryginalna propozycja, która pięknie wygląda na pamiątkowych zdjęciach. Takie świeczki na pewno pomogą spełnić każde życzenie!

Świeczki na tort urodzinowy 

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Świeczki na tort urodzinowy

Ustawianie świeczek na torcie to tradycja, bez której większość z nas nie wyobraża sobie przyjęcia urodzinowego. Jeśli więc przygotowujesz uroczystość dla swojego dziecka, koniecznie zadbaj o to, aby ich nie zabrakło. W naszym sklepie oferujemy rozmaite rodzaje kolorowych świeczek, które oczarują każdego maluszka i jego gości. Gorąco polecamy popularne cyferki bądź proste słupki, które pasować będą do dowolnego tortu oraz przyjęcia. Kapitalnym rozwiązaniem są jednak także oryginalne kształty w dziecięcym stylu. Sprawdź koniecznie dostępną ofertę i wybierz takie świeczki, które trafią w gusta małego solenizanta. Z tak gustownymi dodatkami na pewno spełni się każde życzenie Twojego dziecka!

Kolorowe świeczki na tort urodzinowy

Bez wątpienia różnokolorowe słupki to najczęściej wybierany rodzaj świeczek urodzinowych. Ze względu na swój uniwersalny wygląd są świetnym dodatkiem bez względu na to, jaki jest motyw przewodni uroczystości. A co powiesz na długie, proste świeczki w kolorze błękitu bądź różu? Za ich pomocą możesz subtelnie podkreślić płeć solenizanta. Takie rozwiązanie sprawdzi się bez względu na jego wiek, więc te same świeczki z powodzeniem użyjesz także podczas własnych urodzin lub innych organizowanych przez siebie uroczystości. Równie wielostronnym rodzajem dekoracji na tort są bardzo cienkie, zakręcone świeczki, których delikatny wygląd pięknie uzupełni nawet najbardziej zdobione ciasto. Obowiązkowo wbij w tort liczbę świeczek odpowiadającą wiekowi Twojego dziecka i zapewnij mu fantastyczną atrakcję na przyjęciu urodzinowym!

Kolorowe świeczki na tort urodzinowy

Złote świeczki na tort urodzinowy

Świeczki na tort urodzinowy dziecka

A jeśli chcesz, aby tegoroczny tort Twojego maluszka miał naprawdę niepowtarzalny charakter, postaw na świeczki w zjawiskowych kształtach. Taka dekoracja bez dwóch zdań spodoba się małemu solenizantowi i jego gościom, a zdjęcia wykonane podczas przyjęcia będą doskonałą pamiątką na całe życie. Jakie motywy spośród dostępnych wzorów najlepiej sprawdzą się podczas urodzin dziecka? Każdy chłopiec z pewnością będzie oczarowany świeczkami piłkami bądź planetami i rakietami z serii Astronauta. Na tort dziewczynki proponujemy z kolei pastelowe kotki albo zestaw łabędzi oraz złotych serc. Tak gustowne i pełne uroku świeczki sprawią, że Twoje dziecko bardzo dobrze zapamięta swoje urodzinowe przyjęcie i chętnie będzie do niego wracać myślami.

Świeczki na tort urodzinowy gwiazdki

Świeczki na tort urodzinowy gwiazdki

Świeczki w kształcie cyfr na urodziny

Cyferki to szybka i wygodna alternatywa dla kolorowych słupków. W przypadku dzieci bardzo często wystarczy jedna świeczka, aby wykończyć przygotowywanie zjawiskowego tortu. Co więcej, mała liczba świeczek to spore ułatwienie ich zdmuchiwania, szczególnie dla najmłodszych. Do urodzinowego tortu Twojego syna lub córki najlepiej pasować będą brokatowe cyferki o klasycznej formie. Duże liczby przyciągną spojrzenia wszystkich gości i sprawią, że moment podania ciasta będzie naprawdę wyjątkowy. W ofercie naszego sklepu znajdziecie świeczki cyfry złote oraz świeczki cyfry srebrne, które wniosą na przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka odświętną i uroczystą atmosferę. Płomienie dodatkowo odbijać się będą w brokatowej powłoce, rozjaśniając pięknie aranżację.

Świeczki na tort urodzinowy cyfry

Świeczki na tort urodzinowy cyfry