Nowe produkty

Balony urodzinowe - cyfry

Balony urodzinowe w kształcie cyferek to nieodłączny element każdego przyjęcia urodzinowego dla dzieci. Foliowe cyfry wskażą, które urodzinki są obchodzone. Foliowe balony to niezbędny dodatek na przyjęciu. Są nie tylko piękną dekoracją ale również zabawą dla tych najmłodszych. Foliowe balony cyfry świetnie sprawdzą się również jako element pamiątkowej sesji zdjęciowej. Najmodniejsze w tym sezonie są balony foliowe w kolorze rosegold.

Balony urodzinowe - cyfry 

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • BALON foliowy cyfra 1 35cm rosegold
  6,98 zł
  BALON foliowy cyfra 2 35cm rosegold

  Foliowy balon w kształcie cyfry 2 to idealna propozycja dekoracji na urodziny dziewczynki. Balon najlepiej prezentuje się nadmuchany helem, który unosi je ponad ziemią.

  6,98 zł
 • BALON foliowy Cyfra 4 ROSEGOLD 35cm
  6,98 zł
  BALON foliowy Cyfra 4 ROSEGOLD 35cm

  Balon na urodzinki w kształcie cyfry 4. To element, którego nie może zabraknąć na urodzinowym przyjęciu. Balony można napompować hel i przywiązać aby lekko unosiły się nad ziemią.

  6,98 zł
 • BALON foliowy Cyfra 6 ROSEGOLD 35cm
  6,98 zł
  BALON foliowy Cyfra 6 ROSEGOLD 35cm

  Piękny balon foliowy w kształcie cyfry 6 to idealna dekoracja wnętrza na urodzinki. Balon wykonany jest w kolorze rosegold, dzięki czemu świetnie sprawdzi się na przyjęciu dziewczynki. Foliowe balony można napełnić helem jak i powietrzem.

  6,98 zł
 • BALON foliowy Cyfra 5 ROSEGOLD 35cm
  6,98 zł
  BALON foliowy Cyfra 5 ROSEGOLD 35cm

  Foliowy balon w kształcie cyfry zaprojektowany w najmodniejszym kolorze tego sezonu - rosegold. Taka dekoracja pasuje idealnie na przyjęcie urodzinowe dziewczynki. Foliowe balony najlepiej prezentują się napompowane helem.

  6,98 zł
 • BALON foliowy Cyfra 7 ROSEGOLD 35cm
  6,98 zł
  BALON foliowy Cyfra 7 ROSEGOLD 35cm

  Balony to niezbędny dodatek każdego przyjęcia urodzinowego. Zaprojektowane w kolorze rosegold świetnie prezentują się na przyjęciu dziewczynki! Bez wątpienia foliowe balony zachwycą wszystkie dzieci, zgromadzone na urodzinkach!

  6,98 zł
 • BALON foliowy Cyfra 8 ROSEGOLD 35cm
  6,98 zł
  BALON foliowy Cyfra 8 ROSEGOLD 35cm

  Balon foliowy w kształcie cyfry 18 to niezbędny dodatek na przyjęcie urodzinowe. Balony można nadmuchać zarówno powietrzem jak i helem, który unosi je lekko nad powierzchnią. Foliowe balony to największy hit przyjęć dla dzieci!

  6,98 zł
 • BALON foliowy Cyfra 9 ROSEGOLD 35cm
  6,98 zł
  BALON foliowy Cyfra 9 ROSEGOLD 35cm

  Foliowy balon w kolorze rosegold w kształcie cyfry 9. Balon można przywiązać w dowolnym miejscu np. przy krześle solenizanta. Foliowe balony to podstawa przyjęcia urodzinowego dzieci.

  6,98 zł
 • POMPKA elektryczna z JEDNYM wyjściem
  129,98 zł
  POMPKA elektryczna z JEDNYM wyjściem

  Jak łatwo i szybko napełnić balony? Rewelacyjnym rozwiązaniem jest pompka elektryczna, którą bez wysiłku napełnisz dużą ilość balonów. Z jej pomocą stworzysz wyjątkową dekorację w każdym miejscu i na każdą okazję. Tworzenie aranżacji będzie czystą przyjemnością. 

  129,98 zł
 • POMPKA elektryczna z dwoma wyjściami
  139,98 zł
  POMPKA elektryczna z dwoma wyjściami

  Pompka elektryczna z dwoma wyjściami to rewelacyjne rozwiązanie na szybkie napełnienie dużej ilości balonów. To sposób na zaoszczędzenie czasu i poświęcenie go na tworzenie pozostałych dekoracji. Doskonała pomoc dla dekoratorów wnętrz podczas pracy nad aranżacją uroczystości. 

  139,98 zł
 • SERPENTYNA na panieński 18 rolek 68 metrów ROSEGOLD
  4,98 zł
  SERPENTYNA na panieński 18 rolek 68 metrów ROSEGOLD

  Serpentyna w najmodniejszym kolorze tego sezonu! Metaliczne odcienie pięknie odbijają światło i błyszczą! Serpentyny możesz wykorzystać jako dekoracja na imprezę urodzinową czy sylwestra! To najprostsza ale bardzo efektowna dekoracja wnętrza!

  4,98 zł
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów