Nowe produkty

Promocje

Balony urodzinowe - cyfry

Balony urodzinowe w kształcie cyferek to nieodłączny element każdego przyjęcia urodzinowego dla dzieci. Foliowe cyfry wskażą, które urodzinki są obchodzone. Foliowe balony to niezbędny dodatek na przyjęciu. Są nie tylko piękną dekoracją ale również zabawą dla tych najmłodszych. Foliowe balony cyfry świetnie sprawdzą się również jako element pamiątkowej sesji zdjęciowej. Najmodniejsze w tym sezonie są balony foliowe w kolorze rosegold.

Balony urodzinowe - cyfry 

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Balony urodzinowe - cyfry

Urodziny są ważnym wydarzeniem, na które z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci. Każdy mały solenizant będzie zachwycony atrakcjami i zabawami zorganizowanymi dla niego z tej okazji. Właśnie z tego powodu tak wielu rodziców decyduje się na wyprawienie swoim dzieciom przyjęć. Taka impreza w gronie rodziny czy rówieśników sprawi ogromną radość małemu solenizantowi. Można śmiało przygotować ją w domu, restauracji lub ogrodzie, a także wielu innych miejscach oferującym takie wydarzenia. Przyjęcie bardzo dobrze zapadnie w pamięci dziecka, jeśli zadbasz o odpowiednie dekoracje. Wystrój stworzony specjalnie na urodzinowe przyjęcie powinien wpisywać się w upodobania solenizanta. Dzięki temu impreza będzie naprawdę szczególna. 

Dekoracje na przyjęcie urodzinowe dziecka

Przyjęcie urodzinowe dziecka można przygotować w różnorodnej stylistyce. Właśnie dlatego nie ma jednego sprawdzonego przepisu na zorganizowanie takiej imprezy. Jedne dzieci lubią zwierzęta, natomiast inne bardziej ucieszą się ze sportowej stylistyki. Bardzo często wykorzystywany jest również personalizowany wystrój dopasowany do płci dziecka. Takie dekoracje spowodują, że przyjęcie urodzinowe będzie jedyne w swoim rodzaju. Z całą pewnością możesz także śmiało wybrać ozdoby, które podkreślą charakter imprezy. Tematyczne dekoracje stworzone specjalnie na tę wyjątkową okazję na długo zapadną w pamięci wszystkich zebranych osób. Zastanawiasz się, jakie produkty najlepiej wykorzystać na przyjęciu? 

Serpentyny na urodziny

Serpentyny na urodziny

Balony urodzinowe w kształcie cyfr

Do aranżacji wnętrza na przyjęcie urodzinowe na pewno przydadzą się dekoracyjne balony. To ponadczasowa ozdoba, która sprawdzi się świetnie podczas dowolnej imprezy. Urodzinowe balony w kształcie cyfr to bez najmniejszych wątpliwości bardzo tematyczna ozdoba, którą możesz wykorzystać do zaaranżowania wnętrza na imprezę swojego dziecka. Foliowe balony w odcieniu rosegold stanowią modny dodatek, który przyciągnie uwagę wszystkich zebranych osób. Wystarczy wybrać balon - lub balony - odpowiadające wiekowi solenizanta. W ten sposób sprawisz, że wystrój domu lub restauracji na ten wyjątkowy dzień będzie unikalny. Balon w formie cyfry jest też bezbłędnym dodatkiem do pamiątkowych zdjęć. Z takim gadżetem fotografie wypadną fenomenalnie. 

Balon foliowy w kształcie cyfry "7"

Balon foliowy w kształcie cyfry "7"

Jak stworzyć dekoracje z balonów na przyjęcie dziecka?

Balony są nieodłącznym elementem przyjęć urodzinowych. Te w kształcie cyfr stanowią gustowny dodatek do aranżacji, jednak śmiało możesz wykorzystać również bardziej klasyczne motywy. Tradycyjne balony w formie kuli mogą mieć metaliczne, chromowane czy pastelowe odcienie, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do dowolnej stylistyki. Balony można napełniać zarówno powietrzem, jak i helem, dlatego uzyskany efekt będzie bez dwóch zdań zaskakujący i ciekawy. Do dmuchania balonów przydają się elektryczne pompki, które usprawniają przygotowanie wspaniałej aranżacji. Możesz je zamówić w naszym sklepie internetowym z dostawą prosto do domu, dzięki czemu stworzenie wystroju będzie jeszcze szybsze i wygodniejsze!

Elektryczna pompka do balonów

Elektryczna pompka do balonów