Informacja

Nowe produkty

Zaproszenia na Komunię dla chłopca

Zaproszenia na Komunię dla chłopca pomogą w elegancki sposób zaprosić gości komunijnych. Tekst zaproszenia na Komunię może być nadrukowany lub napisany samodzielnie. Wiele osób decyduje się również na zaproszenia Komunijne wykonane metodą nazywaną scrapbooking. Zaproszenia możecie wykonać samodzielnie cz też skorzystać z zaproszeń do wydrukowania. My polecamy jednak zaproszenia komunijne personalizowane. które od razu gotowe są do wręczenia gościom. W ofercie sklepu znajdują się również specjalne zaproszenia na Komunię dla Chrzestnych. Oprócz zaproszeń komunijnych dla chłopca posiadamy zaproszenia komunijne dla dziewczynek.

Zaproszenia na Komunię dla chłopca 

Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów

Zaproszenia na Komunie

Jeśli organizujesz przyjęcie komunijne dla swojego syna, warto pomyśleć o doborze odpowiednich zaproszeń na to wydarzenie. Dzięki nim w  wyjątkowy sposób poinformujesz gości o zbliżającej się uroczystości. Właśnie z tą myślą stworzyliśmy specjalnie zaproszenia na Komunie chłopca. Ich cechą charakterystyczną jest użycie bardzo wielu odcieni niebieskiego oraz bieli. Dzięki temu zaproszenia prezentują się świeżo, a te z użyciem barwy granatowej są bardzo eleganckie. Z pewnością bedą pasować na każde organizowane przyjęcie.

Zaproszenia komunijne dla chłopca z kwiatami granatowe

Zaproszenia komunijne dla chłopca

Zaproszenia komunijne ręcznie wypisywane - dla chłopca

Jeśli masz odrobinę czasu i chcesz aby zaproszenia były przez ciebie osobiście dopracowane możesz wypisać je samodzielnie. Zaproszenia do wypisania maja wewnątrz wydrukowany tekst, którego dane należy wypisać odręcznie. Dzięki temu stają się one bardziej osobiste, bo ja wiadomo należy poświęcić sporo czasu i pracy aby wypisać wszystkie kartki zwłaszcza jeśli zaproszonych gości jest sporo. Najmodniejsze zaproszenia tego typu to przede wszystkim te dekorowane grafika granatowych kwiatów lub z chłopcem. Jeśli nie wiesz na które zaproszenia się zdecydować, możesz podjąć tą decyzję razem z dzieckiem.

zaproszenia komunijne dla chłopca niebieski wianuszek

Zaproszenia komunijne dla chłopca

Zaproszenia komunijne personalizowane - dla chłopca

Zaproszenia personalizowane znacznie ułatwiają cały proces przygotowania zaproszeń. Dzięki nim masz możliwość otrzymania zaproszenia z nadrukowanym już tekstem. Zaproszenia personalizowane na pewno pozwolą zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz są już powszechnie stosowanym sposobem zapraszania gości. Najmodniejszym wzorem zaproszeń dla chłopca są obecnie granatowe anemony. Grafika kwiatów w połączeniu z bielą pięknie pasuje do uroczystości jaką jest Pierwsza Komunia Chłopca. Jeśli wolisz coś bardziej klasycznego możesz pomyśleć o białych z zaproszeniach ze srebrną lub złotą Hostią, które od razu przywodzą na myśl Komunię.

Zaproszenia komunijne personalizowane dla chłopca

Zaproszenia personalizowane dla chłopca na Komunię