Informacja

Nowe produkty

Słodki stół na Komunię

Słodki stół na Komunię to nowy trend, który od jakiegoś czasu króluje na przeróżnych imprezach w tym również dla dzieci. Jak zrobić słodki stół na komunię? Ozdobne słomki, kubeczki, serwetki, talerzyki, papilotki na przepyszne muffiny utrzymane w jednym stylu to najprostszy sposób na udekorowanie stoliczka. Balony, rozety, girlandy przykuwają oko i pięknie prezentują się na zdjęciach. Najważniejsze są słodycze na Komunie - krówki komunijne, czekoladki z imieniem czy migdały w czekoladzie. Candy bar to przede wszystkim drobne słodkości ale też  pięknie prezentujące się na talerzu desery, jak na przykład pączki, makaroniki, praliny, muffiny.

Słodki stół na Komunię 

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Słodki stół na Komunię

Decydując się na dość innowacyjną formę podania słodkości na przyjęciu komunijnym można spotkać się z zachwytem wielu osób. Rodzice poświęcają dużo czasu na odpowiednie dobranie dekoracji i dodatków jakie pojawią się w słodkim barku. Muszą one być dopasowane do motywu przewodniego oraz do podniosłego klimatu uroczystego obiadu komunijnego. Wiele osób, które decydują się na candy bar obawia się, że osoby starsze nie będą chciały podchodzić do stolika, ponieważ one wolą mieć wszystko w zasięgu ręki. Okazuje się, że to nie prawda i każdy chętnie podjada te cudownie wyglądające słodkości.

Słodkości w słodkim bufecie

Jednak ważne jest nie tylko to co pojawi się na stole, ale również to jak będzie się on prezentował. Słodki barek na przyjęciu komunijnym w nowoczesnym i odmienionym wydaniu zachwyci wszystkich zaproszonych gości, to jest pewne. Jednak jak dobrać odpowiednie dekoracje. aby były one zachowane w dobrym stylu? Dodatki nie muszą być drogie, aby stół z przekąskami, czy ze słodkościami wyglądały cudownie i zapadł na długo w pamięci przybyłych na uroczystość gości. Tu liczy się pomysł, kreatywność i oryginalność! Kolorowe dekoracje, foliowe balony, kubeczki i talerzyki ze złotym paskiem oraz patery zastawione apetycznymi muffinkami w przepięknych papilotkach. To wszystko, by oczarować gości!

Napis do słodkiego stolika na KomunięNapis do słodkiego stolika na Komunię

Eleganckie foremki na muffiny

Przyjęcie komunijne to ważne wydarzenie, nie tylko w życiu dziecka, ale również całej rodziny. Dlatego tak ważne jest aby dobrać odpowiednie dodatki. Żadna uroczystość nie może się obejść bez słodkości, dlatego warto się zastanowić nad tym, jak możemy je wyróżnić spośród innych przekąsek i smakołyków. Foremki na muffiny, dekoracyjne kontury na, fontanny oraz pikery ozdobią słodkości, które przygotujecie, a tym samym zachwycą gości! Eleganckie białe foremki na muffiny dekorowane złotym paskiem to fantastyczny dodatek do słodkiego bufetu. Pozwolą wyeksponować smakołyki i zachęcą gości do ich próbowania.  

Ażurkowe foremki na muffiny na komunięAżurkowe foremki na muffiny - propozycja na I Komunię Świętą

Serwetki do słodkiego barku

Serwetki, które będą wykorzystane w candy barze nie zawsze muszą być białe, smutne i nudne. Wyróżniamy kilka rodzai serwetek i podkładek. Jednym z nich są papierowe serwetki, które są przeznaczone jako podkładki pod ciasta i tort komunijny. Występują w kolorze złotym, w dwóch odcieniach, jako elegancki dodatek na stoły, których nie może zabraknąć. Podkładka pod ciasto nadaje się również pod talerz, została wykonana z grubego, złotego papieru. Brzegi serwety, które zostały wycięte laserowo w piękny ażurowy wzór, nadają jeszcze lepszego efektu.

Serwetki w serduszka na Komunię ŚwiętąSerwetki na Komunię Świętą - najmodniejsze obecnie akcenty złotego