Nowe produkty

Baby Shower dekoracje stołu

Baby Shower dekoracje stołu upiększą każde przyjęcie zorganizowane z okazji narodzin maluszka. Jakie dekoracje stołu na Baby Shower wybrać? Eleganckie serwetki ze złotym napisem, papierowe kubeczki i talerzyki to elementy, których nie może zabraknąć podczas przyjęcia. Dekoracje na Baby Shower dziewczynki zaprojektowane są w delikatnych odcieniach różu, w dekoracjach na przyjęcie chłopca króluje błękit. Jeśli interesują Was modne dekoracje na Baby Shower, koniecznie zobaczcie tę kategorię!

Baby Shower dekoracje stołu 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 109 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 109 elementów

Baby Shower - co to i dlaczego się je organizuje?

Baby Shower to rodzaj przyjęcia, które organizuje się przed narodzinami maluszka. Najczęściej organizatorkami przyjęcia są przyjaciółki przyszłej mamy. Całe przyjęcie wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie jest najbardziej popularne. Całe przyjęcie polega głównie na obdarowaniu mamy drobnymi prezentami. Jakie prezenty na Baby Shower są najlepsze? Przede wszystkim elementy wyprawki dla dziecka. Mogą to być smoczki, body lub paczki pampersów. Prezent może być również tylko dla przyszłej mamy jak np. pamiętnik w którym może notować najważniejsze informacje o swojej ciąży. Przyjęcie można zorganizować wszędzie - w domu, lokalu czy nawet ogródku. W końcu chodzi w nim tylko o to aby miło spędzić czas, przed narodzinami maluszka.

Baby Shower dekoracje

Dekoracje na Baby Shower to nieodłączny element tego przyjęcia! Organizatorki robią wszystko aby ten dzień był jak na filmach. Jakie dekoracje są najczęściej kupowane? Przede wszystkim balony określające płeć dziecka. Wspaniale dekorują sale oraz równie dobrze wyglądają na zdjęciach. Oprócz balonów można rozwiesić kolorowe girlandy i pompony bibułowe. Jednak najważniejszym elementem Baby Shower jest stół. To on znajduje się w centralnym punkcie sali. Aby udekorować stół potrzebujesz przede wszystkim papierowych kubeczków i talerzyków. Specjalnie z myślą o Baby Shower powstały takie z napisem " Oh Baby!". Bardzo praktycznym a zarazem pasującym dodatkiem są serwetki z takim samym motywem. Na stole możesz ułożyć również świece i żywe kwiaty aby nadać trochę świeżości całej dekoracji.

talerzyki na baby shower z napisem

Talerzyki papierowe na Baby Shower

Baby Shower dziewczynka - dekoracje stołu

Jeśli przyszła mama spodziewa się córki warto całe przyjęcie zorganizować właśnie pod to wydarzenie. Dekoracje stołu na Baby Shower dla dziewczynki są przede wszystkim w kolorze różowym. Piękne papierowe kubeczki ze złotymi brzegami oraz pasujące do nich talerzyki to podstawa dobrze wyglądającego stołu. Bardzo modnym dodatkiem są dekoracje w kolorze rosegold. Równie ważne w dekoracji stołu są serwetki. To praktyczny dodatek którego nie może zabraknąć na stole ale można je dopasować do tematu przyjęcia. W naszej ofercie znajdziesz różowe serwetki z napisem "Baby Shower" które możesz ułożyć na nakryciach gości.

Kubeczki na Baby Shower

Kubeczki na Baby Shower

Serwetki na Baby Shower

Serwetki na Baby Shower dziewczynki

Baby Shower dla chłopca - dekoracje stołu

Dekoracje stołu, które można użyć podczas przyjęcia które organizujesz czekając na narodziny chłopca, przeważnie są w odcieniach błękitu. Tutaj również nie może zabraknąć kubeczków oraz papierowych talerzyków. Połączenie błękitu ze złotem jest naprawdę interesujące i pięknie prezentuje się na stole. Dodatkiem do tego zestawu są serwetki na baby Shower ze złotym napisem. Pasują i kolorystycznie i tematycznie. Wystarczy połączyć tak wybrane dekoracje aby stół nabrał charakteru. Dodatkowo możesz dokupić papierowe słomki do napoju lub foremki na muffinki aby dopełnić całą aranżację.

Kubeczki na Baby Shower dla chłopca

Papierowe kubeczki na Baby Shower dla chłopca