Informacja

Nowe produkty

Balony urodzinowe - cyfry

Balony urodzinowe w kształcie cyferek to nieodłączny element każdego przyjęcia urodzinowego dla dzieci. Foliowe cyfry wskażą, które urodzinki są obchodzone. Foliowe balony to niezbędny dodatek na przyjęciu. Są nie tylko piękną dekoracją ale również zabawą dla tych najmłodszych. Foliowe balony cyfry świetnie sprawdzą się również jako element pamiątkowej sesji zdjęciowej. Najmodniejsze w tym sezonie są balony foliowe w kolorze rosegold.

Balony urodzinowe - cyfry 

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
 • BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 3 Gepard 98cm BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 3 Gepard 98cm
  14,98 zł
  BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 3 Gepard 98cm

  Uroczy balon w kształcie cyfry 3 z motywem geparda. Balon wykonany z folii wysokiej jakości prezentuje się niezwykle uroczo. Dekoracja wnętrza, która świetnie sprawdzi się na 3 urodzinkach malucha. Produkt można wykorzystać na przyjęciu zorganizowanym zarówno dla chłopczyka, jak i dziewczynki. 

  14,98 zł
 • BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 4 Tukan 91cm BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 4 Tukan 91cm
  14,98 zł
  BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 4 Tukan 91cm

  Uroczy, duży balon w kształcie cyfry 4. Przepiękna dekoracja wykonana z folii wysokiej jakości w dziecięcej kolorystyce idealne na Urodzinki. Balon świetnie sprawdzi się na przyjęciu z motywem zwierzątek. Stwórz efektowną aranżację na sali lub w mieszkaniu dla swojego dziecka. Balon można wykorzystać do sesji zdjęciowej zorganizowanej w tym wyjątkowym dniu. 

  14,98 zł
 • BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 5 Zebra 98cm BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 5 Zebra 98cm
  14,98 zł
  BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 5 Zebra 98cm

  Balon na 5 urodzinki synka lub córki. Duża dekoracja wykonana z folii w kształcie cyfry 5 z motywem zebry. Niezbędna ozdoba na przyjęcie, która wzbogaci cały wystrój. Balon można przywiązać do krzesełka solenizanta, dzięki czemu poczuje się wyjątkowo. Cudowna dekoracja w dziecięcej kolorystyce. 

  14,98 zł
 • BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 6 Żółw 96 cm BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 6 Żółw 96 cm
  14,98 zł
  BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 6 Żółw 96 cm

  Duży balon na 6 urodzinki dziecka z motywem żółwia. Niezbędna dekoracja wnętrza, która prezentuje się uroczo i oryginalnie. Balon wykonany z folii w zielonej kolorystyce z akcentem czerwieni. Ozdoba, którą można wykorzystać do sesji zdjęciowej zorganizowanej podczas przyjęcia. 

  14,98 zł
 • BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 7 Krokodyl 85cm BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 7 Krokodyl 85cm
  14,98 zł
  BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 7 Krokodyl 85cm

  Efektowny balon w kształcie cyfry 7 dekorowany motywem krokodyla. Duża ozdoba wykonana z folii wysokiej jakości w zielonej kolorystyce z akcentem czerwieni. Balon świetnie sprawdzi się na przyjęciu z motywem zwierzątek dla chłopca. Stwórz przepiękną aranżacje w mieszkaniu dla swojego dziecka. 

  14,98 zł
 • BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 8 Wąż 88cm BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 8 Wąż 88cm
  14,98 zł
  BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 8 Wąż 88cm

  Uroczy balon na przyjęcie urodzinowe dla dziecka z motywem węża w delikatnej kolorystyce. Balon w kształcie cyfry 8 wykonany z folii wysokiej jakości. Efektowna dekoracja, która będzie oryginalnie prezentować się na Urodzinkach. Balon można przywiązać do krzesła solenizanta, aby poczuł się wyjątkowo. 

  14,98 zł
 • BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 9 Tygrys 87cm BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 9 Tygrys 87cm
  14,98 zł
  BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 9 Tygrys 87cm

  Uroczy balon na urodzinki dziecka w kształcie cyfry 9. Duży balon foliowy z motywem tygryska w pomarańczowym kolorze z akcentami czerni. Niezbędna dekoracja na przyjęcie dla chłopca. Zaskocz zaproszone osoby przepiękną aranżacją mieszkania. 

  14,98 zł
 • BALON foliowy cyfra 1 35cm rosegold BALON foliowy cyfra 1 35cm rosegold
  6,98 zł
  BALON foliowy cyfra 2 35cm rosegold

  Foliowy balon w kształcie cyfry 2 to idealna propozycja dekoracji na urodziny dziewczynki. Balon najlepiej prezentuje się nadmuchany helem, który unosi je ponad ziemią.

  6,98 zł
 • BALON foliowy Cyfra 4 ROSEGOLD 35cm BALON foliowy Cyfra 4 ROSEGOLD 35cm
  6,98 zł
  BALON foliowy Cyfra 4 ROSEGOLD 35cm

  Balon na urodzinki w kształcie cyfry 4. To element, którego nie może zabraknąć na urodzinowym przyjęciu. Balony można napompować hel i przywiązać aby lekko unosiły się nad ziemią.

  6,98 zł
 • BALON foliowy Cyfra 6 ROSEGOLD 35cm BALON foliowy Cyfra 6 ROSEGOLD 35cm
  6,98 zł
  BALON foliowy Cyfra 6 ROSEGOLD 35cm

  Piękny balon foliowy w kształcie cyfry 6 to idealna dekoracja wnętrza na urodzinki. Balon wykonany jest w kolorze rosegold, dzięki czemu świetnie sprawdzi się na przyjęciu dziewczynki. Foliowe balony można napełnić helem jak i powietrzem.

  6,98 zł
 • BALON foliowy Cyfra 5 ROSEGOLD 35cm BALON foliowy Cyfra 5 ROSEGOLD 35cm
  6,98 zł
  BALON foliowy Cyfra 5 ROSEGOLD 35cm

  Foliowy balon w kształcie cyfry zaprojektowany w najmodniejszym kolorze tego sezonu - rosegold. Taka dekoracja pasuje idealnie na przyjęcie urodzinowe dziewczynki. Foliowe balony najlepiej prezentują się napompowane helem.

  6,98 zł
 • BALON foliowy Cyfra 7 ROSEGOLD 35cm BALON foliowy Cyfra 7 ROSEGOLD 35cm
  6,98 zł
  BALON foliowy Cyfra 7 ROSEGOLD 35cm

  Balony to niezbędny dodatek każdego przyjęcia urodzinowego. Zaprojektowane w kolorze rosegold świetnie prezentują się na przyjęciu dziewczynki! Bez wątpienia foliowe balony zachwycą wszystkie dzieci, zgromadzone na urodzinkach!

  6,98 zł
 • BALON foliowy Cyfra 8 ROSEGOLD 35cm BALON foliowy Cyfra 8 ROSEGOLD 35cm
  6,98 zł
  BALON foliowy Cyfra 8 ROSEGOLD 35cm

  Balon foliowy w kształcie cyfry 18 to niezbędny dodatek na przyjęcie urodzinowe. Balony można nadmuchać zarówno powietrzem jak i helem, który unosi je lekko nad powierzchnią. Foliowe balony to największy hit przyjęć dla dzieci!

  6,98 zł
 • BALON foliowy Cyfra 9 ROSEGOLD 35cm BALON foliowy Cyfra 9 ROSEGOLD 35cm
  6,98 zł
  BALON foliowy Cyfra 9 ROSEGOLD 35cm

  Foliowy balon w kolorze rosegold w kształcie cyfry 9. Balon można przywiązać w dowolnym miejscu np. przy krześle solenizanta. Foliowe balony to podstawa przyjęcia urodzinowego dzieci.

  6,98 zł
 • BALON foliowy CYFRA z koroną stojąca 84cm Różowa WYBIERZ CYFRĘ BALON foliowy CYFRA z koroną stojąca 84cm Różowa WYBIERZ CYFRĘ
  29,98 zł
  BALON foliowy CYFRA z koroną stojąca 84cm Różowa WYBIERZ CYFRĘ

  Przepiękny jasnoróżowy balon foliowy cyfra, który fenomenalnie będzie wyglądał jako dekoracja wnętrza na przyjęcie z okazji urodzin. Możliwość postawienia go samodzielnie daje swobodę twórczą. Fantastycznie sprawdzi się wykorzystany do stworzenia większych aranżacji. Taki balon z pewnością zachwyci wszystkich gości.

  29,98 zł
 • BALON foliowy CYFRA z koroną stojąca 84cm Błękitna WYBIERZ CYFRĘ BALON foliowy CYFRA z koroną stojąca 84cm Błękitna WYBIERZ CYFRĘ
  29,98 zł
  BALON foliowy CYFRA z koroną stojąca 84cm Błękitna WYBIERZ CYFRĘ

  Szybką i prostą dekoracją wnętrza na urodziny jest foliowy balon w kształcie cyfry. Dzięki temu, że balon posiada nóżkę może stać samodzielnie. Aranżację z użyciem takiego balonu na pewno będą bardzo efektowne i zachwycą wszystkich przybyłych na przyjęcie gości.

  29,98 zł
 • SERPENTYNA na panieński 18 rolek 68 metrów ROSEGOLD SERPENTYNA na panieński 18 rolek 68 metrów ROSEGOLD
  5,98 zł
  SERPENTYNA na panieński 18 rolek 68 metrów ROSEGOLD

  Serpentyna w najmodniejszym kolorze tego sezonu! Metaliczne odcienie pięknie odbijają światło i błyszczą! Serpentyny możesz wykorzystać jako dekoracja na imprezę urodzinową czy sylwestra! To najprostsza ale bardzo efektowna dekoracja wnętrza!

  5,98 zł
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Balony urodzinowe - cyfry

Urodziny są ważnym wydarzeniem, na które z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci. Każdy mały solenizant będzie zachwycony atrakcjami i zabawami zorganizowanymi dla niego z tej okazji. Właśnie z tego powodu tak wielu rodziców decyduje się na wyprawienie swoim dzieciom przyjęć. Taka impreza w gronie rodziny czy rówieśników sprawi ogromną radość małemu solenizantowi. Można śmiało przygotować ją w domu, restauracji lub ogrodzie, a także wielu innych miejscach oferującym takie wydarzenia. Przyjęcie bardzo dobrze zapadnie w pamięci dziecka, jeśli zadbasz o odpowiednie dekoracje. Wystrój stworzony specjalnie na urodzinowe przyjęcie powinien wpisywać się w upodobania solenizanta. Dzięki temu impreza będzie naprawdę szczególna. 

Dekoracje na przyjęcie urodzinowe dziecka

Przyjęcie urodzinowe dziecka można przygotować w różnorodnej stylistyce. Właśnie dlatego nie ma jednego sprawdzonego przepisu na zorganizowanie takiej imprezy. Jedne dzieci lubią zwierzęta, natomiast inne bardziej ucieszą się ze sportowej stylistyki. Bardzo często wykorzystywany jest również personalizowany wystrój dopasowany do płci dziecka. Takie dekoracje spowodują, że przyjęcie urodzinowe będzie jedyne w swoim rodzaju. Z całą pewnością możesz także śmiało wybrać ozdoby, które podkreślą charakter imprezy. Tematyczne dekoracje stworzone specjalnie na tę wyjątkową okazję na długo zapadną w pamięci wszystkich zebranych osób. Zastanawiasz się, jakie produkty najlepiej wykorzystać na przyjęciu? 

Serpentyny na urodziny

Serpentyny na urodziny

Balony urodzinowe w kształcie cyfr

Do aranżacji wnętrza na przyjęcie urodzinowe na pewno przydadzą się dekoracyjne balony. To ponadczasowa ozdoba, która sprawdzi się świetnie podczas dowolnej imprezy. Urodzinowe balony w kształcie cyfr to bez najmniejszych wątpliwości bardzo tematyczna ozdoba, którą możesz wykorzystać do zaaranżowania wnętrza na imprezę swojego dziecka. Foliowe balony w odcieniu rosegold stanowią modny dodatek, który przyciągnie uwagę wszystkich zebranych osób. Wystarczy wybrać balon - lub balony - odpowiadające wiekowi solenizanta. W ten sposób sprawisz, że wystrój domu lub restauracji na ten wyjątkowy dzień będzie unikalny. Balon w formie cyfry jest też bezbłędnym dodatkiem do pamiątkowych zdjęć. Z takim gadżetem fotografie wypadną fenomenalnie. 

Balon foliowy w kształcie cyfry "7"

Balon foliowy w kształcie cyfry "7"

Jak stworzyć dekoracje z balonów na przyjęcie dziecka?

Balony są nieodłącznym elementem przyjęć urodzinowych. Te w kształcie cyfr stanowią gustowny dodatek do aranżacji, jednak śmiało możesz wykorzystać również bardziej klasyczne motywy. Tradycyjne balony w formie kuli mogą mieć metaliczne, chromowane czy pastelowe odcienie, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do dowolnej stylistyki. Balony można napełniać zarówno powietrzem, jak i helem, dlatego uzyskany efekt będzie bez dwóch zdań zaskakujący i ciekawy. Do dmuchania balonów przydają się elektryczne pompki, które usprawniają przygotowanie wspaniałej aranżacji. Możesz je zamówić w naszym sklepie internetowym z dostawą prosto do domu, dzięki czemu stworzenie wystroju będzie jeszcze szybsze i wygodniejsze!

Elektryczna pompka do balonów

Elektryczna pompka do balonów