Nowe produkty

Pudełka na obrączki

Obrączki ślubne są nieodłącznym symbolem związku małżeńskiego. Podczas ceremonii Para Młoda wymienia się nimi na znak łączącej ich przysięgi. Pudełka na obrączki pozwolą w gustowny i bezpieczny sposób przechowywać biżuterię przed ślubem. Można w nich też przetransportować obrączki do urzędu czy kościoła. Szklane pudełko czy drewniana podstawka na obrączki świetnie wyglądają na pamiątkowych zdjęciach. Takie dodatki fantastycznie sprawdzają się podczas ceremonii ślubnych.

Pudełka na obrączki 

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Pudełka na obrączki ślubne

Ślub jest przepiękną uroczystością, którą ciężko zapomnieć. Takie wydarzenie ma ogromny wpływ na życie pary, ale jest również bardzo emocjonujące dla najbliższych osób. Bliscy zaproszeni na ślub oraz przyjęcie weselne z ogromną radością wezmą udział w tak niepowtarzalnej ceremonii. W nadaniu uroczystości odpowiedniego charakteru pomocne są wysokiej jakości dodatki oraz akcesoria, które mogą uatrakcyjnić zarówno ślub, jak i wesele. Jeśli szukacie tego rodzaju produktów na swój wielki dzień, trafiliście w idealne miejsce. Nasz sklep internetowy oferuje bowiem oryginalne i ciekawe akcesoria stworzone specjalnie z myślą o ślubach oraz weselach. Ozdobne dodatki przyciągną uwagę zebranych osób, ale także Młodej Parze pozwolą poczuć się wyjątkowo. Jakie produkty przydadzą się w czasie ceremonii ślubu?

Szklane pudełko na obrączki glamour

Niewątpliwie jednym z najważniejszych elementów ślubu są obrączki. To symboliczna biżuteria, którą Para Młoda wymienia się podczas składania przysięgi. Wraz z obietnicą trwania przy sobie w chorobie czy złej doli narzeczeni przysięgają sobie miłość, wierność oraz uczciwość małżeńską. Obrączki są więc pięknym symbolem całej przysięgi. Aby bezpieczne przetransportować je do urzędu lub kościoła, przyda się gustowne pudełko. Szklana szkatułka w stylu glamour jest piękną propozycją, która pozwoli cudownie wyeksponować obrączki ślubne. Tak trwałe i estetyczne opakowanie będzie też kapitalną pamiątką z dnia ślubu, która nawet po wielu latach wywoła w Was miłe wspomnienia. Koniecznie sprawdź nasze pudełka i postaw na najwyższą jakość!

Szklane pudełeczko na obrączki

Szklane pudełeczko na obrączki

Drewniane pudełko na obrączki

Symboliczne obrączki ślubne można także przetransportować do urzędu czy kościoła w gustownym, drewnianym pudełku. To eko opakowanie, które perfekcyjnie wpisuje się w najnowsze trendy naturalne. Pudełko wykonane z ciemnego drewna tworzy wspaniałe tło dla obrączek, które umieścić można w osobnych przegródkach. Wewnątrz na wieku umieszczone zostały napisy “Mr” i “Mrs”, które oddzielone są subtelnym serduszkiem. Całość przepięknie wpisuje się w klimat ślubu. Takie pudełko na obrączki można też uatrakcyjnić przy pomocy zielonego mchu ozdobnego. Żywy mech w soczystym odcieniu pozwoli cudownie wyeksponować biżuterię Młodej Pary. Mech można też wykorzystać do ozdobienia innych elementów wykorzystywanych w czasie ślubu czy wesela.

Drewniane pudełeczko na obrączki w ciemnym kolorze

Drewniane pudełeczko na obrączki w ciemnym kolorze

Eko podstawka na obrączki ślubne

W naszej ofercie znajdziecie nie tylko pudełka na obrączki, ale też śliczne podstawki, które można z powodzeniem użyć na ślubie. Drewniana podstawka na obrączki stanowi gustowny i bardzo ciekawy dodatek, który przyciągnie uwagę gości. Taką podstawkę można wnieść do kościoła lub urzędu, eksponując obrączki w czasie ceremonii. Biżuteria ułożona na małym pieńku przewiązanym jutowym sznurkiem fenomenalnie prezentować się będzie też na pamiątkowych zdjęciach. Fotografie wykonane w czasie przygotowań do ślubu nawet po wielu latach przypomną Wam o tym niepowtarzalnym dniu. Właśnie dlatego dobrze jest postawić na dodatki najwyższej jakości. Modne i naturalne podstawki to idealny przykład takiego produktu. 

Podstawka pod obraczki w eko stylu

Podstawka pod obraczki w eko stylu