Nowe produkty

Promocje

Balony urodzinowe - cyfry

Balony urodzinowe w kształcie cyferek to nieodłączny element każdego przyjęcia urodzinowego dla dzieci. Foliowe cyfry wskażą, które urodzinki są obchodzone. Foliowe balony to niezbędny dodatek na przyjęciu. Są nie tylko piękną dekoracją ale również zabawą dla tych najmłodszych. Foliowe balony cyfry świetnie sprawdzą się również jako element pamiątkowej sesji zdjęciowej. Najmodniejsze w tym sezonie są balony foliowe w kolorze rosegold.

Balony urodzinowe - cyfry 

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • BALON foliowy cyfra 1 35cm rosegold
  6,98 zł
  BALON foliowy cyfra 1 35cm rosegold

  Foliowy balon w kształcie cyfry 2 to idealna propozycja dekoracji na urodziny dziewczynki. Balon najlepiej prezentuje się nadmuchany helem, który unosi je ponad ziemią.

  6,98 zł
 • BALON foliowy Cyfra 3 ROSEGOLD 35cm
  6,98 zł
  BALON foliowy Cyfra 3 ROSEGOLD 35cm

  Okazały balon foliowy w kształcie cyfry 3. Zaprojektowany w najmodniejszym kolorze sezony rosegold. Taka dekoracja wywoła uśmiech na twarzy dziewczynki oraz w wyjątkowy sposób ozdobi wnętrze, gdzie odbywać się będą urodzinki.

  6,98 zł
 • BALON foliowy Cyfra 4 ROSEGOLD 35cm
  6,98 zł
  BALON foliowy Cyfra 4 ROSEGOLD 35cm

  Balon na urodzinki w kształcie cyfry 4. To element, którego nie może zabraknąć na urodzinowym przyjęciu. Balony można napompować hel i przywiązać aby lekko unosiły się nad ziemią.

  6,98 zł
 • BALON foliowy Cyfra 6 ROSEGOLD 35cm
  6,98 zł
  BALON foliowy Cyfra 6 ROSEGOLD 35cm

  Piękny balon foliowy w kształcie cyfry 6 to idealna dekoracja wnętrza na urodzinki. Balon wykonany jest w kolorze rosegold, dzięki czemu świetnie sprawdzi się na przyjęciu dziewczynki. Foliowe balony można napełnić helem jak i powietrzem.

  6,98 zł
 • BALON foliowy Cyfra 5 ROSEGOLD 35cm
  6,98 zł
  BALON foliowy Cyfra 5 ROSEGOLD 35cm

  Foliowy balon w kształcie cyfry zaprojektowany w najmodniejszym kolorze tego sezonu - rosegold. Taka dekoracja pasuje idealnie na przyjęcie urodzinowe dziewczynki. Foliowe balony najlepiej prezentują się napompowane helem.

  6,98 zł
 • BALON foliowy Cyfra 7 ROSEGOLD 35cm
  6,98 zł
  BALON foliowy Cyfra 7 ROSEGOLD 35cm

  Balony to niezbędny dodatek każdego przyjęcia urodzinowego. Zaprojektowane w kolorze rosegold świetnie prezentują się na przyjęciu dziewczynki! Bez wątpienia foliowe balony zachwycą wszystkie dzieci, zgromadzone na urodzinkach!

  6,98 zł
 • BALON foliowy Cyfra 8 ROSEGOLD 35cm
  6,98 zł
  BALON foliowy Cyfra 8 ROSEGOLD 35cm

  Balon foliowy w kształcie cyfry 18 to niezbędny dodatek na przyjęcie urodzinowe. Balony można nadmuchać zarówno powietrzem jak i helem, który unosi je lekko nad powierzchnią. Foliowe balony to największy hit przyjęć dla dzieci!

  6,98 zł
 • BALON foliowy Cyfra 9 ROSEGOLD 35cm
  6,98 zł
  BALON foliowy Cyfra 9 ROSEGOLD 35cm

  Foliowy balon w kolorze rosegold w kształcie cyfry 9. Balon można przywiązać w dowolnym miejscu np. przy krześle solenizanta. Foliowe balony to podstawa przyjęcia urodzinowego dzieci.

  6,98 zł
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów